Zobacz zdjęcia (23)
Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 1
Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 2 Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 3 Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 4 Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 5
Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta, Siedlce - zdjęcie 6
1 / 23

Dekoracje światłem sal, DUŻY NAPIS LOVE / KOCHAJ, Najlepsza Oferta id:31249

od 300 do 1000 zł / Wynajem
Siedlce, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
518-899...
888-695...

O nas

Dekoracja światłami polega na oświetleniu ścian, sufitów i elementów architektury co pozwala na wyeksponowanie elementów dekoracyjnych pomieszczenia i stworzeniu wyjątkowego nastroju. Starannie dobrane oświetlenie może rozjaśnić dowolną sale i nadać jej piękny, kolorowy blask czyniąc wesele bardziej niezapomnianym i wyjątkowym bez ponoszenia wysokich kosztów.

Dlaczego Warto Zaufać Właśnie Nam ??

1. Do każdego z Naszych klientów podchodzimy indywidualnie - salę dekorujmy z reguły dzień przed uroczystością, żebyście z naszą pomocą mogli dobrać wymarzoną dla Was kolorystykę.

2. Do dekoracji wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku - nasze lampy są często jaśniejsze od naszych konkurentów, którzy często muszą mieć bardzo ciemną salę, żeby uzyskać zadowalający efekt. Nasze światła są znacznie jaśniejsze, a kolory bardziej żywe :).

3. Bogate kolory - nasze urządzenia możemy zaprogramować tak, że możemy uzyskać dowolną barwę.

4. Oferujemy zaawansowaną kontrolę nad światłem, które może świecić jednostajnie lub migotać. Te elementy sterujące można dostosować do stylu i gustu wydarzenia, np. eleganckiego wydarzenia lub szalonej imprezy.

5. Oświetlenie zimne w dotyku - diody LED wykorzystywane w naszym oświetleniu nie wytwarzają praktycznie żadnego ciepła i pozostają przez cały czas chłodne w dotyku. Oznacza to eliminację ryzyka pożaru i poparzenia (zwłaszcza wśród małych dzieci, które mają tendencję do podchodzenia i dotykania kolorowych świateł).

6. Gwarancja satysfakcji - gwarantujemy, że każda forma współpracy z naszą firmą na długo pozostanie jako pozytywne wspomnienie w Państwa pamięci.

7. Konkurencyjne ceny.


DO DEKORACJI WYKORZYSTUJEMY:

- Listwy LED, które umieszczone na ziemi oświetlają dużą powierzchnię ścian i sufitu. Listwy możemy zaprogramować tak, by uzyskać wybrany przez klienta kolor. Możemy również zrobić, że np. co druga listwa jest ustawiona na inny kolor :).

- Reflektory LED (Led Pary), To oświetlenie często jest wykorzystywane do podkreślenia architektonicznych elementów, takich jak kolumny, wnęki lub drzwi wejściowe.

- Litery LOVE 120cm wysokości i ok 3,5-4 m po rozstawieniu. Każda litera jest podświetlana pięknym, jasnym światłem. Jest to wspaniała dekoracja sali i super rekwizyt na tle którego można zrobić fantastyczne zdjęcia!

- Napis KOCHAJ o wysokości 110 - 100 cm wysokości (pierwsza i ostatnia litera są wyższe o 10 cm), po rozstawieniu ok 4-5 m szerokości. Litery w stylu rystykalnym

DWA PAKIETY DO WYBORU:

- PAKIET STANDARD: Oświetlenie sali weselnej za pomocą kolorowych listew oraz reflektorów na wybrane przez klienta kolory.

- PAKIET FULL: PAKIET STANDARD + NAPIS LOVE lub KOCHAJ


ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SAMEGO NAPISU LOVE i KOCHAJ

Dekoracje światłem są szczególnie chwalone przez dobrych fotografów i kamerzystów za niezwykle ciekawe i efektowne tło do zdjęć, które zachwyci również Państwa gości.

Zapraszamy do kontaktu :)

Oferta Dekoracja Światłami

Wynajem

od 300 do 1000zł/ Wynajem

Mamy bardzo konkurencyjne ceny, które zależą od wybranego pakietu oraz miejsca dostarczenia dekoracji ;-).

Opinie Dekoracja Światłami (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Dekoracja Światłami

Nazwa firmy: Dekoracja Światłami
Imię: MARLENA 
Adres: Siedlce, ul. Partyzantów 14e, 08-110, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 08:00 - 21:00 Nd: 08:00 - 21:00
518-899...
888-695...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2233
Zadzwoń
518-899...
888-695...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie