Fotofilmy

do 2700 zł
Łódź, łódzkie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
505-255...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Współpraca fotografa z kamerzystą podczas pracy to podstawa spokoju i nie przeszkadzania sobie nawzajem. Jeżeli szukasz takiego zespołu to dobrze trafiłeś.

Ślub i wesele bez kamerzysty to stracone wspomnienia. Film pokaże nam ruch i zabawę, emocje towarzyszące podczas uroczystości w kościele i na sali weselnej, radość i wzruszenie. To jest uzasadnienie aby wybrać na swoją uroczystość kamerzystę. Zapraszamy Młode Pary do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę.
Filmujemy aparatami Panasonic FullHD/4K - GH5s i GH5 , do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest stabilizator obrazu oraz gimbal, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu i monopodu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio.

Fotografia to moment robienia zdjęć szczególny i trudny. Aby uchwycić odpowiedni moment potrzeba czasu i doświadczenia a nawet i nieraz kończenia szkół aby wiedzieć co i jak uchwycić w obiektywie aparatu. Sprzęt jaki wykorzystujemy do fotografii to Canon 5D Mark IV.

Do naszej usługi filmowania wprowadziliśmy również filmowanie dronem. Takie ujęcia z powietrza dają niepowtarzalne ujęcia. Współpracujemy z firmą, która wykonuje takie filmy.

Dojazd do 100 km od miejsca siedziby Foto-Video - gratis !!!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę, z nami można się dogadać. Pamiętaj, wybierając pakiet foto i video jest taniej. Zapytaj o szczegóły oferty i zrób rezerwację terminu.
Prowadzimy zapisy na rok 2024 i 2025.

Filmowanie wesela

2700zł/ film

Cena 2600 zł. obejmuje filmowanie od przygotowań do godziny 1.30, klip z sesji plenerowej zdjęciowej (jeżeli taka będzie), klip trailer weselny. Filmy nagrane zostaną na nośniku pendrive i oddany w eleganckim etui. Zapraszam.

Filmowanie + Foto

6000zł/ komplet

Pakiet foto-video, który obejmuje filmowanie i fotografowanie od przygotowań do godziny 1.30. W cenie jest film do 90 minut, klip z sesji zdjęciowej, klip trailer (zakres usługi można poszerzyć o dłuższy film do 180 minut), minimum 350 zdjęć i do 50 zdjęć z sesji zdjęciowej, która to jest wykonywana w dniu po weselu. Najlepiej jest omówić z nami co zawiera oferta w pakiecie na spotkaniu na które to serdecznie zapraszamy. W pakiecie jest taniej.

Fotografowanie wesela

3500zł/ całość

Realizacja fotograficzna od przygotowań do godziny 1.30, sesja zdjęciowa plenerowa w innym dniu po weselu w cenie.

Ujęcia z drona

600zł/ dzień

Oferta ujęć z drona w miejscach zamieszkania, przygotowań, przed kościołem, przed salą weselną.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ mamy bardzo dobry kontakt z gośćmi na weselu, a po za tym mamy ofertę elastyczną, tzn. że zawsze słuchamy klienta, jakie ma oczekiwania i zawsze ustalamy co i jak będzie realizowane.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy aparatami firmy Lumix model GH5 i GH5S, do tego gimbal i statywy a żeby uzyskać dobry dźwięk np. w kościele, używamy rejestratora audio.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Aby uzyskać jak najlepszą jakość, która zadowoli młodą parę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy oddajemy w postaci plików MP4 zapisanych na nośniku typu pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowe materiały jest uzależniony od różnych nieprzewidzianych czynników, ale zwykle jest to około 90 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, jesteśmy po odpowiednich szkoleniach i posiadamy do tego odpowiednie zaświadczenie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie jest zazwyczaj na salach, często są wyłączane światła podczas zabawy tanecznej, chodzi o to aby oświetlenie, które mają zespoły lub Dj, dały ciekawy efekt świetlny i wizualny, dla nas brak światła górnego nie stanowi przeszkody ponieważ mamy jasne obiektywy no i właśnie ten efekt świetlny jest ciekawy niż przy bardzo jasnej sali.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Obecnie filmy mają długość do 30 minut, u nas to klient decyduje jak długi chce mieć film, możemy zrobić nawet 15 minutowy ale aby pokazać całość zabawy i ciekawsze momenty, typu wypowiedzi czy konkursy itp, robimy filmy dłuższe , zwykle około 90 minut. Jest to film który nie będzie nudził widza i pokaże to co było najważniejsze.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Hmm, no cóż, zapewne w bagażu na bezludną wyspę nie zabrakło by z racji tego co robimy sprzętu fotografująco filmującego, aby pokazać piękno tej bezludnej wyspy, a resztę tzn. jedzenie, wodę itp może by się udało jakoś zdobyć :) .

Fotofilmy
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Łódź
Data dodania: 12-10-2020

Serdecznie polecamy tego kamerzystę! Razem z mężem otrzymaliśmy filmy na pięknych nośnikach - personalizowane płyty oraz pendrive. Jest to dla Nas wspaniała pamiątka. Współpraca z Wojtkiem jest zdecydowanie godna polecenia :)

R
Renia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Łódź
Data dodania: 30-12-2018

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę z P. Wojtkiem. Filmy które otrzymaliśmy można określić trzema cechami: Kreatywność, zaangażowanie, profesjonalizm.. Można oglądać je w kółko i warto pokazywać rodzinie i znajomym. P. Wojtek jest osobą tak profesjonalną że nawet nie wiesz kiedy kręci twoje najpiękniejsze momenty w tym szczególnym dniu. Tak bardzo się cieszymy że wybraliśmy Wasze usługi bo stres który Panuje w dniu ślubu jest taki, że nic się z niego nie pamięta. Dzięki relacji filmowej można wspominać ten piękny dzień, wyłapywać śmieszne i piękne momenty, których nie było się w stanie spamiętać. Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Wszelkie porady i najważniejsze by czuć się swobodnie przed kamerą czyli luźna atmosfera w czasie kręcenia, którą zapewnia P. Wojtek. Dziękujemy za te wszystkie filmy, teledyski i zdjęcia które otrzymaliśmy w czasie. Może będzie jeszcze możliwość się kiedyś spotkać, bo na pewno polecimy firmę każdej osobie.

Pozdrawiamy
Państwo Cieślar.

Nazwa firmy: FotoFilmy
NIP: 9471366751
Imię i nazwisko: Wojciech Rygielski
Adres: Łódź, Wersalska 47/75, 91-212, woj. łódzkie
505-255...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10384
Zadzwoń
505-255...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy