Events Pro Music / Wodzirej / Ciężki Dym / LOVE / Fotolustro /Auto id:24482

od 1600 do 2500 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(20)
Dodaj opinię
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Kompleksowa oprawa i obsługa uroczystości (Oświetlenie & Nagłośnienie & Ciężki dym & Napis LOVE & Fotobudka)

Najważniejszy, najpiękniejszy lub najbardziej szalony dzień w Waszym życiu. Jakkolwiek by go nie nazwać, dzień ślubu to naprawdę wyjątkowy moment. Każda para ma swoje własne wyobrażenie na temat tego, jak ten dzień powinien wyglądać, a ja zadbam o to, by podczas wesela lub przyjęcia wszystko przebiegało zgodnie z muzycznym planem.

Kim jestem?

Od wielu lat muzyka jest moją pasją. Postanowiłem więc do muzyki dodać szczyptę dobrej zabawy i ogromną dawkę zaangażowania. W ten sposób pasja stała się również moją pracą, a ja od tamtej pory z ogromną energią podejmuję się organizacji wesel i przyjęć.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Setki przesłuchanych płyt, niezliczone godziny, podczas których musiałem zmierzyć się z różnymi, czasem bardzo trudnymi gustami muzycznymi gości, a także doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel sprawiły, że nie są mi straszne żadne wyzwania! Małe przyjęcie weselne, kameralny obiad dla rodziny, lub duże góralskie wesele pełne zabaw i niespodzianek to dla mnie żaden problem!

Muzyka i oświetlenie od A do Z!

Zajmuję się kompleksową obsługą wesel. Oprócz wykorzystania sprzętu muzycznego i prowadzenia imprez przygotowuję salę weselną pod kątem oświetlenia. Dysponuję nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu goście nie tylko będą dobrze się bawić, ale również poczują się wyjątkowo, dzięki oryginalnemu oświetleniu parkietu i całej sali. Prowadzę imprezy na terenie całej Polski i zawsze dostosowuję rodzaj muzyki do stylu wesela i gustu rodziny i przyjaciół.

Współpraca z młodą parą to podstawa!

Przed przyjęciem weselnym zawsze ustalam z młodą parą repertuar i pytam o preferencje muzyczne. Zawsze wybieram utwory, sprawdzone już na wcześniejszych imprezach, bo wiem, w jaki sposób bawią się przy nich goście. Każdy scenariusz opracowuję dużo wcześniej, a z młodą parą konsultuję i dopinam na ostatni guzik wszystkie szczegóły. Oczywiście zdarzają się niespodzianki i nieoczekiwane zdarzenia podczas wesel, ale refleks i dobry humor zawsze podpowiadają mi jak wybrnąć z takich sytuacji.

Wspólna zabawa

Wesele to doskonała okazja, aby dwie rodziny poznały się jak najlepiej. Scenariusze zabaw również tych oczepinowych konsultuję zawsze z parą młodą. Zawsze staram się, by do zabawy włączyć jak największą liczbę osób. Muzykę i oświetlenie dopasowuję do tego, co dzieje się na sali weselnej, aby za każdym razem podkreślić ten wyjątkowy dzień.
Macie swój własny scenariusz? Nie ma problemu! Zrealizuję go krok po kroku, a jeżeli nie macie pomysłu na zabawę i oświetlenie na swoim weselu, ja zasugeruję Wam najlepsze rozwiązania! O nic nie musicie się martwić, bo muzyką, oświetleniem i poprowadzeniem imprezy zajmę się ja!

Zajmujemy się również m.in oprawą takich uroczystości jak:
- imprezy okolicznościowe
- festyny i koncerty,
- otwarcie sklepów,
- wieczory kawalerskie i panieńskie
- jubileusze , urodziny
- imprezy firmowe
- inne eventy

Aby przedstawić najkorzystniejszą ofertę dla Państwa prosimy o szczegółowe informacje dotyczące uroczystości.
Zapraszamy do kontaktu.
EventsProMusic

Oferta

Oferta nr 1
od 1600 do 2500 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (20)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Events Pro Music / Wodzirej / Ciężki Dym / LOVE / Fotolustro /Auto id:24482
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
L
Lidia i Mateusz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 18-05-2019
Poznań
Data dodania: 10-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ilość gwiazdek maksymalna , bo inaczej być po prostu nie może. Zbyszek i Kuba spisali się na medal! Co prawda mało skromnie to zabrzmi , ale takie właśnie wesele sobie wymarzyliśmy. Prowadzenie wesela perfekcyjne , zabawy z dobrym smakiem i bez podtekstów, bogaty repertuar muzyczy , całość sprawiła, że goście bawili się do samego rana. Jeszcze raz dziękujemy za mega zabawę.
Jakub
11-06-2019
Dziękujemy ! :)
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Poznań
Data dodania: 03-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Wspaniale poprowadzone wesele, repertuar odpowiedni dla każdego, dużo granej muzyki. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nic dodać nic ująć. Serdecznie Panom dziękuję i szczerze polecam :)
Jakub
11-06-2019
Dziękujemy również za wspaniałe wesele i współpracę :)
Pozdrawiamy
D
Darek i Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Piła
Data dodania: 07-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Panowie z ekipy Event Pro Music nie zawiedli i sprawili że nasze wesele było wyjątkowe i w 100% udane! Nagłośnienie było perfekcyjne a jakość dźwięku bez zarzutu. Dzięki pomysłowemu oświetleniu nasza sala weselna nabrała wyjątkowego wyglądu i klimatu, naprawdę solidna robota a napis "LOVE" do zdjęć wyglądał ekstra. Wodzirej potrafił zachęcić do zabawy i młodych i starszych, a zabawy weselne zostały wplecione w naturalny rytm imprezy. Pan Jakub jest konkretny i kontaktowy, bez problemu zapewnili nam oprawę muzyczną podczas "ślubu w plenerze" . Goście byli bardzo zadowoleni i bawili się do końca imprezy. Polecamy!
Pozdrawiamy i dziękujemy :-)
Jakub
08-05-2019
Dziękujemy serdecznie ! :) Jesteście kochani - cała przyjemność po naszej stronie , że mogliśmy z Wami współpracować :)
Pozdrawiamy
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Poznań
Data dodania: 10-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ekipa muzyczna Event Pro Music tego dnia dopełniła wszystkie oczekiwania. Event Pro Music to nie tylko oprawa muzyczna, ale przede wszystkim ekipa, która z naszego miejsca weselnego przeniosła nas zupełnie inny wymiar otoczenia. Efekty świetle, który zostały zastosowane na naszym weselu sprawiły niezapomniany klimat. Przy propozycjach muzycznych przygotowanych idealnie z naszymi oczekiwaniami bawiliśmy się wraz z gośćmi do białego rana. Z całego serca polecamy.
Jakub
10-01-2019
Bardzo nam miło . Dziękujemy serdecznie
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Poznań
Data dodania: 15-10-2018
Bardzo dobra organizacja imprezy, idealnie dobrana muzyka i zabawy tak, aby każdy (zarówno młodzi jak i dorośli) dobrze się bawił. Przemili i profesjonalni Panowie :)
Jakub
15-10-2018
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2018
Poznań
Data dodania: 15-10-2018
Wszystko w najlepszym porządku. Oprawa świetlna i muzyczna - profesjonalna.
Jakub
10-01-2019
Dziękujemy serdecznie :)
M
Mirek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Legnica, pow. Legnica
Data dodania: 27-09-2018
My rodzice i goście z muzyki oprawy świateł itd stawiamy mocną 5. Młodzi trafili z DJ w 100%, utwory te co chcieliśmy, czystość dźwięku, głośność super dla młodych i starszych. Co ważne kultura i zachowanie Panów DJ na 5. polecamy w 100%. Jakub szacun Legnica będzie wspominać tą weselną noc.
Jakub
11-06-2019
Dziękujemy :)
K
Kamila i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Sienno
Data dodania: 20-09-2018
Jesteście NAJLEPSI.. Oprawa muzyczna w Waszym wykonaniu to gwarancja udanego wesela! Wszyscy są zachwyceni. Super muzyka, bardzo ciekawe i inne niż u wszystkich zabawy.. Wielki plus za elastyczność i dopasowanie się do gustów muzycznych gości. Będziemy Was polecać wszystkim.. Dzięki Wam nasze " małe " wesele było najlepsze.. Mimo tak nie wielkiej liczby osób parkiet był pełny. Potraficie zachęcić do zabawy i młodych i starszych, i to jest najwiekszy plus dla Was..
Pozdrawiamy!!
Dziękujemy serdecznie ;-)
Kamila i Wojtek
Jakub
11-06-2019
Dziękujemy :)
Pokaż więcej opinii
Jakub

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Events Pro Music
Imię i nazwisko:Jakub Kubicki
Adres:Poznań
woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 10-01-2017, liczba odwiedzin: 5331
Telefon
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie