Wideofilmowanie i fotografia Effect-film id:8035

3200 zł / film
Bełchatów, łódzkie
(10)
Dodaj opinię
661-339...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-640...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
Wasz ślub i wesele to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Na pewno chcecie zachować ją na zdjęciach i filmie w najwyższej jakości . Możecie otrzymać od nas wspaniałą pamiątkę, wykonaną według Waszej koncepcji, wzbogaconą o nasze 15 letnie doświadczenie.
PEŁNA OFERTA Z CENNIKIEM NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: effect-film (ZAPRASZAMY)

W pakiecie wykonamy zdjęcia które mają w sobie własną magię - Effect- Film wykona dla was usługę kompleksową.

Do produkcji filmów używamy różnych rozwiązań stabilizacji obrazu, podnoszących jakość filmu oraz zewnętrznych mikrofonów i rejestratorów dźwięku. Resztę sprzętu wykorzystywanego do produkcji znajdziecie Państwo w zakładce „Sprzęt” na naszej stronie.

15 lat w branży
reportaż narzeczeński
wysokiej klasy sprzęt full hd i 4K
systemy stabilizacji obrazu
film na DVD, Blu-rey i pendrive
film według sugestii klienta
albumy i fotoalbumy
indywidualne podejście

Effect-film Bełchatów

Oferta

Oferta nr 1
3200 / film
Cennik szczegółowy z dokładnym opisem zakresów znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2016

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wideofilmowanie i fotografia Effect-film id:8035
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Kraków
Data dodania: 23-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Niedawno odebraliśmy film i zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Jesteśmy naprawdę zachwyceni:) Wszystko, co najważniejsze dla nas ustaliliśmy ze szczegółami na osobnym spotkaniu tydzień przed weselem. Kontakt z ekipą zarówno przed, jak i w trakcie wykonywanej usługi jest miły i przyjemny a co najważniejsze bardzo pomocny. Efekty ich pracy są zachwycające, co w naszym przypadku zostało potwierdzone pozytywnymi reakcjami rodziny i przyjaciół. Dziękujemy że byliście z nami i podarowaliście nam tak piękną pamiątkę :)
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Bełchatów
Data dodania: 14-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Effect-film wykonali dla nas fantastyczną usługę filmowania i fotografii na naszym weselu. Widać że wkładają mnóstwo pracy i robią to z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Bardzo mili ludzie i pomocni w każdej chwili naszej uroczystości. Film i zdjęcia robią furorę wśród rodziny i znajomych. Jesteśmy mega zadowoleni i dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.
Kamila i Łukasz
K
Karolina i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Gorzkowice
Data dodania: 18-11-2017
Wysoka jakość filmu w którym wszystko współgra ze sobą.
Rewelacyjne zdjęcia, które zachwycają wszystkich.To wszystko tworzą przemili ludzie z pasją, którym bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę ślubną.
Pozdrawiamy
Karolina i Dawid
M
Magda i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2016
Wola Krzysztoporska
Data dodania: 07-03-2017
Piękne zdjęcia i materiał filmowy z wesela! My jesteśmy zachwyceni, ale też każdy, kto ogląda zdjęcia czy płytę mówi nam, że to piękna pamiątka, że bardzo dobrze nagrane, piękne ujęcia, kolory, podkład muzyczny - jednym słowem - wszystko jest piękne!
Dziękujemy gorąco za współpracę z nami, za spełnienie naszych dodatkowych próśb, za cierpliwość, okazaną życzliwość i profesjonalizm! Magda i Sławek
M
Monika Malinowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2015
Data dodania: 24-02-2016
Jesteśmy bardzo a to bardzo mile zaskoczeni, pełen profesjonalizm,Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej przez Was pracy.
m
marry
5.00
 / 5
Data dodania: 04-02-2014
Dziękujemy za cudne nagranie. Wreszcie mogliśmy zasiąść wygodnie w fotelach i obejrzeć film z wesela. Został on dostarczony w terminie, operator i montażysta sporo się napracowali, bardzo wysoka jakość i do tego wcale aż nie tak wysoka cena
l
leonid
5.00
 / 5
Data dodania: 10-12-2013
Studio z klasą :) Zarówno zdjęcia jak i film będą znakomitymi pamiątkami z tego dnia. Wszystko wygląda dobrze i wprawia w zachwyt, za tą cenę naprawdę warto skorzystać z effectu
a
alus
5.00
 / 5
Data dodania: 03-10-2013
Bardzo fajny film. Ten reportaż spodobał się nie tylko mi ale też rodzinie i bliskim. Warto było skorzystać z usług Effect film Dziękuję :)
Pokaż więcej opinii
Paweł Bednarek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Effect-film
Imię i nazwisko:Paweł Bednarek
Adres:Bełchatówul. Srebrna 15
97-400woj. łódzkie
661-339...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-640...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-05-2012, liczba odwiedzin: 10918
Telefon
661-339...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-640...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Bełchatów

Zobacz wszystkie kategorie