EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ - film 1 EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ - film 1
Pokaż kolejny film

EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ id:4036

Kraków, małopolskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
603-334...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • trąbka

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

✓ DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU ORAZ 100% PERFEKCJI W MUZYCZNYM FACHU SPEŁNIAMY OCZEKIWANIA NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCEGO KLIENTA!

✓ EKG MUSIC BAND tworzą zawodowi muzycy posiadający doświadczenie sceniczne i medialne (wśród nas są uczestnicy takich programów jak m.in. Must Be The Music, The Voice of Poland, Mam Talent, Kawa czy Herbata, Dzień Dobry TVN), występujący w kraju i zagranicą, współpracujący z wybitnymi postaciami światowych scen muzycznych.

✓ DZIĘKI WYBITNYM UMIEJĘTNOŚCIOM ORAZ SOLIDNEMU WARSZTATOWI MUZYCZNEMU JESTEŚMY W STANIE WYKONAĆ PRAWIE KAŻDE MUZYCZNE ZLECENIE!

✓ Nasz repertuar reprezentuje niezwykle szeroki wachlarz muzyki coverowej – począwszy od rocka przez rock’n’roll, pop, blues, dance, po disco amerykańskie, czy wszelakiego rodzaju hity muzyki popularnej, zarówno stare, jak i nowe, polskie i zagraniczne. Wszystko to prezentowane zawsze na najwyższym poziomie wykonawczym i w 100% na żywo!

✓ Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę – PRZEKONASZ SIĘ JAK BARDZO JESTEŚMY ELASTYCZNI!

✓ WSPÓŁPRACUJEMY Z PROFESJONALNYM DJ-em, a dla fanów bardziej rozbudowanych aranży mamy również przygotowaną ekskluzywną OFERTĘ WSPÓŁPRACY Z ZAWODOWĄ SEKCJĄ DĘTĄ (aż do 8 osób w składzie!)

✓ Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, który gwarantuje zawodowe brzmienie, oraz oświetleniowy, który buduje niezwykłą atmosferę w trakcie naszych występów.

Zobacz zdjęcia (8)
EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 1
EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 2 EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 3 EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 4 EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 5
EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ, Kraków - zdjęcie 6
1 / 8

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest unikatowa i elastyczna w wyborze wielu opcji, zdecydowanie wyróżniając się na tle ofert innych zespołów muzycznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza usługa to tak naprawdę wiele usług, które można indywidualnie dostosować do własnych potrzeb - zespół, DJ, sekcja dęta.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasz zespół powstał w 2008 roku, tak więc w branży funcjonujemy prężnie od przeszło 10 lat .

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie gramy na ilość godzin. Naszą pracę rozpoczynamy wraz z przybyciem Pary Młodej i gości na salę weselną. Gramy do godziny 1:00, a od 1:00 do 5:00 gra nasz DJ. W przypadku poprawin gramy razem z DJ-em naprzemiennie od czasu rozpoczęcia poprawin do godz. 22:00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera usługę muzyczno-konferansjerską. Zespół oraz DJ zapewniający obsługę muzyczną - zespół grający na żywo oraz DJ z muzyką mechaniczną, ponadto stosowne poprowadzenie imprezy, tak po polsku, jak i po angielsku w razie potrzeby. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie, które zawarte jest w cenie usługi.

Skład, w którym występujemy.

Standardowo zespół występuje w składzie 5-cioosobowym. Istnieje opcja poszerzenia składu o sekcję dętą. W obu przypadkach występujemy z DJ-em, który jest dodatkową osobą w naszej ofercie.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze staramy się grać w naszym stałym składzie, a w sytuacjach losowych, jeśli się zdarzają, współpracujemy z muzykami, którzy prezentują równy nam poziom wykonawczy.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar jest bardzo elastyczny, dlatego każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Gramy szerokopojętą muzykę rozrywkową, hity, które zna każdy, z każdego praktycznie stylu muzycznego.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, zapewniamy stosowne poprowadzenie imprezy, także w języku angielskim.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nasz zespół posiada główny wokal żeński oraz wspomagające wokale męskie naszych instrumentalistów.

Na jakich instrumentach gramy?

Perkusja, bas, gitara elekstryczna, klawisze, saksofon, a z w składzie z sekcją dętą dodatkowo puzon i trąbka.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie światowych marek instrumentowych takich jak Behringer, AKG, Shure, Yamaha... W ofercie mamy własne nagłośnienie i oświetlenie, które jest w cenie usługi.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W naszym repertuarze znajdują się nie tylko utwory polskie i angielskie, ale również hiszpańskie, włoskie, portugalskie, rosyjskie. Praktycznie żaden obcojęzyczny repertuar nie jest dla nas problemem.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Nie ma problemu poprowadzić dla nas imprezę w języku angielskim - standardowo zapowiadanie ważnych punktów imprezy oraz przeprowadzenie zabaw i oczepin.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Gramy mnóstwo imprez polsko-zagranicznych, w naszego doświadczenia wynika, że jest to połowa imprez w każdym sezonie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Oczepiny, zabawy, poprowadzenie też innych atrakcji weselnych w razie potrzeby.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, posiadamy własne oświetlenie, które jest wliczone w cenę usługi.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Pary Młode mają możliwość dostosowania naszego repertuaru według ich gustu - zaznaczając utwory z naszej listy, które chcą z pewnością usłyszeć w trakcie ich imprezy. Swoje preferencje repertuarowe również można przekazać naszemu DJ-owi. Ponadto, możemy specjalnie przygotować specjalnie do 3-ch utworów spoza naszego repertuaru.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak i nie jest to dodatkowo płatne, chyba, że goście wyrażą chęć dodatkowej gratyfikacji.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Za opłacenie licencji ZAiKS odpowiedzialny jest organizator imprezy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Członkowie EKG Music Band to wykształceni muzycy, mający na swoim koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą: (m.in. Opolskie Debiuty, Jazz Baszta, Jazz Bez, Złota Tarka, Międzynarodowe Targi EXPO w Hanowerze, Święta Narodów w Niemczech, Węgrzech, Włoszech). W trakcie wieloletniej działalności scenicznej mieli okazję współpracować ze znanymi postaciami polskiej branży muzycznej (Anna Maria Jopek, Jerzy Połomski, Mieczysław Szcześniak, Zespół Pieczarki, Zespół Krywań, Orkiestra Straży Granicznej).

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wszyscy nasi muzycy są wykształceni muzycznie i prężnie działają w branży jako pedagodzy, trenerzy i muzycy sesyjni.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzykujemy tak naprawdę od dziecka. Razem pracujemy od przeszło 10 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy, gdy wracają do nas miłe opinie osób, które miały okazję bawić się razem z nami. I placki :)

Czyja twórczość nas inspiruje?

Każde z nas ma swoje inspiracje, dlatego nasza twórczość może się wzajemnie uzupełniać.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala nam bezproblemowo wykonywać naszą pracę oraz odpowiada za odpowiednie wrażenia dźwiękowo-wizulane, czyli jakość naszych usług.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne są interesującym punktem wesela, w zabawowym towarzystwie stanowią świetną rozrywkę, stanowiąc przerwynik od tańców.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Zwłaszczcza grając na wielu zagranicznych imprezach, mieliśmy okazję wielokrotnie obserwować tradycje weselne innych kultur, pomagając w poprowadzeniu różnych elementów hinduskich, czy japońskich. Jednak najbardziej zapadło nam w pamięć, gdy na prośbę Pary Młodej zamiast oczepin mieliśmy zagrać koncert naszych autorskich kompozycji.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Tak naprawdę nie ma takiego gatunku. Jedynym ograniczającym nas elementem jest instrumentarium.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Wszystko zależy od gatunku muzycznego. Utwory sezonowe szybko przemijają, a na stałej playliście zawsze pozostają nieśmiertelne hity.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Nasi klienci wybierając nas, kierują się swoim gustem. Tak więc zawsze pojawiają się prośby o wykonanie utworów z naszego demo, stąd z pewnością nigdy nie może zabraknąć AC/DC, Kings of Leon, ale i pojawiają się też prośby od gości o nieśmiertelne hity typu Cykady na Cykladach, Whisky zespołu Dżem, Całuj mnie, Czerwone korale, Mój przyjacielu, ale czasem i sławetne przeboje muzyki chodnikowej jak na przykład Jesteś szalona.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie stanowi to dla nas wielkiego problemu, jednak nie jesteśmy mistrzami tego gatunku. Możemy wykonać kilka największych hitów tego gatunku,a resztę idealnie uzupełnia nasz DJ.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Zawsze staramy się zachęcać gości do zabawy. Robimy to zarówno za pomocą muzyki - obserwując co gościom się podoba i starając się trafić w ich gusta repertuarem, jak i utrzymując stały kontakt z nimi - zachęcając do tańca i śpiewu razem z nami.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Jazz, rock, pop, rock'n'roll - dzięki różnorodności naszych umiejętności i gustów, jesteśmy w stanie odnaleźć się dobrze w prawie każdym gatunku.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Maryjny zjazd motocyklowy, scena zespołu znajdowała się na ołtarzu.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Naprawdę ciężko wybrać, wiele imprez zapadło nam w pamięć dzięki świetnej atmosferze.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Z naszego punktu widzenia, udane wesele jest wtedy, gdy nasi klienci i goście wracają do nas ze słowami uznania. Jest nam niezwykle miło słyszeć, że uczyniliśmy ich imprezę wyjątkową.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szczypta dobrej organizacji i pełen łyk spontaniczności :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Z pewnością nasze instrumenty. I placki weselne :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Dla każdego jest to coś innego, z pewnością. Łączy nas muzyka, jednak każde z nas to inny charakter i gust.

Nasze pasje.

Z pewnością muzyka - to jest główna pasja i największa miłość każdego z nas.

Ciekawostki na nasz temat.

KAŻDY z naszych muzyków ma na swoim koncie występ w programach telewizyjnych typu talent show - The Voice of Poland, Must Be The Music oraz Opolskie Debiuty.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (20)

EKG Music Band ◾ zespół + DJ ◾ sekcja dęta ◾ PODBIJAMY SERCA💕MUZYKĄ id:4036
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 20 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata i Władek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Małastów
Data dodania: 07-10-2022

Z całego serca polecamy zespół EKG Music Band. Są to profesjonalni muzycy. Kontakt z nimi jest bezproblemowy przed weselem i w jego trakcie. Muzyka na najwyższym poziomie. Marzymy z mężem o tym, żeby kiedyś być gośćmi na zabawie, na której będą oni grali. Warto także dodać, że po weselu usłyszeliśmy na temat zespołu same pochlebne opinie zarówno od gości, jak i od pozostałych usługodawców. Bardzo dziękujemy! ♥️ Agata i Władek

S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Czerwionka-Leszczyny
Data dodania: 13-06-2022

Z całego serca polecamy EKG Music Band❤️
Wspaniały wokal, zgrany zespół, goście zachwyceni, wszyscy świetnie się bawili❤️
Profesjonalizm w 100%
Dziekujemy i Pozdrawiamy ❤️
Sara i Marcin

M
Martyna I Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Kraków
Data dodania: 28-11-2021

Rewelacja! Możemy z całego serca polecić zespół EKG w każdym aspekcie. Monika ma wspanialy wokal a zespół gra naprawdę profesjonalnie. W szczególności polecamy rozszerzenie zespołu o sekcje dętą. Wszyscy goście weselni bawili się świetnie a narzeczeni podpytywali o namiary na zespół;)
Poza aspektami muzycznymi konferansjerka na najwyższym poziomie oraz bardzo wysoka komunikatywność na etapie ustalania repertuaru (zespół jest bardzo elastyczny).
Poza tym zespol EKG to bardzo fajni ludzie a przecież wszyscy chcemy żeby w ten szczególny dzień otaczali nas tylko tacy ;)

M
Magdalena Fleming
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Kraków
Data dodania: 12-10-2021

Dziękujemy z calego serca za zbudowanie wspaniałej atmosfery na naszym weselnym garden praty:) Muzyka, kultura, współpraca na najwyższym poziomie. Każdemu życzę tak wspaniałych ludzi obok w tak ważnym dniu!

M
May & Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Tokarnia
Data dodania: 21-08-2021

Jeżeli wciaż poszukujesz idealnego zespołu na wesele…bez watpienia jest to “EKG Music Band”! Wszystkie formalności załatwiliśmy przez emaila i telefon. Pani Moniko i reszta zespołu słuchać was to czysta przyjemność.
Thank you for being a part in our special day and for helping to make it so memorable, it was perfect!
Dziękujemy😉👍❤️

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Łódź
Data dodania: 27-07-2021

Profesjonalizm - to chyba najlepsze podsumowanie EKG Music Band. W minioną sobotę towarzyszyli nam w trakcie naszego wesela. Rewelacyjny wokal Pani Moniki i popisy instrumentalne pozostałych członków zespołu zachwyciły naszych gości. EKG mogę polecić z pełnym przekonaniem nawet najbardziej wymagającym!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lipnica Górna
Data dodania: 26-07-2021

Zespół, ktory będziemy polecać wszystkim! Monika to wokalistka z pasją i o cudownym głosie!! Każdy z naszych gości byl zachwycony! Cudownie było ten dzień dzielic właśnie z Wami. ❤️❤️❤️ Caly zespół od pierwszych brzmień muzyki zachwycil nasze serce zarowno muzyka grana przez fantastycznych mężczyzn i wokal !! Rewelacja!! Dziękujemy!! 🔥🔥🧡

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Lublin
Data dodania: 23-10-2020

Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, na 200% byłby to EKG MB! Super komunikatywność, profesjonalizm w każdym calu. Prowadzenie wieczoru na najwyższym poziomie. Świetny repertuar, kilka miłych zaskoczeń oraz niespotykane aranże. Cudowny głos Moniki <3 Zero pomyłek, od początku do końca imprezy wszystko dopracowane w każdym calu. Na własnym weselu czuliśmy się jak na super koncercie. Goście rozpływali się w zachwytach, tak jak my. Bardzo fajnie zgrana opcja z udziałem DJ-a. To był dla nas wielki zaszczyt gościć takich muzyków na własnym weselu. Trzymamy za Was kciuki, do zobaczenia na koncertowym szlaku :) Polecamy! polecamy! polecamy! Olga i Filip :):*

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Monika 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
603-334...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 21460
Zadzwoń
603-334...
Napisz

Popularne miasta w okolicy