Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Dj na Wesele + Wodzirej + Wokalistka lub Zespół Muzyczny | DJ Blue id:30319

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj na Wesele + Wodzirej + Wokalistka lub Zespół Muzyczny | DJ Blue

Marcin i Ewelina Ostatnio widziany 28-05-2018
504-152...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
795-738...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 24-08-2017
Liczba odwiedzin: 1027

Oferta

ELEGANCJA TAKT I WYCZUCIE
Jeżeli szukają Państwo DJ Duetu który podczas waszego wesela jest w stanie zrobić coś więcej niż tylko odtwarzać muzykę to dobrze trafiliście. Gwarantujemy interesujące i oryginalne prowadzenie uatrakcyjnione konkursami, animacjami tanecznymi oraz tańcami integracyjnymi podczas których rozdajemy gościom przeróżne gadżety. Zapewniamy prowadzenie wszystkich elementów wesela według szczegółowo ustalonego scenariusza. Posiadamy bardzo bogaty repertuar muzyczny zawierający muzykę począwszy od polskich i zagranicznych przebojów od lat 60 aż po najnowsze przeboje muzyki dance i disco polo które są obecnie prezentowane na radiowych listach przebojów. Repertuar muzyczny zawsze dostosowujemy do gości bawiących się na weselu oraz do Państwa gustu. W trakcie przerw układamy kolejny set muzyczny, dzięki czemu możemy sprostać Waszym i Waszych gości wymaganiom. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzyczny, sprzętem do dekoracji, wysokiej klasy oświetleniem oraz wytwornicom dymu i baniek mydlanych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego jak wyglądają prowadzone przez nas wesela lub obejrzeć więcej filmików prezentujących prowadzone przez nas animacje, konkursy czy też prezentowany repertuar muzyczny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie państwa pytania i przedstawimy jak dokładnie wyglądają prowadzone przez nas imprezy.


Staramy się o to by większość naszych opinii znajdowała się w jednym miejscu, dlatego też prosimy parę młodą i gości, aby dodawali opinię głównie na naszej stronie internetowej, więc tam zapraszamy Was do czytania i obejrzenia naszej strony, dowiecie się z niej wiele więcej niż tutaj.
Ewentualnie niektórzy dodają opinię na profilu facebook-owym.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Standard
2900 / wesele
Aby uzyskać szczegóły oferty napisz do nas.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.