Zobacz zdjęcia (25)
🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 1
🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 2 🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 3 🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 4 🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 5
🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐, Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 25

🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny. ⭐⭐⭐⭐⭐ id:6182

od 3500 do 4500 zł / 10 godzin
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(74)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-116...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Od 1997 roku prowadzę różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (głownie Wesela) na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i miast ościennych.

Dzięki markowej aparaturze i doświadczeniu jakie zdobyłem prze ten czas, możecie Państwo być pewni, że Wasze zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie - zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

Zapewniam szeroką ofertę zabaw i konkursów dla Państwa gości. Moja bogata płytoteka zapewni najbardziej znane i lubiane utwory muzyczne w oryginalnych wykonaniach. Przebieg całej uroczystości weselnej ustalany razem zgodnie z Państwa życzeniami. Zawsze służę cennymi radami w sprawach planu wesela, poczynając od pierwszego tańca poprzez zabawy, konkursy oczepiny, aż po ostatni taniec.

Ciekawą propozycją w mojej ofercie jaką posiadam od 2012 roku są prezentacje multimedialne ze zdjęciami Pary Młodej wyświetlane na ekranie za pomocą projektora.

🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐ - film 1 🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny.  ⭐⭐⭐⭐⭐ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ PAWCIO

Cennik przykładowy

od 3500 do 4500zł/ 10 godzin

Dojazd na terenie Bydgoszczy i okolic do 10 km od granicy miasta gratis.

W cenie nagłośnienie, oświetlenie i prowadzenie przez 2 DJ'ów. (Konkursy, Zabawy Oczepiny)

Cennik przykładowy, - (końcowa cena zależy od daty: miesiąca i roku, odległości miejsca imprezy i czasu jej trwania oraz wybranych opcji dodatkowych)

4200 - 4500 zł - Wesela w weekendy od maja do września (10h)
3800 - 4100 zł - Wesela w weekendy pozostałych miesięcy (10h)
3000 - 3500 zł - Krótkie przyjęcia Weselne (do 8h)
1800 - 2200 zł - Poprawiny

Poprawiny w Pakiecie z Weselem w bardzo atrakcyjnej cenie!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponad 24 lata na rynku, Ilość przeprowadzonych imprez oraz ilość godzin spędzonych za konsolą (te zawsze aktualne dane widnieją na stronie), ponad to liczne pozytywne komentarze świadczą o naszym dużym doświadczeniu i profesjonalnym doradztwie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta jest zawsze dobierana indywidualnie. Po podpisaniu umowy i zdecydowaniu się na nas, spotykamy sie raz jeszcze ok 1,5 miesiąca przed Waszym Weselem by omówić szczegółowo jego przebieg. Macie całkowity wpływ na wybór zabaw, konkursów i kolejność atrakcji. Nic was nie zaskoczy, żadne niesmaczne konkursy czy dziwne zabawy dla gości. Posiadamy wiele ciekawych oryginalnych i sprawdzonych pomysłów oraz oryginalne śmieszne propozycje nagród dla gości:) Zawsze uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni i pełni energii, staramy się wyglądać elegancko, często dobieramy kolorystykę swojego stroju do kolorystyki i dekoracji na sali.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Ilość godzin jest określona w umowie. Dla Wesel jest to zazwyczaj 10h, jednak to nie znaczy, że usługi nie można przedłużyć za dopłatą. Po co płacić z góry "duże pieniądze" za impreze do białego rana. Godzinę przed ustalonym czasem w umowie, konsultujemy się WAMI jak mamy rozplanować czas naszej pracy (do której godziny gramy). Czy kończymy zgodnie z umową czy chcecie 0,5h , a może 1h lub 1,5 godziny przedłużyć.

Skład, w którym występujemy.

Dwie osoby,: DJ PAWCIO - dj i wodzirej oarz DJ ACHIM - dj wspomagający podczas zabaw konkursów i prowadzenia imprezy

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od roku 1997 zajmuję się oprawą muzyczną Imprez. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem możecie Państwo być pewni, że Wasze zlecenie zostanie zrealizowane indywidualnie na najwyższym poziomie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Całość Waszego WESELA - od przywitania gości, toastów, zabaw, konkursów, oczepin, aż do samego końca - zawiera oprawę konferansjerską

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe. Prowadzenie przez 2 osoby całej imprezy. Konkursy, zabawy, oczepiny, podziękowanie dla Rodziców. Wszystko jest ustalane indywidualnie.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar jest zróżnicowany i w pewnym stopniu macie na niego wpływ. Ogólnie gramy muzykę polską i zagraniczną, lata '80 , '90 , '00 i współczesne hity z list przebojów. Chętnie otrzymamy LISTĘ CZARNĄ (zespoły i utwory, których nie chcecie usłyszeć) oraz LISTĘ ZŁOTĄ (kilkanaście utworów , które muszą być włączone podczas Waszego Wesela)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt na jakim pracujemy jest znanych renomowanych marek. Nagłośnienie firmy JBL, Konsola z odtwarzaczem i mikserem firmy PIONEER. Więcej informacji na temat sprzętu, jego opis i zdjęcia na stronie internetowej

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowo proponujemy: Możliwość wyświetlenie prezentacji multimedialnej - Ekran, projektor, Laptop (zdjęcia Pary Młodej, lub zdjęcia rodziców podczas podziękowania dla rodziców. Bańki mydlane. Zabawa Weselna DZIDZIUŚ gotowe akcesoria i gadgety)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

W dziale SPRZĘT na naszej stronie można zobaczyć jakim sprzętem oświetleniowym dysponujemy

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, Chętnie otrzymamy LISTĘ ZŁOTĄ (kilkanaście utworów, które będą włączone podczas Waszego Wesela) również chętnie otrzymamy LISTĘ CZARNĄ (zespoły i utwory, których nie chcecie usłyszeć na swoim Weselu)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście nie mamy z tym problemu. Jeśli dany utwór mamy w swojej płytotece możemy go zagrać na specjalne życzenie lub dodatkowo go zadedykować.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie posiadamy własnej licencji ZAiKS, jak większość zespołów i DJ'ów opłatę tą wnosi organizator imprezy czyli Para Młoda (lub jeśli korzystacie z konsultanta ślubnego lub firmy, która WAM wszystko organizuje to wtedy ta firma jest do tego zobowiązana)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Mimo zagranych ponad 700 imprez nigdy nie jest nudno. Każda impreza jest inna, są inni goście, inny repertuar. Nie ma dwóch takich samych Wesel. Za każdym razem jest to wyzwanie. Są wesela łatwe i przyjemne ale i niekiedy trudne i wymagające. Największą satysfakcją jest jak Para Młoda przychodzi do nas i dziękuje za wspaniałą zabawę (niejednokrotnie wręczając wysoko-procentowy napój by wypić ich zdrowie:)). Miłe komentarze jakie zostawiają pary Młode po weselu miło się czyta po latach. Szczegóły opisane w komentarzach, daty i miejscowości sprawiają, że od razu przenosimy się w tamten czas ich wesela - jakby to było 2-3 tygodnie temu:)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Uważamy że nie za dużo ale kilka zabaw integracyjnych powinno być na każdym Weselu. Najlepiej nie takich dla kilku wybranych osób, ale dla wszystkich by udział w nich brał każdy kto ma ochotę.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt elektroniczny, który obecnie się używa wszędzie może czasami ulec awarii. Dobrze aby korzystać ze sprzętu renomowanych marek oraz mieć pojęcie techniczne w razie jakiejś usterki. Potrafić rozwiązać szybko jakiś problem, wymienić wtyk lub przelutować jakiś kabelek. Znam się na sprzęcie jaki posiadam i zawsze staram się mieć możliwość skorzystania z opcjonalnego rozwiązania by wszystko "zagrało" jak należy:)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Oryginalne dla nas są zawsze oczepiny czy zabawy, które są znane w innych znacznie oddalonych województwach od naszego. Są tam inne zwyczaje i często wszystkie konkurencje są dla nas bardzo oryginalne i ich nie znaliśmy wcześniej:) Na szczęście Para Młoda nas wtajemnicza przed Weselem czego możemy się spodziewać, a świadkowie są zawsze przy nas by nas wspomagać.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wszystko zależy od gustów gości i Pary Młodej. Para Młoda najlepiej wie przy jakich utworach będą się bawić ich goście. Nie raz młodzi chcieli 2-3 utwory Metaliki czy AC/DC, czego ja nigdy bym nie zagrał jesli chodzi o takie bardzo ostre "mocne" brzmienia. Skoro jednak przy tym bawi się połowa gości to znaczy, że Młodzi dobrze to przemyśleli:)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Bałkanica, Despacito, Jesteś Szalona, Acapulco, Coco Jumbo, Kaczuszki, Rock n' Roll, Mama Ostrzegała, oraz różne utwory: Boney M, ABBA, MADONNA

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

40-stka w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Oryginalne miejsce, w którym rzadko odbywają się takie imprezy, a pozwolenie jest bardzo trudno uzyskać:/

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Gdy Para Młoda tańczy prawie cały czas, gdy Goście nie przychodzą do nas prosić (czytaj: marudzić) o sami nie wiedzą jakie piosenki. Bawią się wszyscy doskonale. Na koniec gdy się żegnamy i zapraszamy na ostatni utwój dostajemy brawa, to jest miłe i wiemy że Wesele było w pełni udane:)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dobrych znajomych bo towarzystwo z którym się nie można nudzić to podstawa. Oczywiście coś na czym można by było słychać GŁOŚNO muzyki:). Dobre jedzonko:)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Grać w każdym bloku muzycznym zróżnicowane utwory. Od wolnych poprzez szybkie, aż do bardzo szybkich. By osoby w różnym wieku i z różnymi gustami w każdym bloku muzyczym znalazły coś dla siebie. Nie zanudzać gości ciągłymi konkurami i zabawami w każdą z przerw.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Serial: PRZYJACIELE , Dom z Papieru, Szkoła dla Elity

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Polsko-Artykańskie na 120 osób. Było tyle atrakcji, że trudno było się z wszystkim wyrobić, Graliśmy prawie non stop, bo ciągle goście chcieli tańczyć i byli nie zadowoleni jak robiliśmy przerwy. Kuchnia nas prosiła o przerwy bo chciała wydawać ciepłe posiłki, a biesiadnicy chcieli tylko się bawić. Fragment z tego Wesela znajdziecie na naszej stornie internetowej

Ciekawostki na nasz temat.

Lubimy grać SYLWESTRY, atmosfera jest niezapomniana. Miło jest witać NOWY ROK podczas wykonywania tego co się KOCHA:)

Nasze pasje.

Głównie są to podróże i turystyką, którą niestety rzadko się udaje realizować w wakacje ze względu na WYSOKI SEZON WESELNY, który trwa od czerwca do września.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ PAWCIO (74)

🥇 DJ PAWCIO - Wodzirej na Twoje Wesele, Poprawiny, Urodziny. ⭐⭐⭐⭐⭐ id:6182
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 74 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michalina i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 13-09-2023

Bardzo dziękujemy Chłopakom za poprowadzenie naszego wesela! Bawiliśmy się wyśmienicie - zarówno my, jak i nasi goście! Kontakt z DJ Pawciem od początku był bardzo dobry. Spotkanie z przedstawieniem oferty, omówieniem zabaw etc. Tak, byśmy wiedzieli czego można się spodziewać, z czego wybrać, o czym pamiętać, co przemyśleć. DJ Pawcio jest przesympatyczny i bardzo kontaktowy, szybko odpowiadał na wiadomości. Doskonale sprawdził nam się bieżący kontakt mailowy, choć wszystkim polecamy choć pierwsze spotkanie na żywo - tak chyba najlepiej się poznać:). Na weselu na parkiecie gęsto!
Cztery tańcujące pokolenia chyba mówią same za siebie:)! Chłopaki ubrani stylowo i spójnie :). Polecamy!

Paweł
20-09-2023

Miło nam, że jesteście zadowoleni. Faktycnzie nie ma to jak chociaż jedno spotkanie na żywo przed podjęciem decyzji:)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Toruń
Data dodania: 30-08-2023

Wszystko zgodnie z ustaleniami, zabawa super, goście mega zadowoleni, my z mężem również!

Paweł
20-09-2023

Dzięki:)

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 09-08-2023

Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta .Napewno skorzystam z usług na 18 urodziny córki.

Paweł
09-08-2023

Polecamy się i do zobaczenia!

Z
Zbigniew
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2023
Brzoza
Data dodania: 22-07-2023

Wesele udane! Gorąco polecam tego Dj'a! Będziecie Państwo zadowoleni :)

Paweł
03-08-2023

Zadowolony klient to szczęśliwy klient:)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 17-07-2023

Impreza wypadła super. Dj spełnił wszystkie oczekiwania. Serdecznie polecam

Paweł
03-08-2023

Dziękuję. Miło nam, że się podobało.

D
Dorota
5.00
 / 5
Data imprezy: 19-05-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 18-06-2023

DJ PAWCIO to klasa sama w sobie, jest to już kolejna impreza z tym DJ i jak każda super udana. Uwielbiam ich po prostu bo pewne 100 % super zabawy jest zapewnione jak oprawa muzyczna jest po stronie DJ PAWCIO :)

Paweł
17-07-2023

Dziekuję

I
Iwona
5.00
 / 5
Data imprezy: 09-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 23-12-2022

Polecam Pana Pawła z całego serca. Fantastyczna obsługa muzyczna imprez młodzieżowych. Konkretny, oddany i komunikatywny. Otwarty na sugestię. Bardzo dobrze się z Nim współpracuję. Organizowałam niejedną imprezę, na której DJ był Pan Paweł

Paweł
25-12-2022

Dziękuję i polecam się na przyszłość.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Toruń
Data dodania: 01-12-2022

Z całego serca polecam. Pan Paweł to profesjonalista. Potrafi tak dopasować muzykę że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście cudownie się bawili, niezależnie od wieku.

Paweł
09-12-2022

Miło mi to słyszeć . Ponad 25 lat doświadczenia robi swoje:)

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ PAWCIO

Nazwa firmy: DJ PAWCIO
NIP: 5542140409
Imię i nazwisko: Paweł Nowak
Adres: Bydgoszcz, , 85-790, woj. kujawsko-pomorskie
602-116...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 26058
Zadzwoń
602-116...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy