Zobacz zdjęcia (21)
DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 1
DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 2 DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 3 DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 4 DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 5
DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem!, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 21

DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem! id:47942

od 4500 do 8000 zł / wesele
Gdańsk, pomorskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-031...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć, mam na imię Krystian i przez lata zdobywałem doświadczenie zawodowe dzięki czemu w tej chwili cieszę się z zaufania wielu par młodych. Dzielę z nimi wiele wspaniałych wspomnień! Do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie oraz z profesjonalizmem. Stawiam na nowoczesność i świeżość podczas prowadzonych imprez oraz eliminuje wszelkie przaśne, niesmaczne i kompromitujące elementy. Posiadam dwa style stanowiska w stylu Rustykalnym ( bazującym na drewnie ) oraz klasycznym Glamour dlatego idealnie dopasuje się do stylu wydarzenia. Moje usługi skierowane są do klientów, którzy tak jak ja stawiają na jakość, elastyczność i niezawodność wydarzenia. Poprowadzenie Waszego przyjęcia z pełnym zaangażowaniem sprawi mi wielki zaszczyt i będzie to oznaka powierzonego mi zaufania!

"Ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany!" ~ DJ Kriss

Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary! Gwarantuję najwyższą jakość obsługi z indywidualnym podejściem, skupiając się tylko i wyłącznie na Waszym wydarzeniu! Moja energia, zapał, doświadczenie oraz pasja pozwolą z sukcesem zrealizować nawet te najbardziej wymagające wesele! Podczas wspólnego spotkania omówimy najważniejsze kwestie oraz sporządzimy harmonogram, żebyście podczas przyjęcia nie musieli dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Posiadam sporą bazę zabaw i konkursów, które możecie dobrać wedle swojego uznania i stylu wydarzenia. Przygotuje dla Was repertuar muzyczny, stworzony z pasji i Waszych oczekiwań, idealnie trafiony w gust muzyczny wszystkich zaproszonych gości. Dodatkowo jestem w stałym kontakcie z obsługą oraz kuchnią, aby wiedzieć czy są gotowi z posiłkami lub torem, by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Są to z pozoru błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesele. Wspólnie ustalamy jak będzie wyglądał Wasz dzień!

DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem! - film 1 DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem! - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ z Pasją

Oferta weselna

od 4500 do 8000zł/ wesele

Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Was wyjątkowy i niezapomniany! Gwarantuję najwyższą jakość obsługi z indywidualnym podejściem, skupiając się tylko i wyłącznie na Waszym wydarzeniu! Moja energia, zapał, doświadczenie oraz pasja pozwolą z sukcesem zrealizować nawet te najbardziej wymagające wesele! Podczas wspólnego spotkania omówimy najważniejsze kwestie oraz sporządzimy harmonogram, żebyście podczas zabawy nie musieli dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Dodatkowo jestem w stałym kontakcie z obsługą oraz kuchnią, aby wiedzieć czy są gotowi z posiłkami lub torem, by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Są to z pozoru błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela.

W ofercie za wesele 10 godzinne znajdą Państwo :
- Obsługę konferansjerską według ustalonego harmonogramu ( powitanie gości, pierwszy taniec, prowadzenie animacji, zabaw i konkursów, oczepiny, tort, podziękowania i inne )
- Prowadzenie uroczystości od momentu pojawienia się pierwszych gości aż do jej zakończenia.
- Dobór odpowiedniego repertuaru
- Rekwizyty do zabaw i konkursów
- Nagłośnienie i oświetlenie parkietu/sali tanecznej
- Stanowisko DJ w stylu Glamour ( posiadam również stanowisko Rustykalne/Retro )
- Mikrofon bezprzewodowy udostępniany podczas zabaw oraz przemówień
- Schludne i estetyczne podejście do mojego stanowiska oraz wyglądu. Strój wizytowy jak i porządek za konsoletą to obowiązek, który zawsze spełniam!

Usługi :
- DJ / Konferansjer - 4500 zł, z poprawinami to koszt 6000 zł
- Live Act (Skrzypce/Saksofon) - 1500/2000 zł ( 6 godzin pracy )

Dodatkowe usługi :
- Taniec w chmurach - 650 zł
- Podświetlany napis LOVE - 350 zł
- Nagłośnienie ceremonii przez DJ - 300 zł
- Skrzypce/Saksofon podczas ceremonii - 400 zł

!! Wesela w tygodniu oraz w okresie zimowym mogą liczyć na dodatkowy rabat 10% !!

Oferta na rok 2024 jak i 2025 wraz z aktualnymi cenami podsyłana indywidualnie po wcześniejszym kontakcie.

Poprawiny

od 2000 do 3000zł/ poprawiny

W ofercie za poprawiny 6 godzinne znajdą Państwo :
- Obsługę konferansjerską poprawin w tym również powitanie gości oraz prowadzenie zabaw i konkursów
- Prowadzenie uroczystości od momentu wejścia na salę aż do jej zakończenia
- Dobór odpowiedniego repertuaru
- Nagłośnienie sali tanecznej
- Oświetlenie parkietu
- Mikrofon bezprzewodowy udostępniany podczas zabaw oraz przemówień
- Schludne i estetyczne podejście do mojego stanowiska oraz wyglądu. Strój wizytowy jak i porządek za konsoletą to obowiązek, który zawsze spełniam!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Was wyjątkowy i niezapomniany! Gwarantuję najwyższą jakość obsługi z indywidualnym podejściem, skupiając się tylko i wyłącznie na Waszym wydarzeniu! Moja energia, zapał, doświadczenie oraz pasja pozwolą z sukcesem zrealizować nawet te najbardziej wymagające wesele! Podczas wspólnego spotkania omówimy najważniejsze kwestie oraz sporządzimy harmonogram, żebyście podczas zabawy nie musieli dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Dodatkowo jestem w stałym kontakcie z obsługą oraz kuchnią, aby wiedzieć czy są gotowi z posiłkami lub torem, by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Są to z pozoru błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela. Wspólnie ustalamy jak będzie wyglądał Wasz dzień!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie oraz z profesjonalizmem. Stawiam na nowoczesność i świeżość podczas prowadzonych imprez oraz eliminuje wszelkie przaśne, niesmaczne i kompromitujące elementy. Posiadam dwa style stanowiska w stylu Rustykalnym oraz klasycznym Glamour dlatego idealnie dopasuje się do stylu wydarzenia. Moje usługi skierowane są do klientów, którzy tak jak ja stawiają na jakość, elastyczność i niezawodność wydarzenia.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży muzycznej jestem od 13 lat, natomiast jeżeli chodzi o branżę ślubną, prowadzeniem wesel zajmuję się od 8 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystko zależy tak naprawdę od Naszych wspólnych ustaleń. Pakiety obejmują 6 i 10 godzin w zależności od wydarzenia. Jeśli podczas imprezy goście przez cały czas doskonale się bawią, zawsze oferuje możliwość przedłużenia imprezy o dodatkowe godziny.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przede wszystkim kompleksowe prowadzenie uroczystości, a więc dobór odpowiedniego repertuaru, ułożenie bloków muzycznych, konkursy i zabawy, kontakt z gośćmi od samego pojawienia się na sali aż do zakończenia przyjęcia, a także mistrzowska obsługa konferansjerska przyjęcia według ustalonego harmonogramu. Oprócz tego zapewniam profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetlenie parkietu oraz dodatki do konkursów i zabaw.

Skład, w którym występujemy.

Oferta podstawowa obejmuje prowadzenie Wesela przez jedną osobę. W ofercie rozszerzonej możemy dobrać skrzypce, saksofon, perkusje czy drugą osobę do prowadzenia przyjęć powyżej 180 osób.

Jaki repertuar proponujemy?

Nigdy nie narzucam swojego repertuaru. Podczas zabawy dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Potrafię idealnie dobrać gatunki muzyczne i ekspresowo dostosować je reagując na to co dzieje się na parkiecie. Posiadam bardzo szeroki i różnorodny repertuar muzyczny, w którym możecie znaleźć m.in. znane i śpiewane przez wszystkich ponadczasowe przeboje polskie i zagraniczne, hity lat 70, 80 i 90, a także najnowsze utwory znane z list przebojów! Piosenki z gatunku pop, rock, disco, latino, a także disco polo na życzenie klienta.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Już podstawowy pakiet zawiera to w swojej ofercie :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystam tylko z renomowanych, profesjonalnych i sprawdzonych firm takich jak : Apple, Pioneer, TurboSound, Shure, Humpter, Showtec, Gravity, UDG.

Na jakich instrumentach gramy?

Dodatkowo mogę zaproponować Live Act w wykonaniu skrzypiec, saksofonu czy perkusji.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Średnio 4 na sezon ze znacznie zauważalnym wzrostem.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Podświetlany napis LOVE, taniec w chmurach przy użyciu suchego lodu, skrzypce, saksofon lub perkusja na żywo podczas ceremonii jak i wesela.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Możesz nie tylko zaproponować piosenki podsyłając mi gotową playlistę ze Spotify, Apple Music czy YT, ale również na życzenie wspólnie ustalimy anty listę, którą będę pilnował podczas przyjęcia. Jeżeli jakiś gatunek muzyczny nie przypada Tobie do gustu możemy całkowicie się go pozbyć usuwając go z mojego repertuaru.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak lecz zawsze dostosowuje to do stylu przyjęcia oraz założeń, które wspólnie ustalimy. Jeżeli jakaś dedykacja może okazać się kontrowersyjna bądź nieodpowiednia proszę najpierw o potwierdzenie jej przez Parę Młodą.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadziłem już nie jedno takie wydarzenie podczas którego płynnie posługiwałem się językiem angielskim! Wszystkie kwestie mówione takie jak powitanie gości, tłumaczenie zasad i konkursów czy porostu zwykłe rozmowy odbywają się jednocześnie w dwóch językach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka to moja pasja. Na każdym weselu zostawiam pewną cząstkę siebie. Mówi się "Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować". Prawdopodobnie wziąłem te słowa za bardzo do siebie, ale skoro można połączyć muzykę z dobrą zabawą to dlaczego nie pójść tą drogą.​

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Prowadziłem już nie jedno wesele gdzie Para Młoda zastrzegała sobie brak muzyki Disco Polo. Takie przyjęcie nie sprawiło mi problemu, a goście weselni byli równie taneczni oraz zadowolenia z przebiegu całego wydarzenia.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ z Pasją (11)

DJ Konferansjer Kriss | Wesela prowadzone z pasją i zaangażowaniem! id:47942
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2023
Gdańsk
Data dodania: 12-05-2023

Znaleźliśmy ofertę w internecie, byliśmy pełni obaw natomiast po pierwszej rozmowie już wiedzieliśmy że naszemu DJowi możemy zaufać w 100% i jak się okazało wcale się nie myliliśmy. Wesele było rewelacyjne, bardzo profesjonalnie poprowadzone z humorem, wyczuciem gości, muzyki. Przede wszystkim zabaw którą w jaki moment wcisnąć. Wszystko wyszło rewelacyjnie!! 🔥🤩Humor, nastawienie i ogromna pozytywna energia płynąca z zza konsoli dawała nam wiele radości i spokoju że wszystko co DJ Kriss zagra lub wymyśli w dany moment będzie w punkt trafione!

Serdecznie i z czystym sumieniem polecamy!!!

Dziękujemy Weronika i Szymon <3

DJ z Pasją
14-05-2023

Weroniko i Szymonie jeszcze raz wszystkiego najlepszego 🤩 Dziękuję za piękną opinię oraz świetną zabawę do samego wschodu słońca! Bardzo się cieszę, że mogłem być z Wami w tym dniu! ❤️

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Malbork
Data dodania: 09-05-2023

Polecamy z całego serca <3 Świetna zabawa gwarantowana :) nie spodziewałam się, że tak będę szaleć na parkiecie jako Panna Młoda :D jeszcze raz dziękujem👌

DJ z Pasją
11-05-2023

Dziękuję za wystawienie opinii oraz że mogłem rozpocząć swój sezon weselny 2023 tak tanecznie i z przytupem! 😍🥳

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2022
Jeleń
Data dodania: 28-12-2022

Krystian bawił nas i naszych gości na naszych poprawinach 7 sierpnia 2022 roku. Znaleźliśmy Go na kilka dni przed naszym ślubem więc nie zdążyliśmy nic ustalić. Podaliśmy tylko, że jesteśmy parą polsko-francuską i fajnie by było, gdyby Krystian mógł zagrać kilka utworów francuskich. Stres ślubny trzymał nas jeszcze na poprawinach, ale Krystian opanował sytuację, podszedł do nas i zaproponował, jak to będzie i że powita gości po polsku i angielsku również, czego nie wymagaliśmy. Krystian potrafi dostrzec potrzeby gości (zobaczył, że próbujemy zatańczyć belgijkę i od razu podłożył melodię). Repertuar zróżnicowany, DJ przesympatyczny, już w trakcie poprawin byliśmy pytani, skąd Go "wytrzasnęliśmy" 😁 Cieszymy się, że nasz wybór padł na Krystiana i że chłopak zgodził się u nas zagrać. Serdecznie polecamy wszystkim! Krystian, DZIĘKUJEMY nasz DJ-u LAST MINUTE 😘 Jesteś najlepszy! Do zobaczenia na kolejnych imprezach!

DJ z Pasją
11-05-2023

Dziękuję oraz do zobaczenia na kolejnych imprezach! 🤩💃🕺🤩

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 03-11-2022

Moje wesele odbyło się 30.09.2022r. z mężem mamy kilka ALE i od razu powiedzieliśmy o tym na rozmowie- nie jesteśmy fanami wesel przaśnych, pierwszych tańców, zboczonych wujkowych żartów i imprez z przewaga disco polo. Krystian przyjął to do siebie i idealnie wpasował się w nasze gusta. Przez całe wesele czuliśmy że ma chłopak kontrolę nad zabawą i my nie musimy się niczym martwić a parkiet do rana był pełny. Przez całą imprezę DJ byl pewny siebie ale też kulturalny i serdeczny dla gości. Emanuje pozytywną energią (broń Boże nie narwany!) i przyznam szczerze- nie pamiętam czy kiedyś spotkałam tak fajnie bawiącego się dj na weselu za konsolą. (Widać tu doświadczenie z pracy w klubach). Muzyka byla puszczana pod gosci- bez zbędnych przerw, niepotrzebnych zmian w bloku muzycznym i z takim repertuarem jaki najbardziej pasował do wieku zaproszonych i do godziny trwania imprezy.
Po weselu zebraliśmy świetny feedback od gości - wiedzieliśmy że Krystian im podpasowal ale nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że wszyscy aż tak zwrócą uwagę na faktycznie rozłożony plan zabaw. Nasze oczepiny trwały krótko, a nie tak jak najczęściej przez półtorej godziny, ponieważ pierwsza zabawa zaczęła się już w 2giej godzinie wesela, a kolejne w następnych blokach muzycznych. Dzięki temu nikt nie był zmęczony ani znudzony.

DJ z Pasją
08-11-2022

Dziękuję Wam za możliwość poprowadzenia Wasze wesele! Świetnie spędziłem czas ale i również tak samo świetnie się bawiłem będąc przy tym w pracy! 🙈 Czytając opinie zawsze wspominam zabawę gości i przebieg wesela, a Wasze wyszło idealnie! Raz jeszcze wszystkiego dobrego i mam nadzieję do zobaczenia! 😊🤩

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 12-10-2022

Czesc Krystian! Bardzo Ci dziękujemy za super muzykę, czadowe prowadzenie imprezy, Twoja elastyczność i profesjonalne podejscie. Jestesmy przeszczęśliwi że udało nam się Ciebie znaleźć i bedziemy polecać Ciebie kazdemu, komu zalezy na prawdziwym specu! Świetnie sie dzieki Tobie ( i z Toba) bawilismy. Mamy nadzieje, że nie zmęczylismy Cię na amen i że kiedyś jakoś się jeszcze spotkamy! Pozdrowienia 🥳🥳😀😀

DJ z Pasją
13-10-2022

Hej, dziękuję za wystawiona opinię! Bardzo miło było przypomnieć sobie najlepsze klasyki z gatunku Rocka oraz Metalu! Przez dłuższy czas będę z uśmiechem wspominał Wasze wesele! P.S. Ciacho było przepyszne 😍🙊

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 23-09-2022

"Pierwszy DJ w życiu, z którym bawiłem się dobrze całą imprezę", "Fajne zabawy, zero cringu i te nagrody!", "Super się bawiłam, Explosion dobrze weszło" - to tylko niektóre z opinii naszych gości o Krystianie :D Ogromne podziękowania dla niego za prowadzenie naszego wesela! Krystian jest przesympatyczny, dobrze ogarnia całą sytuację (o nic nie musieliśmy się martwić), miał doskonały kontakt i z nami, i z naszymi gośćmi. Do niczego nie przymusza, reaguje szybko na spontaniczne pomysły (polonez wyszedł mega!), dba o komfort wszystkich zebranych.

Zabawy, które prowadzi są super, nie przykrywają wesela, nie są dziwaczne, niekomfortowe czy wyśmiewające innych. Dba o dobrą muzykę i dobry vibe przez całą imprezę i - jako osoby, które martwią się o każdy szczegół i lubią mieć wszystko zaplanowane - możemy powiedzieć, że w ogóle niczym nie musieliśmy się martwić, denerwować, stresować, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzięki, Krystian!

DJ z Pasją
26-09-2022

WooooooW! 😍 Dziękuję ślicznie za wystawioną opinię oraz jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najlepszego! 😊🥳

K
Kamila G
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Malbork
Data dodania: 21-08-2022

Krystian to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Po pierwszym spotkaniu ustalenia szczegółów wiedzieliśmy, że to był dobry wybór. Muzyka świetna, różnorodna dopasowana do gości, konkursy rewelacja na totalnym luzie. Przede wszystkim eleganckie prowadzenie całej uroczystości. Serdecznie polecamy!

DJ z Pasją
24-08-2022

Hejo! Dziękuję ślicznie za wystawienie opinii oraz za polecanie 😊🤩 Jeszcze raz dzięki za super tańce! 💃🕺

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Malbork
Data dodania: 09-08-2022

Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm. Dj z pasją i zaangażowaniem. Muzyka idealnie dobrana do gości w każdym wieku. Konkursy dopracowane w każdym szczególe. Goście weselni zadowoleni my również. To była nasza wspólną pierwsza impreza, ale na pewno nie ostatnia. Dziękujemy
Kamila&Łukasz
🥰😘

DJ z Pasją
09-08-2022

Dziękuje Wam ślicznie za możliwość poprowadzenia Waszego wesela i również mam nadzieje do zobaczenia Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ z Pasją

Nazwa firmy: DJ z Pasją
Imię i nazwisko: Krystian Woś
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
500-031...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3607
Zadzwoń
500-031...
Napisz

Popularne miasta w okolicy