Oprawa ślubu Dobry Ton

Kraków, małopolskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
697-575...
721-407...

Instrumenty:

  • altówka
  • harfa
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

O nas

Dobry Ton to prestiżowy kwartet smyczkowy na każdą okazję. Z pasją tworzymy własne wersje znanych utworów rozrywkowych, zaaranżujemy niemal każdy utwór. Jako gruntownie wykształceni muzycy (Akademia Muzyczna w Krakowie, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Kunstuniversität Graz) bardzo dobrze czujemy się wykonując kanon dzieł Bacha i Mozarta. Jesteśmy multiinstrumentalistami i w szczególnych okazjach wykorzystujemy to podczas naszych występów. Elastyczny styl muzyczny - od muzyki poważnej do rockowej - pozwala nam precyzyjnie trafiać w gusta klientów.

Naszym priorytetem jest wysoki poziom wykonawczy, czego dowodem są nasze nagrania dokonane w Studiu Polskiego Radia w Warszawie oraz kościele świętego Floriana w Krakowie.

Na swoim koncie mamy koncerty w ICE Congress Centre, na warszawskim Torwarze, w zabytkowych komnatach Wawelu, w Łazienkach Królewskich i innych znaczących centrach kultury. Cieszymy się doświadczeniem nabytym przy okazji występów w większości ważniejszych obiektów sakralnych w kraju, a wśród sal weselnych regularnie prezentujemy się w pałacach Goetzów i Tłokinia, hotelach Sheraton, Narvil, Belotto, Hilton, Radisson, Heron Live Hotel.

Na stałe współpracujemy z uznanymi w Polsce wedding plannerami - Raz w życiu, Perfect Day, Beautiful Day, Wytwórnia ślubów, Stylove. Co roku realizujemy około pięćdziesięciu występów weselnych i solowych naszego kwartetu o różnym charakterze.

Jesteśmy współzałożycielami Sądeckiej Orkiestry Kameralnej, a poza Dobrym Tonem każdy z nas jest czynnym zawodowo muzykiem, występującym w projektach orkiestrowych i kameralnych w Europie i Azji. Dysponujemy programem koncertowym z szerokim wachlarzem możliwości doboru utworów. Znamy zasady i obowiązki występów kościelnych oraz ślubów cywilnych. Posiadamy bogatą listę utworów, którą możesz pobrać wraz z naszą ofertą. A jeśli wymarzonego utworu tam nie znajdziesz, z przyjemnością go zaaranżujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zaplanuj uroczystość w Dobrym Tonie!

Oferta kwartetu Dobry Ton

Pobierz ofertę

Koszt występów jest uzależniony od terminu uroczystości oraz jej miejsca.

Ofertę cenową przesyłamy w indywidualnej ofercie na podany adres mailowy.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami i zawodowymi muzykami. Spersonalizowana oferta, szybki kontakt, elastyczność względem wymagań klienta oraz wykonania muzyki na żywo na najwyższym poziomie to coś na co kładziemy nacisk i z czego jesteśmy dumni.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy dyplomowanymi muzykami klasycznymi, absolwentami akademii muzycznych w Krakowie, Warszawie i Grazu. Zagraliśmy setki koncertów w orkiestrach i zespołach kameralnych w kilkunastu krajach na trzech kontynentach. Jako współzałożyciele Sądeckiej Orkiestry Kameralnej występowaliśmy z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej: Anna Maria Jopek, VooVoo, Brodka, Fisz.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Potrafimy zapanować nad nastrojem uroczystości i stworzyć niepowtarzalny klimat. Jesteśmy elastyczni i w zależności od potrzeb dostosowujemy "na żywo" sposób naszej gry i repertuar. Umożliwia nam to zgranie uzyskane przez próby i występy w niezmienionym od kilku lat składzie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaaranżujemy i wykonamy każdy utwór specjalnie na Twoje życzenie. Naszą cechą rozpoznawczą jest najwyższy poziom muzyczny udokumentowany nagraniami. Profesjonalne podejście i sprawny kontakt z klientem uzupełniają obraz unikatowego zespołu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób wyjątkowy i każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Proces rozpoczyna przygotowanie spersonalizowanej oferty, następnie sprawna komunikacja i możliwość pozostania w ciągłym kontakcie, jeżeli dynamiczna sytuacja tego wymaga. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia, co potwierdzają opinie o nas.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Naszym podstawowym i najchętniej wybieranym składem jest nasz Kwartet smyczkowy Dobry Ton. Współpracujemy jednak z najlepszymi instrumentalistami i wokalistami w branży i nierzadko zdarza się nam przygotowywać utwory w wymarzonym przez młode pary zestawieniu osobowym. Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze idealnego pakietu!

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020
Oprawa ślubu Dobry Ton
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Kraków
Data dodania: 29-07-2023

Przepiękna oprawa muzyczna. Polecamy z całego serca. Panowie mają ogromne doświadczenie, więc nie trzeba się też martwić o sprawy organizacyjne. Cała rodzina zachwycona. Pozdrawiamy i dziękujemy! :)

Piotr
30-07-2023

Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Wam w tym dniu :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Gródek nad Dunajcem
Data dodania: 27-06-2023

Kwartet niesamowity. Oprawa muzyczna w domu jak i w kościele rewelacja, a wszyscy goście oczarowani. Wokalistka przepięknie śpiewała i dodawała całego uroku w kościele. Jesteśmy mega zadowoleni, zachwyceni i polecamy ogromnie.

Piotr
29-06-2023

Bardzo dziękujemy! Granie w akustyce kościoła w Gródku było dla nas czystą przyjemnością :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Tomaszów Lubelski
Data dodania: 23-06-2023

Panowie zapewniali oprawę muzyczną naszego ślubu i stworzyli w Kościele naprawdę magiczną atmosferę. Polecamy!

Piotr
23-06-2023

Bardzo dziękujemy za opinię!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kraków
Data dodania: 16-10-2022

Pełna profeska, polecam.

Piotr
18-10-2022

Dziękujemy!

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2021
Kraków
Data dodania: 14-10-2022

Najpiękniejsza oprawa muzyczna, jaką mogliśmy sobie wyobrazić. Z polotem i tak bardzo w klimacie, jaki zaplanowaliśmy. ❤️

Piotr
18-10-2022

Dziękujemy bardzo!

Z
Zosia i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 13-10-2022

Profesjonalizm zespołu dało się wyczuć w każdym aspekcie- od wstępnych ustaleń, aż po sam występ. Muzyka wykonywana przez Panów w kościele była niesłychanie wzruszająca, wykonana z największą precyzją i wyczuciem. Klasa sama w sobie.

Piotr
13-10-2022

Dziękujemy bardzo!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Gołaczewy
Data dodania: 27-09-2022

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa sama w sobie. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Można Was słuchać godzinami oraz doprowadzacie Państwa Młodych swoją muzyką do łez. Wszyscy byli Wami zachwyceni.
Serdecznie Wam za to dziękujemy.
Magdalena i Jarek

Piotr
28-09-2022

Bardzo dziękujemy, takie opinie są naszą największą nagrodą!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kraków
Data dodania: 31-08-2022

Znakomita obsługa muzyczna. Doskonałe przygotowanie, fantastyczny repertuar i aranżacje. To była uczta dla zmysłów.

Piotr
01-09-2022

Bardzo dziękujemy!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Dobry Ton
Imię i nazwisko: Piotr Mitka
Adres: Kraków, woj. małopolskie
697-575...
721-407...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 17011
Zadzwoń
697-575...
721-407...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie