Dj / Wodzirej /Konferansjer Adrian na wesele ,Napis LOVE, Ciężki dym id:12711

Tarnów, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
517-025...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
HEJ

Dj /Wodzirej Adrian. Dj'ka na poziomie !
Chcecie się bawić przy swojej ulubionej muzyce i największych hitach? Jeśli tak, skorzystajcie z mojej propozycji…

Zapytacie dlaczego Dj?

Powodów jest wiele. Po pierwsze będziecie się bawili przy oryginalnej muzyce,bez niebezpieczeństwa, że nie spodoba się Wam wykonanie danej piosenki przez zespół.

Po drugie usługa Dj’a jest bardziej przystępna cenowo i uniwersalna. I wreszcie po trzecie,Dj Adrian to gwarancja dobrej i udanej zabawy.

Jeżeli szukacie Dj na wesele zapraszam do mnie .Oferta weselna obejmuje oprawę muzyczną i oświetleniową oraz zabawy , konkursy, toasty .
Efekty specjalne : efekt sztucznej mgły , bańki mydlane , konfetti , oświetlenie sali lampami ledowymi oraz zimne ognie sceniczne i lampiony szczęścia . Jeżeli chcecie mile zaskoczyć gości - proponuję pokazy magii Gratis .
Fajerwerki dodatkowo płatne - zapraszam do kontaktu lub na stronę internetową Dojna Koza

Jeżeli macie dodatkowe pytania proszę o kontakt telefoniczy lub sms


Pozdrawiam
DJ Adrian Halastra
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Tarnów

Oferta

Oferta nr 1
Wesele ,Poprawiny prowadzą 2 osoby.
Cena jest uzgadniania indywidualnie i zależy od:
-lokalizacji,
-terminu

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj / Wodzirej /Konferansjer Adrian na wesele ,Napis LOVE, Ciężki dym id:12711
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
I
Iwona i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Kolbuszowa
Data dodania: 06-05-2018
Bardzo chcielibyśmy Ci podziękować przede wszystkim za chęć uczestnictwa w naszym weselu i za to , że wszystko wyszło tak jak tego chcieliśmy co w głównej mierze zawdzięczamy Tobie Adrianie .Wielkie zaangażowanie z Twojej strony sprawiło, że każdy czuł się dobrze na parkiecie i muzyka była zarówno dobrana dla młodzieży jak i dla starszych gości przez co każdy mógł się dobrze bawić a w dodatku sprawiłeś, że nogi same rwały się do tańca. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim DJ ADRIANA , gdyż
na prawdę na to zasługuje i świetnie daję sobie radę czego może mu pozazdrościć nie jedna dobrze grająca orkiestra. Dziękujemy i polecamy wszystkim w 100 % . Nasze wesele było niezapomniane i mile wspominane pełen profesjonalizm ze strony najlepszego DJ ADRIANA na świecie. Pozdrawiamy :)
Adrian Halastra
02-11-2018
Dziękuję za wszystko :) Pozdrawiam Dj Adrian
A
Ania i Sylwester
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2017
Ruda Śląska
Data dodania: 15-11-2017
Jeśli szukacie DJa na wesele to Adriana mogę polecić w 100%. Adrian jest osobą otwartą, komunikatywną i zawsze chętnie służy radą. Podczas naszego wesela Adrian cały czas był z nami w kontakcie i wszystko ustalał z nami na bieżąco.Zabawy przygotowane przez niego były na najwyższym poziomie przy których nikt nie czuł się skrępowany i każdy chętnie brał w nich udział. Goście od samego początku wesela do białego rana nie schodzili z parkietu. Każdy bez wyjątku podchodził do nas mówiąc, że jest to najlepsze wesele na jakim był, (a to dzięki Adrianowi). Także jeśli szukacie kogoś kto poprowadzi wasze wesele, aby było niezapomniane dla Was i Waszych gości wybierzcie Adriana :) !
Adrian Halastra
02-11-2018
Dziękuję za wszystko :) Pozdrawiam Dj Adrian
A
ADRIAN RICHTA
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Celiny
Data dodania: 10-10-2017
profesjonalny DJ który zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie swoim zaangażowaniem oraz rekwizytami
Adrian Halastra
02-11-2018
Dziękuję za wszystko :) Pozdrawiam Dj Adrian
Adrian Halastra

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dj Adrian
Imię i nazwisko:Adrian Halastra
Adres:Tarnów
33-170woj. małopolskie
517-025...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-07-2014, liczba odwiedzin: 5751
Telefon
517-025...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie