Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Terminarz | Opinie 1

D & M Fersten - 2 fotografów, Wasza historia naszymi obiektywami! id:31451

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
D & M Fersten - 2 fotografów, Wasza historia naszymi obiektywami!

Dorota & Maciej Użytkownik jest aktywny
604-582...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
668-498...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 12-10-2017
Liczba odwiedzin: 1426

Oferta

Prywatnie małżeństwo, zawodowo dwójka uzupełniających się fotografów, którzy mają wspólny cel: wykorzystać dwa aparaty na sto procent. Naszym zadaniem jest wyłapać jak najwięcej momentów przygotowań, ceremonii i ślubu, aby stworzyć wspaniałą pamiątkę, jaką jest fotograficzny zapis ślubnych wspomnień.

Wieloletnie doświadczenie w pracy portrecistów nauczyło nas, że pozowanie jest mega trudne i najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, gdy fotografowana osoba nie skupia się na aparacie. Najważniejsze to być sobą, zachowywać się naturalnie, a fotografowi pozostawić wolną rękę, kiedy zdecyduje się na próbę uchwycenia naturalnych emocji.

Nasz materiał to jest reportaż z Waszego dnia, a nie zaplanowana, ustawiona sekwencja scenek pt. "jakiś ślub". Niczego nie ryżeserujemy, nie ustawiamy Was do zdjęć. Podążamy Waszym tempem, obserwując i asystując. Chcecie, to zrobimy Wam zdjęcia, jak wcinacie ostatnie kawalerskie parówki albo jak próbujecie zawiązać niezawiązywalną muszkę czy wcisnąć ślubną kieckę od dołu, choć pani z salonu wyraźnie mówiła, że to się nie uda. Nie chcecie, więc zamykacie nas na podwórku, my ogarniamy okoliczne pejzaże, a Wy w spokoju zakładacie welon i dopinacie guziki koszuli. Jesteśmy tego dnia dla Was tworząc materiał fotograficzny oddający naturalną atmosferę tego dnia, gdy w trochę odświętnej wersji byliście sobą.

Mamy ciężkie palce, robimy dużo zdjęć, bardzo dużo. Wszystko po to, żeby oddać w Wasze ręce materiał, z którego sami wybieracie sobie te zdjęcia, które mamy dla Was przygotować.
Podpisując z nami umowę, miesiące a nawet lata przed ślubem, nie musicie odrazu decydować, co chcecie u nas wykupić. Nie mamy gotowych pakietów mały-średni-duży.
Do rezerwacji terminu zamawiacie nas na dzień ślubu, reszta jak np: sesja narzeczeńska, sesja plenerowa czy mini studio - to kwestia otwarta.

Na co dzień działamy w Warszawie, gdzie mamy swoje studio. Jesteśmy fotografami full-time, to nasz podstawowy zawód.
Na reportaże dojeżdżamy wszędzie - kwestią dodatkową jest tylko ewentualna logistyka związana z noclegiem, jeśli ślub jest daleko.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Reportaż ślubny
1550 / wesele
Bardzo namawiamy Was do tego, żeby zaprosić nas już na przygotowania. Chętnie podążamy za Wami z aparatami, gdy jesteście jeszcze "w rosole", bo to są bardzo naturalne zdjęcia z fajnymi emocjami. Są to dodatkowe kadry, które rozpoczynają Waszą historię.

Zazwyczaj przyjeżdżamy do Was na 2h przed wyjściem z domu.
Jeżeli przygotowujecie się oddzielnie, to my równolegle robimy reportaż w obu miejscach.

Po ceremonii w kościele lub USC, rozpoczynamy reportaż z przyjęcia weselnego.
Zostajemy z Wami 6h na weselu, najczęściej do końca tradycyjnych oczepin.

Co od nas otrzymujecie?

- pewność, że dwóch fotografów "ustrzeli" więcej ważnych dla Was momentów
- komfort, że podczas przygotowań, które często dzieją się równolegle, dostaniecie na wyłączność po jednym fotografie, który będzie Was uważnie śledził ;)
- 300 profesjonalnie przygotowanych zdjęć, które sami sobie wybieracie z puli wykonanych przez nas kadrów
- 150 odbitek wielkości 15×23 cm
- First Day Edit - dla chętnych (ale zazwyczaj niechętnych nie ma) krótka galeria (15-25 zdjęć) od przygotowań do pierwszego tańca, wstępnie przygotowana graficznie, umieszczona w sieci już w dniu Ślubu!
- dedykowaną stronę internetową wraz z galeriami dla gości
- dojazd do 100 km

Każde kolejne zdjęcie ponad pakiet to koszt 5 zł.

Cena obowiązuje tylko na 2018 rok: marzec, listopad i grudzień. W pozostałych terminach obowiązuje stawka 2550.
Płacisz ile chcesz ;)
8 / zdjęcie
Nasz nowy pomysł na ofertę:
Tylko dla terminów "nie-sobotnich". Sami zdecydujcie ile ma kosztować Wasz fotograf!

Nie wiecie dzisiaj, ile chcecie wydać na fotografa ślubnego? To mamy dla Was propozycję.
Zrobimy Wam pełen materiał ze ślubu i ewentualnie sesji dodatkowych, przekażemy podglądy zdjęć, a Wy znając efekt, zdecydujecie, ile zdjęć chcecie od nas kupić.

Jedyny Wasz wydatek to 8 zł za każde wykupione zdjęcie cyfrowe w pełnej jakości wraz z odbitką 15x23 cm.

Abyście mieli pewność, że macie zaklepanego fotografa, a my mamy pewność zablokowania terminu, podpisujemy umowę z zadatkiem 400 zł. Jest to równowartość 50 zdjęć. Jeśli zdecydujecie się na więcej, dopłacicie odpowiednią kwotę, jeśli będziecie chcieli wykupić ich mniej, my zwrócimy Wam różnicę.

Możecie wybrać dowolne usługi ze standardowego cennika poniżej, wpisać je do umowy i zapłacić po prostu za wybrane zdjęcia. My wykonamy standardową usługę: w dniu Waszego Ślubu od przygotowań do oczepin, jak chcecie to możęcie dobrać do umowy mini-studio, sesję narzeczeńską czy plenerewą.

Wiemy, że jest to spore zaskoczenie, nie ma takiej usługi na rynku – tak więc piszcie, dzwońcie, pytajcie o szczegóły!
Sesja plenerowa
800 / całość
Po co jeszcze raz zakłądać suknię, wiązać krawat czy muchę i wbijać nogi w zazwyczaj średnio wygodne buty?
Zastanawia się pewno wielu z Was.

Właściwie można by rzec, że sesja plenerowa to rodzaj fanaberii, trochę taki dziwny twór, stworzony nie wiadomo po co. Jest już po ślubie, a Młodzi znowu przebierają się w swoje ślubne ciuchy i w dodatku ganiają w nich po lasach, parkach, plażach bądź snują się po miejsckiej dżungli.
Naszym zdaniem jest to jednak rzecz warta przemyślenia z kilku względów:

- stanowi często fajną, spinającą klamrę do całości materiału z Waszych przygotowań, ślubu i wesela
- są to dodatkowe zdjęcia w stylistyce ślubnej, ale o zupełnie innym charakterze; w czasie ślubu i wesela nie ma najczęściej czasu i możliwości, żeby zrobić na spokojnie taki rodzaj zdjęć, bo tam wszystko się dzieje w swoim, zazwyczaj szybkim tempie
- taką sesję możemy zrobić w miejscu, które sami wybierzecie (względy estetyczne, sentymentalne) - jeśli zdecydujecie się zaszaleć, możemy nawet udać się nad morze, w góry czy za granicę.
- sesja plenerowa to dodatkowa okazja, aby ponownie spotkać swoich fotografów ;)

Dodatkowo dajemy Wam możliwość kupna takiej sesji w dowolnym momencie.
Zdecydowani mogą ją wpisać do umowy, niezdecydowani mogą poczekać, być może po ślubie nabiorą chęci na taką dodatkową przygodę z aparatem.

Co od nas otrzymujecie?
- od 3 – 5 godzin sesji w maksymalnie 2 miejscach w Warszawie lub okolicach (dla zwolenników większych dystansów, szczegóły do dogadania)
- luźne, aczkolwiek profesjonalne podejście do tematu - staramy się sztucznie Was nie ustawiać, ale uwagami i poradami trochę Wasze sylwetki modelować. Pracując w naszym studio mamy przed obiektywem zarówno doświadczone modelki, jak i kompletnie w tym temacie jednostki niedoświadczone - w przystępny, bezbolesny sposób z każdego zrobimy gwiazdę obiektywu ;)
- 40 wybranych przez Was zdjęć wraz z odbitkami 15×23 cm

Każde kolejne zdjęcie ponad pakiet to koszt 8 zł.
Sesja narzeczeńska
400 / całość
Sesja narzeczeńska - a co to takiego? ;)
Jest to przede wszystkim bardzo przyjemna forma spędzenia czasu wolnego! Szybkie, przyjemne spotkanie z fotografem w studio zdjęciowym lub w plenerze - sesja pary, która zaowocuje fajną pamiątką na stare lata.
Zdjęcia będą lekko zaaranżowane (bez ustawiania, ale z podpowiedziami, co robić, żeby dość nienaturalna dla Was czynność, stała się bardziej komfortowa) wykonane przez profesjonalny sprzęt, w dodatku będą robione w dniu, gdy nastawieni będzieci na robienie zdjęć (w przeciwieństwie do fot wykonanych przy okazji, trzęsącą się ręką z nijakim kadrowaniem)
Jest więc spora szansa na to, że materiał będzie na tyle przyzwoity, że zechcecie wrzócić go na swojego fb, a może nawet wykorzystacie go do swojej papeterii ślubnej, weselnych dekoracji, czy jako prezent na podziękowania ślubne dla Waszych rodziców.

Wartość dodana takiej sesji - możliwość oswojenia się z aparatem i sposób na poznanie się z fotografem (zazwyczaj na sesji jest jedno z nas), która co przełamuje pierwsze lody, więc podczas bardziej stresujących momentów w dniu ślubu będzie już traktowany jak swój człowiek ;)

Co od nas dostajecie?:
- 1-2 godzinną sesję w studio lub w wybranym przez Was miejscu w Warszawie lub bliskich okolicach
- 20 zdjęć wraz z odbitkami w formacie 15x23
Mini studio
350 / całość
Jeśli wybierzecie tę opcję z naszej oferty, oprócz sprzętu do fotografii reportażowej, na Waszym ślubie zabierzemy nasz sprzętem do fotografii studyjnej i pudło różnych gadżetów.
Nasze mini studio to ciekawa alternatywa dla fotobudki. Zdjęcia robi fotograf, goście więc pozują do obiektywu aparatu, a nie do ekranu, czy pudła, które stoi przed nimi. Sytuacja może po prostu bardziej naturalna ;)
Zdjęcia mają też lepszą jakość dzięki studyjnemu oświetleniu.

Na życzenie możemy mieć też ze sobą drukarkę - doliczając koszt wydruku, każde rozpoczęte 50 odbitek to 75 zł.

Reszta zdjęć na 2,3 dni po weselu trafia na odzielną galerię dla gości.
Ślubny audyt
300 / całość
Byliśmy już na tylu ślubach, że w pamięci mamy wiele spraw, sytuacji, problemów, które warto rozwiązać wcześniej niż w dniu ślubu (tym bardziej, że na wiele rzeczy jest już wtedy za późno...)

Jak to wygląda?
Spotykamy się na kawie (u nas, u Was, gdzieś w knajpie), odpalamy naszą prezentację i krok po kroku omawiamy najważniejsze naszym zdaniem kwestie związane z organiazacją ślubu oraz jego logistyką.
Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę, czego unikać i co zmienić, żeby Wam było w tym radosnym dniu tylko i wyłacznie miło, błogo i słodko ;)
Potem jest czas na pytania i rozmowę o Waszych problemach i wątpliwościach.

Uwaga! Nie jesteśmy planowaczami ślubów, nie zrobimy tego za Was. Nie posiadamy też żadnej wiedzy tajemnej. Wszystko to dostępne jest pewno w internecie. Pytanie tylko, czy macie ochotę, czas i sposób, żeby to odszukać.


Dodatkowe 200 zł będą musiały nam zapłacić pary, które są trochę bardziej zapracowane bądź zagubione niż reszta i będą potrzebować kolejnego spotkania podsumowującego.

kalendarz

Maj 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Czerwiec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Lipiec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Sierpień 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
wolny termin - wolny termin zajęty termin - zajęty termin wstępna rezerwacja - wstępna rezerwacja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: D & M Fersten - 2 fotografów, Wasza historia naszymi obiektywami! id:31451
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Olga Mullay
Olga Mullay
(5)
Dodano: 16-01-2018
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Czarne, Suwałki
Dorota i Maciej są niezwykle profesjonalni, zaangażowani, a jednocześnie bardzo ciepli i wyrozumiali. Fakt, że są małżeństwem jest dodatkowym atutem, ponieważ nie tylko świetnie się uzupełniają, ale też doskonale wiedzą z własnego doświadczenia przez co przechodzi para młoda w trakcie przygotowań oraz wesela. Nie tylko zrobili nam cudowne zdjęcia, ale też byli wsparciem w czasie imprezy, która dla nas była wielkim stresem. Mój mąż nie lubi pozowac, a jakimś cudem potrafili go zrelaksować, zainspirować i uchwycić w idealnych momentach. Gdy patrzymy na nasze zdjęcia to śmiejemy się, że wyglądamy na nich na o wiele szczęśliwszych, niż byliśmy w tamtych chwilach! A uchwycone wzruszenie naszych rodzin czy piękne portety (nie wspominając o rewelacyjnej fotobudce z rekwizytami!) sprawiły, że pomimo nadmiernego stresu weselnego uchwycone zostały tylko najpiękniejsze chwile.
A zdjęcia dostaliśmy zapakowane w piękne pudełko,widać, że przykładają się do każdego szczegółu!
Z czystym sercem rekomenduję tę parę, robią nie tylko niezwykle profesjonalne zdjęcia, ale dodają weselu dodatkowego ciepła i są doskonałym wsparciem dla młodej pary!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:STUDIO ART-D
Imię:Maciej
Nazwisko:Fersten
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:04-602
Adres:I Poprzeczna 18

Godziny pracy

Pn:09:00 - 21:00
Wt:09:00 - 21:00
Śr:09:00 - 21:00
Cz:09:00 - 21:00
Pt:09:00 - 21:00
Sb:09:00 - 21:00
Nd:09:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.