Hotel Trylogia

Poniatowskiego 46, 05-220, Zielonka, mazowieckie
(22) 799...
664-054...

Hotel Trylogia - Sala weselna

od 295 do 379 zł

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • obiad weselny
 • pałac, dworek, zamek
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem
 • namiot na wesele
 • gościniec
 • ośrodek wypoczynkowy

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Liczba gości

 • min. liczba osób: 40
 • maks. liczba osób: 300
 • miejsca noclegowe: 120
 • liczba sal: 6

Atrakcje

 • Animator dla dzieci
 • Barman
 • Dekoracje światłem
 • Fotobudka
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze
 • wesele nad jeziorem
 • nietypowe miejsca

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

O nas

“Hotel Trylogia” to klimatyczny obiekt weselny zlokalizowany niedaleko Warszawy. Wnętrza są tu urządzone w różnych stylach, dlatego też każda Para Młoda z pewnością znajdzie salę, w której będzie mogła zorganizować swoje wymarzone wesele. Do ich dyspozycji jest m.in. Sala Rycerska oraz Namiot Bankietowy. Bez wątpienia jest to miejsce wyjątkowe, które za długie lata zapadnie w pamięć wszystkim gościom.

Lokalizacja

Ta wyjątkowa sala weselna jest zlokalizowana zaledwie 6 kilometrów od granic Warszawy, a dokładniej w Zielonce. Ponieważ niedaleko biegnie trasa ekspresowa S8, z łatwością można dojechać do nas nie tylko z Warszawy, ale również z oddalonych o 180 kilometrów Białegostoku czy 160 kilometrów Piotrkowa Trybunalskiego. Jednocześnie można cieszyć się tu bliskością natury, bowiem obiekt jest usytuowany na ponad 4-hektarowym obszarze.

Styl, wystrój i dekoracje sali weselnej

Na terenie naszego obiektu znajduje się 5 wyjątkowych sal weselnych, a także namiot umożliwiający zaaranżowanie wesela w plenerze. Każda z nich posiada indywidualny wystrój, dzięki czemu w “Hotelu Trylogia” można zorganizować imprezę w każdym stylu.

Sala Rycerska
To przestronna sala weselna, której powierzchnia to aż 700 m². Panuje tu niepowtarzalny klimat, za który odpowiada wnętrze wykończone drewnem, kamieniem i cegłą. Główna dekoracja sali weselnej to rękodzieła oraz akcenty rycerskie, do których właśnie nawiązuje jej nazwa. Może odbyć się tu wesele nawet na 300 osób. W przypadku, kiedy aranżacja stołów sali weselnej uwzględnia stoły okrągłe, maksymalna liczba gości jest mniejsza.

Sala Myśliwska
Jest ona umiejscowiona tuż przy Sali Rycerskiej, dzięki czemu, jeśli zaistnieje taka potrzeba, można je połączyć. Wystrój sali weselnej nawiązuje do tradycji myśliwskich. Na ścianach znajdują się trofea, a także inne akcenty łowieckie. Klimatu dodaje jej także odpowiednio dobrane oświetlenie punktowe. Przy stołach prostokątnych może pomieścić ona do 75 osób.

Sala Galop
Podobnie jak Sala Rycerska, również jest to sala na duże wesele. Jej powierzchnia to bowiem 480 m². Maksymalnie jest w stanie zmieścić się tu do 150 osób. Mimo dużego metrażu, jest to niezwykle przytulna sala weselna. Wszystko za sprawą ciężkich zasłon, klimatycznego oświetlenia oraz elementów rękodzieła.

Sala Książęca
Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wesela w stylu pałacowym. Jej wyróżnikiem są nie tylko ręcznie malowane ściany, ale także wiszące na nich wizerunki Książąt Polskich. Składa się ona z sali głównej oraz sali tanecznej, z której można wyjść do ogrodu. Ta nietypowa sala weselna przy stołach biesiadnych może pomieścić do 100 osób.

Sala Kominkowa
Na jej wybór decydują się zwłaszcza te Pary Młode, którym marzy się kameralna sala weselna o eleganckim wystroju. Składają się na nią sala główna oraz sala taneczna. Znajduje się tu także oddzielne miejsce na zorganizowanie atrakcji lub odpoczynek. Uwagę gości przyciąga przepięknie zaaranżowany kominek, a także góralska chata z tradycyjnym paleniskiem. Z reguły organizowane są tu wesela od 50 do 90 osób.

Namiot Bankietowy
Wesele w stylu rustykalnym czy stylu angielskim można zorganizować w naszym Namiocie Bankietowym. Jest on położony w niezwykle malowniczej części ogrodu z widokiem na las. Tuż przy nim znajduje się także miejsce grillowe. Można zorganizować tu przyjęcie od 40 do 90 osób.

Rodzaje organizowanych imprez

W “Hotelu Trylogia” w każdym sezonie organizowane są nie tylko wesela, ale także chrzciny, komunie, rocznice ślubu i inne przyjęcia rodzinne. Odbywają się tu także spotkania biznesowe i integracyjne.

Ślub i wesele w plenerze

Z przyjemnością możemy zorganizować także ślub i wesele w plenerze. Z myślą o ceremonii zaślubin, przygotowaliśmy specjalną altankę, która mieści się nad samym brzegiem naszego jeziora. Wesele w plenerze może z kolei odbyć się w naszym namiocie.

Specjalność naszej kuchni

Tym co wyróżnia naszą salę weselną jest menu weselne oparte o staropolskie smaki. Wszystkie potrawy na wesele są jednak przygotowywane przez naszych kucharzy w nowoczesnej odsłonie. Możemy zaoferować także jedzenie wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe.

Noclegi

W naszym obiekcie oprócz sal weselnych znajduje się hotel, w którym do dyspozycji gości czeka 120 miejsc noclegowych. W wybranych pokojach są sejfy, w których można przechowywać prezenty.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Państwo Młodzi organizując wesele w “Hotelu Trylogia” mogą liczyć z naszej strony na szereg udogodnień, wśród których są:
-podest dla Pary Młodej;
-sztaluga oraz wydruk planu stołów;
-personalizowane karty menu;
-podświetlenie stołu Pary Młodej;
-transport gości autokarem albo 9-osobowym busem hotelowym;
-eleganckie pokrowce na krzesła;
-złote podtalerze dekoracyjne;
-stylowe świeczniki na stoły.

Możemy zaoferować także wiele dodatkowych atrakcji:
-pokaz sztucznych ogni;
-projekcje multimedialne;
-kącik z fotobudką;
-wystrzał armatni na powitanie;
-szlachecki pojedynek na szable;
-stolik z atrakcjami dla dzieci.

Osoby zainteresowane naszą wyjątkową ofertą, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem portalu Wesele z klasą.

Przyjęcia Weselne

od 295 do 379zł/ osoba

Koszt za osobę pełnopłatną

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć. Wyszczególnić można przede wszystkim przyjęcia weselne, chrzciny, urodziny, rocznice ślubu, a także spotkania biznesowe i integracyjne.

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Hotel Trylogia położony jest 6 km od granic Warszawy. Dojazd autem jest banalnie prosty ze względu na bezpośrednie połączenie naszego Miasta z węzłem trasy ekspresowej S8. Można do nas dojechać również autobusem miejskim, pociągiem lub busem Hotelowym.
Obiekt jest usytuowany na ponad 4-hektarowym, świetnie zagospodarowanym ekologicznym terenie zielonym, przez co stanowi doskonałe miejsce do zorganizowania Państwa uroczystości w otoczeniu przyrody, będąc jednocześnie w bliskiej odległości od wielkiej metropolii Warszawskiej.

Jak najłatwiej do nas trafić?

Hotel Trylogia mieści się na obrzeżach Warszawy, przy drodze wojewódzkiej nr 634.

6 km od granic Warszawy
5 km od trasy S8
13 km od PKP Warszawa Wschodnia
18 km od PKP Warszawa Centralna
28 km od Lotniska Chopina
48 km od Lotniska Modlin

Dojazd komunikacją miejską:

PKP (stacja Kobyłka-Ossów – 2 km) rozkład
Linia autobusowa – W (przystanek – 300 m) rozkład
Linia autobusowa – T (przystanek – 300 m) rozkład

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wyróżnia nas nasza kuchnia, która od lat niezmiennie słynie ze smacznych i obfitych potraw. Smak naszych dań to niewątpliwie najczęściej podkreślany atut w recenzjach gości naszej restauracji jak również organizowanych przez nas wydarzeń.
Tradycyjne przepisy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, spełniają kulinarne oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.
Drugim aspektem, który jest naszą mocną stroną jest z pewnością 4-hektarowy teren zielony wraz ze stawem oraz bliskość lasu i natury.

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Nasz obiekt z pewnością wyróżnia się jedynym w swoim rodzaju wystrojem wnętrz. To po prostu trzeba zobaczyć.

Wesela w jakim stylu odbywają się u nas najczęściej?

Najczęstszym stylem jaki pojawia się na przyjęciach jest styl rustykalny, który idealnie wpasowywuje się w nasze wnętrza.

Jaka jest maksymalna liczba gości na wesele?

Na największe przyjęcia przewidujemy Salę Rycerską - swobodnie może przyjąć do 300 osób

Jaka jest minimalna liczba gości na wesele?

Na najmniejsze przyjęcia dysponujemy kilkoma kameralnymi Salami dostępnymi już od 40 osób.

Liczba miejsc noclegowych w naszym obiekcie.

Część Hotelowa jest w stanie pomieścić do 110 osób.

Czy w danym terminie odbywa się tylko jedno wesele/jedna impreza okolicznościowa?

W wysokim sezonie standardem są dwa przyjęcia w jednym dniu. Zważywszy na rozległy teren nie wpływa to w najmniejszym stopniu na nie zakłócony przebieg przyjęć.

Czy goście bawią się i jedzą w odrębnych salach?

To zależy od wybranej sali. Na Sali Rycerskiej, Myśliwskiej i w namiocie parkiet jest połączony z częścią jadalnianą, a na Sali Galop, Książęcej i Kominkowej parkiet oddzielony jest ścianką.

Rodzaje stołów, które oferujemy.

Do dyspozycji udostępniamy stoły okrągłe i prostokątne - decyzja należy do Państwa.

Czy organizujecie również wesela w plenerze?

Na organizację Ceremonii Ślubu w plenerze przygotowaliśmy specjalną altanę ulokowaną bezpośrednio nad taflą naszego jeziora. Poglądowe zdjęcia znajdą Państwo w naszej galerii.

Dodatkowe atrakcje w naszej ofercie.

Oferujemy szeroki wybór dodatkowych atrakcji, wszelkie szczegół znajdują się w naszej ofercie weselnej.

Ile rodzajów menu oferujemy?

Oferta weselna składa się z trzech pakietów do wyboru. W ramach każdego pakietu mamy możliwość skomponowania menu.

Co zawiera najczęściej wybierane menu?

W cenie każdej z propozycji uwzględniliśmy m.in.:
- bogaty wybór dań gorących oraz uzupełniane przez cały czas trwania przyjęcia przekąski zimne
- Stół deserowy w postaci ciast własnego wypieku oraz owoców filetowanych
- Napoje zimne oraz gorące bez ograniczeń
- Tradycyjne powitanie chlebem i solą oraz toast lampką wina musującego

Czy umożliwiamy modyfikację menu?

Tak, umożliwiamy niewielkie modyfikacje menu, poprzedzone konsultacją z naszym Szefem Kuchni.

Czy oferujemy specjalne menu (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe etc.)?

