Zobacz zdjęcia (16)
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 6
1 / 16

Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517

Kraków, małopolskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-575...
721-407...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Dobry Ton to prestiżowy kwartet smyczkowy na każdą okazję. Z pasją tworzymy własne wersje znanych utworów rozrywkowych, zaaranżujemy niemal każdy utwór. Jako gruntownie wykształceni muzycy (Akademia Muzyczna w Krakowie, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Kunstuniversität Graz) bardzo dobrze czujemy się wykonując kanon dzieł Bacha i Mozarta. Jesteśmy multiinstrumentalistami i w szczególnych okazjach wykorzystujemy to podczas naszych występów. Elastyczny styl muzyczny - od muzyki poważnej do rockowej - pozwala nam precyzyjnie trafiać w gusta klientów.

Naszym priorytetem jest wysoki poziom wykonawczy, czego dowodem są nasze nagrania dokonane w Studiu Polskiego Radia w Warszawie oraz kościele świętego Floriana w Krakowie.

Na swoim koncie mamy koncerty w ICE Congress Centre, na warszawskim Torwarze, w zabytkowych komnatach Wawelu, w Łazienkach Królewskich i innych znaczących centrach kultury. Cieszymy się doświadczeniem nabytym przy okazji występów w większości ważniejszych obiektów sakralnych w kraju, a wśród sal weselnych regularnie prezentujemy się w pałacach Goetzów i Tłokinia, hotelach Sheraton, Narvil, Belotto, Hilton, Radisson, Heron Live Hotel.

Na stałe współpracujemy z uznanymi w Polsce wedding plannerami - Raz w życiu, Perfect Day, Beautiful Day, Wytwórnia ślubów, Stylove. Co roku realizujemy około pięćdziesięciu występów weselnych i solowych naszego kwartetu o różnym charakterze.

Jesteśmy współzałożycielami Sądeckiej Orkiestry Kameralnej, a poza Dobrym Tonem każdy z nas jest czynnym zawodowo muzykiem, występującym w projektach orkiestrowych i kameralnych w Europie i Azji. Dysponujemy programem koncertowym z szerokim wachlarzem możliwości doboru utworów. Znamy zasady i obowiązki występów kościelnych oraz ślubów cywilnych. Posiadamy bogatą listę utworów, którą możesz pobrać wraz z naszą ofertą. A jeśli wymarzonego utworu tam nie znajdziesz, z przyjemnością go zaaranżujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zaplanuj uroczystość w Dobrym Tonie!

Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton - film 1 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Dobry Ton

Oferta kwartetu Dobry Ton

Pobierz ofertę

Koszt występów jest uzależniony od terminu uroczystości oraz jej miejsca.

Ofertę cenową przesyłamy w indywidualnej ofercie na podany adres mailowy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami i zawodowymi muzykami. Spersonalizowana oferta, szybki kontakt, elastyczność względem wymagań klienta oraz wykonania muzyki na żywo na najwyższym poziomie to coś na co kładziemy nacisk i z czego jesteśmy dumni.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy dyplomowanymi muzykami klasycznymi, absolwentami akademii muzycznych w Krakowie, Warszawie i Grazu. Zagraliśmy setki koncertów w orkiestrach i zespołach kameralnych w kilkunastu krajach na trzech kontynentach. Jako współzałożyciele Sądeckiej Orkiestry Kameralnej występowaliśmy z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej: Anna Maria Jopek, VooVoo, Brodka, Fisz.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Potrafimy zapanować nad nastrojem uroczystości i stworzyć niepowtarzalny klimat. Jesteśmy elastyczni i w zależności od potrzeb dostosowujemy "na żywo" sposób naszej gry i repertuar. Umożliwia nam to zgranie uzyskane przez próby i występy w niezmienionym od kilku lat składzie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaaranżujemy i wykonamy każdy utwór specjalnie na Twoje życzenie. Naszą cechą rozpoznawczą jest najwyższy poziom muzyczny udokumentowany nagraniami. Profesjonalne podejście i sprawny kontakt z klientem uzupełniają obraz unikatowego zespołu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób wyjątkowy i każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Proces rozpoczyna przygotowanie spersonalizowanej oferty, następnie sprawna komunikacja i możliwość pozostania w ciągłym kontakcie, jeżeli dynamiczna sytuacja tego wymaga. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia, co potwierdzają opinie o nas.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie Dobry Ton (16)

Dodaj opinię
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina K
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Izdebnik
Data dodania: 18-12-2021

Najlepsza oprawa muzyczna ślubu jaką można sobie wymarzyć! Bardzo polecamy.
Mieliśmy tę przyjemność, że Panowie grali na naszym ślubie. Muzyka była niezwykła. Idealnie podkreślała atmosferę ślubu. Wszyscy goście byli zachwyceni i poruszeni!
Raz jeszcze bardzo dziękujemy :)

Paulina & Kamil

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-05-2021
Brzesko
Data dodania: 08-07-2021

Panowie grają przepięknie. Moc wzruszeń w kościele, zbudowanie atmosfery wydarzenia. Niestety się przez nich popłakałam :) Polecam z całego serca

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-03-2021
Przeginia
Data dodania: 20-04-2021

Jesteśmy z mężem poruszeni, oczarowani i zachwyceni. Minęło już kilka tygodni od naszego ślubu a muzyka panów z kwartetu Dory Ton na naszym ślubie, życzeniach i obiedzie do dzisiaj utrzymuje nas w przekonaniu, że to była najlepsza decyzja. Niesamowite, jak potrafią dopasować nastrój muzyki do wzruszającej ceremonii jak i kolejnych punktów programu. Żałujemy tylko, że nie zdecydowaliśmy się na muzykę do pierwszego tańca, która również znajdowała się w ofercie. Bez wątpienia widać talent i doświadczenie, dlatego z wdzięczności pragniemy chociaż tutaj Panów z Dobrego Tonu zarekomendować!

Piotr
20-04-2021

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię!

K
Kasia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Kraków
Data dodania: 13-02-2021

Dziękujemy za uświetnienie naszej ceremonii. W trudnych czasach zdecydowaliśmy się na kameralne przyjęcie i kwartet w takiej sytuacji sprawdził się rewelacyjnie. Goście zachwyceni. Wyjątkowa atmosfera wykreowana przez zespół nadała wyjątkowy kształt naszej uroczystości. Szczerze polecamy!

Piotr
13-02-2021

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2020
Kraków
Data dodania: 12-02-2021

Występ kwartetu na naszym ślubie był po prostu świetny. Profesjonalni muzycy!

Piotr
12-02-2021

Bardzo dziękujemy za polecenie!

E
Ewa i Nilesh
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2020
Jaworze
Data dodania: 16-10-2020

Dziękujemy za niepowtarzalne wykonanie z pasją utworów podczas naszej ceremonii w plenerze oraz podczas życzeń. Przepięknie!
Panowie Wasz talent jest naprawdę niesamowity!
Goście z zagranicy jak i Polski byli pod ogromnym wrażeniem i zachwyceni razem z nami!

Polecamy, Dziękujemy i Pozdrawiamy,
Ewa & Nilesh

Piotr
17-10-2020

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Granie dla Państwa sprawiło nam wiele przyjemności. Życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Katowice
Data dodania: 28-08-2020

Wzruszająca oprawa muzyczna w wykonaniu kwartetu, my i wszyscy goście byliśmy zachwyceni. Serdecznie polecam!

Piotr
17-10-2020

Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Kraków
Data dodania: 17-08-2020

Profesjonalni muzycy, dzięki którym nasza uroczystość była niezapomniana i pełna pozytywnych wzruszeń. Panowie z kwartetu podchodzą indywidualnie do potrzeb klienta i pomagają w doborze idealnego repertuaru. Polecam z całego serca.

Piotr
17-10-2020

Pięknie dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dobry Ton

Nazwa firmy: Dobry Ton
Imię i nazwisko: Piotr Mitka
Adres: Kraków, woj. małopolskie
697-575...
721-407...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10996
Zadzwoń
697-575...
721-407...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie