Zobacz zdjęcia (16)
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton, Kraków - zdjęcie 6
1 / 16

Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517

Kraków, małopolskie
(23)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
697-575...
721-407...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • harfa
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Dobry Ton to prestiżowy kwartet smyczkowy na każdą okazję. Z pasją tworzymy własne wersje znanych utworów rozrywkowych, zaaranżujemy niemal każdy utwór. Jako gruntownie wykształceni muzycy (Akademia Muzyczna w Krakowie, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Kunstuniversität Graz) bardzo dobrze czujemy się wykonując kanon dzieł Bacha i Mozarta. Jesteśmy multiinstrumentalistami i w szczególnych okazjach wykorzystujemy to podczas naszych występów. Elastyczny styl muzyczny - od muzyki poważnej do rockowej - pozwala nam precyzyjnie trafiać w gusta klientów.

Naszym priorytetem jest wysoki poziom wykonawczy, czego dowodem są nasze nagrania dokonane w Studiu Polskiego Radia w Warszawie oraz kościele świętego Floriana w Krakowie.

Na swoim koncie mamy koncerty w ICE Congress Centre, na warszawskim Torwarze, w zabytkowych komnatach Wawelu, w Łazienkach Królewskich i innych znaczących centrach kultury. Cieszymy się doświadczeniem nabytym przy okazji występów w większości ważniejszych obiektów sakralnych w kraju, a wśród sal weselnych regularnie prezentujemy się w pałacach Goetzów i Tłokinia, hotelach Sheraton, Narvil, Belotto, Hilton, Radisson, Heron Live Hotel.

Na stałe współpracujemy z uznanymi w Polsce wedding plannerami - Raz w życiu, Perfect Day, Beautiful Day, Wytwórnia ślubów, Stylove. Co roku realizujemy około pięćdziesięciu występów weselnych i solowych naszego kwartetu o różnym charakterze.

Jesteśmy współzałożycielami Sądeckiej Orkiestry Kameralnej, a poza Dobrym Tonem każdy z nas jest czynnym zawodowo muzykiem, występującym w projektach orkiestrowych i kameralnych w Europie i Azji. Dysponujemy programem koncertowym z szerokim wachlarzem możliwości doboru utworów. Znamy zasady i obowiązki występów kościelnych oraz ślubów cywilnych. Posiadamy bogatą listę utworów, którą możesz pobrać wraz z naszą ofertą. A jeśli wymarzonego utworu tam nie znajdziesz, z przyjemnością go zaaranżujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zaplanuj uroczystość w Dobrym Tonie!

Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton - film 1 Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Dobry Ton

Oferta kwartetu Dobry Ton

Pobierz ofertę

Koszt występów jest uzależniony od terminu uroczystości oraz jej miejsca.

Ofertę cenową przesyłamy w indywidualnej ofercie na podany adres mailowy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami i zawodowymi muzykami. Spersonalizowana oferta, szybki kontakt, elastyczność względem wymagań klienta oraz wykonania muzyki na żywo na najwyższym poziomie to coś na co kładziemy nacisk i z czego jesteśmy dumni.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy dyplomowanymi muzykami klasycznymi, absolwentami akademii muzycznych w Krakowie, Warszawie i Grazu. Zagraliśmy setki koncertów w orkiestrach i zespołach kameralnych w kilkunastu krajach na trzech kontynentach. Jako współzałożyciele Sądeckiej Orkiestry Kameralnej występowaliśmy z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej: Anna Maria Jopek, VooVoo, Brodka, Fisz.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Potrafimy zapanować nad nastrojem uroczystości i stworzyć niepowtarzalny klimat. Jesteśmy elastyczni i w zależności od potrzeb dostosowujemy "na żywo" sposób naszej gry i repertuar. Umożliwia nam to zgranie uzyskane przez próby i występy w niezmienionym od kilku lat składzie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaaranżujemy i wykonamy każdy utwór specjalnie na Twoje życzenie. Naszą cechą rozpoznawczą jest najwyższy poziom muzyczny udokumentowany nagraniami. Profesjonalne podejście i sprawny kontakt z klientem uzupełniają obraz unikatowego zespołu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób wyjątkowy i każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Proces rozpoczyna przygotowanie spersonalizowanej oferty, następnie sprawna komunikacja i możliwość pozostania w ciągłym kontakcie, jeżeli dynamiczna sytuacja tego wymaga. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia, co potwierdzają opinie o nas.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Dobry Ton (23)

Oprawa muzyczna: kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kraków
Data dodania: 16-10-2022

Pełna profeska, polecam.

Piotr
18-10-2022

Dziękujemy!

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2021
Kraków
Data dodania: 14-10-2022

Najpiękniejsza oprawa muzyczna, jaką mogliśmy sobie wyobrazić. Z polotem i tak bardzo w klimacie, jaki zaplanowaliśmy. ❤️

Piotr
18-10-2022

Dziękujemy bardzo!

Z
Zosia i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 13-10-2022

Profesjonalizm zespołu dało się wyczuć w każdym aspekcie- od wstępnych ustaleń, aż po sam występ. Muzyka wykonywana przez Panów w kościele była niesłychanie wzruszająca, wykonana z największą precyzją i wyczuciem. Klasa sama w sobie.

Piotr
13-10-2022

Dziękujemy bardzo!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Gołaczewy
Data dodania: 27-09-2022

Klasa, klasa i jeszcze raz klasa sama w sobie. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Można Was słuchać godzinami oraz doprowadzacie Państwa Młodych swoją muzyką do łez. Wszyscy byli Wami zachwyceni.
Serdecznie Wam za to dziękujemy.
Magdalena i Jarek

Piotr
28-09-2022

Bardzo dziękujemy, takie opinie są naszą największą nagrodą!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kraków
Data dodania: 31-08-2022

Znakomita obsługa muzyczna. Doskonałe przygotowanie, fantastyczny repertuar i aranżacje. To była uczta dla zmysłów.

Piotr
01-09-2022

Bardzo dziękujemy!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data imprezy: 27-08-2022
Rzeszów
Data dodania: 30-08-2022

Gorąco polecam Dobry Ton na oprawę muzyczną ślubu oraz podczas składania życzeń. Para Młoda oraz goście byli zachwyceni !!!

Piotr
30-08-2022

Bardzo dziękujemy!

E
Ewelina i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Lipnica Mała
Data dodania: 27-06-2022

Witam
Dziękujemy za profesjonalne uświetnienie Uroczystości. Dzięki wam Ceremonia Ślubna była wyjątkowa i napewno na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy również za wyjątkową atmosferę w czasie obiadu którą stworzyli panowie swoją grą.
Bardzo dobry kontakt i kwestie organizacyjne od początku, bardzo dobrze dobrany repertuar w kościele jak i na sali weselnej. Polecamy i zachęcam do wyboru tak wspaniałej oprawy weselnej jaką oferuje ,,Dobry Ton" Jeszcz raz bardzo dziękujemy.

Piotr
02-07-2022

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. To była dla nas przyjemność!

P
Paulina K
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Izdebnik
Data dodania: 18-12-2021

Najlepsza oprawa muzyczna ślubu jaką można sobie wymarzyć! Bardzo polecamy.
Mieliśmy tę przyjemność, że Panowie grali na naszym ślubie. Muzyka była niezwykła. Idealnie podkreślała atmosferę ślubu. Wszyscy goście byli zachwyceni i poruszeni!
Raz jeszcze bardzo dziękujemy :)

Paulina & Kamil

Piotr
02-07-2022

Bardzo dziękujemy za polecenie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dobry Ton

Nazwa firmy: Dobry Ton
Imię i nazwisko: Piotr Mitka
Adres: Kraków, woj. małopolskie
697-575...
721-407...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13440
Zadzwoń
697-575...
721-407...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie