Zespół Muzyczny CLUBBERS BAND id:14783

Oferta
Dodaj do plannera

Odpowiedź w TRYBIE SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego CLUBBERSBAND
PROFESSIONAL MUSIC BAND – JESTEŚ TEGO WART !
DEMO na oficjalnej stronie !!!

Zespół muzyczny na wesela, event, studniówkę, bankiet, bal sylwestrowy, bal karnawałowy, koncert itp. Jako zespół weselny posiadamy bardzo duże doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu przyjęcia weselnego. Zawodowe oświetlenia, wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz indywidualne podejście do klienta to atuty jakimi dysponuje zespół na wesele. Działamy na terenie całej Polski. Szukasz zespołu na wesele lub inną uroczystość zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na oficjalnej stronie CLUBBERS BAND zakładka KONTAKT

STAĆ CIĘ NA LUKSUS
Odpowiedź w TRYBIE SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego CLUBBERSBAND

Zespół na wesele Clubbers Band dysponuje doskonałym nagłośnieniem i niezawodnym oświetleniem hi-end. Bazujemy na sprawdzonych markach firm RCF, Mackie, Soundcraft, oraz instrumentów muzycznych i podzespołów bazowych takich jak: Gibson, Fender, Marshall, Parker, Clavia, Kurzweil, Korg, Alesis, TC Electronic, Audio Technica, Monster Cable, Boss, Jim Dunlop, Ernie Ball, American DJ, Takamine.

Ofertę indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klienta.
Cenimy sobie sumienność, punktualność i profesjonalizm.
Działamy na terenie całej Polski.

WYCHODZIMY PONAD PRZECIĘTNOŚĆ
Odpowiedź w TRYBIE SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego CLUBBERSBAND

Uroczystość weselna to wydarzenie, które zawsze pozostaje w pamięci. Któż nie chciałby aby te chwile zostały jak najlepiej zapamiętane i wspominane przez wszystkich. Każdy oczekuje profesjonalnego przyjęcia. Dzięki wieloletniej praktyce oraz uczestnictwie w projektach i nabytych tam umiejętnościach muzycznych z zadowoleniem to Państwu zaoferujemy. Wykraczamy ponad bariery przeciętności. Jesteśmy elastyczni i nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do wymagań klienta. Oferujemy pełen wachlarz repertuaru muzycznego. Dopasowujemy go do upodobań klientów oraz gości. Na bieżąco potrafimy określić repertuar jakiego oczekują goście weselni. Wspaniała zabawa okraszona profesjonalną konferansjerką oraz klasycznymi oczepinami pozostanie niezapomniana na długie chwile.


Współpracujemy również z obsługą lokalu dzięki czemu sety muzyczne dopasowane są do czasu podania serwowanych dań. Zapewniamy odpowiednią oprawę muzyczną podczas dodatkowych niespodzianek tj. tort weselny, inne przekąski mięsne serwowane przez Szefa Kuchni jak również pokaz sztucznych ogni, lampionów i innych atrakcji przygotowanych przez Parę Młodą.

PRZEKRACZAMY BARIERY
Odpowiedź w TRYBIE SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego CLUBBERSBAND

Wysokiej jakości oświetlenie sceniczne to dodatkowy atut podczas przyjęcia weselnego. Pierwszy taniec musi być szczególnie efektowny. Wysoka jakość nagłośnienia oraz przepiękne efekty świetlne bez problemu sprostają wymaganiom klientów a chwile spędzone na parkiecie pozostaną przepięknym i wzruszającym wspomnieniem. Zawodowy zespół musi spełniać powyższe kryteria.
Odpowiedź w trybie SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego CLUBBERSBAND

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • pianino

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie przy wyprowadzeniu

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Cennik

Orientacyjna cena: 4700 PLN / dzień

Odpowiedź w trybie SZYBKIM! - wejdź na OFICJALNĄ stronę zespołu muzycznego.CLUBBERSBAND

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Zespół Muzyczny CLUBBERS BAND id:14783
Ilość głosów: 6 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Michał Dodano: 30-04-2015
(5)
Już dwa razy udało mi się być na weselu gdzie grał Clubbers Band. Powiem tak jeśli ktoś nie słyszał ich na żywo to znaczy, że jeszcze nigdy się dobrze nie bawił . Pełna kultura, dobrze dobrany repertuar, dwie świetnie śpiewające wokalistki. Ogółem – zero wiochy.
POLECAM !!!
Autor: CLUBBERS BAND Dodano: 29-04-2015
(5)
Dziękujemy Agnieszko i Kamilu. Również Was miło wspominamy. Pamiętajcie, że w 2016 znowu będziemy mieli przyjemność się z Wami spotkać. Pozdrawiamy muzycznie Team CLUBBERS BAND i dziękujemy Wszystkim za opinie.
Autor: Aga i Kamil Dodano: 29-04-2015
(5)
My również bawiliśmy się na weselu gdzie grał zespól Clubbers Band. Po wejściu na sale od razu pierwsze wrażenie – bardzo profesjonalnie zaprezentowali się wizualnie (rampa, światła, wytwornica mgły) ale czekaliśmy co będzie jak ruszą. Od samego początku porwali do tańca świetnym repertuarem i konferansjerką. Oni naprawdę grają. Gitarzysta na specjalne życzenie grał utwory Gary Moore byliśmy w szoku. Polecam z czystym sumieniem.
P.S.
Pozdrawiamy managera zespołu Pana Czarka- super gość!
Autor: Aga Dodano: 29-04-2015
(5)
SUPER ZESPÓŁ NA KAŻDĄ IMPREZĘ, REPERTUAR NAPRAWDĘ DLA KAŻDEGO, FAJNE CHŁOPAKI I MIŁE (NIEFAŁSZUJĄCE) DZIEWCZYNY, MOŻNA BRAĆ W CIEMNO- SATYSFAKCJA GWARANTOWANA. POLECAM
Autor: Gocha Dodano: 28-04-2015
(5)
Niesamowita muzyka, fantastyczny wokal, jeszcze lepsza zabawa. Jesteście the best ! Najlepsi w tym, czym się zajmujecie!!!
Autor: Rafał Dodano: 28-04-2015
(5)
Zdecydowanie polecam! Super aranżacje, świetny dobór repertuaru.

Skontaktuj się

Nowe ogłoszenia