Zobacz zdjęcia (42)
DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 1
DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 2 DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 3 DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 4 DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 5
DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING, Chorzów - zdjęcie 6
1 / 42

DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING id:19052

Chorzów, śląskie
(24)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-018...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Instrumenty:

 • akordeon
 • saksofon
 • skrzypce

Jeśli chcesz żeby twoja impreza była wyjątkowa i niezapomniana to ta oferta jest dla ciebie. DJ BASS EVENT & WEDDING na czele którego stoi Damian Bass Kurzyński który od ponad 20 lat szkoli się jako DJ/Konferansjer.Poprowadził już setki, a nawet tysiące imprez o różnym charakterze.Ta wiedza i umiejętności pozwalają na dopasowanie muzyki oraz zabaw do bawiących się gości. Możliwość wybrania opcji DJ + Konferansjer/Wodzirej prowadzący.W ofercie znajduje się opcja strojenia sali światłem. Twoja wymarzona uroczystość nabiera wtedy innego wymiaru.Wszystkie ściany, stoły, wnęki zmieniają się w tonacjach barw a nowoczesne urządzenia oświetlające parkiet tworzą specyficzny klimat dla bawiących się gości.W ofercie kilkanaście konkursów i zabaw prowadzonych w taki sposób aby goście bawili się do białego rana.W ofercie dodatkowej barmani, wokaliści ,saksofon, magicy, pary taneczne, foto budka, foto-video, ciężki dym, wynajem samochodów. Z każdym klientem spotykam się indywidualnie aby stworzyć dokładny scenariusz całej imprezy oraz podpisać umowę która pozwoli zaklepać termin na 100% Organizuję imprezy na terenie całego kraju choć w większości w województwie Śląskim. Nie prowadzę wesel dzień po dniu jak robi to konkurencja. Na każdej imprezie ekipa jest wypoczęta co według mnie jest profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy na weselu. Możliwość wystawienia faktury co pozwoli uniknąć kłopotów z fiskusem.Odtwarzaną muzykę posiadam w pełni legalną z opłaconym ZAIKS STOART SPAV. Dojazd do 100 km gratis.Zadzwoń i zapytaj co możemy ci zaproponować aby twoja impreza była jedyna i niepowtarzalna.

DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING - film 1 DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

DJ BASS EVENT & WEDDING od kilkunastu lat wyznacza trendy w prowadzeniu i organizacji wesel. Jest to nasza największa pasja. Każda z naszych imprez jest niepowtarzalna i szyta na miarę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To czym się wyróżniamy to ogromne doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. W każdym sezonie weselnym wprowadzamy najnowsze rozwiązania techniczne, oraz nowinki związane z zabawami, konkursami oraz stylem prowadzenia imprez.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży muzycznej od ponad 20 lat. Z tego organizacją wesel zajmujemy się od 15 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Standardowo prowadzimy wesela przez 12 godzin. Jest możliwość przedłużenia imprezy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza oferta jest bardzo bogata i jesteśmy w stanie zorganizować wszystko o czym tylko zamarzycie.W ofercie mamy co roku nowinki, które pojawiają się w branży Weselnej.Stanowisko DJ z możliwością wyświetlania obrazów i napisów ( np.LOVE lub imiona).
Podświetlane totemy z ruchomymi głowicami.Strojenie sali światłem.Ciężki dym tak zwany taniec w chmurach. Pirotechnika oraz wyrzutnie CO2 emitujące ogień. Wiele gadżetów do zabaw, konkursów oraz wiele innych dodatkowych atrakcji.

Skład, w którym występujemy.

W większości imprez występujemy w składzie dwu osobowym DJ + konferansjer prowadzący. W tym że każda z 2 osób jest DJ i konferansjerem. Pozwala to na lepszy kontakt z bawiącymi się gośćmi. Oraz uatrakcyjnia całą imprezę.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład naszego zespołu to zawsze właściciel firmy DJ Damian Bass Kurzyński. To z nim spotykają się klienci i ustalają scenariusz całej imprezy. W duecie występują sprawdzeni DJ konferansjerzy.Ustalony skład jest nie zmienny.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar to z pewnością kluczowa część imprezy. Dlatego z każdym klientem ustalamy co powinno pojawić się na weselu. Ustalamy też czego sobie nie życzą. Nie ma w tej kwestii ograniczeń. Jesteśmy po to by goście byli w 100% zadowoleni i wybawieni.Najbardziej popularnymi utworami z pewnością są klimaty lat 70's-90's.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

DJ BASS EVENT & WEDDING to nie tylko muzyka światło i atrakcje. Prowadzimy całą imprezę od przywitania młodych i gości przez gry, zabawy, dedykacje, życzenia. Przez cały czas trwania imprezy dbamy o dobry humor bawiących się gości.W naszym składzie na imprezach obcojęzycznych nie zatrudniamy tłumaczy z przypadku. Imprezę prowadzą DJ Konferansjerzy ze znajomością języka który obowiązuje na danym zleceniu.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Na życzenie klientów istnieje możliwość uatrakcyjnienia imprezy występem wokalistki. Jest to uczestniczka 1 edycji "Bitwy na Głosy "
programu emitowanego w TVP w składzie z Piotrem Kupicha (FEEL). Prywatnie moja córka Sara Kurzyńska.

Na jakich instrumentach gramy?

Jeśli młodzi życzą sobie aby zorganizować występ muzyki na żywo. Współpracujemy z zawodowymi muzykami których z chęcią polecimy. Saksofon- Skrzypce- Gitara- Instrumenty perkusyjne to tylko nie które atrakcje.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy:
-Electro Voice ETX 15-18 oraz BOSE
-ShowTec Phanthom 65, Britec, ADJ,
- SHURE
-PIONEER DDJ SZ 2- PIONEER 2000 NEXUS- TECHNICS 1210
-Wyrzutnie CO2, Maszyny do ciężkiego dymu, Wytwornice baniek, Wyrzutnie ogni.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Nasza wokalistka biegle komunikuje się w języku polskim, angielskim oraz francuskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Angielski-Niemiecki to języki w jakich rozmawiamy. Ale jest możliwość poprowadzenia też w innych.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W sezonie 2019-2020 poprowadziliśmy 15 wesel międzynarodowych.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jesteśmy w stanie zorganizować prawie wszystkie zachcianki naszych klientów. Przez kilkanaście lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma sprawdzonymi firmami. Jesteśmy przekonani że każda z atrakcji musi być wykonana zawodowo i na najwyższym poziomie.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Efekty świetlne są podstawą naszych imprez. Najwyższej klasy urządzenia które posiadamy tworzą niezapomniany klimat imprezy.Podświetlane okna, ściany, wejścia, podświetlany parkiet, stoły itd. Zmieniają salę weselną nie do poznania. Dodatkową atrakcją w nowym sezonie jest stanowisko Dj z możliwością wyświetlania obrazów i napisów ( napis LOVE lub imiona młodych).

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Z każdym klientem ustalamy listę piosenek które chcieli by usłyszeć na swojej imprezie. Każdy utwór muzyczny który zażyczą sobie młodzi na 100% pojawi się na imprezie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak jest możliwość dedykowania piosenek podczas imprezy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Jesteśmy firmą która zawodowo zajmuje się prowadzeniem imprez. Dlatego też gramy w pełni legalnie. Opłacamy ZAIKS

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Nasza przygoda z muzyką zaczęła się prawie 30 lat temu. Prowadząc pierwsze dyskoteki szkolne. Po tem długi czas graliśmy w klubach. Zawodowo prowadzeniem imprez zajmujemy się od 15 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka i prowadzenie imprez jest naszą pasją. Sprawiamy że ludzie są szczęśliwi. Polecają nas innym i spotykamy ich na kolejnych imprezach. Muzyka to całe nasze życie.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jako DJ ciężko określić czyja twórczość nas inspiruje. DJ-a powinno inspirować wielu artystów i wiele stylów muzycznych. Z pewnością do inspiracji możemy zaliczyć okres muzyczny lat 70-90. Te klimaty pojawiają się niezmiennie w różnych konfiguracjach.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Naszym zdaniem zabawy weselne są potrzebne. My jednak staramy się aby były to zabawy ze smakiem.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Mamy kilka pomysłów na prowadzenie oczepin. Na 100% będziecie zaskoczeni.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Na weselu wszyscy mają się wspaniale bawić i wspominać je przez lata. To jest nasze motto. Dlatego gramy wszystko co ustalimy z młodymi.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Disco-Polo to nie wątpliwie bardzo popularny styl muzyczny grany na weselach. Jeśli jest ustalenie że gramy to jesteśmy na TAK

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Odpowiedni dobór muzyki oraz zabawy dopasowane do gości + doświadczenie które mamy sprawią że impreza będzie udana na 100%

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Od prawie 30 lat muzyka jest naszą największą pasją i miłością. Przez te wszystkie lata nasza dyskografia muzyczna jest ogromna.Inspiruje nas wiele gatunków muzycznych ,które jako DJ i producenci staramy się ze sobą łączyć.Na imprezie może się pojawić wszystko o czym marzycie. Np: kawałki rock-owe, retro, RNB, house, disco lub zmiksowane przez nas gatunki w jednym secie muzycznym.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobre jedzenie, alkohol w umiarkowanej ilości oraz oprawa muzyczna DJ BASS EVENT & WEDDING

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie DJ BASS EVENT & WEDDING DAMIAN KURZYŃSKI (24)

DJ Wodzirej na Wesele DJ BASS EVENT & WEDDING id:19052
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
T
Tomek i Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Chorzów
Data dodania: 25-07-2021

Polecamy w 100% Dj Bass jest niezastąpony! Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu przed weselem jak i w trakcie. Super pomysły na zabawy, świetnie rozplanowane w czasie, goście nie mieli chwili na nudę;) Dobrze dobrana muzyka dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili, co dla nas było najważniejsze, my również wytańczyliśmy się za wszystkie czasy. Dj Bass naprawdę zna się na tym co robi nie mogliśmy lepiej wybrać;)

Damian
26-07-2021

Dziękuje za opinie pozdrawiam😀

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Czeladź
Data dodania: 25-03-2021

Bardzo gorąco polecamy usługi DJ Bass (Damian) i DJ Tom (Tomasz). :) Skorzystaliśmy z możliwości połączenia DJ oraz Konferansjera i to był strzał w dziesiątkę. Panowie doskonale poradzili sobie z poprowadzeniem wesela w czasie pandemii. Fantastycznie dobrana muzyka i zabawy, a to wszystko prowadzone z klasą i jednocześnie poczuciem humoru. Zarówno my jak i nasi gości byliśmy bardzo zadowoleni. Oświetlenie sali rewelacja - dzięki temu wyszły piękne zdjęcia i film. Nasze wesele choć w małym gronie trwało do rana.
Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca! Jesteście najlepsi! Pozdrawiamy - Kasia i Michał

Damian
25-03-2021

Dziękuje kochani😘 Pozdrawiam

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2020
Zabrze
Data dodania: 04-03-2021

Super zabawa do rana! Goście i My bardzo zadowoleni! Muzyka do tanczenia różnorodna a muzyka w przerwach cudowna i najstrojowa :) przy ktorej przyjemnie sie rozmawialo i jadlo. Świetny kontakt, Damian czyli dj Bass to zabawny i mily czlowiek, ktory doskonale rozpoznaje klimat na parkiecie. Zalezalo nam na przyjeciu z dobrą muzyką niz na klasycznym weselu i wszystkie nasze ustalenia w tym zakresie zostały spelnione! Serdecznie polecamy! Pozdrowienia :)

Damian
04-03-2021

Dziękuje za zaufanie i miłe słowa😘
Pozdrawiam.

P
Paola i Tom
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Tychy
Data dodania: 11-02-2021

Poszukiwania odpowiedniego teamu, ktory zajmie sie oprawa muzyczna i oswietleniowa naszego wesela bylo dla nas jednym z najbardziej stresujacych zadan w trakcie przygotowan do wesela. Juz po pierwszej naszej rozmowie z Damianem (Dj Bass) wiedziemismy, ze rozmawiamy z profesjonalista. Bylismy mile zaskoczeni Wasza otwartoscia, wiedza, podejciem, odrazu czulismy, ze mozemy na Was polegac.
Damian w zespole z Adrianem poprowadzil nasze dwujezyczne wesele (polsko/angielskie). My jak i goscie jestesmy absolutnie zachwyceni z Waszej pracy! Postawilismy przed Wami duze wyzwanie kulturowo-jezykowe, musiliscie sie wykazac inicjatywa, kreatywnoscia, spontanicznoscia. Spelniliscie kazde nasze wymaganie, prosby i zachcianki. Byliscie dla nas wsparciem i bardzo to doceniamy.
Muzyka byla dobrana idealnie. Kazdy znalazl cos dla siebie. Gry i zabawy, ktore przygotowaliscie byly na poziomie, nie za duzo nie za malo, poprostu idealnie.
Bez dwoch zdan polecamy Dj Bass!
Pozdrawiamy,
Paola i Tom.

Damian
11-02-2021

Dziękuje kochani Pozdrawiamy.

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Tarnowskie Góry
Data dodania: 11-02-2021

Dj Bass podjął się prowadzenia naszego wesela w niełatwym covidowym czasie i wywiązał się z tego zadania wyśmienicie :) skorzystaliśmy z 2-os pakietu Dj+konferansjer. Super muzyka i świetne otrzepiny, prowadzenie z dużą dawką humoru, bez wyciągania gości na siłę. Klasa 100%. Dziękujemy! :)

Damian
11-02-2021

Bardzo Dziękujemy i Pozdrawiamy.

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-11-2019
Chorzów
Data dodania: 04-02-2020

Profesjonalizm to słowo ,które najlepiej opisuje prace tego człowieka . Muzyka dostosowana do każdego wieku. Nikt się nie nudzi i nie zasypia. Jestesmy mega zadowoleni i jeśli znowu będzie okazja to na pewno znowu będziemy korzystać z Dj Bass-a.... Polecamy serdecznie każdemu ,kto się chcę dobrze zabawić ...

Damian
04-02-2020

Bardzo dziękuje Pozdrawiam.

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-10-2019
Kraków
Data dodania: 01-02-2020

DJ Bass poprowadził nasze wesele w sierpniu 2019. Było to wesele anglojęzyczne z czym DJ Bass w duecie z konferansjerem poradzili sobie swietnie i mega profesjonalnie. Muzyka dopasowana dla każdego - a muszę wspomnieć, ze goście byli mieszanką kulturową, zabawy i konkursy weselne dobrane były z gustem i w dobrym stylu. Ogólnie zabawa weselna była wspaniała o czym świadczy to, ze do tej pory goście z uśmiechem na twarzy wspominają nasze wesele.
Bardzo polecamy DJ Bassa!
Pozdrawiamy,
Edyta i Craig

Damian
01-02-2020

Dziękuje i pozdrawiam😘

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Kochcice
Data dodania: 10-09-2019

Wszyscy nasi goście świetnie się bawili, wesele było dwujęzyczne, Panowie znakomicie sobie poradzili, polecamy i dziękujemy, że byliście z nami😊

Damian
11-09-2019

Dziękujemy za zaufanie i opinię😘

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ BASS EVENT & WEDDING DAMIAN KURZYŃSKI

Nazwa firmy: DJ BASS EVENT & WEDDING DAMIAN KURZYŃSKI
NIP: 6271047761
Imię i nazwisko: Damian Kurzyński
Adres: Chorzów, ul. Ks.Wł. Opolskiego 3, 41-500, woj. śląskie
507-018...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11205
Zadzwoń
507-018...
Napisz

Popularne miasta w okolicy