Tak, oferujemy menu wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i dla osób ze specjalną dietą.

Jakie rodzaje kuchni serwujemy?

Serwujemy tradycyjną kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu.

W jakiej kuchni się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w Kuchni Staropolskiej w nowoczesnym wydaniu.

Do której godziny standardowo trwa przyjęcie weselne?

Przyjęcia Weselne trwają zazwyczaj do godziny 5,00 nad ranem

Jak dbamy o właściwą temperaturę w obiekcie?

Każda z naszych sal jest klimatyzowana i wentylowana.

Czy podczas przyjęcia obecny jest kierownik/manager?

Obecność Managera jest nieodzownym elementem każdego przyjęcia Weselnego. Osoba ta przed samym przyjęciem spotka się z Państwem i będzie dostępna przez cały czas trwania Państwa uroczystości.

Czy w naszym lokalu znajduje się sejf?

Tak, sejf znajduję się w wybranych pokojach hotelowych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego organizacja wesel sprawia nam tak dużą radość?

Nie ma dla nas większej nagrody, niż szczęście wypisane na twarzach naszych gości!

Dlaczego zdecydowaliśmy się organizować imprezy okolicznościowe?

By móc towarzyszyć naszym klientom na każdym etapie ich życia przy okazji różnych ważnych dla nich wydarzeń.

Dlaczego pary decydują się na realizację wesela w naszym obiekcie?

Ponieważ w naszej pracy stawiamy mocno na jakość usługi i jakość obsługi :)

Jaka była największa impreza, którą obsłużyliśmy?

Największe przyjęcie weselne jakie mieliśmy przyjemność zorganizować było na ponad 350 osób.

Jakie mamy oferty specjalne?

Oferty specjalne mogą pojawiać się w aktualnościach na naszej stronie WWW poza sezonem ślubnym.

Kiedy obiekt przechodził ostatnią modernizację?

Obiekt nasz stale przechodzi mniejsze i większe modernizacje, tak by móc jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych gości.

Czy w naszym obiekcie bezpiecznie przechowasz prezenty ślubne?

Tak, prezenty można przechować w sejfie w pokoju hotelowym.

Czy przed podpisaniem umowy umożliwiamy degustację dań?

Smak i jakość naszej kuchni można poznać, kosztując dań serwowanych w naszej firmowej restauracji Dwór Rozłogi.

Ciekawostki na nasz temat.

W budynku naszego hotelu znajduje się sala muzealna poświęcona twórczości filmowej wybitnego reżysera i ojca chrzestnego naszego hotelu– Jerzego Hoffmana, ze szczególnym uwzględnieniem filmów historycznych, tak wspaniale kształtujących postawę patriotyczną już kilku pokoleń Polaków.

Wśród eksponatów znajdują się m.in. oryginalne stroje, broń, rekwizyty filmowe oraz archiwalne fotografie z planów filmowych i niepublikowanych dotąd zdjęć z prywatnych zbiorów J. Hoffmana, które stanowią niezwykłą wartość poznawczą i edukacyjną.

Ekspozycja ta wzbogacona o odpowiednią oprawę multimedialną to doskonały sposób na odkrycie na nowo dzieł tego wybitnego reżysera oraz burzliwej historii Polski.

Hotel Trylogia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Zielonka
Data dodania: 11-09-2023

2 września odbyło się w Trylogii (sala rycerska) nasze wesele. Z początku nie byliśmy pewni, czy to dobry wybór - zważywszy na specyficzny klimat całego obiektu. Jednak okazało się to najlepszą decyzją. Wystrój sali był atrakcją samą w sobie, a kontakt z biurem organizacji przyjęć oraz - później - z panią Beatą, menedżerką sali, był wspaniały. Wszystko, co zostało ustalone od momentu podpisania umowy prawie półtora roku przed przyjęciem, aż po wieczór przed, zostało spisane, wzięte pod uwagę i zastosowane. Nie natknęliśmy się na ani jeden problem podczas tego procesu, a na koniec jeszcze usłyszeliśmy słowa uznania od obsługi pod adresem naszych gości 🙂

Wszyscy, łącznie z nami, byli bardzo zadowoleni z całego wieczoru. Nie jesteśmy w stanie zliczyć pochwał pod adresem dań obiadowych, stołu sushi (który zniknął jeszcze zanim podano drugie danie 😃), deserów oraz wiejskiego stołu. Obsługa sali była niezwykle uprzejma i pomocna. A na zakończenie wesela zupełnie nieoczekiwanie pomogła pozbierać jedzenie ze stołów i zapakować je do przygotowanych przez nas pojemników.

Gdybyśmy mogli, dalibyśmy i 10 gwiazdek, bo Trylogia zdecydowanie na to zasługuje! Dziękujemy!

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zielonka
Data dodania: 30-08-2023

Doskonałe jedzenie i duze doświadczenie organizacyjne w prowadzeniu imprez. bardzo dziękujemy, że mogliśmy u Was świętować ten ważny dzień :)

Manager ds organizacji
31-08-2023

Pani Roksano, Panie Janie, dziękujemy za opinię oraz zaufanie! Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy razem z Państwem organizować ten wspaniały dzień :) Wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej Drodze Życia!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zielonka
Data dodania: 06-10-2022

W poprzedni weekend odbyło się nasze wesele w Sali Rycerskiej, każdy detal dopracowany na najwyższym poziomie. Nie musieliśmy się niczym martwić, Pani Ewelina wraz z obsługą kelnerską czuwali aby wszystko przebiegło tak jak sobie wymarzyliśmy! Jedzenie- obłędne! Ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników kuchni, będziemy wracać z pewnością do Restauracji przy każdej okazji i bez okazji ❤️
Poprawiny w Namiocie Bankietowym zaskoczyły wszystkich naszych Gości nie tylko pięknym wnętrzem ale również przygotowaniem całości na równie wysokim poziomie jak wesela. Tym razem ukłon w stronę Pani Doroty i jej załogi!
Dziękujemy ❤️

Manager ds organizacji
06-10-2022

Pani Kamilo, bardzo dziękujemy za opinię i ogromnie cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego, aby ten dzień stał się jednym z najpiękniejszych w Państwa życiu! Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Warszawa
Data dodania: 17-09-2022

Mieliśmy okazję organizować nasz ślub i wesele w Hotelu Trylogia (Sala Myśliwska). Chcielibyśmy bardzo podziękować za świetną współpracę z biurem obsługi przyjęć i przepyszne jedzenie podczas wesela. Wszystkie dania, ciasta i tort smakowały nam i naszym gościom. Na plus również pomoc w spakowaniu jedzenia i dekoracji po przyjęciu oraz organizacja ślubu w plenerze nad stawem w pięknym, zielonym ogrodzie hotelu. Dodatkowym atutem była dostępność hotelu dla gości na miejscu i bardzo różnorodne śniadanie zapewnione dla wszystkich następnego dnia. Dziękujemy! Joanna i Szymon

Manager ds organizacji
06-10-2022

Pani Joanno i Panie Szymonie! Ogromnie dziękujemy w imieniu całej ekipy Trylogii i życzymy wszystkiego dobrego!

J
Jadwiga
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
4
Ślubne Q&A: 4 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zielonka
Data dodania: 10-07-2022

Wesele odbyło się na Sali Rycerskiej. Sala zapierała dech w piersiach, piękny teren goście zachwyceni. Najlepszy lokal po tej stronie Warszawy. Bardzo dobre jedzenie i duże porcje. Goście mówili że nie byli w stanie zjeść w całości zaserwowanych dań.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Zielonka
Data dodania: 23-05-2022

Serdecznie polecamy, nasz ślub odbył się w Sali Kominkowej i Leśnej, wszystko było fantastycznie, jedzenie przepyszne, porcje takie, że nikt nie był głodny. Pani Manager Sali Ewelina zadbała o nas tak, że nie mieliśmy do niczego zastrzeżeń. Nasz wymarzony tort przygotowany przez cukierników z sali przeszedł najśmielsze oczekiwania i nie było problemu ze spełnieniem naszych oczekiwań co do wyglądu. Soków, wody czy gazowanego nie brakowało, przystawki były uzupełniane tak, że nie było braków. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazji, żeby móc skorzystać z usług Hotelu.

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Kobyłka
Data dodania: 09-08-2021

JAK NAJBARDZIEJ POLECAMY. Urządziliśmy wesele w Trylogii na Sali Rycerskiej i poprawiny w namiocie bankietowym. My oraz wszyscy goście byliśmy zachwyceni terenem Trylogii, profesjonalizmem obsługi i pysznym jedzeniem. Od pierwszego kontaktu z Trylogią wiedzieliśmy że mamy do czynienia ze świetnie prowadzonym biznesem. Wielkie dzięki dla Pana Piotra i Pani Natalii którzy dopięli każdy szczegół. Dzięki nim mogliśmy mieć spokojną głowę i się skupić na dobrej zabawie podczas wesela. Pani Natalia była obecna na sali przez cały czas wesela żeby doglądać że wszystko idzie zgodnie z planem. Również wielkie dzięki dla szefa kuchni Pana Mariusza który sporządził pyszne dania. Nasi goście oraz my będziemy wracać do restauracji żeby znów skosztować tych smakołyków!

Karolina
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2021
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 21-06-2021

Cudowne miejsce na wesele, polecamy z całego serca! Od pierwszego kontaktu, aż do końca pełen profesjonalizm. Kontakt na bieżąco, z każdym pytaniem czy wątpliwością rozwianą w 10 minut. Obsługa hotelu jak i sali weselnej na najwyższym poziomie. Menadżerka sali (Pani Natalia) była z nami cały czas, na bieżąco konsultowała przebieg imprezy. Finanse od początku do końca jasne i przejrzyste. No i najważniejsze! Jedzenie! Mega pyszne! Goście jeszcze kilka dni po weselu dzwonili i chwalili, że tak dobrze dawno nie podjedli! Wesele spójne tematycznie! Polecamy korzystać, ze wszelkich atrakcji z oferty! Zwłaszcza z pojedynku szlacheckiego! Wszystko na bardzo wysokim poziomie! Dziękujemy za stworzenie atmosfery do świętowania tego wyjątkowego dla nas dnia i do zobaczenia w Restauracji Dwór Rozłogi!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Hotel Trylogia
Imię i nazwisko: Kamila Ratajczak
Adres: Zielonka, Poniatowskiego 46, 05-220, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: 10:00 - 16:00 Nd: nieczynne
(22) 799...
664-054...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 20208
Zadzwoń
(22) 799...
664-054...
Napisz

Najczęściej zadawane pytania na temat Hotel Trylogia

 • Jaka jest cena za wesele (za talerzyk) w Hotel Trylogia?

  Cena wesela (za talerzyk) w Hotel Trylogia wynosi od 295 do 379 zł i jest zależna od wybranego menu.

 • Co mówią klienci o Hotel Trylogia?

  13 osób dodało opinie o Hotel Trylogia. Średnia opinii wynosi 5,00 w skali 1-5 - zapoznaj się

 • Na ile osób można zorganizować wesele w Hotel Trylogia?

  Hotel Trylogia organizuje wesela na 300 osób

 • Czy Hotel Trylogia organizuje imprezy okolicznościowe?

  W Hotel Trylogia organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, bal sylwestrowy, itd.

 • Czy Hotel Trylogia oferuje dodatkowe usługi (atrakcje)?

  Hotel Trylogia oferuje dodatkowe usługi (atrakcje) dla gości weselnych: Animator dla dzieci, Barman, Dekoracje światłem, Fotobudka, Słodki kącik, Wiejski stół

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy