Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 6

Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska id:30399

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska

Ola i Lena Ostatnio widziany 22-05-2018
601-891...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (6)
Drezdenko, lubuskieZobacz na mapie
Data dodania: 29-08-2017
Liczba odwiedzin: 1109

Oferta

Jako bliźniaczki rozumiemy się bez słów, również jeśli chodzi o fotografię – interesujemy się głównie fotografią portretową, w której staramy się pokazać naturalność z odrobiną tajemniczości, gdzie piękno kryje się w niedopowiedzeniach a emocje odgrywają istotną rolę.

Jesteśmy absolwentkami Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Multimedia, gdzie kształciłyśmy się nie tylko w zakresie fotografii, ale też wideo, historii sztuki, malarstwa i wielu innych dziedzin, co pozwala nam dziś na świadome pracowanie. Dokumentowanie dnia Ślubu oraz sesje plenerowe zawsze sa dla nas ciekawym wyzwaniem i okazją do stworzenia czegoś pięknego.

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Cennik

WESELE + PLENER
4000 / dwa dni
Przygotowania + ślub + wesele + plener ślubny w innym dniu
Dwóch fotografów - jedna z nas towarzyszy Pannie Młodej, druga Panu Młodemu podczas przygotowań.
W cenie oddajemy Państwu piękny fotoalbum na bogato :) 30x30cm + ozdobne pudełko w którym znajdziecie pendrive ze zdjęciami (zaczynamy od około 370~400 wzwyż, ile wyjdzie super, tyle oddajemy :)) oraz 100 odbitek najlepszych zdjęć.
Oferujemy również dodatkowe albumy, odbitki itd.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska id:30399
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Maria
Maria
(5)
Dodano: 17-11-2017
Data imprezy: 20-08-2017
Miejscowość: Warszawa
W zeszłym roku, gdy planowaliśmy swoje wesele, mieliśmy na oku dwa duety fotografów (Do Zobaczenia ze Szczecina oraz drugi duet z okolic Warszawy) i nie byliśmy zdecydowani, kogo wybrać. Tak się złożyło, że mniej więcej w tym czasie dziewczyny były w Warszawie i zaproponowały nam sesję narzeczeńską, na którą chętnie się zgodziliśmy. Po tej pierwszej sesji nie mieliśmy już żadnych wątpliwości! Zdjęcia wyszły piękne, współpraca z dziewczynami była bardzo przyjemna. Byliśmy już zdecydowani, że to dziewczyny będą fotografkami na naszym ślubie :) Ślub i wesele odbyły się w tym roku w sierpniu i również wszystko poszło super: zdjęcia reportażowe i sesja ślubna plenerowa zachwyciły nie tylko nas, ale także nasze rodziny i znajomych. Każde zdjęcie jest mocno nacechowane pozytywnymi emocjami, te fotografie będą stanowić wspaniałą pamiątkę na całe życie :) Ceny, które podają dziewczyny (zarówno za sesję ślubną jak i za mniejsze sesje, np. indywidualne, narzeczeńskie, rodzinne) są bardzo atrakcyjne, z tego też względu warto rozglądać się za fotografem spoza Warszawy ;) Szczerze gorąco polecam Do Zobaczenia Fotografia! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni :)
Anna
Anna
(5)
Dodano: 17-11-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Szczecin
Polecam współpracę z dziewczynami! Zdjęcia są przepiękne, szczególnie te z pleneru ślubnego. Podczas ślubu i wesela dziewczyny są prawie niezauważalne, a na plenerze wprowadzą w fajną atmosferę. Nawet osoba, która stresuje się przed obiektywem dostanie cudowne zdjęcia. Do zobaczenia!
Kinga
Kinga
(5)
Dodano: 05-10-2017
Data imprezy: 11-03-2017
Miejscowość: Peckowo
Pełen profesjonalizm, dziewczyny maja wiele ciekawych pomysłów, są niezwykle kreatywne a przy tym zachowują dyskrecje i nie skupiają uwagi na sobie. Wszystkie najważniejsze momenty zostały przez nie uchwycone z niezwykła gracja. W 100% polecamy! Kinga i Marcin ;)
Filip
Filip
(5)
Dodano: 05-10-2017
Data imprezy: 30-07-2017
Miejscowość: Szczecin
Tak się złożyło że mieliśmy z żoną dwa wesela w tym roku, na obu zdjęcia robiły siostry z "do zobaczenia". Jesteśmy przeszczęśliwi, bo dostaliśmy dokładnie to czego się spodziewaliśmy już parę dni po każdym z wesel. Zdjęcia ładnie opakowane plus pendrive i album.
Hania
Hania
(5)
Dodano: 05-10-2017
Data imprezy: 24-10-2016
Miejscowość: Pęckowo- Zagłoba
Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja Bardzo miłe i kontaktowe dziewczyny, a jednocześnie w pełni skupione na swojej pracy. Więc polecam !!!
Basia
Basia
(5)
Dodano: 04-10-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Żagań
Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć! Dziewczyny są profesjonalne. Pracują z pełnym oddaniem i zaangażowaniem.Podczas sesji nie stresują i nie wywierają presji. Biorą pod uwagę pomysły klientów i nie narzucają swojej wizji.Są zawsze uśmiechnięte. Same zdjęcia mają niebanalne kadry i wyjątkowy klimat. Szybka realizacja i cudowny album. Polecam!!!

Dane kontaktowe

Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska
Imię:Aleksandra
Nazwisko:Antczak
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Drezdenko
Kod:66-530
Adres:Wita Stwosza

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.