Zobacz zdjęcia (41)
Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 1
Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 2 Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 3 Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 4 Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 5
Cuda Kwiatki, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 41

Cuda Kwiatki id:39829

6000 zł / zestaw
Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
783-010...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cuda Kwiatki pomogą Ci w zorganizowaniu kompleksowej oprawy kwiatowej Twojego ślubu. Od podstawowych dodatków kwiatowych dla Pary Młodej, po dekoracje sal weselnych , kościoła czy plenerowego ślubu.
Nasza wiedza, zamiłowanie do natury i radość z pracy pomoże w wyborze najpiękniejszych kwiatów dla Ciebie, dopasowanych stylem i charakterem do całej uroczystości. A dbałość o szczegóły i zaangażowanie towarzyszące podczas całego procesu przygotowań sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Zainspirowały Cię nasze realizacje? Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Przedstaw nam swoje marzenia i koncepcje dotyczące oprawy kwiatowej, a razem stworzymy coś pięknego!

Cuda Kwiatki - film 1 Cuda Kwiatki - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Cuda Kwiatki

Pakiet podstawowy

6000zł/ zestaw

Kwota wyjściowa za zestaw dla dekoracji sali i kościoła lub ceremonii plenerowej wraz z dodatkami dla Pary Młodej oraz świadków. Całkowite koszty ustalone są indywidualnie z każdym klientem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Bardzo rzadko wykorzystujemy kwiaty sztuczne. Wyjątek stanowią podwieszane instalacje lub dekoracje oglądane z daleka tj. ścianki za stołem Pary Młodej lub bramki w plenerze. W tych dekoracjach sztuczne kwiaty obowiązkowo dobrej jakości są wypełnieniem połączonym z żywymi elementami, najczęściej zielenią.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Konkretna i rzeczowa rozmowa, pomaga zażegnać każdy potencjalny problem.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

W swojej ofercie posiadamy dużo oryginalnych i kolekcjonerskich dodatków w stylu vintage, który gromadziliśmy przez lata na targach staroci.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Wszystko zależy od sytuacji, jeśli są to dodatki spójne z naszą estetyką pracy i zaplanowaną wspólnie koncepcją, to nie ma ku temu przeciwskazań. Zdarzało się że były to zakupione świece lub świeczniki zamówione z wypożyczalni zewnętrznej. Natomiast nie ma możliwości abyśmy pracowali na materiale roślinnym dostarczonym przez klientów.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasze kwalifikacje nie są udokumentowane żadnym dyplomem czy tytułem. Wierzę, że nasze pracę mówią same za siebie, a wieloletnie doświadczenie owocuje na całym etapie współpracy.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszym największym osiągnięciem i jednocześnie nagrodą jest zadowolenie naszych par i polecanie nas jako usługodawców dla swoich znajomych i rodziny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2017r. Natomiast wcześniej swój warsztat florystyczny szlifowałam w kwiaciarni przez 9lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Na swoim koncie mamy kilka przyjęć dla których ekologia i filozofia zero waste była ważna. Bazą dla tych dekoracji były rośliny doniczkowe i ponownie wykorzystane świece.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Zajmujemy się kompleksowa całą oprawą ślubną. W tym także dekoracjami przyjęć plenerowych.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Każda pora roku ma typowe dla swojego okresu sezonowe rośliny, często ich dostępność zmienia się z miesiąca na miesiąc. Zawsze namawiamy aby w dekoracjach nawiązać do panującej aury i wykorzystywać maxymalnie rośliny sezonowe, kolorystykę kojarzącą się z daną porą lub charakterystyczne dla danego okresu atrybuty np. owoce, liście, kwiatnące gałęzie, mech, szyszki czy inne.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Ze względu na wysokie koszty logistyczne i nie znajomość lokalnego rynku kwiatowego w danym kraju i okolicy nie podejmujemy się realizacji zagranicznych.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Po zakończeniu przyjęcia dekoracje kwiatowe, których forma przygotowania jest łatwa do przetransportowania są oczywiście dla Was. Jeśli zadeklarujecie chęć ich zabrania, zostaną one przygotowane do tego. Natomiast stałe elementy wystroju tj. naczynia na kwiaty, świeczniki, tekstylia czy stelaże są elementami wypożyczanymi i są przez nas zabierane podczas porannego demontażu na sali.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Ustalenia prowadzimy w ojczystym języku polskim oraz w języku angielskim.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Pierwszy kontakt z parami jest wirtualny po przez wymianę wiadomości mailowych, w socialach lub na portalu ślubnym. Wymiana wiadomości dotyczy ogólnej oferty oraz wstępnej wyceny przygotowanej w oparciu o wypełniony przez parę formularz. Po zapoznaniu się z tymi plikami i zadeklarowaniu chęci współpracy spotykamy się z parami przy kawie lub wirtualnie ( w zależności od preferencji pary) na omówieniu szczegółów zamówienia. Nie ma reguły co do częstotliwości kontaktu z Parą. Zazwyczaj w ciągu miesiąca zamykamy proces ofertowania zakończony podpisaniem umowy, ( w tym okresie jest uwzględniony czas wstępnej rezerwacji terminu dla pary na podjęcie decyzji o współpracy z nami). W razie pytań dotyczących zamówienia jesteśmy cały czas do dyspozycji. A ponowny kontakt z pary odnawiamy na ok 10 dni przed terminem przyjęcia, aby potwierdzi zakres zamówienia i upewnić się, że nie nastąpiły żadne zmiany względem umowy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

W sytuacji gdy jest jakiś charakterystyczny element który Was połączył, jakaś pasja, zainteresowania, który da się przekuć w motyw przewodni, a Para chciałaby przemycić go w dekoracjach, to z radością zajmiemy się nietypowymi detalami wzbogacającymi dekoracje.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zaczynamy od rozmowy z potencjalną parą, robimy krótki wywiad. Pytamy o miejsca przyjęcia i kolory jakie są najbliższe ich sercu. Planując dekoracje ważne jest w jakim stylu jest urządzone wnętrze i dopasowujemy je wtedy do niego. Natomiast w kontekście kolorów ważne jest to w towarzystwie których czują się dobrze. Dekoracje powinny być dopasowane do energii danej pary np stonowane i klasyczne czy energetyczne i szałowe.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W umowie z klientami mamy określony termin do którego można wprowadzać ewentualne zmiany dotyczące zakresu zamówienia, odbywają się one oczywiście za porozumieniem obu stron.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po przyjęciu nie jest konieczny, ale będzie nam szalenie miło jako przekażecie nam swoja opinię na temat naszej pracy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce w którym przygotowywaliśmy dekoracje to była galeria sztuki, która przeszła niesamowitą metamorfozę na dzień przyjęcia. Zaś druga realizacji to sesja zdjęciowa na wydmach w środku lasu.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbliższy naszemu sercu jest styl w którym dekoracje są zwiewne, nieco romantyczne. Gdzie swoboda, natura i sezonowa roślinność gra pierwsze skrzypce.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Największą inspiracją jest natura i otaczający nas krajobraz.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Trendy trendami nie trudno znaleźć o nich informacje w sieci, wg mnie najważniejsze przy planowaniu dekoracji jest aby kierować się tym co Wam się najbardziej podoba i co najlepiej sprawdzi się na Waszej sali.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

To co przychodzi mi na myśl chcąc być bardziej eko, to unikanie nadmiernego zużycia materiału roślinnego głównie cietęgo i szkodliwych jednorazowych elementów.

Tam gdzie to możliwe możemy bazować na roślinkach doniczkowych, nie wyrzucamy ich po tygodniu tak jak cięte kwiaty, a możecie je podarować gościom po uroczystości i będę ich cieszyć w domach na tarasach czy balkonach. Mogą to być roślinki sezonowe i klimat ziołowy lub ogrodowyewentualnie domowe zielone roślinki.

Druga sprawa to korzystanie z lokalnego rynku kwiatowego jeśli chcecie, aby mały akcent kwiatów ciętych się pojawił w dekoracjach. I koniecznie bez użycia gąbki florystycznej, która nie podlega recyklingowi. Świata nie zbawimy, ale transport kwiatów czy zieleni z drugiego końca świata też wpływa na emisję zanieczyszczeń i szkodliwych gazów.

Trzeci temat to ponowne wykorzystanie materiałów. Serce mnie boli jak muszę wyrzucać nadpalone świece, dlatego zbieram je w magazynie i kiedy mam możliwość to wykorzystuje te, które po jednym przyjęciu nadal wyglądają dobrze. Świece mogą być bazą dla dekoracji na stołach a także w kościele.

No i czwarta możliwość którą praktykujemy przy każdej realizacji to wielokrotne wykorzystanie stałych elementów dekoracji tzw. wypożyczenie - w tym głównie świeczniki, naczynia na kwiaty czy tkaniny.

Opinie Cuda Kwiatki (5)

Cuda Kwiatki id:39829
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Warszawa
Data dodania: 05-09-2021

Karolina wyczarowała na moim ślubie tak piękne ozdoby, że kiedy pierwszy raz weszłam na sale, to aż zaparło mi dech w piersiach. Dokładnie wysłuchała mojej wizji i wcieliła ją w życie w taki sposób, że efekt przeszedł najśmielsza oczekiwania :) Poza tym to przesympatyczna osoba, kontakt z nią należy do samych przyjemności. Serdecznie polecam, bo naprawdę działa cuda z kwiatków!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Białobrzegi
Data dodania: 10-08-2021

Na Cuda Kwiatki trafiliśmy na trzy tygodnie przed naszym ślubem. Grafik przygotowań był więc bardzo napięty, ale dzięki Karolinie udało się wszystko sprawnie zorganizować. Dekoracje kwiatowe zachwyciły nas i naszych gości. Było świeżo, bajkowo, dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy. Jednocześnie Karolina dopilnowała, abyśmy zmieścili się w naszym budżecie. Jesteśmy wdzięczni za ogromne zaangażowanie, zdalną współpracę i doradztwo. Z pewnością będziemy wracać do Cuda Kwiatków przy okazji innych przyjęć.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Rozalin
Data dodania: 18-10-2020

Piękniejszej dekoracji na nasz Ślub nie mogliśmy sobie wyobrazić. Pani Karolina spełniła w pełni nasze oczekiwania i stworzyła przepiękną scenerię w której czuliśmy się bajkowo. Kontakt od samego początku był bardzo profesjonalny. Pani Karolina jest przesympatyczną osobą tworząca dekoracje z pasją i wielkim serduchem. Wciąż wychodziła naprzeciw wszelkim naszym pragnieniom co jak wiadomo przy organizacji tak wielkiego dnia jest bardzo ważne. Polecam gorąco!

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2020
Warszawa
Data dodania: 05-10-2020

Karolina to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Niesamowite wyczucie estetyki, umiejętność dopasowania aranżacji do klimatu miejsca, ogromna kreatywność i nieszablonowe pomysły. Wspaniale radzi sobie przy dużych realizacjach oraz z trudnymi klientami :) Doskonale zna palete barw, z której potrafi kreatywnie korzystać i łaczyć odcienie. Wykona zarówno kompozycje kwiatowe, jak i kompozycje z suszków, traw pampasowych czy samej zieleni, a także podwieszane dekoracje i aranżację pleneru. Na giełdzie wyszukuje oryginalne dodatki, by stworzyć coś nieszablonowego. Potrafi pracować zarówno z mniejszym jak i większym budżetem. Nasze wrześniowe wesele to piękna wariacja na temat tajemniczego ogrodu, który zachwycił zarówno nas, jak i naszych gości. Było przepięknie. Niedługo po weselu Karolina zaaranżowała również jesienną dekorację na przyjęcie urodzinowe naszego synka w leśnym klimacie z wykorzystaniem dyń. Projekt zrobił piorunujące wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Cuda Kwiatki i serdecznie polecamy. Karolina to doskonały specjalista i cudowny człowiek!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Warszawa
Data dodania: 05-04-2019

Karolina sprawiła, że nasz ślub był wyjątkowy. Oprawa kwiatowa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania..Serdecznie dziękujemy, za przemiłą atmosferę na spotkaniach oraz pełen profesjonalizm w dniu ślubu ;-) Jak to mąż mówi Karolina umie w kwiatki.

Kontakt Cuda Kwiatki

Nazwa firmy: Cuda Kwiatki
Imię i nazwisko: Karolina Struzik
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
783-010...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6436
Zadzwoń
783-010...
Napisz

Popularne miasta w okolicy