Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej - film 1 Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej - film 1
Pokaż kolejny film

Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej id:23219

Warszawa, mazowieckie
(108)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
507-010...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • skrzypce

Proponuję Parom Młodym ofertę prostą i przejrzystą. Zapełnię Wasz parkiet roztańczonymi gośćmi i zadbam o kulturalne prowadzenie imprezy. Dostarczam doskonałe nagłośnienie i oświetlenie, dbam o jak najlepsze zaplanowanie wesela i troszczę się o najdrobniejsze szczegóły imprezy. Proponuję zróżnicowaną oprawę muzyczną i animacje dla gości w dobrym tonie. Zapraszam do kontaktu już dziś!

Muzyka
-moim celem jest pełny parkiet
-spełniam wytyczne Pary Młodej
-gram energetycznie, w zróżnicowany sposób

Prowadzenie
-na Waszym weselu nie dzieje się nic przypadkowego
-dbam o dobry nastrój wszystkich gości
-animacje i zabawy zawsze realizuję w dobrym tonie

Sprzęt
-nagłaśniam i oświetlam najlepszym sprzętem
-dźwięk zachęca gości do tańca
-dekoracja światłem zwiększa prestiż wesela

Obsługa
-każde wesele dokładnie planuję
-pobieram niski zadatek, a płatność końcową kilka dni po weselu
-jestem do dyspozycji Pary Młodej bez ograniczeń

Zobacz zdjęcia (50)
Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 1
Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 2 Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 3 Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 4 Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 5
Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 50

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty ponieważ jest prosta i przejrzysta. Opiera się o 10 lat doświadczeń w obsłudze muzycznej wesel i bankietów. Główne wartości mojej oferty to:
-najlepszy miks muzyki tanecznej,
-sprawne i kulturalne prowadzenie imprezy,
-profesjonalny sprzęt i dekoracja światłem wliczona w cenę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się poziomem obsługi klienta na każdym etapie współpracy oraz zaangażowaniem podczas pracy na weselu.
Na etapie korespondencji i przy pierwszym spotkaniu bardzo szczegółowo opowiadam o swojej pracy. Wyjaśniam wszelkie kwestie interesujące parę młodą i pozostają do dyspozycji do dnia wesela. Dzień zaślubin każdej pary młodej traktuję jako najważniejsze zlecenie na jakim powinienem się skupić. Moi współpracownicy dbają o stronę techniczną, ja zaś dokładam wszelkich starań, aby prowadzone przeze mnie wesele stało się absolutnie doskonałym.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej od 2010 roku. Za mną więc 10 sezonów pełnych roztańczonych wesel i tysięcy poznanych gości.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Parom młodym proponuję 10h oprawy muzycznej i prowadzenie wesela, liczone od momentu ich wejścia na salę. Oczywiście czas pracy może zostać wydłużony.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja oferta jest prosta i przejrzysta. W podstawowym zakresie składa się na nią:
-10h oprawy muzycznej i prowadzenie wesela (przeze mnie lub poleconego DJ/konferansjera - w uzgodnieniu z klientami),
-nagłośnienie estradowe,
-oświetlenie dyskotekowe,
-oświetlenie architektoniczne (już na etapie podstawowej oferty znajduje się w niej dekoracja światłem okolic parkietu oraz części ze stołami).

Skład, w którym występujemy.

Na weselach pracuję samodzielnie lub w uzgodnieniu z parą młodą polecam pracę jednego z moich współpracowników (DJ/konferansjerów). Na życzenie klientów mogę zaproponować pracę 2 osób (DJ oraz konferansjer). Do dyspozycji jest też skrzypaczka, która zapewni doskonałą oprawę instrumentalną ślubu i wesela.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład pracujący na weselu jest zawsze uzgadniany z parą młodą. Te osoby, które zostają przedstawione klientom, pracują później na ich uroczystości.

Jaki repertuar proponujemy?

W repertuarze znajdują się m.in.: pop, disco, house, latino, funky, r'n'b, jazz, rock. Rozluźniam atmosferę utworami disco-polo. Uwzględniam życzenia muzyczne gości. Prywatnie interesuję się muzyką elektroniczną. Ja oraz moi współpracownicy szanujemy wszelkie tradycje, ale nie będziemy w stanie pomóc na weselach o biesiadnym charakterze.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, moja usługa obejmuje zarówno oprawę DJ-ską jak też konferansjerską. Prowadzę wszystkie elementy wesela, a w uzgodnieniu z parą młodą dodatkowe animacje/konkursy dla gości. Oczywiście zawsze w dobrym tonie i bez przesadnej nachalności.

Na jakich instrumentach gramy?

Na wesele mogę zaprosić doświadczoną skrzypaczkę, która uatrakcyjni uroczystość zaślubin oraz wesele.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na sprzęcie sprawdzonych marek: Pioneer, Electro Voice, Mackie oraz innych wiodących producentów.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mam doświadczenie w prowadzeniu wesel w języku angielskim. Pracowałem na przyjęciach z wieloma narodowościami, m.in. dla gości z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Portugalii, Grecji, Białorusi czy Pakistanu.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Ja oraz moi współpracownicy (DJ/konferansjerzy), obsługujemy kilka imprez międzynarodowych rocznie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Na weselu może pojawić się skrzypaczka, która uatrakcyjni zarówno uroczystość zaślubin jak też wesele. Dysponuję również napisem LOVE, który można podświetlić w wybranym kolorze. Polecę również doskonałą fotobudkę z ogromną ilością dodatkowych gadżetów i sympatycznym animatorem.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

W trakcie imprezy korzystamy z oświetlenia dyskotekowego (ruchome głowy), sterowanego komputerowo. Przygotowujemy przed weselem kilkanaście scen, dostosowanych do rozmiarów parkietu oraz położenia stołów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, zawsze staram się realizować muzyczne życzenia gości. Jednak to para młoda wyznacza granice w ramach których te życzenia są realizowane.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Przez 3 lata uczyłem się gry na instrumentach klawiszowych. Wtedy odkryłem w sobie zamiłowanie do muzyki i wyczucie rytmu. Naturalną koleją rzeczy stała się praca z muzyką na co dzień.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Jako mobilny DJ (z własnym wyposażeniem), stawiałem pierwsze kroki na rynku weselnym w 2010 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię to uczucie, kiedy parkiet się zapełnia. Gdy goście bawią się na weselu czy bankiecie, a później dziękują za wspólnie spędzony czas. Można powiedzieć, że lubię swoją pracę za to, że praktycznie cały czas jestem na imprezie i sam relaksuję się przy miksowanej przeze mnie muzyce.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Prywatnie lubię każdy rodzaj muzyki elektronicznej (EDM). Chętnie wracam też do polskiego rocka, starając się co jakiś czas pojawić na koncercie Kultu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie wyposażenie, okablowanie i dbałość o szczegóły montażu pozwala na spokojną pracę. Przez 10 lat pracy na weselach nie zdarzyła mi się żadna awaria, która miałaby wpływ na jakość realizowanej przeze mnie usługi.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Ja oraz moi współpracownicy proponujemy animacje/konkursy dla gości zawsze w dobrym tonie. Ilość i zakres zabaw integracyjnych zawsze omawiam z parą młodą. Niemniej uważam, że dobre wesele to takie, na którym króluje doskonała muzyka, a parkiet wypełnia się po brzegi. Zabawy mogą stanowić dodatek na czas, gdy goście opadną z sił (np. w 2 części wieczoru).

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Ja oraz moi współpracownicy szanujemy wszelkie tradycje, ale nie będziemy w stanie pomóc na weselach o biesiadnym charakterze.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Uważam, że kilkanaście utworów disco-polo na pewno pomoże rozruszać większość wesel. Jednak ostateczną decyzję w tej kwestii pozostawiam zawsze parze młodej.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Z najbardziej nietypowych lokalizacji wspominam barkę pływającą po Wiśle, taras na dachu Centrum Olimpijskiego czy hotel na Przylądku Rozewie (najdalej wysunięte na północ miejsce w Polsce).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Event Wizards (108)

Event Wizards - ponad 100 opinii, pełny parkiet i wiele więcej id:23219
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 108 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 23-08-2022

Serdecznie wszystkim polecamy współpracę z Piotrem! Cała impreza odbyła się zgodnie z naszymi założeniami. Mieliśmy bardzo dobry kontakt z nim już na etapie planowania. Piotr wychodził aktywnie z inicjatywą w zakresie przebiegu wesela (np. propozycje zabaw weselnych, harmonogram poszczególnych punktów wydarzenia), zaś w czasie jego trwania na bieżąco reagował na nasze sugestie - m.in. dbał o dostosowanie muzyki do gustu różnych osób. Wszyscy goście byli zachwyceni naszym DJ-em! Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani tego dnia. Wiedzieliśmy, że jeśli pojawiłoby się coś niezgodnego z wcześniejszymi założeniami, Piotr sprawnie z tego wybrnie. :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Warszawa
Data dodania: 28-07-2022

Polecamy współpracę z Piotrem! Od początku ustaleń aż do końca wesela widzieliśmy mocne zaangażowanie. Wszystko odbyło się super płynnie dokładnie jak chcieliśmy. Moje wesele było Polsko-Angielskie i każda ze stron bawiła sie niesamowicie. Piotr zaranżował gry i zabawy idealnie, muzyka również świetnie dobrana, taneczna i taka, że wszyscy goście mogli zawitać na parkiecie. Nasze wesele wyszło nawet lepiej niż tego oczekiwaliśmy, goście się wybawili i wytańczyli i na tym nam najbardziej zależało. Gdybyśmy mieli organizować wesele znów, Piotr byłby jedynym i najlepszym wyborem!

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Sokołów Podlaski
Data dodania: 18-07-2022

Współpracowaliśmy przy organizacji wesela (100 osób, sam DJ bez wodzireja). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i z indywidualnym podejściem. W każdym aspekcie mogliśmy wybrać jak bardzo sami chcemy się angażować w organizację, a w jakim zdajemy się na DJa (playlista oświetlenie, zabawy oczepinowe itd.). Nasze pomysły realizował z zaangażowaniem i entuzjazmem, a swoje potrafił dostosować do ogólnej wizji wesela jaką mu przedstawiliśmy. Bardzo udana współpraca, polecam.

J
Jarosław
5.00
 / 5
Data imprezy: 17-06-2022
Serock
Data dodania: 04-07-2022

Świetna impreza, bardzo dobra obsługa muzyczna. Goście naszej imprezy byli zachwyceni doborem muzyki, prowadzeniem imprezy. Piotr jest bardzo uprzejmy, dzięki swojemu doświadczeniu podpowiada co i jak zorganizować, żeby wszystko było jak należy. Z czystym sumieniem w 100% polecam.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Siedlce
Data dodania: 04-07-2022

Event Wizards to prawdziwi czarodzieje...25.06.2022 Piotr wprowadził nas ( Parę Młodą ) i naszych gości w świat muzycznej magii, która trwa do dziś i mam nadzieję, pozostanie z nami na lata. Jako Panna Młoda nie otrzymałam tylu komplementów na własny temat, co na temat naszego DJa :) Profesjonalizm, zaangażowanie a przede wszystkim PASJA - to cechy które określają Piotra i jego pracę ( a jest ich o wiele więcej ). Z całego serca polecam, Piotr - jesteś wielki ! :)

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 30-05-2022

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Piotrka, jego podejścia, wyczucia „smaku” - zaczynając od wstępnych ustaleń i spotkań po samą realizację na weselu. Pełen profesjonalizm od początku do końca, a przy tym przesympatyczny kontakt! Bardzo podobała mi się jego gotowość do pomocy w każdym momencie i baczne reagowanie na nasze prośby i sytuację :) Piotr poradził sobie świetnie z połączeniem na parkiecie wszystkich pokoleń: od najmłodszych po dziadków i babcie. Muzyka była dokładnie taka jak oczekiwaliśmy, a samo wesele miało klasę. Dodatkowe oświetlenie przygotowane przez Piotrka również zrobiło duże wrażenie:)
Pozdrawiamy Ilona i Grzesiek Lewandowscy :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-11-2021
Warszawa
Data dodania: 23-12-2021

Już od pierwszego spotkania Piotr zrobił na nas duże wrażenie. Podczas spotkania dokładnie słuchał jakie mamy wymagania co do imprezy. Ponadto Piotr na podstawie swojego doświadczenia podpowiadał nam co i jak można zorganizować, żeby wszystko wyszło tak jak należy. Wspólnie ustalony plan wesela był konsekwentnie realizowany przez Piotra podczas imprezy. Świetny dobór muzyki (zarówno dla starszych jak i młodszych) i prowadzenie imprezy sprawiły, że nasze wesele było świetne.
Dodatkowy atut to fajnie przygotowane oświetlenie dzięki któremu parkiet przez całą noc wyglądał cudownie. Z czystym sumieniem polecamy usługi Piotra - chyba się rozwiedziemy i weźmiemy ślub raz jeszcze żeby zrobić wspólnie jeszcze jedno wesele :)

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-11-2021
Józefów
Data dodania: 23-11-2021

Piotr był naszym DJ na przyjęciu weselnym. Dodatkowo zadbał o oprawę muzyczną podczas ślubu cywilnego które odbyło się 20.11.2021. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania oraz otwartości. Mieliśmy pełne zaufanie do jego pracy i słusznie, ponieważ przyjęcie było świetne. Goście zadowoleni a my młodzi nigdy na żadnym weselu tak dobrze się nie bawiliśmy !. Polecamy serdecznie !

Pokaż więcej opinii

Kontakt Event Wizards

Nazwa firmy: Event Wizards
Imię: Piotr 
Adres: Warszawa, , 03-580, woj. mazowieckie
507-010...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9364
Zadzwoń
507-010...
Napisz

Popularne miasta w okolicy