Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (49)
Zobacz zdjęcia (49)
DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 1
DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 1 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 2 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 3 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 4 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 5 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 6 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 7
DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera, Bolesławiec - zdjęcie 8
1 / 49

DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera id:30595

od 2800 do 4800 zł / wesele
Bolesławiec, dolnośląskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
724-632...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Poniżej wysyłam Państwu obszerną ofertę (DJ KOKOS (DJ/ Wodzirej/ Konferansjer) oraz wszystkie dodatkowe pakiety jakie mogę zaoferować) - Zapraszam !
Jestem energiczną i otwartą osobą, która swoją żywiołowością i niebanalnymi pomysłami ożywi każdą imprezę. Uwielbiam poznawać nowych ludzi zarówno prywatnie jak i służbowo. Zastanawiasz się dlaczego? Chciałbym Cię lepiej poznać, dowiedzieć się jakie są Twoje gusta muzyczne, co lubisz, a czego nie lubisz robić, jaki gatunek muzyki porusza Cię najbardziej itp. – osobiście uważam, że poznanie bliżej osoby dla której będę grał, to klucz do naprawdę udanej imprezy.
Każda impreza prowadzona prze ze mnie jest unikatowa, podczas jej trwania nie stoję jak kołek, lecz jestem tym, który zabawia gości, organizuję różnego rodzaju konkursy angażując przy tym praktycznie wszystkich uczestników bez względu na wiek!. Mam serdeczne podejście do ludzi ponieważ kocham swoją pracę, a grając staram się zarazić Was optymizmem i wprowadzić w odpowiedni rytm;)

Cennik i opis:
Pakiet podstawowy DJ jest atrakcyjny i bardzo urozmaicony natomiast wszystkie dodatkowe atrakcje są uwzględnione cenowo poniżej.


Działam z nastawieniem na Wesela na Dolnośląskim (oraz do 300 km od Bolesławca) ! Na całą Polskę także ale tylko z nastawieniem Pakiet "WESELE MARZEŃ" (z większą ilością dodatków). Uwaga do ceny dodatku za wynajem na inne wesele niż z Naszym DJ, należy doliczyć 50zł (przy dodatkach wymagających obsługi). Od 3 dodatków ta zasada "dopłaty" nie obowiązuje

NAGŁOŚNIENIE Z KONSTRUKCJĄ LEDOWĄ, które zapewnią wrażenia akustyczne i wizualne;
- w cenie imprezy

TELEDYSK Z IMPREZY I FOTOGRAFIA ższy).
+ 700 zł w przypadku urodzin (15-20 min.) w jakości 4k (nagrywane przez kilka najważniejszych godzin, a często z osobą do pomocy na całą imprezę )
+ 900 zł w przypadku wesela jest to dużo więcej godzin obróbki i samej uroczystości od momentu przyjazdu Pary Młodej na salę
+ 500 zł (opcja tylko do imprezy z DJ) Fotografie robione i oddane tuż po imprezie (w wersji surowej bez obróbki).
+ 900 zł (opcja również na inne imprezy) Zdjęcia wykonywany przez dodatkową osobę łącznie z obróbką w programie.

Film z WESELA
+ *2500 cały film godzinny (do 1.5h w zależności od materiału)
+ 200 zł do nagrania przygotowań
+ 300 zł teledysk z wesela (3-5 minutowy)
+ 3000 zł (Pakiet Premium)- całość wesela od momentu przygotowań łącznie z teledyskiem

CIĘŻKI DYM Jest to tak zwany Taniec w Chmurach. Niesamowity efekt unoszącego się dymu w formie białej mgły.
+ 550 zł- ciężki dym do tańca (efekt "łał")
+ 850 zł - taniec z czterema fontannami iskier ( bardzo zjawiskowy efekt, który urozmaici Wasz taniec rozpoczynający zabawę )
+ 1100 zł- ciężki dym podczas tańca (4 fontanny iskier podczas tańca i 4 szt. przy torcie)
+ 550 zł- wersja na Urodziny- efekt "łał" przy torcie razem z ciężkim dymem i 2 fontannami iskier
+ 200 zł- wynajem samej maszyny i poinstruowanie jak wykonać (maszyna zmieści się do samochodu, a wykonać może ktoś z gości lub świadkowie)

OŚWIETLENIE SALI LED Ustawione przy ścianach tzw. pary LED udekorują całą salę w odpowiednio wybranych przez Was kolorach.
+ 450 zł-wybrane kolory (również na czasie biały ze złotym (rustykalny klimat)
+ 550 zł-wybrane kolory wraz z girlandą (około 10-15 m) podwieszoną na ściance za Parą Młodą

FOTOBUDKA Jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych atrakcji- zdjęcia na maila, wydruki , album i wspaniałe gadżety !
+ 800 zł / 3 godz.
+ 950 zł / 4 godz.
+ 1200 zł / całą noc

KARAOKE Z EKRANEM PROJEKCYJNYM Karaoke to niesamowita rozrywka na ekranie projekcyjnym z 4 mikrofonami dla gości !
+ 350 zł

ZESTAW FAJERWERKÓW- Niesamowity pokaz na niebie 3-4 minutowych fajerwerków
+ Pakiet standard-1000 zł
+ Pakiet rozszerzony- 1500 zł

NAPIS LOVE- Piękny i duży 130 cm mocno świecący napis LOVE który doda uroku i doświetli cała salę z kilkudziesięciu SZKLANYCH RETRO ŻARÓWEK
+ 500 zł

FONTANNY ISKIER- Rewelacyjne sypiące się, nie-palne iskry na wysokość 2.5-3,5 metrów
+ 4 szt- 300 zł
+ 8 szt- 550 zł ( można rozłożyć na 2 lub 3 użycia- np. Taniec,Tort, Wejście PM na salę, Sesja zdjęciowa na zewnątrz (po zmierzchu))

AUTO DO ŚLUBU- Ładne nowe MITSUBISHI AUTLANDER 3 CZARNE zawiezie wraz z eleganckim kierowcą Państwa do ślubu.
+ 700 zł- w odległości do 40 km od Bolesławca (ewentualna dopłata w przypadku dłuższej trasy)

*WESELE MARZEŃ - wszystko w ofercie (kilkaset zł taniej w zależności od Pakietu). Nie obejmuje auta do ślubu oraz całości filmu

- 6700 zł (DJ(1dzień), Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie LED)- rabat na wszystkich dodatkach 500 zl

- 7500 zł (DJ (2dni), Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie sali LED, Karaoke)- rabat na wszystkich dodatkach 700 zł i Karaoke gratis
Większa oferta tylko indywidualnie ;)- NAJCHĘTNIEJ NA MESENGER

DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera - film 1 DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta AGENCJA IMPREZOWA KOKOS (DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER MATEUSZ KOKOSIŃSKI) oraz Wynajem

Wesele I Poprawiny

od 2800 do 4800zł/ wesele

Im więcej dodatków, tym lepszy rabat macie. Mnóstwo atrakcji, animacji tanecznych, konkursów- także z gadżetami. Duet z innym DJ

WESELE MARZEŃ

od 8300 do 10400zł/ wesele i poprawiny

Dodatkowo FILMIK 15 min. z sali, Fotobudka, Ciężki DYM, Fontanny Iskier (6szt), Napis LOVE, Fajerwerki, Oświetlenie sali LED, Karaoke)- rabat na wszystkich dodatkach 800 zł i Karaoke gratis ( cena i rabat zmienny w zależności przy którym z 4 pakietów Wesele Marzeń)

TELEDYSK Z IMPREZY I FOTO

od 700 do 900zł/ dzień

Jest obrabiany z podłożonym dźwiękiem w formie filmiku 15-20 minutowego. Wspaniała pamiątka, która dostarczy mnóstwo wspomnień (obrobiony i dostarczony po imprezie PM do pobrania z konta google i często także udostępniony do obejrzenia z YT docelowej grupie osób). Nagrywamy wszystkie najważniejsze momenty Imprezy/Wesela układając później w bardzo ciekawą całość (oglądając często odnosimy wrażenie, że film jest dużo dłuższy). Ujmujemy tak, aby każdy z gości przynajmniej przez chwilę był widoczny na filmiku oraz celebrujemy kamerując osoby najważniejsze. Wycięte są wszystkie ujęcia w jak najlepszym świetle, tak-aby nie było niestosownych sytuacji czy źle wyglądających osób.
+ 700 zł w przypadku urodzin (15-20 min.) w jakości 4k (nagrywane przez kilka najważniejszych godzin, a często z osobą do pomocy na całą imprezę )

+ 900 zł w przypadku wesela jest to dużo więcej godzin obróbki i samej uroczystości od momentu przyjazdu Pary Młodej na salę (wszystkie ważne momenty ujęte w całość - często w ujęciu slow motion) w jakości 4k (włącznie z oczepinami).

+ 500 zł (opcja tylko do imprezy z DJ) Fotografie robione i oddane tuż po imprezie (w wersji surowej bez obróbki). Zdjęcia są bardzo czyste, wyraźne i odpowiednio doświetlone. Wykonywane przy pomocy profesjonalnego sprzętu SONY A7III z różnymi obiektywami i lampą doświetlającą (obsługuje przeważnie w międzyczasie DJ, lub pomocnik). Oddawane są wszystkie ważne momenty ujęte oraz zabawa (około 150-250 zdjęć)

+ 900 zł (opcja również na inne imprezy) Zdjęcia wykonywany przez dodatkową osobę łącznie z obróbką w programie. Podobnie jak powyżej oddawane jest około 200 zdjęć odpowiednio wykonanych i obrobionych (1 miesiąc po imprezie).

Film z WESELA

od 2500 do 3000zł/ dzień

Jest zawsze nagrywany przez dodatkową osobę włącznie z wszystkimi uprawnieniami i profesjonalnie ciekawie obrobiony po imprezie. Posiadamy licencje na nagrywanie także w kościele oraz dbamy o to aby ujęcia była bardzo czyste, a wszystkie ważne momenty zarejestrowane również z dźwiękiem. Film jest oddawany maksymalnie do pół roku po imprezie w zależności od nasilenia podobnych zleceń w sezonie. Wykonujemy oczywiście nową technologią przy użyciu jednego z najnowszych sprzętów na rynku (SONY A7III z Gimbalem Ronin S, Mikrofon, Stopki, Lampy Doświetlające, Rejestratory Dźwięku i inne niezbędne artykuły do zrobienia dobrego filmu). Jakość jest w formacie 4K, a całość oscylujemy w przedziale czasowy 1-1.5 godz. Na życzenie wykonujemy także krótsze i bardziej efektowne filmy. Materiały oddajemy często w formie do pobrania online lub na życzenie na pendrive (za dopłatą również na własnym dysku twardym- na wszystkie ważne materiały WESELNE-najbezpieczniej).

+ *2500 cały film godzinny (do 1.5h w zależności od materiału)

+ 200 zł do nagrania przygotowań

+ 300 zł teledysk z wesela (3-5 minutowy)

+ 3000 zł (Pakiet Premium)- całość wesela od momentu przygotowań łącznie z teledyskiem

CIĘŻKI DYM I ISKRY

od 550 do 1100zł/ dzień

Jest to tak zwany Taniec w Chmurach. Niesamowity efekt unoszącego się dymu w formie białej mgły (lub podświetlonej) przy parkiecie na wysokość kolan, a nawet sięgający do pasa. Zazwyczaj stosowany podczas Pierwszego Tańca lub na urodzinach i podobnych imprezach podczas podawania Tortu. Efekt utrzymuje się nawet do 7 minut !)

+ 550 zł- ciężki dym do tańca (efekt "łał")

+ 850 zł - taniec z czterema fontannami iskier ( bardzo zjawiskowy efekt, który urozmaici Wasz taniec rozpoczynający zabawę )

+ 1100 zł- ciężki dym podczas tańca (4 fontanny iskier podczas tańca i 4 szt. przy torcie)

+ 550 zł- wersja na Urodziny- efekt "łał" przy torcie razem z ciężkim dymem i 2 fontannami iskier

+ 200 zł- wynajem samej maszyny i poinstruowanie jak wykonać (maszyna zmieści się do samochodu, a wykonać może ktoś z gości lub świadkowie)

OŚWIETLENIE SALI LED

od 450 do 550zł/ dwa dni

Ustawione przy ścianach tzw. pary LED udekorują całą salę w odpowiednio wybranych przez Was kolorach. Tworzą estetyczny elegancki efekt, który sprawdza się dodatkowo jako dekoracja sali światłem. Wszystkie ściany podświetlone po zmierzchu tworzą klimatyczny nastrój, który nie wymaga dodatkowego oświetlenia. Kolory najczęściej wybierane to: róż, błękit, zielony, biały, żółty bądź mieszanka tych kolorów oraz także na czasie łączenie białego ze złotym !

+ 450 zł-wybrane kolory (również na czasie biały ze złotym (rustykalny klimat)

+ 550 zł-wybrane kolory wraz z girlandą (około 10-15 m) podwieszoną na ściance za Parą Młodą

FOTOBUDKA KOKOS-BOOTH

od 800 do 1200zł/ dzień

Jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych atrakcji, a rozłożony przez Nas NAMIOT 2.3x2.3x2.3m sprawdzi się także pod względem estetycznym jak i zapewni odpowiednie miejsce do robienia zdjęć (CAŁY PODŚWIETLONY na wybrane kolory (także rustykalnie) doskonale się wkomponuje zawsze w klimat imprezy . Wchodząc do namiotu grupami nawet 10 osobowymi macie Państwo do wyboru atrakcyjne REKWIZYTY, z którymi zrobicie serie 4 zdjęć na tle podświetlonego namiotu w wybranych przez Was kolorach oraz następnie czekacie na wydruk, na którym widnieją te 4 ujęcia oraz imię jubilata bądź imiona nowożeńców lub po prostu nazwa imprezy tematycznej. Na zewnątrz namiotu przy estetycznie wyglądającej foto budce DREWNIANEJ w stylu retro, stoi UŚMIECHNIĘTA OSOBA, która służy pomocą. Wszystkie zdjęcia będą przekazane w formie elektronicznej osobie zlecającej oraz będzie możliwość wklejenia foto do PAMIĄTKOWEGO ALBUMU przekazanego także przez naszą firmę Kokos-Booth. Więcej szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.

+ 800 zł / 3 godz.

+ 950 zł / 4 godz.

+ 1200 zł / całą noc

NAPIS LOVE

od 500 do 600zł/ dwa dni

Piękny i duży 130 cm mocno świecący napis LOVE który doda uroku i doświetli cała salę z kilkudziesięciu SZKLANYCH RETRO ŻARÓWEK (ciepła barwa) lub taras (najlepiej z zadaszeniem), a przede wszystkim nie może go zabraknąć jeśli planujecie ceremonię zaślubin w plenerze. Teraz włącznie z rustykalnymi szklanymi żarówkami wygląda bardzo naturalnie i przerośnie Wasze oczekiwania ! Ustawiony na sali sprawia także, że ujęcia z kamery czy fotografa będą jeszcze bardziej żywe i lepiej doświetlone. Zawsze można ustawić go także piętrowo LO/VE. Blisko słodkiego lub wiejskiego stołu zachęci do korzystania z wszystkich dostępnych smakołyków. Często wykorzystywany do sesji zdjęciowych lub polecany na podwyższeniu jako ścianka za Parą Młodą.
+ 500 zł
+ 100 zł - do ceny dołożone 2 girlandy 8 metrowe z żarówkami szklanymi retro (wspasują się do napisu lub opcjonalnie na sali lub w
plenerze jako doświetlenie)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie AGENCJA IMPREZOWA KOKOS (DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER MATEUSZ KOKOSIŃSKI) oraz Wynajem (21)

DJ Wodzirej KOKOS Fotobudka/Love/Ciężki Dym/Dekoracja Światłem/Kamera id:30595
Średnia ocen: 4,68 / 5 z 21 opinii
4,68
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Bolesławiec
Data dodania: 24-05-2022

Dziękujemy bardzo DJ KOKOS za wspaniałą zabawę!
Było cudownie i wszyscy goście świetnie się bawili ,cały czas wspominają ten dzień.
Muzyka różnorodna i dopasowana do gości w każdym wieku. Ciekawe i kreatywne zabawy powodujące salwy śmiechu i dodające pozytywnej energii, a zarazem integrujące bawiących się gości .
Dziękujemy za świetną zabawę!

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Dziękuję serdecznie , zawsze pozytywnie z uśmiechem do gości :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Bolesławiec
Data dodania: 27-12-2021

Serdecznie polecamy DJ Kokosa.. Jako prowadzący wykazał się ogromnym profesjonalizmem.. Bardzo kontaktowy sympatyczny, promieniujący pozytywna energia która zarazal nas i naszych gości którzy w każdym wspominku imprezy o tym mówili. Zabawy przez niego prowadzone były że smakiem wyczuciem i ogromnym poczuciem humoru. Swoją osobą dopełnił wyjątkowość naszego cudownego dnia i z czystym sumieniem możemy go polecić i napewno będziemy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Anna i Marcin.

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Mnóstwo Wesel za nami więc zwracamy uwagę na klimat imprezy. Dziękuję i pozdrawiam :)

J
Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Wrocław
Data dodania: 23-12-2021

Kokos grał u nas jakiś czas temu na Weselu i pokazał jak świetnie można się bawić przy oryginalnych propozycjach muzycznych . Mnóstwo zabaw różnorodnych oraz dobrze prezentujące się stanowisko . Empatyczny i bardzo komunikatywny , mamy również filmik z wesela- z pewnością Polecimy !

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Dziękuję pięknie:)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Mojesz
Data dodania: 02-10-2021

To co robi DJ Kokos, koniecznie trzeba opisać.  No nie może tak być , żeby jedna osoba tak potrafiła rozruszać towarzystwo , zachęcić do zabawy, mieć dobry kontakt z ludźmi.  No nie wiem jak on to robi ;) Kokoska wybraliśmy,  sugerując się ilością pozytywnych komentarzy w necie i był to strzał w 10! Dzięki niemu , nasze wesele zapamiętamy na długo.  Goście zachwyceni i my oczywiście też! Aż żal było siedzieć,  kiedy DJ Kokos stał za konsoletą. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego DJ, to tylko DJ Kokos! Pozdarwaiamy Monika I Marek

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Opisane i to jeszcze jak . Gorąco pozdrawiam :)

Mateusz
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zagrodno
Data dodania: 30-08-2021

Najlepszy DJ mega muzyka jak i zabawy. Polecam!!!

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Dziękuję pięknie, wbiło się w pamięć to wesele :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Trzebnica
Data dodania: 26-08-2020

Człowiek orkiestra, wspaniały wodzirej! Nie ma z nim nudy :) gra różnorodne kawałki, prowadzi imprezę do samego końca. Jest bardzo kontaktowy, wszyscy goście byli zachwyceni ;) polecam Go z mężem z całego serca ❤️

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Kontakt z gośćmi to podstawa. Działo się :) Dziękuję

A
Agnieszka Pilch Mazur
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Pasternik
Data dodania: 28-07-2020

Na moich 40 urodzinach bylo 35 osob Dj.Kokos szybko rozkrecil impreze. Bylo super i jak najbardziej POLECAM

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Dziękuję pięknie :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Kliczków
Data dodania: 25-03-2020

Nasze przyjęcie weselne było na 30 osób, DJ Kokos rozkręcił imprezę tak, że nasi goście nie schodzili z parkietu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na oczepiny zdecydowaliśmy się w trakcie wesela, DJ poprowadził je w bardzo dobrym guście. Polecam w 100 %!!

Konferansjer/ Wodzirej/ DJ KOKOS/ Agencja
15-08-2022

Nie ważna ilość - dla 200 czy dla 10 osób - tak samo dobre prowadzenie i przednia zabawa :)
Dziękujemy

Pokaż więcej opinii

Kontakt AGENCJA IMPREZOWA KOKOS (DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER MATEUSZ KOKOSIŃSKI) oraz Wynajem

Nazwa firmy: AGENCJA IMPREZOWA KOKOS (DJ, WODZIREJ, KONFERANSJER MATEUSZ KOKOSIŃSKI) oraz Wynajem
NIP: 6121858216
Imię i nazwisko: Mateusz Kokosiński
Adres: Bolesławiec, , 59-700, woj. dolnośląskie
724-632...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7546
Zadzwoń
724-632...
Napisz

Popularne miasta w okolicy