Gregor Camer Film/ FILMOWANIE //FOTO /FOTO KSIĄŻKI \DRON id:35023

od 1000 do 2500 zł / film
Wejherowo, pomorskie
(11)
Dodaj opinię
660-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery
Świadczę profesjonalne usługi w zakresie fotografii i filmowania uroczystości okolicznościowych. Jestem w pełni legalną firmą . Cenicie sobie solidność oraz pewność, że usługa zostanie wykonana, a Kamerzysta nie rozpłynie się wraz z zaliczkowaną umową? To dobrze trafiliście! Wieloletnie doświadczenie to moje dodatkowe atuty.

Podczas rejestracji obrazu stosuje stabilizator Steadicam, niwelujący drgania filmowanych scen w czasie poruszania się operatora kamery. Wykorzystując Steadicam do filmowania, nadajemy kręconym obrazom płynności, zarazem tworząc szybkie dynamiczne ujęcia. Składny montaż wybierając najciekawsze momenty oraz odpowiednie udźwiękowienie nadaje filmowy charakter.
Dodatkowo "smaku" całemu filmu nadają specjalnie przygotowane teledyski: Przykładowa oferta na film:
-Przygotowania w domu Pani Młodej oraz Pana Młodego
-Błogosławieństwo
-Ceremonię ślubną
-Życzenia po kościele, USC
-Życzenia na sali weselnej
-Zabawę weselną do godz 1:00
-Teledysk podsumowujący
-Czołówka -Zwiastun (Trailer)
-Teledysk z wesela
-Reportaż z gośćmi
Ponadto proponuję plenerowe ujęcia:
- podziękowania dla rodziców w formie zabawnego klipu plenerowego
- sesje narzeczeńskie
- zaproszenia na ślub, itp.
Posiadam ekran oraz wysokiej klasy projektor do pokazów na weselu np. podziękowań dla rodziców w formie filmu. Obraz rejestruje profesjonalnym sprzętem marki Canon , Sony
Obraz to nie wszystko. Stosuje również rejestrator dźwięku. Dbając o jakość obrazu nie zapominam o dźwięku równie ważnym jest elementem.

Mam w swojej ofercie również ujęcia z lotu ptaka za pomocą drona :) Operator drona posiada świadectwo kwalifikacji Operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, wymagane do lotów komercyjnych.

Staram się aby zmontowany materiał był ciekawy i nie zanudzał a ciągle zaskakiwał .Decydując się na współprace otrzymacie w zamian nie tylko jakość. Ale przede wszystkim gwarancje że film z przyjemnością obejrzysz nawet za 20 lat!

KAMERA NIE MUSI STRESOWAĆ !!! ZE-MNĄ -DACIE -RADĘ :)
Podstawowy komplet to 1 sztuka Blu-Ray (jakość Full HD) oraz do wyboru 1 Pen drive lub (DVD nie zalecam z uwagi na jakość).

Wszystkim dotychczasowym Parą dziękuje za zaufanie którym mnie Państwo obdarzyliście, a wszystkich aktualnie poszukujących usług wideofilmowania zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Zapytaj o wolny termin i Umów spotkanie telefonicznie w celu zaprezentowania moich prac i doprecyzowania zlecenia.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

W jakich godzinach jest Pan w dniu ślubu?

Najczęściej zaczynam od błogosławieństwa lub przygotowań w domu Państwa Młodych, a pracę kończę na przyjęciu weselnym po oczepinach, około godziny 01.00 w nocy.

Czy istnieje możliwość wykonania sesji plenerowej w innym dniu niż dzień ślubu?

Nie wykonuję pleneru w dniu ślubu. Szkoda czasu w tym wyjątkowym dniu. Tyle się dzieje a czas szybko umyka. Plenery wykonuję w innym dniu.

Kiedy płacimy za usługę?

Płatność końcowa dokonywana jest w momencie odbioru materiałów.

Czy posiada Pan zezwolenie z Kurii na filowanie, fotografowanie uroczystości liturgicznych w kościele?

Tak, posiadam legitymację wydaną przez Kurię.

Jak wygląda rezerwacja terminu, czy podpisywana jest umowa?

Jestem zwolennikiem osobistego spotkania z parą młodą, wówczas jeżeli para decyduje się, podpisujemy umowę. Jednakże zdarzają się sytuacje, że para młoda mieszka daleko lub na stałe poza granicami kraju, wówczas umowę można zawrzeć na odległość np. przez internet.

Macie więcej pytań? Zapraszam do rozmowy telefonicznej:)

AKCJE PROMOCYJNE:
ZMIENNE:
♥ Obniżka cen do wszystkich umów dotyczących usług filmowania ślubnego na sezon 2019 / 2020 podpisanych do końca czerwca 2019 r ! ♥


STAŁE:
♥ W piątki i dni świąteczne oraz okres listopad-kwiecień – od 5 % do 20% rabatu ! ♥


Szczegóły promocji oraz oferty przekażę osobą zainteresowanym. Jeżeli jesteście zainteresowani moją ofertą zapraszam do kontaktu.

Oferta

oferta
od 1000 do 2500 / film

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (11)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Gregor Camer Film/ FILMOWANIE //FOTO /FOTO KSIĄŻKI \DRON id:35023
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Władysławowo
Data dodania: 27-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Opinia jak najbardziej POZYTYWNA !!! Pełen profesjonalizm ze strony Grzesia, terminowość, jakość nagrania, po prostu wszystko na jak NAJWIĘKSZY PLUS! Członkowie rodziny są zachwycenia zrealizowanym materiałem, który mogą oglądać. Polecamy i Pozdrawiamy, Rafał i Kasia
Grzegorz
27-02-2019
Dzięki wielkie Rafał za miłe słowa! Współpraca z Wami była rewelacyjna. Wszystkiego dobrego :)
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Wejherowo
Data dodania: 10-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Bardzo profesjonalna usługa. Jakość filmu rewelacyjna. Film z wesela zawiera same najważniejsze wątki. Nie nudzi się oglądając.. Kontakt bardzo dobry. Bardzo szybko otrzymaliśmy film. Porównując cenowo do innych firm.. Niska stawka za pełen profesjonalizm. POLECAMY!!
Grzegorz
10-02-2019
Alicjo, cieszę się ze jesteście zadowoleni z mojej pracy i z efektu końcowego . Miło było dla was pracować w tak szczególnym dniu.Pozdrawiam Warszawkę
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-11-2018
Puck
Data dodania: 10-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecamy z czystym sumieniem ;) Film przepiękny wzruszający głos nagrany czysto i w każdym momencie brzmi tak samo głośno. Jestesmy bardzo zadowoleni ze bedziemy mieli tak piekna pamiatje w postaci filmu ;) Pan Grzegorz to w 100% profesjonalista ;)
Grzegorz
10-02-2019
Dziękuje za miłe słowa,opinie od strony technicznej a przede wszystkim za super współpracę. :)
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Rumia
Data dodania: 06-11-2018
Dziękujemy serdecznie panu Grzegorzowi za super film. Pełen profesjonalizm! :) Wszyscy byli zachwyceni efektem końcowym, a w szczególności my. Wszystkie ważne chwile zostały uchwycone na filmie, jak również pan Grzegorz nas zaskoczył i dodał ekstra efektowne rzeczy, ale o tym musicie przekonać się sami. Pan Grzegorz jest przesympatyczny i myślę, że z każdym się dogada w kwestiach weselnych i nie tylko. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz podziękować panu Grzegorzowi i życzyć mu wszystkiego najlepszego a parom, które planują ślub serdecznie polecam właśnie tego pana! :)
Grzegorz
06-11-2018
Dzięki Agnieszko za miłe słowa:) bardzo fajnie się z Wami współpracowało, będę miło wspominać całą uroczystość. Pozdrawiam
K
Kasia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Łeba
Data dodania: 22-10-2018
Serdecznie dziekujemy za wspanialy film.
Grzegorz to profesjonalista. Polecamy z czystym sumieniem.
Grzegorz
22-10-2018
Bardzo dziękuję dodanie opinii. Weselisko było przednie choć nie obyło się bez przygody:) Jeszcze raz Kasiu podziękuj Bratu za pomoc przy kole.A wam moi drodzy pozostaje mi życzyć szczęścia
N
Natalia i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Zelewo
Data dodania: 11-09-2018
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego ! Pan Grzegorz pracuje w sposób niezauważalny, uchwyca takie momenty o których nikt nie ma pojęcia. Wszystko na najwyższym poziomie ;) Co ważne, film nie był nudny. Oglądaliśmy go już któryś raz z kolei, a on nas dalej zachwyca. Efekt dźwięku? REWELACJA !! Gorąco polecamy Pana Grzegorza :)
Tak jak napisał Pan w swojej ofercie : " KAMERA NIE MUSI STRESOWAĆ !!! ZE-MNĄ -DACIE -RADĘ :) " - tak dokładnie było ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)
Grzegorz
12-09-2018
Bardzo Dziękuję. Para Młoda niesamowita pełna energii, wesele udane, goście sympatyczni .Dużo się działo szkoda że czas szybko umykał na waszym weselu. Ten czas choć w części zatrzymałem w filmie:) Wracajcie do wspomnień przez dłuuuugie latka najlepiej przy kominku i dobrym winie.Wszystkiego dobrego.
M
Monika i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Rumia
Data dodania: 07-09-2018
Film pięknie wykonany, z pomysłem, bardzo przyjemnie się go ogląda. Wszyscy są nim zachwyceni! Super atmosfera, dużo pomocnych wskazówek i duża inwencja Pana kamerzysty! Piękna pamiątka na cale życie. Serdecznie polecamy! Monika i Paweł
Grzegorz
10-09-2018
Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Oj się działo ! Mieliście super imprezę. Takich rzeczy się nie zapomina długo zostają w pamieć a jedno zostanie na dłużej. Upał na plenerze Wszystkiego dobrego.
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Nowy Dwor Wejherowski
Data dodania: 09-08-2018
Pan Grzegorz to nie tylko świetny kamarzysta, ale takze fotograf. Jest bardzo pomysłowy. Zdjecia z sesji sa przepiękne ! Pan Grzegorz daje z siebie 100%, nie umknie mu zaden szczegol. Nasz film jest przepiekny, od początku do końca, ale takze wzruszajacy i momentami śmieszny. Serdecznie polecam !! Wraz z mężem dziękujemy za mila współpracę.
Grzegorz
09-08-2018
TO ja dziękuje. Para Młoda niesamowita, wesele niesamowite, to i film taki musiał powstać. Burza emocji w filmie to normalne zjawisko:) I tak ma być . Film ma wyzwalać emocje ! Tu nie ma być nudno pt. kolejny film z wesela i męczymy pilota z pytaniem ile jeszcze?:) Ja postawiłem tylko przysłowiową kropkę nad i reszta to wasza zasługa. Wszystkiego dobrego
Pokaż więcej opinii
Grzegorz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Gregor Camer film
Imię i nazwisko:Grzegorz Grabowski
Adres:Wejherowo
84-200woj. pomorskie
660-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 08-04-2018, liczba odwiedzin: 1417
Telefon
660-466...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Wejherowo

Zobacz wszystkie kategorie