Ewa Majewska Fotografia

od 4100 do 4700 zł
Białystok, podlaskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
510-660...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Jestem Ewa. Fotografia pasjonuje mnie od 13 lat, a od 2018 roku dokumentuję najpiękniejsze wydarzenia w życiu innych. Lubię zdjęcia żywe, kolorowe oraz pełne naturalnych, niewymuszonych emocji. Z pewnością oglądając moje zdjęcia zobaczycie, że wkładam w nie całe serce. Stwórzmy razem coś pięknego!

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zdecydowanie dużo zdjęć w atrakcyjnej cenie. Podczas ważnych uroczystości nie oszczędzam migawki i niemal ciągle coś dokumentuję. Nie oznacza to jednak, że zdjęcia są podobne! Każde jest wyjątkowe i razem tworzą historię :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Z powodzeniem ukończyłam Kurs Liturgiczny w Porszewicach, tym samym posiadam odpowiedni dokument oraz identyfikator opatrzony pieczątką Kurii Metropolitalnej Łódzkiej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dysponuję dwoma pełnoklatkowymi aparatami tej samej marki, które znam jak własną kieszeń. Posiadam również obiektywy do fotoreportażu, portretowe, szerokokątne oraz dwie lampy błyskowe.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jest on zależny od terminu, w jakim realizowany jest reportaż (początek/koniec sezonu), a także od wybranego pakietu, czy innych oczekiwań klienta. Nie wynosi on jednak dłużej niż 2 miesiące.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia mogę umieścić w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, przesłać za pomocą serwisu niepowodującego kompresji zdjęć, mogę też przekazać pendrive z grawerem. Możliwości jest wiele, wybór należy do Was.

Jak ubieramy się na wesele?

Ubieram się elegancko, ale skromnie. Na nogach mam płaskie obuwie, dzięki któremu możecie być pewni, że nie zakłócę Waszej ceremonii ślubnej, a podczas imprezy weselnej, w nieoczekiwanych momentach dotrę wszędzie z prędkością światła :)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Na chwilę obecną nie dysponuję dronem, ale wszystko przede mną :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Języki obce, którymi się posługujemy.

język angielski - poziom zaawansowany; język francuski - poziom podstawowy.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam doświadczenie w fotografii klubowej oraz plenerowej nocnej. Nieraz fotografowałam wesela na sali o słabym oświetleniu, jedynie z jedną lampą reporterską. Nie jest to dla mnie straszne, a efekty nadal zadowalające :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeśli tylko macie chęć zrealizowania sesji w nieco dalszych zakątkach świata - chętnie wybiorę się z Wami i razem stworzymy piękną pamiątkę.

Ewa Majewska Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Białystok
Data dodania: 10-10-2023

Serdecznie polecam. Pięknie uchwycone momenty! Na zdjęciach widać pelen profesjonalizm. Piękna pamiątka z najważniejszego dnia ♥️

Ewa
10-10-2023

Dziękuję ♥️♥️♥️

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Suwałki
Data dodania: 02-10-2022

Pełen profesjonalizm. Każde jedno zdjęcie jest naprawdę piękne i rewelacyjnej jakości. Widać, że to, czym się zajmujesz, robisz z pasją. Zostały uchwycone wszystkie momenty z ważnego dla na dnia. Bardzo kreatywna, sympatyczna i miła osoba. Bezproblemowy kontakt. Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Ewa
02-10-2022

Dziękuję za piękne słowa, do zobaczenia! ♥

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-08-2020
Łomża
Data dodania: 24-01-2021

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa. Podczas uroczystości i w trakcie imprezy praktycznie niezauważalna i sami nie wiemy kiedy te wspaniałe ujęcia powstały :) Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Mamy  przecudowne, naturalne zdjęcia. Polecamy z całego serca :) Świetna robota i w rozsądnej cenie.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2020
Białystok
Data dodania: 19-01-2021

Wszystkie ważne momenty naszego ślubu i wesela zostały pięknie i precyzyjnie uchwycone. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu będziemy mieli tak piękną pamiątkę. Z czystym sumieniem polecam panią Ewę każdej Parze Młodej.

Imię i nazwisko: Ewa Majewska
Adres: Białystok, 15-779, woj. podlaskie
510-660...
liczba odwiedzin: 3804
Zadzwoń
510-660...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Białystok

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy