Zdjęcia
od 2999 do 7500 zł / całość

Felisaft Sławomir Żujew FOTOGRAFIA powinna być podobna do poezji...+3D id:21687

od 2999 do 7500 zł / całość
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
511-498...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
W swej pracy cenimy profesjonalizm, indywidualne podejście i twórcze pomysły. Jesteśmy obserwatorami, którzy uwieczniają chwile. Chwile ważne, jedyne, niepowtarzalne.

Jako nieliczni w małopolsce oferujemy artystyczną fotografię 3D. Technologia rejestracji materiału 3D znana jest od dawna, jednak dopiero teraz możemy oglądać wspaniały, przestrzenny obraz w domu, za pomocą zwykłego telewizora, telewizora 3D lub w fotoksiążce jako wydruk. Kolejne lata pozwolą cieszyć się naszymi fotografiami w coraz doskonalszych telewizorach 3D, projektorach 3D, wydrukach soczewkowych 3D...

Fotografie 3D można oglądać:
1. W zwykłym telewizorze, przez okulary dostarczone przez nas.
2. W TV 3D wykorzystując specjalnie przygotowane pliki w formacie MPO, otwierane przez telewizor 3D automatycznie z pendriva.
3. W formie wydruku, odbitki - przez okulary dostarczone przez nas

Kategoria:

Fotograf ślubny Kraków

Oferta

Oferta nr 1
od 2999 do 7500 / całość
Standardowy pakiet obejmuje fotografowanie przygotowań, ceremonii, wesela oraz plenerową sesję fotograficzną w dniu ślubu lub innego dnia. Otrzymujecie Państwo 600 zdjęć (w tym min. 180 obrobionych) na pendrivie w drewnianej skrzyneczce + fotoksiążkę (85 fotografii) albo tradycyjny album fotograficzny (120 fotografii 10x15cm + 20 powiększeń 21x29cm) + prezentację multimedialną fotografii + prezentację w postaci PDF + 2 miesięczny abonament na własną galerię internetową z możliwością ściągania zdjęć, okulary 3D. W pakiecie oferujemy powiększenia na płótnie, dodatkowe MINI fotoksiążki, fotografie 3D, wydruki 3D, pendrive w skrzyneczce z miejscem na zdjęcia, wywołane zdjęcia. Możliwość artystycznego wideofilmowania na wysokim, profesjonalnym poziomie. Szczegóły przez mail.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Sławomir

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Felisaft
Imię i nazwisko:Sławomir Żujew
Adres:Kraków
32-089woj. małopolskie
511-498...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 23-06-2016, liczba odwiedzin: 435
Telefon
511-498...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie