Studio FOTOS fotografie ślubne niepowtarzalnie i oryginalnie RABAT 10% id:16282

Milicz, dolnośląskie
(21)
Dodaj opinię
501-448...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Studio FOTOS to my – małżeństwo fotografów: Lidia i Marcin.

Fotografia to przede wszystkim nasza pasja, która stała się sposobem na życie.

Nasza przygoda z fotografią rozpoczęła się ok 15 lat temu, kiedy sesje zdjęciowe odbywały się wyłącznie w studio fotograficznym. Od samego początku mieliśmy własną wizję fotografii, podczas gdy inni pracowali na tłach tematycznych typu “wodospad”, my rozwijaliśmy tła jednokolorowe i największą uwagę przywiązywaliśmy do stworzenia odpowiedniego światła oraz najkorzystniejszego ustawienia modeli, co czyniło nasze prace “innymi”, wyjątkowymi. I tak nam zostało do dziś. Dzisiaj biegamy po łąkach, lasach, brodzimy w wodzie, “gonimy” lub wyczekujemy na idealne “światło”, pomagamy niezdecydowanym nabrać pewności, szukamy idealnej pozy dla różnych sylwetek. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybką weryfikację wszystkich czynników decydujących o tym, by każde zdjęcie było dopracowane w szczegółach, by nie tylko ukryć wady, ale przede wszystkim wyeksponować zalety. Niezwykle ważne dla nas jest stworzenie takiej atmosfery, by każdy klient mógł poczuć się zrelaksowany. Bo tylko to gwarantuje sukces w postaci naturalnych i wyjątkowych ujęć.

Co robimy poza fotografią? Nie mamy wiele czasu, ze względu na ogrom pracy, wyjazdów na sesje zdjęciowe, ale oprócz czasu który spędzamy z dziećmi, każde z nas ma swoje małe hobby, które pozwala nam się zrelaksować i naładować baterie.

Lidka: uwielbiam grać na flecie barokowym, są takie wieczory kiedy gram, gram i gram i wszyscy wokół mają dość:) bo ile razy można słuchać repertuaru Queen czy The Beatles? Poza grą na flecie lubię czytać, szczególnie opracowania o tematyce fotograficznej. Zawsze znajdę coś interesującego (dlatego lubię zimę, bo pomimo tęsknotą za reportażami ślubnymi, na czytanie jest więcej czasu).

Marcin: kocham sport: piłkę nożną, siatkówkę i sporty siłowe czym staram się zarażać naszych synów. Ostatnio oddaję się narciarstwu ucząc się jazdy na polskich stokach. Wiele przyjemności czerpię z wyjazdów krajoznawczych.

Często słyszymy: to niemożliwe przebywać ze sobą 24 h, w pracy i w domu cały czas razem. Można, uwierzcie, że można. Jeżeli rozwija się wspólną pasję, i wspólnie doskonali czy uzupełnia, jest to bardzo intrygujące i realne.

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić Was do naszego świata:)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (21)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Studio FOTOS fotografie ślubne niepowtarzalnie i oryginalnie RABAT 10% id:16282
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda & Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Sulmierzyce
Data dodania: 03-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Studio Fotos to gwarancja niepowtarzalnych zdjęć pełnych magii <3 Pełen profesjonalizm, podejście do klienta rewelacyjna. Sesja odbywa się w cudownej przyjaznej atmosferze. Zdjęcia są bardzo naturalne. Lidia i Marcin są wspaniała para fotografów oddani swojej pasji. Nasza współpraca nie zakończyła się po ślubie. Studio Fotos jest z nami w naszych najwspanialszych momentach naszego życia. Polecamy w 100% !!! Pozdrawiamy serdecznie.
Lidia i Marcin
04-04-2019
Również Was pozdrawiamy.
R
Renia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Sulmierzyce
Data dodania: 02-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz fotografa na nasz ślub i plener, nasz wybór byłby jednogłośnie taki sam. Lidka i Marcin to niezwykle utalentowana i przesympatyczna para fotografów. Rozumieją się bez słów a uśmiech nie znika z ich twarzy, dlatego współpraca z nimi to sama przyjemność. W dodatku wyróżnia ich pełen profesjonalizm w tym co robią A także mnóstwo pomysłów na plener. Idealnie wczytali się w naszą wymarzoną wizję pleneru. Fotografia to nie tylko ich praca ale pasja w którą wkładają mnóstwo pracy i poświęcenia, za to efekty są rewelacyjne! Zdjęcia zachwyciły nie tylko nas ale również naszą rodzinę i znajomych. A nasi goście do tej pory wspominają wspaniałą zabawę z fotobudką którą towarzyszyła nam również na weselu. Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć.
Renia i Michał
Lidia i Marcin
02-04-2019
Cześć. Dziękujemy. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Całuski:)
D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-10-2018
Odolanów
Data dodania: 01-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jedyni ! Wyjątkowi ! Niepowtarzalni ! Studio Fotos w Bartnikach. Nalepsi z najlepszych. Cechuje ich indywidualne podejście do klienta, cierpliwość i wyrozumiałość. Słuchają i realizują. Do tego przy takiej parze można czuć sie swobodnie. Zdjęcia na najwyższym poziomie. Nie można mieć zastrzeżeń co do jakości. Gdybym brała ślub ponownie - bez wątpienia skorzystałabym z ich usług ponownie ! 🙂
Lidia i Marcin
01-04-2019
Witajcie. Dziękujemy za dobre słowa.:) Pzodrawiamy Was mocno.
J
Jadwiga
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-02-2019
Odolanów
Data dodania: 29-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jest coś, co zdecydowanie wyróżnia Studio Fotos na tle ofert, które rozważaliśmy - bardzo życzliwe i elastyczne podejście do klienta. Marcin cały czas dbał, żebyśmy czuli się bardzo swobodnie, wysłuchał też bardzo cierpliwie wszystkich naszych próśb. Dzięki temu mamy dokładnie takie zdjęcia jakie chcieliśmy - urzekające swoją naturalnością. Na weselu było widać ogromne doświadczenie Marcina w pracy z gośćmi weselnymi - zawsze był niezwykle uprzejmy i potrafił skłonić każdego do uśmiechu.🙂 Dodatkowo cechuje go: punktualność i wysłanie zdjęć w szybkim czasie! Polecam każdemu, kto chce mieć oryginalne zdjęcia, pełne przepięknie uchwyconych momentów.
Jadwiga i Krzysztof
Lidia i Marcin
01-04-2019
Witamy.
Dziękujemy za dostrzeżenie przez Was tych elementów naszej pracy, na które kładziemy ogromny nacisk. Dziękujemy za ciepłe słowa. Pozdrawiamy Was.:)
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Krotoszyn
Data dodania: 17-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak: Studio Fotos w Bartnikach, to prawdziwi profesjonaliści na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajni ludzie. Bardzo szybko nawiązują kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nich nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani,Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „mistrzostwo!”. Dziękujemy Lidko i Marcinie za kawał dobrej roboty :).
Lidia i Marcin
03-04-2019
Witajcie. Dziękujemy za pozytywy.:) Podrawiamy
H
Honorata
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Odolanów
Data dodania: 22-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Najlepsi!!! zdjęcia przepiękne, super reportaż i przepiękna sesja plenerowa. Profesjonalizm w 100%. Wielkie dzięki.
Lidia i Marcin
03-04-2019
Cieszymy się, że tak uważacie.
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Ostrów Wielkopolski
Data dodania: 01-12-2018
Najlepsi z najlepszych ! Naprawdę pełen profesjonalizm, zdjęcia ślubne piękne, a sesja po prostu wow !!! Polecamy w 100% !!!
Lidia i Marcin
03-04-2019
Po takich słowach chce się jeszcze bardziej robić to co robimy.
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Milicz
Data dodania: 19-11-2018
Pełen profesjonalizm, piękne zdjęcia, przemiła atmosfera. Oczekiwania spełnione w 200%, efekty są niesamowite. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, bez wahania wybór byłby taki sam.
Pokaż więcej opinii
Lidia i Marcin

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Studio FOTOS w Bartnikach
Imię i nazwisko:Lidia i Marcin Marczyk
Adres:Miliczul. Bartniki 44
56-300woj. dolnośląskie
501-448...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 16-09-2015, liczba odwiedzin: 1628
Telefon
501-448...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie