Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Profesjonalna Fotografia Ślubna i wideofilmowanie id:14730

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Profesjonalna Fotografia Ślubna i wideofilmowanie

Ostatnio widziany 17-11-2017
606-981...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
606-981...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 20-04-2015
Liczba odwiedzin: 1025

Oferta

Żeby upamiętnić najpiękniejsze chwile w swoim życiu, jakim bez wątpienia jest ślub, to młodzi ludzie szukają fotografa ślubnego. Jestem fotografem ślubnym i gwarantuję, że zdjęcia , które wykonam podczas uroczystości ślubnej i weselnej, będą na profesjonalnym poziomie.


Fotografowanie to dla nas przyjemność i zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia; jakim jest ślub. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Na zdjęciach i fotografiach ślubnych staram się uchwycić naturalne uczucia, radość, atmosferę i emocje chwili i wszystko to ująć w sposób naturalny. Zdjęcia i fotografie ślubne będą pamiątką i to najlepszą na całe życie.
Pozwólcie nam uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu,a my swoją pracą,włożonym sercem, zaangażowaniem, stworzymy dla Was pamiątkę na całe życie.
Naszym celem jest spełnienie Waszych oczekiwań, a nagrodą Wasze zadowolenie, błysk w oku, radość po wykonanej usłudze. Wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas. My kochamy swoją pracę wkładamy całe serce dążąc do zadowolenia swoich klientów. Takie chwile przeżywa się raz w życiu.
Gwarancja zadowolenia z naszych usług potwierdzona przez naszych klientów, z którymi współpracowaliśmy.
Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych Marzeń !
Zapytania proszę kierować poprzez stronę fotomarzenia Witamy Studio Foto-Video Foto Marzenia
Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie od fotografii po produkcję filmową. Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu zarówno fotograficznego jak i filmowego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Rejestrując ruchomy obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły aby gotowy materiał filmowy w pełni zadowolił Państwa oczekiwania.
Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.

Wśród wielu różnych technik i stylów wykonywania filmów, staramy się uchwycić piękno, miłość, niepowtarzalne emocje oraz wyróżniający się i charakterystyczny styl każdej Pary Młodej. Naszym filmom dodajemy artystycznego blasku, eleganckiego szyku co podnosi ich walor jako obrazu będącego mieszanką nowoczesności, elegancji i ekspresji. Każdy wykonany przez nas film lub zdjęcia z uroczystości weselnych są jedynym, niepowtarzalnym projektem oddającym klimat minionych chwil zatrzymanych w kadrze kamery lub aparatu.

Wykonujemy fotoreportaże oraz wideofilmowanie. Pracujemy na terenie całego kraju i za granicą. Fotografowanie oraz wideorejestracja to dla nas przyjemność. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szczególną uwagę zwracamy na to, by na zdjęciach, filmie uchwycić uczucia, radość, atmosferę chwili i pokazać Państwa w sposób jak najbardziej naturalny, bo te zdjęcia lub film są przecież DLA WAS.
Pozwólcie nam uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu, a my swoją pracą, włożonym sercem,zaangażowaniem, stworzymy dla Was pamiątkę na całe życie. Naszym celem jest spełnienie Waszych oczekiwań, a nagrodą Wasze zadowolenie, błysk w oku, radość po wykonanej usłudze. Wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas. My kochamy swoją pracę wkładamy całe serce dążąc do zadowolenia swoich klientów. Takie chwile przeżywa się raz w życiu. Gwarancja zadowolenia z naszych usług potwierdzona przez naszych klientów, z którymi współpracowaliśmy.
Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych Marzeń !!!

Promocja zamów Foto + Video limuzynę do ślubu z przybraniem otrzymasz gratis !!!!
lub zdjęcia w przebraniach w stylu foto budki.
więcej zdjęć na FB przejście ze strony

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
1200 / wesele
Jeśli chodzi o fotografię to , rozpoczynamy od przygotowań lub inne wersje do ustalenia , aż do około 2 w nocy+plener fotograficzny w inny dzień niż dzień zaślubin przyjeżdżam po Was i po sesji przeważnie całodziennej odwożę do domu , otrzymujecie wszystkie zrobione zdjęcia minimum 1000szt ,
przeważnie jest ich zdecydowanie więcej (wszystkie po obróbce) .Następnie wybierają Państwo 100 zdjęć do dużego Ślubnego albumu tradycyjnego w formacie 13x18 , 15x21lub 15x23. (możliwa jest również Foto książka),wybrane zdjęcia są poddane retuszowi w sposób jaki sobie zażyczycie np: czarno-białe z kolorową wiązanką lub sepia koszt fotografii z albumem tradycyjnym na 100 zdjęć to 2000 zł , a 2100 zł z foto książką dużą 30x60 okładka z eko skóry twarde strony , jest to pełny koszt z dojazdem również na plener całodzienny , można jeszcze wybierać inne opcje , na pewno dojdziemy do porozumienia , wiadomo , że zawsze można znaleźć tańszą ofertę , ale jeżeli chcecie być naprawdę zadowoleni to zapraszam do nas , największą satysfakcją dla nas jest Wasze zadowolenie po wykonanej usłudze.
Ceny ustalane indywidualnie, skontaktuj się, a przedstawimy Ci bardzo korzystną ofertę!!!
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie efekt naszej pracy stanowi atrakcyjny i dynamicznie zrealizowany film oraz profesjonalne sesje zdjęciowe . Setki zadowolonych Par są dla nas największą rekomendacją. Nasz zespół realizuje działania w pracy wideofilmowania, oraz fotografii w oparciu o własne pomysły i oczekiwania klientów! Zapraszamy!
promocja przy zamówieniu pełnej oferty fotograficznej usługa w stylu foto budki gratis !!!
przy zamówieniu foto i wideo limuzyna do ślubu gratis !!!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Foto - Video FotoMarzenia
Imię:Grażyna
Nazwisko:Oleksik Lernacińska
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:91-357
Adres:Liściasta 12/48

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia