Drink4You - barman na wesele, drink bar, pokazy flair, bar molekularny id:21026

1000 zł / pokaz
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
792-177...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi barmańskie w postaci mobilnej na terenie całego kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonych barmanów, wyposażonych w profesjonalny sprzęt, oraz funkcjonalny i estetyczny mobilny drink bar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze barmańskiej oraz kelnerskiej zdobyte w najlepszych klubach i restauracjach. Każdy event traktujemy indywidualnie. Służymy Państwu fachową radą oraz bierzemy czynny udział w etapie organizacji tych jakże ważnych chwil. To co przede wszystkim wyróżnia nas spośród konkurencji to indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta oraz bardzo konkurencyjna cena! Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Praca barmana jest dla nas wielką pasją dlatego wykonujemy ją z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. Nasza kreatywność, energia i otwartość na potrzeby klienta, poparte wieloletnim doświadczeniem, dają gwarancję dobrej zabawy i zadowolenie każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Barman na wesele Warszawa

Oferta

Pokaz barmański
1000 / pokaz
Drink4You to nie tylko pyszne i pięknie udekorowane koktajle, to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją, profesjonaliści w swoim fachu, łamiący stereotypy i stale podnoszący poziom na rynku mobilnych usług barmańskich.
Prezentujemy Wam jedynie mały przedsmak tego, co możemy zaprezentować na Waszej imprezie

"...My nie tworzymy drinków, my tworzymy emocje ..."

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Drink4You - barman na wesele, drink bar, pokazy flair, bar molekularny id:21026
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Polanów, Leśny Dworek
Data dodania: 21-08-2018
Chcemy Wam bardzo podziękować za niezapomniane chwile, pełen profesjonalizm oraz za dotrzymanie niespodzianki do samego końca :) ! Polecamy z całego serducha. Jeżeli ktoś się zastanawia czy drink bar na wesele to dobry pomysł, my odpowiadamy na to ze to jest najlepszy pomysł jaki może Młodym wpaść do głowy :) serwowane drinki % jak i bezalkoholowe, efektowne i przepyszne :)
PAWEŁ i KAROL dziękujemy !!!
Pozdrawiamy Milena i Piotr - Polanów Leśny Dworek 14.10.2017
Irek
(1)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Drink4You
Imię:Irek 
Adres:Warszawa
woj. mazowieckie
792-177...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 20-05-2016, liczba odwiedzin: 3070
Telefon
792-177...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie