Zdjęcia
od 2100 do 4500 zł / całość

Fotografia ślubna - Czas na foto id:9636

od 2100 do 4500 zł / całość
Lublin, lubelskie
(33)
Dodaj opinię
514-992...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Fotografia ślubna to sedno naszej działalności. Wykonujemy sesje plenerowe i ślubne.

Dzięki naszym zdjęciom na długo zachowasz w pamięci zabawę i wzruszenia jakie spotkają Cię na własnym ślubie.

Lata doświadczenia, profesjonalny sprzęt fotograficzny i szalona kreatywność to pakiet, który otrzymuje każdy z naszych klientów. Zapewniamy wykonanie powierzonej usługi fotografowania Twojego ślubu na najwyższym poziomie.

Zawód fotografa wymaga dużych umiejętności, które zdobywa się poprzez wieloletnią praktykę. Fotograf powinien wykonywać swój zawód z pasją, aby zdjęcia które wykonuje były oryginalne i przyciągały oko widza. Przeglądając portfolio wykonanych zdjęć są państwo w stanie zauważyć, czy posiadamy wszystkie te zalety. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, tam czeka obszerne portfolio.

Jeśli obejrzeli państwo już nasze fotografie i też chcą mieć świetne zdjęcia ślubne to zapraszamy do kotaktu do nas! Fotografia ślubna Lublin - CzasNaFoto.

Oferta

Oferta nr 1
od 2100 do 4500 / całość
Ceny w zależności od pakietu oraz opcji dodatkowych ustalamy indywidualnie, pakiety dostępne na naszej stronie czasnafoto w zakładce OFERTA.

Konkretne zapytania ofertowe prosimy przesyłać bezpośrednio na mail.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (33)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotografia ślubna - Czas na foto id:9636
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 33 opinii
A
Ania i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Lublin
Data dodania: 14-11-2018
Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Waszych zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Waszego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty  radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Waszej pracy, powiedzielibyśmy: MISTRZOWIE! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy: 
CZAS NA FOTO!
Dziękujemy!!!
Ania i Łukasz
B
Bogusia i Peter
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Lublin
Data dodania: 28-07-2018
Ania i Andrzej to profesjonaliści, a do tego ciepli ludzie emanujący spokojem, dobrym humorem i świetnie ze sobą skoordynowani. Mimo, że poznaliśmy się osobiście dopiero w dniu ślubu, współpraca była czystą przyjemnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego: z wyboru momentów, jakości fotografii, oraz szybkości wykonania!
W
Weronika i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Łęczna
Data dodania: 16-07-2018
Polecamy bardzo gorąco!! Najlepsi profesjonaliści, zdjęcia są wspaniałe, wychwycone przepiękne momenty. Nie ma się do czego przyczepić a z pewnością jest co chwalić! Świetny kontakt oraz talent. Polecamy z czystym sumieniem, lepszych nie ma!!! ;)
A
Aldona Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Podedworze
Data dodania: 21-05-2018
"Czas na Foto" Godni polecenia! Świetny kontakt, super podejście, profesjonalna organizacja, niesamowite zdjęcia. Album który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam bardzo :):)
E
Elizs
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2017
Lublin
Data dodania: 09-04-2018
Wspaniali ludzie, profesjonalisci, nie mogliśmy trafić lepiej! Polecami bede dalej polecac każdemu! Piekne zdjecia, cudowna pamiątka;)
J
Joanna i Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2017
Lublin
Data dodania: 25-01-2018
Korzystaliśmy z usług tej przesympatycznej pary i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecili ich nam znajomi i my polecamy dalej ! Zdjęcia piękne, wszystko zgodnie z ustaleniami. Profesjonaliści :-)
K
Kasia i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Zamość
Data dodania: 13-01-2018
Ania i Andrzej robili zdjęcia na naszym ślubie i weselu 26.08.2017r. i jesteśmy przekonani, że lepiej trafić nie mogliśmy. Od samego początku współpraca przebiegała wzorowo. Profesjonaliści z pasją a do tego bardzo sympatyczni ludzie. Zdjęcia wyszły pięknie, a sam album wygląda rewelacyjnie. Bardzo polecamy Czas na foto! Efekt współpracy wspaniały do którego powraca się z ogromną przyjemnością!
J
Justyna i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Batorz
Data dodania: 09-01-2018
Serdecznie polecamy! Profesjonaliści w każdym calu, bardzo pozytywni, ciepli ludzie. Na ślubie i weselu Ania i Andrzej robiąc zdjęcia są niezauważalni, co sprawia, że ujęcia wychodzą bardzo naturalnie, a ich obecność nie stresuje Pary Młodej i gości. Zdjęcia i foto-album przerosły nasze oczekiwania i są najlepszą pamiątką z dnia Ślubu!
Pokaż więcej opinii
Andrzej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Czas na foto
Imię i nazwisko:Andrzej Wójcik
Adres:Lublinul. Spiczyn 165
21-077woj. lubelskie
514-992...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-02-2013, liczba odwiedzin: 4687
Telefon
514-992...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie