Zdjęcia
od 2000 do 4000 zł / całość

COŚ WIĘCEJ Fotografia id:19120

od 2000 do 4000 zł / całość
Łódź, łódzkie
(12)
Dodaj opinię
696-020...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
663-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Drodzy Narzeczeni,

wybierając fotografa, który uwieczni ten wyjątkowy, niepowtarzalny dzień jesteście pełni obaw czy swoją pracę wykona należycie, zgodnie z Waszym gustem i oczekiwaniami. Zastanawiacie się czy ma odpowiednie doświadczenie, czy dysponuje odpowiednim sprzętem i wreszcie czy znajdziecie wspólny język, tak przecież ważny we współpracy podczas uwieczniania emocji.

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem , w której doskonale zdajemy sobie sprawę z tych obaw. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na niezobowiązujące spotkanie podczas, którego poznacie nas, nasz styl oraz nasze portfolio.

Świadomi zaufania jakim nas obdarzacie, stawiamy na najwyższą jakość zdjęć. W swojej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne lustrzanki pełno-klatkowe firmy Nikon oraz bardzo jasne obiektywy stało i zmiennoogniskowe.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu. Ofertę dostosujemy indywidualnie do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Do zobaczenia
Zespół COŚ WIĘCEJ

Oferta

Pakiety
od 2000 do 4000 / całość
Ofertę pakietową każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań Pary Młodej.
Zapraszamy do kontaktu celem przygotowania indywidualnej oferty.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (12)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
COŚ WIĘCEJ Fotografia id:19120
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina Patryk
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 04-05-2019
Łódź
Data dodania: 22-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa. Mieliśmy nie wiele czasu na zorganizowanie fotografa na ślub i to dobrego fotografa.. na szczęście udało Nam się trafić właśnie na Was z polecenia dzięki koleżance która od dawna korzysta z Waszych usług i absolutnie nie żałujemy swojej decyzji. Jesteśmy bardzo zadowoleni zdjęcia są przepiękne, cudowne ujęcia, nie mam pojęcia jak ja wybiorę z tych wszystkich cudownych zdjęć fotki do fotoksiazki...Pan Jacek jak i Pani Justyna świetni pozytywni ludzie! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy w 100% wszystkim.
K
Klaudia & Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-03-2019
Łódź
Data dodania: 23-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Mieliśmy wielkie szczęście wybrać "COŚ WIĘCEJ" jako firmę, która uwieczniła ten niezwykle ważny dla nas dzień. W dniu ślubu fotografem, który nam towarzyszył był Pan Jacek i musimy przyznać, że już bardzo dawno nie spotkaliśmy osoby, która z takim profesjonalizmem i pasją podchodzi do swojej pracy. Widać (i czuć:) ), że to co robi sprawia Mu niesamowitą przyjemność!
Mimo, że zdecydowaliśmy się tylko na niewielkie przyjęcie po ślubie, ilość zdjęć oraz różnorodność ujęć powaliła nas na kolana. Pan Jacek pracował sprawnie i naprawdę nienachalnie, goście nie czuli się skrępowani obecnością fotografa - a to według nas bardzo dużo mówi o jego sposobie pracy. Przed ceremonią, jak i później w trakcie przyjęcia otrzymaliśmy bardzo wiele cennych wskazówek, co pomogło rozładować stres towarzyszący nam w tym dniu. Nie możemy nie wspomnieć o tym, że zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie! :) Jesteśmy zachwyceni jakością zdjęć oraz pięknem ujęć <3 Nie jesteśmy nawet w stanie wybrać najładniejszych, bo wszystkie są piękne! Z całego serca polecamy "COŚ WIĘCEJ"! My na pewno jeszcze nie raz będziemy z nimi współpracować przy innych okazjach.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy <3
K
Katarzyna i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Łódź
Data dodania: 17-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia" - dzięki profesjonalnej pracy ekipy "Coś Więcej" zostały uchwycone najlepsze wspomnienia najważniejszego dnia w naszym życiu. Mamy wspaniałą pamiątkę i możemy wracać do tego dnia w każdej chwili. Zostały uchwycone wszystkie najlepsze momenty naszej ceremonii ślubnej oraz wesela. Serdecznie polecamy :)
A
Anna i lukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2018
Łódź
Data dodania: 14-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z ekipą '' Coś Wiecej''. Pełen profesjonalizm, łatwość kontaktu o każdej porze dnia.Przy ostatecznej rozmowie, dostaliśmy wiele wskazówek jak się ustawiać, aby zdjęcie dobrze wyszło:). Nie ukrywamy wraz z mężem, że jakość, a przede wszystkim ilość zdjęć nas bardzo pozytywnie zaskoczyła! Zdjęcia przepiekne, jedyne w swoim rodzaju. Młoda,profesjonalna ekipa, która z chęcią wysłuchała naszych oczekiwań:)!W tak ważny dzień, kiedy towarzyszył nam stres, potrafili swoim humorem rozładować emocje jakie panowały podczas przygotowań! Wspaniała pamiątka i miłe wspomnienia do końca zycia❤️
Z całego serducha polecamy '' Coś Wiecej''. I życzymy każdemu tak wspaniałej i cudej ekipy w tym ważnym dniu ❤️
A
Anastazja i Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Lodz
Data dodania: 09-10-2018
Mieliśmy bardzo duży problem z wyborem fotografa na nasz ślub...Wybraliśmy Coś Więcej ze względu na profesjonalne podejście do klienta (nie ukrywam, ze cena również grała role)!!Nie żałuję tego wyboru- mam teraz przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia w moim życiu. Wręcz same perełki!! Polecam gorąco!!!!!!
K
Kamila i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Muszyna
Data dodania: 09-10-2018
Fotografie ekipy Coś Więcej kryją w sobie pełen profesjonalizm, ogromną pomysłowość, spontaniczność zachowując zarazem chwile radości i wzruszenia! Efekt końcowy przewyższa nasze najśmielsze oczekiwania ;) Co tu dużo gadać piątka z plusem! Dziękujemy
K
Kamila i Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Łódź
Data dodania: 27-09-2018
Gorąco polecamy usługi tych serdecznych ludzi. Na każdym etapie, rozpoczynając od spotkania organizacyjnego poprzez sesję plenerową spotykaliśmy się z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Podczas zdjęć panuje super atmosfera co zdecydowanie przekłada się dobry efekt końcowy. Zdjęcia są profesjonalne,oryginalne, spontaniczne i przede wszystkim są cudowną pamiątka. Życzymy wielu sukcesów
A
Agata i Olek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2017
Łódź
Data dodania: 26-09-2018
Dzień ślubu jest jedyny i niepowtarzalny, dlatego ważne jest aby wybrać fotografa, który nie tylko zrobi zdjęcia, ale uchwyci na nich...coś więcej ;) Już po pierwszym spotkaniu z ekipą COŚ WIĘCEJ wiedzieliśmy, że nie chcemy nikogo innego! To niezwykle sympatyczni i ciepli ludzie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, a przy tym mają niesamowite poczucie humoru i potrafią rozluźnić nawet najbardziej napiętą atmosferę. Podczas ceremonii i wesela mieliśmy wrażenie, że Justyna z Jackiem ubrali peleryny niewidki. Goście zachowywali się naturalnie i nie czuli się skrępowani obecnością obiektywów. W czasie sesji plenerowej Jacek również zadbał o to żebyśmy się nie stresowali i mogli swobodnie poczuć przed obiektywem. Współpraca z ekipą COŚ WIĘCEJ zaowocowała masą przefantastycznych, niezwykle kreatywnych, przemyślanych i przepełnionych emocjami zdjęć, do których bardzo chętnie z mężem wracamy, by choć przez chwilę poczuć się jak tamtego dnia :)
Pokaż więcej opinii
Justyna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:COŚ WIĘCEJ
Imię i nazwisko:Justyna Kurczewska
Adres:Łódź
woj. łódzkie
696-020...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
663-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-02-2016, liczba odwiedzin: 1561
Telefon
696-020...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
663-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Łódź

Zobacz wszystkie kategorie