Zobacz zdjęcia (50)
BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 1
BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 2 BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 3 BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 4 BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 5
BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie, Ełk - zdjęcie 6
1 / 50

BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie id:43485

od 3300 do 8000 zł / wesele
Ełk, warmińsko-mazurskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
508-402...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć, mam na imię Kamil i mam do zaoferowania reportaż zdjęciowy lub film z tego najpiękniejszego dnia w życiu. Kiedy już opadną emocje i minie ten wyjątkowy dzień, wtedy zaproszę Was na sesję plenerową, która może się odbyć w każdym miejscu Polski lub zagranicy.
Pracuje na trzech aparatach marki Nikon, zapiętych na szelkach, jasnych obiektywach i oświetleniu, które stworzy historie na Waszych zdjęciach.
Wybierając Pakiet fotografia + Film otrzymujecie Rabat 200zł

Jeśli podobają Ci się, moje fotografie i chcesz nawiązać współprace lub chcesz się dowiedzieć o szczegóły, to zapraszam do kontaktu.

BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie - film 1 BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta BuuArtPhoto

Pakiety

od 3300 do 8000zł/ wesele

Cena usługi zaczyna się od 3300zł - uzależniona jest od wyboru pakietu.
W pakiecie podstawowym oferuję, autorską obróbkę zdjęć, drewniane pudełko, w którym znajduje się pendrive, na którym jest cały reportaż i 80odibtek w formacie 15x23cm.
W pozostałych pakietach oferuje, film ślubny, teledysk ślubny, fotoksiążki, fotoalbumy - wszystko tak, aby ten dzień był tym wyjątkowym

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie BuuArtPhoto (20)

BuuArtPhoto Rustical Wedding - Fotografia i Filmowanie id:43485
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Ełk
Data dodania: 29-08-2022

Bardzo gorąco polecamy usługi Kamila! 👌🏻 Już od wejścia był uśmiechnięty, wprowadzający miłą atmosferę, a przy tym bardzo subtelny i prawie niezauważalny. To ostatnie bardzo dobrze określa jego pracę podczas wesela - nie było go praktycznie widać i w tym ukryciu złapał najpiękniejsze i najważniejsze momenty w Naszym Dniu 😍 Z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni, uchwycone zostało wszystko na czym nam zależało! Kilkudziesięciu minutowy film ogląda się tak dobrze, jakby trwał kilka minut - nie jest monotonny, przejścia między poszczególnymi momentami są płynne. Dodatkowo pendrive z filmem dostaliśmy w bardzo uroczym personalizowanym pudełeczku, co jest super pamiątką. Mieliśmy stały kontakt odnośnie filmu po weselu oraz mogliśmy wprowadzać wszelkie zmiany, jednak zdecydowanie nie było takiej potrzeby.
Jeszcze raz - polecamy! 🤍

Kasia
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Bystry
Data dodania: 16-08-2022

Jesteśmy zachwyceni filmem jak i teledyskiem 😍 polecamy dla każdego :) Kamil na weselu był niezauważalny, nawet potem z mężem się śmialiśmy do siebie czy na pewno był bo go nie widzieliśmy 😂 a jednak był i nagrał piękne ujęcia z czego powstał piękny film 😁

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Olsztyn
Data dodania: 11-01-2022

Serdecznie polecamy usługi filmowe Pana Kamila :) Praca z nim była bardzo przyjemna. Na pierwszym spotkaniu (online) powiedzieliśmy czego oczekujemy i to otrzymaliśmy. W trakcie ślubu jak i wesela jest prawie niewidoczny. Materiał końcowy oddany w terminie, nasze drobne poprawki zrobione niemalże od ręki ;) Cały materiał ma piękne ujęcia i jest płynnie zmontowany. Całość oprawiona ślicznym drewnianym pudełkiem z grawerem.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Ełk
Data dodania: 30-12-2021

Z całego serca polecamy Buu Art Photo ❣️.
Zaczynając od świetnego kontaktu, po pełen profesjonalizm, aż do rewelacyjnego materiału ze Ślubu i Wesela 📸. Współpraca z Kamilem to strzał w 10!
Dzięki Buu Art Photo wspomnienia Najpiękniejszego Dnia zostaną z nami na zawsze!

Dziękujemy!

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Rajgród
Data dodania: 08-12-2021

Buu Art Photo robił nam sesję narzeczeńską, reportaż małżeński i teledysk ślubny. Już na etapie wstępnych rozmów można rozpoznaliśmy w Kamilu profesjonalistę. Podczas uroczystości i wesela był niemal niezauważalny, potrafił uchwycić najważniejsze i najciekawsze momenty. Zdjęcia wyszły wspaniałe, artystyczne, ale nie przesadzone. Teledysk bardzo ładnie zmontowany, widać, że Kamil poświęcił na to wiele pracy. Jesteśmy zachwyceni i zdecydowanie polecamy usługi Kamila.

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Augustów
Data dodania: 09-11-2021

Jestem MEGA zadowolona ze współpracy z Kamilem. Dobry kontakt w sprawie dogadania szczegółów, profesjonalne doradztwo w nurtujących kwestiach i przede wszystkim materiał na najwyższym poziomie. Jesteśmy z mężem zachwyceni rezultatami, wrócić do tych wspomnień w takim stylu było bardzo przyjemnie 🥰😁 polecamy!!!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Suwałki
Data dodania: 17-10-2021

Serdecznie polecam współpracę z Kamilem. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta. Mieliśmy dość trudną sesję plenerową deszcz, burza, ale dla Kamila to nic strasznego, wykazał świetne podejście, pełen entuzjazmu i pomysłów aby wyciągnąć z tej sytuacji co najlepsze i otrzymaliśmy fantastyczne i przepiękne zdjęcia, trochę w deszczu, w blasku zachodzące słońca i w ciekawych miejscach.
My i jak nasi najbliżsi byliśmy zachwyceni zdjęciami zarówno ze ślub, wesela i sesji plenerowej. POLECAM! 😁

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Zabłudów
Data dodania: 25-08-2021

Początkowo wybraliśmy Kamila "w ciemno", czyli bez polecenia nikogo znajomego, tylko oglądając jego prace. A potem już na każdym kroku okazywało się, że to była dobra decyzja 😊 Bezproblemowy kontakt, profesjonalne doradztwo (np. co do godziny rozpoczęcia fotoreportażu), a do tego wszystkiego praktycznie całkowita niezauważalność na ślubie i weselu - to atuty, których nie da się nie docenić! Kamil zarówno podczas naszego ślubu i wesela, jak i na sesji plenerowej jednocześnie robił zdjęcia i nagrywał film, co uważam za genialne rozwiązanie i bardzo cenną umiejętność. No i na koniec najważniejsze - zarówno zdjęcia, jak i film wyszły fenomenalnie! idealnie oddają magię chwili. Jestem mega zadowolona i bardzo dziękuję za profesjonalizm 🙂

Pokaż więcej opinii

Kontakt BuuArtPhoto

Nazwa firmy: BuuArtPhoto
Imię i nazwisko: Kamil Maciorowski
Adres: Ełk, , 19-300, woj. warmińsko-mazurskie
508-402...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3056
Zadzwoń
508-402...
Napisz

Popularne miasta w okolicy