Był sobie Ślub! Naturalna, pełna emocji fotografia ślubna.K&M Szaszner id:15486

Poznań, wielkopolskie
(14)
Dodaj opinię
513-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
512-193...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Był sobie Ślub! to fotografia okiem dwóch kobiet- sióstr. I jest to jeden z naszych największych atutów- doskonale się rozumiemy i mamy wspólny cel- uwiecznić jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. W fotografii ślubnej najważniejsze są dla nas emocje, naturalność, spontaniczność, światło i kolor. Staramy się pracować tak aby nasze Pary nie odczuwały obecności fotografa podczas ich uroczystości i czuły się jak najbardziej swobodnie. Każdy ślub to indywidualna historia do której podchodzimy za każdym razem inaczej, dlatego też lubimy poznać Was i Wasze potrzeby. Jesteśmy otwarte na Wasze propozycje, jak i same mamy wiele do zaproponowania. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy, być może to właśnie my uchwycimy dla Was wspomnienia którymi będziecie się dzielić również po latach. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie zdjęcia z sesji narzeczeńskich, reportaż ślubny oraz sesje plenerowe:)Kinga & Marta

Kategoria:

Fotograf ślubny Poznań

Oferta

Standardowy Pakiet Ślubny
Standardowy Pakiet  obejmuje reportaż z dnia ślubu jak i sesje plenerową:

Przygotowania
Błogosławieństwo
Ceremonia
Wesele do godziny 1:00
Sesja plenerowa w innym dniu niż dzień ślubu
1 szt pendrive a na nim minimum 600 zdjęć
80szt odbitek 15x23cm w spersonalizowanym opakowaniu drewnianym lub obitym materiałem
Pracę dwóch profesjonalnych i sympatycznych fotografów.
Naturalną obróbkę wszystkich zdjęć.
Wliczony w cenę dojazd do 150 km od Poznania
Prywatna galeria internetowa na okres 3 miesięcy zabezpieczona hasłem.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (14)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Był sobie Ślub! Naturalna, pełna emocji fotografia ślubna.K&M Szaszner id:15486
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Obrzycko
Data dodania: 04-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni ze współpracy! Przesympatyczna atmosfera i pełen profesjonalizm - zdjęcia wyszły naprawdę cudowne ❤️ dziękujemy raz jeszcze i mamy nadzieję że się jeszcze spotkamy!
Marta i Paweł
M
Malwina i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Połajewo
Data dodania: 19-11-2018
Prze.. Prze... PrzeSUPER! Dziewczyny sympatyczne, zdjecia piękne i współpraca potoczyla sie sprawnie i po naszej myśli Będziemy polecać
M
Marta i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Złotniki
Data dodania: 17-10-2018
Polecamy! Zdjęcia świetne, dziewczyny przesympatyczne, nie bojące się wyzwań. Pełen profesjonalizm i bardzo dyskretny sposób pracy w kościele jak i podczas wesela :)
A
Ada i Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Nowy Tomyśl
Data dodania: 24-09-2018
Polecamy z całego serca pracę z tymi dziewczynami:)!
Przesympatyczny duet z którym świetnie się współpracuje. Swobodna atmosfera ułatwia pracę, a co za tym idzie zdjęcia są idealne. Mimo, że dziewczyny są 'niewidoczne' podczas całej uroczystości, to - efekt ostateczny jest niesamowity. Sesja narzeczeńska tylko potwierdziła nam to, że dobrze wybraliśmy :).
K
Kamila i Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Swarzędz
Data dodania: 23-09-2018
Przesympatyczne, przekreatywne i przezdolne fotografki! Na ceremonii oraz weselu były nie do zauważenia. Zdjęcia przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania. Bezproblemowo, bezkonfliktowo i bez żadnych "wtop". Gorąco polecamy! :) I Dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia <3
E
Ernestyna i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2017
Dalewo
Data dodania: 06-09-2018
Kinga i Marta! Nic dodać, nic ująć - duet idealny❤
Z dziewczynami spotkaliśmy się pierwszy raz na sesji narzeczeńskiej, była to nasza pierwsza taka sesja, a dziewczyny rewelacja, bardzo pomocne, dużo świetnych pomysłów i niezapomnianych wrażeń! Dziewczyny spisały się na medal!
Polecamy z całego serca i mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy sie z nimi na weselu znajomych czy też może w przyszłości na sesji rodzinnej

Dziękujemy jeszcze raz za wszystko❤
Kinga, Marta jesteście najlepsze!
E&P
M
Monika i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
poznań
Data dodania: 20-05-2018
Gorąco polecamy! Piękne zdjęcia,które będą pamiątką na lata. Pomimo tego,że do tej pory nigdy nie braliśmy udziału w sesji- wspaniała atmosfera jaką stworzly dziewczyny zaowocowała naturalnymi zdjęciami.Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług.
A
Anita i Stefan
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2017
Swarzędz
Data dodania: 14-04-2018
Polecamy siostry Szaszner z całego serca. Bez dwóch zdań, nie mogliśmy wybrać lepiej. Mnóstwo pomysłów, spontaniczne korzystanie z nadarzających się okazji na świetne ujęcie, luźna atmosfera i najpiekniejsza pamiątka z tego ważnego dnia. Na pewno w najbliższym czasie pojawimy się na sesję, tym razem już rodzinną Zdjęcia wyszły pięknie, są naturalne, nawet nie wiem kiedy dziewczyny uchwyciły tyle niesamowitych emocji ba naszych twarzach. Dziękujemy!
Pokaż więcej opinii
Kinga

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Szaszner fotografia
Imię i nazwisko:Kinga Szaszner
Adres:Poznań
woj. wielkopolskie
513-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
512-193...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 23-07-2015, liczba odwiedzin: 2301
Telefon
513-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
512-193...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie