Zdjęcia
od 1700 do 2000 zł / całość

Fotografia ślubna w najlepszym ujęciu id:37092

od 1700 do 2000 zł / całość
Lublin, lubelskie
(2)
Dodaj opinię
506-971...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 3 fotografów
Każdy nasz kamerzysta na wesele i każdy fotograf ślubny posiada UPOWAŻNIENIE Kurii Metropolitalnej na filmowanie ślubów i fotografowanie w czasie celebracji liturgicznych, co daje pewność wykonania usługi w zgodzie z obowiązującymi zasadami.
Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia robione w trakcie ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. To również plenery. Zdjęcia wykonywane w pięknych, a niejednokrotnie nietypowych sceneriach również nie są nam obce. Video-Foto Studio FOCUS to nie tylko fotograf na wesele. Warszawa, czy Lublin, przypałacowy ogród czy boisko sportowe - wszędzie potrafimy zaaranżować sesję zdjęciową, która na długie lata pozostaje w pamięci i albumie ślubnym Pary Młodej.

Jeżeli zbliża się termin Waszego ślubu i jeszcze nie zdecydowaliście się na to, kto ma utrwalić Wasze przeżycia i wzruszenia w tym najważniejszym dniu życia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nie czekajcie z szukaniem kamerzysty i fotografa na tydzień przed ślubem, by nie okazało się, że wolnych terminów nie ma już żaden dobry fotograf.

Jeśli chcecie znaleźć doświadczonego kamerzystę, przed którym nie ma tajemnic filmowanie wesel – Lublin – tutaj nas znajdziecie. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego oraz w Warszawie i okolicach, ale na życzenie Klienta możemy dojechać w każde miejsce.
Zapraszamy do kontaktu jeśli interesują Was nasze usługi.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Lublin

Oferta

Oferta 1
od 1700 do 2000 / całość
Jeden fotograf, wybieracie od 100 do 200 zdjęć ze wszystkich wykonanych. Zdjęcia są w formacie 15x21 plus album plus płyta w pełnej rozdzielczości (możliwość wydruku w dowolnym formacie).
Oferta 2
od 1900 do 2400 / całość
Dwóch fotografów, wybieracie od 100 do 200 zdjęć ze wszystkich wykonanych. Zdjęcia są w formacie 15x21 plus album plus płyta w pełnej rozdzielczości (możliwość wydruku w dowolnym formacie).

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotografia ślubna w najlepszym ujęciu id:37092
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Świdnik
Data dodania: 13-12-2018
Nasze emocje zostały świetnie uchwycone na zdjęciach. Z niektórych naszych min będziemy się śmiać latami! Dla nas jest to pamiątka na całe życie :) Współpraca przebiegała sprawnie i z poczuciem humoru. Polecam z całego serducha!
Kazik
14-12-2018
Wielkie dzięki za komentarz i życzę samych szczęśliwych dni.
I
IWONA
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Świdnik
Data dodania: 08-12-2018
Mieliśmy okazję korzystać z usług Studia Focus- serdecznie polecamy. Super profesjonaliści z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami. Ekipa z poczuciem humoru, która potrafi słuchać i doradzić. Film i zdjęcia zrealizowane zgodnie z naszym oczekiwaniem i najwyższą starannością.Pięknie dziękujemy. Gorąco polecamy!
Iwona i Dominik
Kazik
10-12-2018
Dziękuję za miłe słowa i równie miłą współpracę podczas realizacji filmu i sesji fotograficznej. Życzę doczekania Złotych Godów w miłości, szczęściu i zdrowiu.
Kazik

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Video-Foto Studio FOCUS
Imię i nazwisko:Kazimierz Towarnicki
Adres:Lublinul. Pozytywistów 20
20-639woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:09:00 - 20:00
Nd:09:00 - 20:00
506-971...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-07-2018, liczba odwiedzin: 377
Telefon
506-971...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie