Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (41)
Zobacz zdjęcia (41)
Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 1
Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 1 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 2 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 3 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 4 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 5 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 6 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 7
Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy, Katowice - zdjęcie 8
1 / 41

Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy id:39909

od 500 do 7000 zł / całość
Katowice, śląskie
(35)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
730-442...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cześć!
Zajmujemy się fotografią ślubną i razem tworzymy Fidrygasy. Mieszkamy na Śląsku, co nie ogranicza nas w żaden sposób– możemy Wam towarzyszyć w każdym zakątku świata.
Uwielbiamy podróże, a w nielicznych wolnych chwilach, można nas spotkać w kinie. Poza tym, zdecydowanie za często zachwycamy się zachodami słońca, włoska kuchnia to nasza słabość.

W fotografii stawiamy ciepłe, naturalne i pełne uczuć kadry. Uchwycimy Wasze emocje i zrobimy wszystko, żeby ich ulotność została z Wami na zawsze.

Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy - film 1 Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Fidrygasy Fotografia Ślubna

OFERTA

od 500 do 7000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Parą Młodą od przygotowań, aż do oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowym pakiecie jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin. Dostajecie także piękne pudełko wraz z pendrive'm ze zdjęciami oraz 70 wybranych przez nas zdjęć w formacie 13x18cm, a także galerię zdjęć zabezpieczoną hasłem, do której link możecie podesłać swoim gościom.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Można powiedzieć że fotografujemy od zawsze.
Branża ślubna zaczęła nas fascynować 4 lata temu. Na początku naszą pasja było fotografowanie podczas podróży. Po jednej z nich nasz kolega, po zobaczeniu naszych zdjęć ze wspólnego wyjazdu, zapytał czy sfotografujemy jego ślub. Uwielbiamy nowe wyzwania, więc nie mogliśmy odmówić.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w naszej pracy, lubimy uwieczniać emocje. Każdy ślub jest wyjątkowy, tak jak i każda Para Młoda jest wyjątkowa. Nic dwa razy się nie zdarza, a naszym zadaniem jest uchwycić wszystkie najważniejsze momenty.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowym, profesjonalnym sprzęcie firmy Sony.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne daje nam swego rodzaju wewnętrzny spokój, dzięki czemu możemy w pełni skupić się na tym co naprawdę ważne podczas Waszego dnia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy duetem fotograficznym oraz życiowym. Część zleceń realizujemy razem, a część osobno, w zależności od wybranego pakietu.

Jak ubieramy się na wesele?

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu. Zawsze potrafimy dopasować się do sytuacji. Ubieramy się elegancko oraz schludnie tak by nie odstawać od wyglądu osób uczestniczących w tym ważnym momencie waszego życia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Otrzymujecie od nas pudełko, w którym znajduje się pendrive oraz 70 wybranych przez nas zdjęć w formacie 13x18cm. Dodatkowo dostaniecie link do galerii Waszych zdjęć na naszej stronie. Zabezpieczona jest ona hasłem, które możecie przekazać swoim gościom, tak aby w łatwy sposób podzielić się z nimi pamiątką z Waszego ślubu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Materiał otrzymujecie od nas maksymalnie po 90 dniach od dnia ślubu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, posiadamy niezbędny kurs potwierdzony dokumentem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Naszą drugą pasją, poza zdjęciami, są podróże. Dotychczas realizowaliśmy sesje zdjęciowe w Portugalii, na Gran Canarii, Teneryfie, Majorce, we Włoszech i paru innych miejscach. Jesteśmy otwarci na wszystkie ciekawe destynacje. Służymy także pomocą przy samej organizacji takich wyjazdów.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wybór miejsca sesji plenerowej uzależniony jest od charakteru i upodobań Pary Młodej. Często wybieramy miejsca wspólnie, służąc poradą jako bardziej doświadczeni w tej kwestii. Nie ogranicza nas odległość czy czas.

Jaki jest styl naszej pracy?

Podczas pracy staramy się jak najmniej ingerować w przebieg wydarzeń. Dodaje to Wam i Waszym gościom swobody i naturalności, co odwdzięcza się zdjęciami oddającymi pełnie emocji.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Porozumiewamy się swobodnie w języku angielskim, ale z doświadczenia wiemy, że nawet w przypadku innych języków, bariera językowa nie stanowi dla nas problemu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia czy sugestie. Wystarczy się z nami skontaktować, aby wspólnie ustalić satysfakcjonujące Was rozwiązania.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

"Trudne warunki pogodowe" dla nas nie istnieją, nawet podczas deszczu jesteśmy w stanie stworzyć wspólnie piękne kadry.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

W żadnym wypadku, słabe oświetlenie jest co najwyżej wyzwaniem, nie przeszkodą. Zachęcamy jednak nasze Pary Młode do wracania uwagi na chociażby oświetlenie jakim dysponuje DJ, czy zespół, tak aby pamiątka z ich wielkiego dnia, spełniła wszystkie ich oczekiwania.

Nasze pasje.

Naszą największą pasją, poza fotografią, są podróże. Poświęcamy temu każdą wolną chwilę. Poznawanie nowych miejsc, kultur, smaków i osób, to coś, bez czego już nie wyobrażamy sobie życia.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Fidrygasy Fotografia Ślubna (35)

Emocjonujące reportaże, naturalne sesje plenerowe ♥︎Fidrygasy id:39909
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 35 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2023
Kraków
Data dodania: 28-05-2023

Długo szukaliśmy usługodawców na nasz ślub, ostatecznie okazało się, że nasze poszukiwania zaowocowały pięknym dniem i świetną pamiątką z niego.
Nasze wesele było dosyć duże, więc zdecydowaliśmy się na pakiet dwoje fotografów. Wybór duetu, to był świetny pomysł, kilka ważnych momentów mamy uwiecznione z różnych perspektyw, więc reportaż przyjemnie się ogląda.
W dniu ślubu mieliśmy sesje z gośćmi oraz krótki plener razem, nie chcieliśmy poświęcać czasu w dniu ślubu na długa sesję. Postanowiliśmy wybrać się na sesję ślubną innego dnia. Fotografie, które udało się zarejestrować fotografom są przepiękne, a sama sesja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecamy bardzo i na pewno wrócimy na jakąś sesję!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2022
Częstochowa
Data dodania: 21-05-2023

Wybraliśmy pakiet z jednym fotografem, więc nasza ocena dotyczy tylko usługi zdjęciowej.
Po kilku przeprowadzonych rozmowach wybraliśmy ofertę Fidrygasy. Piękne zdjęcia były dla nas priorytetem i już teraz mogę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Zdjęcia z przygotowań wyszły bardzo fajnie, na początku trochę się obawiałam zamieszania jednak za radą Łukasza zaczęliśmy wszystko pól godziny wcześniej niż zakładaliśmy, dzięki czemu, był czas na wszystko. Zdjęcia z przyjęcia przybliżyły nam emocje panujące na parkiecie. Plener w dniu ślubu okazał się strzałem w 10, mogliśmy trochę odpocząć i pobyć razem, a zdjęcia wyszły zjawiskowo.
Według umowy zdjęcia mieliśmy otrzymać dopiero po świętach, ale ku naszemu miłemu zaskoczeniu otrzymaliśmy je wcześniej, dzięki czemu mieliśmy super prezent świąteczny.
Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!
Patrycja i Grzegorz

Łukasz
26-05-2023

Bardzo dziękujemy! Czujemy że nasze drogi jeszcze się przetną! ♥️

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Mysłowice
Data dodania: 19-05-2023

Zdjęcia, które otrzymaliśmy są przepiękne! Współpraca była bardzo swobodna, pomimo tego, że fotografowie w dni ślubu pamiętali o wszystkim,!na co się umówiliśmy na spotkaniu (sesja rodzinna, zdjęcie z zimnymi ogniami). Jesteśmy z tych co średnio lubią pozować, ale w czasie sesji już po chwili zapomnieliśmy że jesteśmy fotografowani. Podczas ślubu w kościele też nie zdawaliśmy sobie sprawy że jest obok fotograf. Nasze mamy były zachwycone zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, które wręczyliśmy im w dniu ślubu, w formie fotoksiążek. Zdjęcia podobały się wszystkim,którym je pokazywaliśmy, a my sami często do nich wracamy.
❤Bardzo dziękujemy za tę piękną pamiątkę!

Łukasz
19-05-2023

Bardzo dziękujemy że mogliśmy towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-12-2022
Zabrze
Data dodania: 17-05-2023

Firma Fidrygasy obsługiwała ślub mojej kuzynki, więc trafiłam na nich z polecenia. Kuzynka była bardzo zadowolona, zdjęcia podobały się całej rodzinie, więc postanowiłam z narzeczonym nie szukać dalej. Zależało nam zdjęciach ze ślubu od przygotowań do 22.00 i pomimo, że nie było takiej oferty, to udało nam się dogadać. Nie decydowaliśmy się na sesję poślubną, wszystko zrealizowaliśmy w dniu ślubu. Zdjęcia bardzo nam się podobały, więc postanowiliśmy zamówić albumy dla siebie i rodziców, wydrukowane w dużym formacie wyglądały jeszcze lepiej. Podsumowując, współpracę oraz zdjęcia, które otrzymaliśmy, oceniam na 5 i polecamy wszystkim!

Łukasz
18-05-2023

Bardzo dziękujemy! Wydruki to świetny wybór, fotografie z tak wyjątkowych dni zasługują na jak najlepsze eksponowanie. Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy na sesje! ♥️

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-03-2023
Katowice
Data dodania: 16-05-2023

Polecamy z całego serca! Współpraca z Sarą i Łukaszem, od samego początku była swobodna. Na sesji narzeczeńskiej kompletnie nie czuliśmy się jakbyśmy brali udział w sesji. Mieliśmy wrażenie, że jesteśmy na wycieczce ze znajomymi, więc kiedy zobaczyliśmy zdjęcia, zastanawialiśmy się chwilę, kiedy one powstały :P
Reportaż ślubny również był dla nas ogromną niespodzianką, dzięki niemu zobaczyliśmy wiele momentów, w których nie braliśmy udziału, pakiet dwoje fotografów, w naszym wypadku okazał się strzałem w 10!
Nasze przygotowania, ślub oraz wesele odbywały się w jednym miejscu, więc nie powiemy nic na temat logistyki. Jeśli chodzi o współpracę w dni ślubu, to nie mieliśmy poczucia, że na naszej imprezie jest ekipa foto video!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy zdjęcia wyszły cudownie!

Łukasz
17-05-2023

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy Was na kolejne sesje! Pozdrawiamy♥️

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data imprezy: 01-05-2022
Rzeszów
Data dodania: 13-03-2023

Polecam współpracę z Sarą i Łukaszem! Dzięki nim nauczyliśmy się swobodnie zachowywać przed kamerą - są mega pozytywnymi osobami i potrafią rozładować niepotrzebny stres. Ich praca, ktora ewidentnie jest ich pasją owocuje w postaci przepięknych, wyjątkowych zdjęć i filmów.
Jesteśmy im wdzięczni za niesamowitą pamiątkę i uchwycenie momentów naszego życia, przepelnionych emocjami które są dla nas najważniejsze. Z chęcią ponownie skorzystamy z ich usług przy najbliższej okazji :)

Łukasz
14-03-2023

Bardzo dziękujemy! Do zobaczenia!

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Pszczyna
Data dodania: 07-01-2023

Fidrygasy cechuje pełen profesjonalizm, komunikatywność i dostosowanie się do wymagań klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i filmu! Serdecznie polecamy ☺️

Łukasz
08-03-2023

Bardzo dziękujemy!

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 22-12-2022

NAJLEPSI! Sara i Łukasz to fantastyczny duet, który tworzy przemiłą atmosferę, żadnego spięcia czy zadęcia, człowiek nic a nic się nie stresuje że jest przed aparatem. Co więcej, mają tryb ninja, czyli są na weselu i świetnie pracują, ale nikt ich nie zauważa! :) Zdjęcia są przepiękne, a sposób ich zapakowania również. Polecam całym serduszkiem!

Łukasz
08-03-2023

Bardzo dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fidrygasy Fotografia Ślubna

Nazwa firmy: Fidrygasy Fotografia Ślubna
Imię i nazwisko: Łukasz Korus
Adres: Katowice, woj. śląskie
730-442...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7979
Zadzwoń
730-442...
Napisz

Popularne miasta w okolicy