FFX Studio id:17669

od 5600 do 8200 zł / wesele
Lublin, lubelskie
(13)
Dodaj opinię
513-973...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery
FFX Studio to projekt, którego celem jest zapewnienie profesjonalnej oprawy fotograficznej i filmowej różnych pięknych i doniosłych uroczystości. Specjalizujemy się w oprawie ślubów, ale świetnie radzimy sobie również z balami, koncertami, studniówkami. Nie straszne nam wyzwania. Realizujemy zarówno zlecenia kameralne – jak i bale na 500 par. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, chętnie Was poznajemy i słuchamy – by produkt finalny naszej pracy jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania.

Bardzo ważna jest dla nas jakość oferowanych usług – dlatego ciągle poszerzamy nasze kwalifikacje oraz zaopatrujemy się w coraz lepszy sprzęt. W pracy staramy się być niewidoczni, mając świadomość doniosłości chwil, których jesteśmy świadkami. Z szacunkiem podchodzimy również do innych pracujących ekip.

Naszą misją jest uchwycenie i utrwalenie emocji – byście mogli wracać i wspominać piękne chwile oraz radość i wzruszenie im towarzyszące. Nie kreujemy rzeczywistości – ale zawsze chętnie służymy radą i doświadczeniem.

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Lublin

Oferta

PAKIETY FOTO-VIDEO
od 5600 do 8200 / wesele
PAKIETY FOTO
od 2900 do 3900 / komplet
PAKIETY VIDEO
od 3300 do 5200 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (13)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FFX Studio id:17669
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Chełm
Data dodania: 03-09-2018
Polecam w 100%!! Każdy szczegół „obgadany” i dopracowany, zawsze chętni do podpowiedzi (co w tak stresującym dniu jest bezcenne), bezproblemowi, uśmiechnięci i gotowi na wszystko
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Wilkołaz
Data dodania: 30-06-2018
Z całego serca polecamy Studio ffx wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem kamerzysty w tak ważnym dniu jak ślub:) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, trailer jak i cały film świetnie zmontowany, szybka realizacja. Film ogląda się super:) Na ślubie zapomnieliśmy, że mamy kamerzystę a przyznam, że bardzo nie lubię być kamerowana, ale z taką ekipą nie ma się o co martwić:) Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi i całemu zespołowi za piękną pamiątkę na całe życie...:)
M
Monika i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Lublin
Data dodania: 07-03-2018
FFX Studio polecamy w 100% każdemu kto poszukuje profesjonalnej ekipy do wykonania zdjęć i filmu z najważniejszego dnia w życiu. Super atmosfera, świetna zabawa, a przy tym wykonany kawał dobrej roboty. Z pewnością skorzystamy ponownie z ich usług przy najbliższej, równie ważnej okazji :)
E
Ewelina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2017
Lublin
Data dodania: 06-03-2018
FFX Studio szczerze polecamy za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, za cierpliwość ( ukłon w stronę Andrzeja;)), wyrozumiałość, stworzenie świetnej atmosfery w trakcie nagrywania filmu ślubnego oraz zdjęć w plenerze , za cenne wskazówki i pomoc w tak ważnej uroczystości jaką jest ślub i wesele:):):) Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych uroczystościach;)
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Lublin
Data dodania: 06-03-2018
Pelen profesjonalizm, spokojne, cierpliwe I przyjemne podejscie do klienta, praktycznie dla tej ekipy nie ma zadania nie do wykonania, dlaczego? Zdecydowali sie przeprowadzic nasza sesje w Bieszczadach, co nie bylo latwym zadaniem. Otwarci na wszelkie propozycje a takze zmiany. Zdjecia I film robia wrazenie. Wazne jest to ze w trakcie robienia zdjec czy filmu wprowadzaja spokojna atmosfere, dla Panny Mlodej mysle ze szczegolnie jest to wazne. My jestesmy zadowoleni w 100% I polecamy calym sercem.
K
Klementyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Bystrzyca Nowa
Data dodania: 06-03-2018
Polecamy ffx z całego serca, współpraca z nimi to świetna przygoda;) Super kontakt, profesjonalizm i kreatywność ;)
G
Gosia i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Bystrzyca Nowa
Data dodania: 06-03-2018
Serdecznie polecamy:) Ekipa FFX Studio robi piękne, profesjonalna zdjęcia oraz filmy video, każdy szczegół jest dopracowany. Są najlepsi:)
M
Małgosia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Przemyśl
Data dodania: 28-11-2017
Najlepsza ekipa foto-video na świecie! Niesamowicie profesjonalne a zarazem przyjacielskie podejście do klienta i jego najbardziej szalonych pomysłów...jak plener na szczycie Poloniny Caryńskiej ;-) Zdjęcia Joli zachwycają-nikt jak ona nie potrafi oddać uczuć! Na każdej fotografii widać ile serducha wkłada w swoją pracę :-) Film realizowany przez Andrzeja sprawił, że wspomnienia wielkiego dnia są wciąż jak żywe a sąsiedzi zaproszeni na projekcję mówią, że czują się jakby byli na weselu :-D POLECAMY!!!
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Andrzej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:FFX Studio
Imię i nazwisko:Andrzej Maj
Adres:Lublinul. Sudecka
20-867woj. lubelskie
513-973...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 14-12-2015, liczba odwiedzin: 4703
Telefon
513-973...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie