Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1
Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 1 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 2 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 3 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 4 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 5 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 6 Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 7
Burzynsky - DJ/Konferansjer, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 26

Burzynsky - DJ/Konferansjer id:37884

Warszawa, mazowieckie
(100)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
726-708...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Cześć! Mam na imię Patryk. Jestem młodą osobą z głową pełną pomysłów. Ciągle w ruchu i głodny nowych doświadczeń. Rodzina i znajomi są zgodni - niestwierdzona medycznie nadpobudliwość, a przy zapędach pedanta robi to ze mnie perfekcjonistę, który zwraca uwagę na każdy detal i nie pozwala sobie na spadki formy. Uwielbiam łamać schematy i właśnie to robię na przyjęciach weselnych. Obawiacie się oczepin? Nie musicie. Tradycja przechodzi do lamusa, a to Wy ustalacie zasady. Wasz dzień może być tym wymarzonym, podczas którego każdy będzie czuł wyjątkową i swobodną atmosferę. Sprytne połączenie muzyki i innych aktywności (zabaw) dla każdego pokolenia sprawi, że Wasze wesele zostanie zapamiętane na długo jako coś nowego i świeżego. Chcecie zrobić coś po swojemu i potrzebujecie odpowiedniej osoby, która zrealizuje Waszą wizję? Być może szukacie kogoś, która podsunie Wam kilka ciekawych pomysłów, niekoniecznie związanych z samą muzyką? Zerknijcie na mój film promo. Poznajmy się!

Burzynsky - DJ/Konferansjer - film 1 Burzynsky - DJ/Konferansjer - film 1
Pokaż kolejny film

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Patryk Burzyński - DJ/Konferansjer (100)

Burzynsky - DJ/Konferansjer id:37884
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 100 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 17-08-2023
Warszawa
Data dodania: 25-09-2023

Polecam wszystkim Patryka bez zastanowienia !
Wybór Dj dla nas nie był prosty, ponieważ mieliśmy spore wymagania ale po rozmowie z Patrykiem wiedzieliśmy, że to właśnie ON poprowadzi nasze wesele. Wszystko wyszło cudownie! Patryk dostosował muzykę do naszych preferencji, a cała imprezę poprowadził tak, że nawet o czymś takim nie marzyliśmy! Każdy z gości chwalił naszego DJ bez wyjątku! Jeśli zastanawiacie się nad ślubem plenerowym to koniecznie wybierzcie Patryka. On jest jak ryba w wodzie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Z całego serca polecamy! Jest to najlepszy DJ ever ! Nie zastawiajcie się. Fantastycznie bawi gości, dzięki czemu nie musicie się niczym stresować na waszym weselu. Cudowna osoba a z nim impreza na pewno będzie udana. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy Patryk ! Jesteś THE BEST!

U
Ula
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 20-07-2023
Piaseczno
Data dodania: 24-09-2023

Wybór DJa na wesele nie był dla nas prosty, ale już po pierwszym spotkaniu z Patrykiem wiedzieliśmy, że nie musimy dalej szukać :) Po podjęciu decyzji, że to właśnie Patryk poprowadzi naszą uroczystość czuliśmy spokój, który towarzyszył nam aż do samego ślubu. Mieliśmy przeczucie, że powierzyliśmy oprawę muzyczną właściwemu człowiekowi i nie myliliśmy się. Patryk kompleksowo zajął się koordynacją naszego ślubu plenerowego i wesela. Jest bardzo dobrze zorganizowany, otwarty na pomysły i kulturalny. Bardzo dobrze bawiliśmy się na naszym weselu, niczym się nie stresowaliśmy, a goście byli zachwyceni. Z całego serca polecamy Patryka i cieszymy się, że był z nami w tym ważnym dniu! Ula & Tomek

J
Jakub Zurawski
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Orla
Data dodania: 10-09-2023

Szukacie DJa na Wesele? Właśnie znaleźliście. Patryk to mistrz w swoim fachu. Burzyński gwarantuje świetną zabawę dla gości od 6 do 66 roku życia oraz spokój ducha Państwa Młodych. Patryk świetnie czuje co na Waszym weselu zadziała, rozpoznając potrzeby (i rzeczy niepotrzebne), stawiając Was na pierwszym miejscu. Patryk odegrał niezwykle ważną rolę w najwyjątkowszym dla Nas dniu i nie możemy być szczęśliwsi, że wybraliśmy właśnie jego. Wykazał się niezwykłym profesjonalizmem i doskonale poprowadził dla nas całe wesele oraz Ślub Humanistyczny. Ślub ten sprawia wrażenie niemal tak oficjalnego jak urzędowy a wygląda i brzmi 100x lepiej. Patryk świetnie prezentuje się podczas imprezy, ciesząc oko cioć i... fotografów z doskonałą oprawą i oświetleniem. Do tego Siła Wyższa obdarowała go piękną barwą głosu i wysokimi zdolnościami interpersonalnymi - Wasi goście weselni go pokochają!

Patryk Burzyński
11-09-2023

Bardzo dziękuję za rekomendację!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2023
Warszawa
Data dodania: 08-09-2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego DJ’a na nasze wesele! Oprócz fantastycznej muzyki, która spodobała się wszystkim: od 12- do 70-latków, Patryk fantastycznie prowadził cały przebieg imprezy, a przy tym był dla nas wielkim wsparciem. Z nim nie musicie martwić się o jakiekolwiek „niezręczne” momenty, wszystko było dopięte na ostatni guzik - a to niezwykle ważne, kiedy macie tego dnia tyle na głowie. 😉 Wspaniały człowiek z odpowiednim podejściem do każdego gościa, do tego piękne, estetyczne stanowisko i światła, czego chcieć więcej? ❤️

Patryk Burzyński
11-09-2023

Dziękuję!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zabrze
Data dodania: 21-08-2023

Jedne słowo, które opisze idealnie Patryka to profesjonalista.

Już podczas pierwszego spotkania online wiedzieliśmy, że nie zdecydujemy się na nikogo innego. Patryk już na początku rozmowy okazał się być bardzo sympatyczną, otwartą i pomysłową osobą. Nie ukrywamy, że dla nas wybór DJ-a był tak istotny jak wybór miejsca wesela i z całego serca możemy Patryka polecić.

Poprowadził od początku do końca wesele, na bieżąco informował gości o wszystkim i dogadywał z nami bieżące kwestie. Czuliśmy się zaopiekowani i bez stresu mogliśmy zająć się sobą oraz naszymi gośćmi.

Nie zapominajmy o muzyce! Patryk bez problemu dobierał muzykę do gości, sytuacji na parkiecie jak i poza nim. :) Goście bawili się wspaniale (2 godzinny blok taneczny chyba mówi sam za siebie 🙈) oraz usłyszeliśmy zarówno od rodziny jak i znajomych miłe słowa na temat Patryka. :)

Gdybyśmy mogli przeżyć ten dzień jeszcze raz, na pewno wybralibyśmy Go ponownie.

Może i do zobaczenia się na jakieś rocznicy. 😉

Dziękujemy jeszcze raz! 😊😊

Oliwia i Michał
11.08.2023

Patryk Burzyński
11-09-2023

Dziękuję bardzo!

R
Roman
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2023
Leńcze
Data dodania: 18-08-2023

Niesamowite doświadczenie! Patryk to nie tylko utalentowany DJ i konferansjer, ale także prawdziwy magik, tworzący niezapomnianą oprawę muzyczną i świetlną na naszym weselu.

Ceremonia ślubu humanistycznego, którą poprowadził, była przepiękna. Zaangażowanie w tworzenie chwili dla nas i bliskich było nieocenione. Zrozumienie naszych oczekiwań, elastyczność i wsparcie w wątpliwościach - imponujące.

Współpraca z Patrykiem była profesjonalna, ale przede wszystkim przyjacielska. Elastyczność, kreatywność i serdeczność sprawiły, że nasza impreza była udana i pełna emocji.

Polecamy Patryka każdej Parze Młodej, marzącej o weselu pełnym magii i muzyki. Dziękujemy, Patryku, za tworzenie niezapomnianych chwil i bycie prawdziwym przyjacielem w tym ważnym dniu!

Patryk Burzyński
11-09-2023

Cudowna rekomendacja. Dziękuję!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Komorów
Data dodania: 11-08-2023

PROFESJONALISTA!!!! Cudowny, wspaniały, ciepły sympatyczny człowiek. Patryk przeprowadził nas tak na prawdę za rękę przez ślub i wesele. Czuliśmy się zaopiekowani, nie musieliśmy się o nic martwic, Patryk czuwał nie tylko nad doborem repertuaru ale również nad przebiegiem całego przyjęcia. Pełen pasji i zaangażowania…to chyba najlepsze określenie :) No i słuchajcie…ten uśmiech 😎wszystkie panny i ciotki kupione, dostaliśmy więcej komplementów za temat wyglądu Patryka niż naszego 🤣🤣🤣jeżeli szukacie dj na swoje wesele to zdecydowanie tylko i wyłącznie BURZYŃSKI!!!! Ps. Jak sam mówi, mimo, ze w jego nazwisku jest BURZA to przynosi słońce… to prawda 😉

Patryk Burzyński
11-09-2023

Tak jak napisaliście. Przynoszę słońce :) Dziękuję :)

G
Gosia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Białystok
Data dodania: 20-07-2023

Patryk był Naszym pierwszym ( i ostatnim) DJ-em, z którym spotkaliśmy się na kawce. Od razu spodobała Nam się jego wizja i podejście do organizacji wesela. Nigdy wcześniej nie byliśmy na weselu prowadzonym przez Patryka, więc podjęliśmy małe ryzyko, które się opłaciło. W trakcie przygotowań ustaliliśmy plan i koncepcje wesela, która została zrealizowana w 100%. Patryk jest otwartą i kontaktową osobą, a do tego bardzo elokwentną i inteligentną. Całe wesele było prowadzone z gustem i z klasą, tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście bawili się świetnie, muzyka była idealnie dopasowana do każdego gustu muzycznego i wieku. Gdybyśmy mieli wybrać ponownie, na pewno Naszym wyborem byłby Patryk ! Z całego serca polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem DJ-a.
PS.Być może spotkamy się za 10 lat, tylko najpierw musimy nauczyć się Bachaty :D

Patryk Burzyński
11-09-2023

Aż zatańczyłbym z Wami tunaka ;) Dzięki!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Patryk Burzyński - DJ/Konferansjer

Nazwa firmy: Patryk Burzyński - DJ/Konferansjer
NIP: 8361868592
Imię i nazwisko: Patryk Burzyński
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
726-708...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 21366
Zadzwoń
726-708...
Napisz

Popularne miasta w okolicy