Zdjęcia
od 1900 do 4300 zł / całość

Fotofilmy - Filmowanie i fotografowanie id:23655

od 1900 do 4300 zł / całość
Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Jesteśmy zgranym zespołem filmująco - fotografującym, współpraca podczas pracy to podstawa spokoju i nie przeszkadzania w trakcie robienia zdjęć czy filmu. Jeżeli szukasz takiego zespołu to dobrze trafiłeś.

Ślub i wesele bez kamerzysty to stracone wspomnienia. Film pokaże nam ruch i zabawę, emocje towarzyszące podczas uroczystości w kościele i na sali weselnej, radość i wzruszenie. To jest uzasadnienie aby wybrać na swoją uroczystość kamerzystę. Zapraszamy Młode Pary do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę.

Filmujemy aparatami Panasonic FullHD/4K - GH5 i FZ2000 , do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest stabilizator obrazu oraz gimbal, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio.

Fotografia to moment robienia zdjęć szczególny i trudny. Aby uchwycić odpowiedni moment potrzeba czasu i doświadczenia a nawet i nieraz kończenia szkół aby wiedzieć co i jak uchwycić w obiektywie aparatu.

Do naszej usługi filmowania wprowadziliśmy również filmowanie dronem. Takie ujęcia z powietrza dają niepowtarzalne ujęcia. Do pewnego czasu stosowane tylko w produkcjach filmowych lub w TV. U nas też jest już to możliwe. Współpracujemy z firmą, która wykonuje takie filmy.

Dojazd do 100 km od miejsca siedziby Foto-Video - gratis !!!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą na twojej uroczystości to zadzwoń lub napisz i zapytaj o ofertę, z nami można się dogadać. Pamiętaj, wybierając pakiet foto i video jest taniej. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj termin. Podczas kontaktu z nami podaj skąd się dowiedziałeś o nas. Zapytaj o szczegóły oferty, napisz lub zadzwoń. Zapraszamy.

Wolne terminy w 2019 roku. Zapraszamy również do rezerwacji terminów na rok 2020.

Oferta

Pakiet Foto-Video
od 1900 do 4300 / całość
Pakiet zawiera rejestrację foto i video od przygotowań do godziny 1.00 a maksymalnie do godziny 2.00 w nocy. (W cenie 1900 zł. jest samo video , jest to cena na rok 2019 i 2020)

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Fotofilmy - Filmowanie i fotografowanie id:23655
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Renia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Łódź
Data dodania: 30-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę z P. Wojtkiem. Filmy które otrzymaliśmy można określić trzema cechami: Kreatywność, zaangażowanie, profesjonalizm.. Można oglądać je w kółko i warto pokazywać rodzinie i znajomym. P. Wojtek jest osobą tak profesjonalną że nawet nie wiesz kiedy kręci twoje najpiękniejsze momenty w tym szczególnym dniu. Tak bardzo się cieszymy że wybraliśmy Wasze usługi bo stres który Panuje w dniu ślubu jest taki, że nic się z niego nie pamięta. Dzięki relacji filmowej można wspominać ten piękny dzień, wyłapywać śmieszne i piękne momenty, których nie było się w stanie spamiętać. Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Kontakt o każdej porze dnia i nocy. Wszelkie porady i najważniejsze by czuć się swobodnie przed kamerą czyli luźna atmosfera w czasie kręcenia, którą zapewnia P. Wojtek. Dziękujemy za te wszystkie filmy, teledyski i zdjęcia które otrzymaliśmy w czasie. Może będzie jeszcze możliwość się kiedyś spotkać, bo na pewno polecimy firmę każdej osobie.

Pozdrawiamy
Państwo Cieślar.
Wojtek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:FotoFilmy
Imię i nazwisko:Wojciech Rygielski
Adres:Łódźul. Wersalska 47/75
91-212woj. łódzkie
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 19-11-2016, liczba odwiedzin: 3730
Telefon
505-255...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Łódź

Zobacz wszystkie kategorie