NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA - EMOCJE UCHWYCONE W KADRZE id:18724

3000 zł / wesele
Jaworzno, śląskie
(2)
Dodaj opinię
883-922...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Naturalne, pełne emocji kadry to nasza specjalność. Zajmujemy się fotografią ślubną i par, oraz wykonujemy sesje lifestyle.
Nie posiadamy własnego studia. Nasze studio jest tam, gdzie wy jesteście. Sesje zdjęciowe wykonujemy w plenerze, w wymarzonym przez was wnętrzu lub u was w domu - w miłej, czasem zabawnej, ale przede wszystkim kameralnej atmosferze. Skupiamy się głównie wokół Waszych emocji, zależy nam na naturalnych kadrach, ale też gdy widzimy potencjał chwili chętnie Wam doradzimy i podpowiemy co zrobić by ujęcie było jeszcze lepsze.
Podczas reportażu nie narzucamy się swoją osobą, jesteśmy bardziej obserwatorami i rejestratorami waszych chwil, emocji oraz wszystkich detali towarzyszących ceremonii.
Jesteśmy do waszej dyspozycji jako duet fotograficzny od samych przygotowań, aż po oczepiny. Pracujemy we dwoje, jednak podczas przygotowań możemy rozdzielić się tak, by jedno z nas było z Panią Młodą, drugie z Panem Młodym. W efekcie z pełnego reportażu z dnia ślubu i plenerów otrzymujecie 500 zdjęć - wszystkie w kolorze + wybrane czarno/białe. Dodatkowo mamy dla Was w pełni spersonalizowane i dopasowane do Waszych potrzeb produkty końcowe, takie jak wysokiej jakości odbitki, fotoalbumy czy fotoobrazy.

Kategoria:

Fotograf ślubny Jaworzno

Oferta

PAKIET ŚLUBNY
3000 / wesele
W Pakiecie Ślubnym otrzymujecie od nas pełny i urozmaicony materiał zdjęciowy składający się z 2 plenerów i reportażu z dnia ślubu, tj. 500 zdjęć. Każde wybrane zdjęcie poddane jest autorskiej obróbce, z zachowaniem naturalnych walorów estetycznych zdjęcia. Cały materiał zdjęciowy przekazujemy na nośniku USB, w wysokiej jakości i rozdzielczości, gotowy do druku. Dodatkowo w cenie mamy dla Was skróconą prezentację zdjęć z Waszą muzyką oraz dla Was i Waszych Gości weselnych, zabezpieczoną hasłem, internetową galerię zdjęć.

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA - EMOCJE UCHWYCONE W KADRZE id:18724
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Jaworzno
Data dodania: 10-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecamy serdecznie wszystkim którzy szukają fotografa na wesele. Dostaliśmy mnóstwo przepięknych zdjęć, rewelacyjna atmosfera podczas sesji i w czasie przygotowań, podczas ceremonii byli praktycznie niewidzialni a ujęcia REWELACYJNE. Polecamy z całego serca! Taki zdjęć ślubnych nie mielibyśmy gdyby nie Asia i Rafał :)
Joanna
10-03-2019
Dziękujemy ogromnie, że mogliśmy w Tym pięknym dniu być z Wami ! Dziękujemy za Wasze zaufanie :)
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Jaworzno
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Po co szukać Fotografów skoro Oni sa na wyciagniecie ręki! Mają to Oko! To Oni potrafią uchwycić najpiękniejszy moment, tę chwilę... te emocje... Są jedynymi w swoim rodzaju . Co tu dużo mówić- są najlepsi. Najpiękniejszą pamiątka jaką będzie to te chwilę uchwycone w kadrze ... POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
Joanna
05-03-2019
Dziękujemy za Wasze uznanie i przemiłe słowa! Współpraca z Wami to była czysta przyjemność!
Joanna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:SERCE W KADRZE
Imię i nazwisko:Joanna i Rafał Pulak
Adres:Jaworzno
43-600woj. śląskie
883-922...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 28-01-2016, liczba odwiedzin: 765
Telefon
883-922...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie