Zdjęcia
od 1900 do 4300 zł / całość

Fotofilmy - Filmowanie i fotografowanie id:23655

od 1900 do 4300 zł / całość
Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Jesteśmy zgranym zespołem filmująco - fotografującym, współpraca podczas pracy to podstawa spokoju i nie przeszkadzania w trakcie robienia zdjęć czy filmu. Jeżeli szukasz takiego zespołu to dobrze trafiłeś.

Ślub i wesele bez kamerzysty to stracone wspomnienia. Film pokaże nam ruch i zabawę, emocje towarzyszące podczas uroczystości w kościele i na sali weselnej, radość i wzruszenie. To jest uzasadnienie aby wybrać na swoją uroczystość kamerzystę. Zapraszamy Młode Pary do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę.
Filmujemy aparatami Panasonic FullHD/4K - GH5 i FZ2000 , do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest stabilizator obrazu oraz gimbal, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio.

Fotografia to moment robienia zdjęć szczególny i trudny. Aby uchwycić odpowiedni moment potrzeba czasu i doświadczenia a nawet i nieraz kończenia szkół aby wiedzieć co i jak uchwycić w obiektywie aparatu.

Do naszej usługi filmowania wprowadziliśmy również filmowanie dronem. Takie ujęcia z powietrza dają niepowtarzalne ujęcia. Do pewnego czasu stosowane tylko w produkcjach filmowych lub w TV. U nas też jest już to możliwe. Współpracujemy z firmą, która wykonuje takie filmy.

Dojazd do 100 km od miejsca siedziby Foto-Video - gratis !!!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą na twojej uroczystości to zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę, z nami można się dogadać. Pamiętaj, wybierając pakiet foto i video jest taniej. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj termin. Podczas kontaktu z nami podaj skąd się dowiedziałeś o nas. Zapytaj o szczegóły oferty, napisz lub zadzwoń. Zapraszamy.
Wolne terminy w 2019 roku. Zapraszamy również do rezerwacji terminów na rok 2020.

Oferta

Pakiet Foto-Video
od 1900 do 4300 / całość

Pakiet zawiera rejestrację foto i video od przygotowań do godziny 1.00 a maksymalnie do godziny 2.00 w nocy. (W cenie 1900 zł. jest samo video , foto to cena 2400 zł., jest to cena na rok 2019 i 2020) taka cena tylko zamawianym razem czyli w pakiecie foto i video. Zapraszamy.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Fotofilmy - Filmowanie i fotografowanie id:23655
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Renia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Łódź
Data dodania: 30-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę z P. Wojtkiem. Filmy które otrzymaliśmy można określić trzema cechami: Kreatywność, zaangażowanie, profesjonalizm.. Można oglądać je w kółko i warto pokazywać rodzinie i znajomym. P. Wojtek jest osobą tak profesjonalną że nawet nie wiesz kiedy kręci twoje najpiękniejsze momenty w tym szczególnym dniu. Tak bardzo się cieszymy że wybraliśmy Wasze usługi bo stres który Panuje w dniu ślubu jest taki, że nic się z niego nie pamięta. Dzięki relacji filmowej można wspominać ten piękny dzień, wyłapywać śmieszne i piękne momenty, których nie było się w stanie spamiętać. Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Wszelkie porady i najważniejsze by czuć się swobodnie przed kamerą czyli luźna atmosfera w czasie kręcenia, którą zapewnia P. Wojtek. Dziękujemy za te wszystkie filmy, teledyski i zdjęcia które otrzymaliśmy w czasie. Może będzie jeszcze możliwość się kiedyś spotkać, bo na pewno polecimy firmę każdej osobie.

Pozdrawiamy
Państwo Cieślar.

Kontakt

Nazwa firmy:FotoFilmy
Imię i nazwisko:Wojciech Rygielski
Adres:Łódźul. Wersalska 47/75
91-212woj. łódzkie
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 19-11-2016, liczba odwiedzin: 4162
Telefon
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie