Events Pro Music / Wodzirej / Ciężki Dym / LOVE / Fotolustro /Auto id:24482

od 1600 do 2500 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(18)
Dodaj opinię
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Kompleksowa oprawa i obsługa uroczystości (Oświetlenie & Nagłośnienie & Ciężki dym & Napis LOVE & Fotobudka)

Najważniejszy, najpiękniejszy lub najbardziej szalony dzień w Waszym życiu. Jakkolwiek by go nie nazwać, dzień ślubu to naprawdę wyjątkowy moment. Każda para ma swoje własne wyobrażenie na temat tego, jak ten dzień powinien wyglądać, a ja zadbam o to, by podczas wesela lub przyjęcia wszystko przebiegało zgodnie z muzycznym planem.

Kim jestem?

Od wielu lat muzyka jest moją pasją. Postanowiłem więc do muzyki dodać szczyptę dobrej zabawy i ogromną dawkę zaangażowania. W ten sposób pasja stała się również moją pracą, a ja od tamtej pory z ogromną energią podejmuję się organizacji wesel i przyjęć.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Setki przesłuchanych płyt, niezliczone godziny, podczas których musiałem zmierzyć się z różnymi, czasem bardzo trudnymi gustami muzycznymi gości, a także doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel sprawiły, że nie są mi straszne żadne wyzwania! Małe przyjęcie weselne, kameralny obiad dla rodziny, lub duże góralskie wesele pełne zabaw i niespodzianek to dla mnie żaden problem!

Muzyka i oświetlenie od A do Z!

Zajmuję się kompleksową obsługą wesel. Oprócz wykorzystania sprzętu muzycznego i prowadzenia imprez przygotowuję salę weselną pod kątem oświetlenia. Dysponuję nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu goście nie tylko będą dobrze się bawić, ale również poczują się wyjątkowo, dzięki oryginalnemu oświetleniu parkietu i całej sali. Prowadzę imprezy na terenie całej Polski i zawsze dostosowuję rodzaj muzyki do stylu wesela i gustu rodziny i przyjaciół.

Współprac a z młodą parą to podstawa!

Przed przyjęciem weselnym zawsze ustalam z młodą parą repertuar i pytam o preferencje muzyczne. Zawsze wybieram utwory, sprawdzone już na wcześniejszych imprezach, bo wiem, w jaki sposób bawią się przy nich goście. Każdy scenariusz opracowuję dużo wcześniej, a z młodą parą konsultuję i dopinam na ostatni guzik wszystkie szczegóły. Oczywiście zdarzają się niespodzianki i nieoczekiwane zdarzenia podczas wesel, ale refleks i dobry humor zawsze podpowiadają mi jak wybrnąć z takich sytuacji.

Wspólna zabawa

Wesele to doskonała okazja, aby dwie rodziny poznały się jak najlepiej. Scenariusze zabaw również tych oczepinowych konsultuję zawsze z parą młodą. Zawsze staram się, by do zabawy włączyć jak największą liczbę osób. Muzykę i oświetlenie dopasowuję do tego, co dzieje się na sali weselnej, aby za każdym razem podkreślić ten wyjątkowy dzień.

Macie swój własny scenariusz? Nie ma problemu! Zrealizuję go krok po kroku, a jeżeli nie macie pomysłu na zabawę i oświetlenie na swoim weselu, ja zasugeruję Wam najlepsze rozwiązania! O nic nie musicie się martwić, bo muzyką, oświetleniem i poprowadzeniem imprezy zajmę się ja!

Zajmujemy się również m.in oprawą takich uroczystości jak:

- imprezy okolicznościowe

- festyny i koncerty,

- otwarcie sklepów,

- wieczory kawalerskie i panieńskie

- jubileusze , urodziny

- imprezy firmowe

- inne eventy

Aby przedstawić najkorzystniejszą ofertę dla Państwa prosimy o szczegółowe informacje dotyczące uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu.

EventsProMusic

Oferta

Oferta nr 1
od 1600 do 2500 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (18)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Events Pro Music / Wodzirej / Ciężki Dym / LOVE / Fotolustro /Auto id:24482
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Darek i Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Piła
Data dodania: 07-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Panowie z ekipy Event Pro Music nie zawiedli i sprawili że nasze wesele było wyjątkowe i w 100% udane! Nagłośnienie było perfekcyjne a jakość dźwięku bez zarzutu. Dzięki pomysłowemu oświetleniu nasza sala weselna nabrała wyjątkowego wyglądu i klimatu, naprawdę solidna robota a napis "LOVE" do zdjęć wyglądał ekstra. Wodzirej potrafił zachęcić do zabawy i młodych i starszych, a zabawy weselne zostały wplecione w naturalny rytm imprezy. Pan Jakub jest konkretny i kontaktowy, bez problemu zapewnili nam oprawę muzyczną podczas "ślubu w plenerze" . Goście byli bardzo zadowoleni i bawili się do końca imprezy. Polecamy!
Pozdrawiamy i dziękujemy :-)
Jakub
08-05-2019
Dziękujemy serdecznie ! :) Jesteście kochani - cała przyjemność po naszej stronie , że mogliśmy z Wami współpracować :)
Pozdrawiamy
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Poznań
Data dodania: 10-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ekipa muzyczna Event Pro Music tego dnia dopełniła wszystkie oczekiwania. Event Pro Music to nie tylko oprawa muzyczna, ale przede wszystkim ekipa, która z naszego miejsca weselnego przeniosła nas zupełnie inny wymiar otoczenia. Efekty świetle, który zostały zastosowane na naszym weselu sprawiły niezapomniany klimat. Przy propozycjach muzycznych przygotowanych idealnie z naszymi oczekiwaniami bawiliśmy się wraz z gośćmi do białego rana. Z całego serca polecamy.
Jakub
10-01-2019
Bardzo nam miło . Dziękujemy serdecznie
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Poznań
Data dodania: 15-10-2018
Bardzo dobra organizacja imprezy, idealnie dobrana muzyka i zabawy tak, aby każdy (zarówno młodzi jak i dorośli) dobrze się bawił. Przemili i profesjonalni Panowie :)
Jakub
15-10-2018
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2018
Poznań
Data dodania: 15-10-2018
Wszystko w najlepszym porządku. Oprawa świetlna i muzyczna - profesjonalna.
Jakub
10-01-2019
Dziękujemy serdecznie :)
M
Mirek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Legnica, pow. Legnica
Data dodania: 27-09-2018
My rodzice i goście z muzyki oprawy świateł itd stawiamy mocną 5. Młodzi trafili z DJ w 100%, utwory te co chcieliśmy, czystość dźwięku, głośność super dla młodych i starszych. Co ważne kultura i zachowanie Panów DJ na 5. polecamy w 100%. Jakub szacun Legnica będzie wspominać tą weselną noc.
K
Kamila i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Sienno
Data dodania: 20-09-2018
Jesteście NAJLEPSI.. Oprawa muzyczna w Waszym wykonaniu to gwarancja udanego wesela! Wszyscy są zachwyceni. Super muzyka, bardzo ciekawe i inne niż u wszystkich zabawy.. Wielki plus za elastyczność i dopasowanie się do gustów muzycznych gości. Będziemy Was polecać wszystkim.. Dzięki Wam nasze " małe " wesele było najlepsze.. Mimo tak nie wielkiej liczby osób parkiet był pełny. Potraficie zachęcić do zabawy i młodych i starszych, i to jest najwiekszy plus dla Was..
Pozdrawiamy!!
Dziękujemy serdecznie ;-)
Kamila i Wojtek
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2018
Poznań
Data dodania: 18-08-2018
Bardzo profesjonalne podejście, zarówno przy doborze muzyki jak i prowadzeniu imprezy. Goście świetnie się bawili. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
A
Anna & Paul
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2018
Toruń
Data dodania: 16-08-2018
"Thanks so much for such a smooth process in the planning of our music you were exteremly professional and helpful! We can't say enough good things about Events pro music! You did an outstanding job and our guests had a wonderful time. Our wedding couldn't have been any better the music choices made for a great atmosphere. We received many compliments from our guests on how great the music sounded and how amazing the DJ's were. Events pro music was well worth the cost. My wife and I were so happy to see all of our guests out on the dance floor the entire night enjoying themselves. You really made our wedding the BEST EVER! All of our guests agreed that it was the most fun that they had ever had at a wedding. I have never before been to a wedding where people danced from the first song until the very last. You really "felt" the atmosphere and played music that everyone enjoyed. ...If we ever need another DJ we know who to call!
Pokaż więcej opinii
Jakub

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Events Pro Music
Imię i nazwisko:Jakub Kubicki
Adres:Poznańul. Os.St.Batorego
60-687woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 10-01-2017, liczba odwiedzin: 5196
Telefon
791-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie