Zobacz zdjęcia (22)
INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 1
INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 2 INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 3 INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 4 INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 5
INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐, Poznań - zdjęcie 6
1 / 22

INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐ id:36921

Poznań, wielkopolskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
731-403...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Dzień dobry! Szukacie DJa- Konferansjera, niepijącego w pracy, z wysoką kulturą osobistą, nieszablonowymi pomysłami, wyczuciem sytuacji, niezawodnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym z najwyższej półki i co najważniejsze- miłością do tej profesji? Jestem właśnie dla Państwa.

W pierwszej kolejności, staram się, bardzo uważnie wysłuchać Państwa wizji i pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych, abyśmy mogli wspólnie z Państwem przekuć je w scenariusz wymarzonej uroczystości, a następnie w imprezę marzeń. Inny Poziom to inne spojrzenie na Państwa potrzeby, inne pomysły i inny wymiar zabawy. Do potrzeb każdego klienta podchodzę indywidualnie. Moja działalność jest w pełni legalna, wystawiam faktury, decydując się na mnie nie ma obaw o ewentualne problemy prawne.

Usługi jakie świadczę:

Oprawa muzyczna i konferansjerska uroczystości:
- wesela
- poprawiny,
- jubileusze i inne.

Inne:
- nagłośnienie wydarzeń,
- oświetlenie wydarzeń,
- ciężki dym,
- pokazy pirotechniczne,
- transport i obsługa sprzętu.

Muzyka- w końcu najważniejsza część zarówno uroczystości jak i mojego zadania. Nigdy nie jest przypadkowa. Każdy utwór, który zagram jest wybierany w trakcie trwania poprzedniego, w zależności od nastroju i sił na parkiecie. Tutaj nie ma miejsca na schematy. Przygotowane z góry playlisty to nie moja bajka. Najlepiej czuje się w klimatach dance, funk, pop, rock, przebojach tanecznych i radiowych, od lat 50 ubiegłego wieku, aż do dnia dzisiejszego i wybranych przebojach klubowych. Minimalizuję użycie disco polo, lecz pamiętam o gościach lubujących się w tym gatunku. Na Państwa życzenie, dowolnie dostosuje profil muzyczny. Muzyka to moja miłość i nie ma w niej miejsca na fochy w kierunku konkretnych gatunków. Utwory których używam podczas uroczystości pochodzą z legalnego źródła i posiadam licencję na ich publiczne odtwarzanie.

Zabawy. W trakcie trwania wesela prowadzone są tańce animacyjne i integracyjne angażujące gości. Podczas oczepin nie przekraczających w naszym wykonaniu 30 minut, goście oraz Para Młoda mogą wziąć udział w wielu zabawach autorskich oraz znanych powszechnie. Nie znajdą Państwo w naszej ofercie zabaw niestosownych i krępujących gości.

Występuję w składzie dwuosobowym. W ofercie podstawowej- prowadzący oraz asystent. W ofercie z saksofonistą- prowadzący oraz saksofonista.

DJ, Wodzirej- Marcin Krupa

Zapraszam do współpracy.

INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐ - film 1 INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐ - film 1
Pokaż kolejny film

Promocje

08.07.2023 (sobota)
promocja
15.07.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako DJ i Konferansjer i właściciel marki jaką jest Inny Poziom, dbam o to aby zadowolenie moich klientów było sprawą priorytetową. Każdemu Klientowi z przyjemnością poświęcam tyle czasu ile trzeba aby czuł się zaopiekowany i spokojny o swoją uroczystość. Spokój, profesjonalizm i luźna atmosfera to cechy jakie poczują Państwo od pierwszego kontaktu ze mną.

Każda uroczystość jest dla mnie wyjątkowa, do każdej podchodzę tak jak moi klienci. Tak jakby to był najważniejszy dzień w moim życiu i daję z siebie 110% podczas mojej pracy. Niejednokrotnie jest to zauważane przez gości i parę młodą co daje mi poczucie, że moja pasja jaką jest muzyka i prowadzenie uroczystości zmierza na coraz to inny poziom możliwości i zadowolenia przekładając się na jakość moich usług.

Oferuję pełną obsługę muzyczną, prowadzenie uroczystości, zabaw integracyjnych i animacji tanecznych. Dysponuję nowoczesnym, markowym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Estetyka i higiena pracy jest dla mnie bardzo istotna, "jak cię widzą tak cię piszą" wychodząc z tego założenia dbam aby moje stanowisko i prezencja były ładne, stonowane i nie odbierało blasku parze młodej, jednocześnie zaspokajając potrzeby wizualne i techniczne gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ofertę jaką Państwu zaprezentuję na początek można porównać do wybranego, markowego, wyjątkowego kroju garnituru. Po zapoznaniu się z nią przystąpimy wspólnie do szycia go na miarę. Tak aby idealnie leżał, nigdzie nie uwierał i nie drapał. Przenośnia ta ma zwizualizować pracę z Innym Poziomem. Tutaj każda usługa jest dopasowywana pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Nienawidzę pracy ze schematami. Wiadomo, wesele to tradycyjna uroczystość zawierająca stałe fragmenty lecz nikt nie powiedział, że muszą one być nudne i zwyczajne. Wszystko na Państwa uroczystości będzie wymarzone, tak jak tego Państwo oczekują i chcą a ja wprawnym okiem krawca usystematyzuje te marzenia i podpowiem jak je zrealizować tak żeby efekt był jak najlepszy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Inny Poziom funkcjonuje na rynku od 2018 roku. Wtedy też rozpocząłem profesjonalną podróż po świecie eventowym lecz muzyką i prowadzeniem uroczystości zajmuję się już od szkoły podstawowej.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna,
Oprawa konferansjerska i przeprowadzenie pary młodej i gości przez całą uroczystość,
Prowadzenie animacji tanecznych, zabaw integracyjnych i rywalizacji,
Prowadzeni oczepin,
Obsługa techniczna (nagłośnienie, oświetlenie, transport).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowa oferta obejmuje jedenaście godzin mojej pracy od godziny rozpoczęcia uroczystości. Na etapie podpisywania umowy można zindywidualizować parametry usługi i ustalimy jak będzie na Państwa uroczystości. W przypadku gdy ustalona ilość godzin nie wystarczy każda umowa daje możliwość przedłużenia jej trwania już na sali weselnej i w każdej chwili.

Skład, w którym występujemy.

Z reguły skład jest dwuosobowy. W ofercie podstawowej- prowadzący oraz asystent. W ofercie z saksofonistą- prowadzący oraz saksofonista. W przypadku bardziej rozbudowanych realizacji możliwe są osoby techniczne, towarzyszące, wszystko jest ustalane z Państwem przed uroczystością.

Jaki repertuar proponujemy?

Tutaj nie ma miejsca na schematy. Przygotowane z góry playlisty to nie moja bajka. Każdy utwór wybieram w momencie odtwarzania aktualnie słyszanego na parkiecie. Pozwala mi to na wyczucie sytuacji, preferencji, oczekiwań i sił gości na parkiecie tak aby idealnie dopasować się w to co się dzieje przede mną. Najlepiej czuje się w klimatach dance, funk, pop, rock, przebojach tanecznych i radiowych, od lat 50 ubiegłego wieku, aż do dnia dzisiejszego i wybranych przebojach klubowych. Minimalizuję użycie disco polo, lecz pamiętam o gościach lubujących się w tym gatunku. Na Państwa życzenie, dowolnie dostosuje profil muzyczny. Muzyka to moja miłość i nie ma w niej miejsca na fochy w kierunku konkretnych gatunków.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Oprawa konferansjerska to jeden z kluczowych elementów każdego wesela. Wyczucie gości i sprawienie żeby czuli się swobodnie to jedno z moich głównych zadań na Państwa uroczystości.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt nie może być byle jaki. Nie może być zawodny. Dlatego każdy element mojego wyposażenia jest z najwyższej półki, od najlepszych światowych producentów. Od jego jakości zależy bezpieczeństwo gości, jakość uroczystości i skuteczne wykonanie zlecenia. Nie może być mowy o awariach.
Marki na jakich pracuje to:
- QSC
- Mackie
- Turbosound
- Pioneer
- Allen & Heath
- Beyerdynamic
- Apple
- Shure
- AKG
- Chauvet
- Cameo
- Robe
- Lampa Pampa
- Alustage
- Three seconds
- WM Cases

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Jestem w stanie poprowadzić dla Państwa uroczystość w języku Polskim i Angielskim.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W ofercie posiadamy również ROCK SHOW, czyli blok z gitarą na żywo, dekorację sali światłem, ciężki dym (taniec w chmurach), pokaz pirotechniczny (fajerwerki, race, fontanny, iskry). Współpracujemy również ze znanym Iluzjonistą.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Oprawa świetlna jest w wersji podstawowej mojej oferty. Dysponuję światłami znanymi na wszystkich światowych estradach. Na specjalne życzenie możliwa jest rozbudowana oprawa świetlna z realizatorem i dekoracja sali światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej. Każdy klient ma możliwość dostarczenia listy utworów, które chciałby usłyszeć na swojej uroczystości.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeśli propozycje gości są stosowne do okoliczności i wpasują się w klimat i energię na parkiecie to staram się je uwzględniać. Lecz należy pamiętać, że DJ to nie szafa grająca na życzenie tylko osoba odpowiedzialna za powodzenie uroczystości, to fachowiec, który wie co robi więc dajmy mu pracować a zadowolenie przyjdzie z biegiem uroczystości, bo być może nasza wymarzona piosenka poleci już za moment, bez naszej ingerencji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Od 10 roku życia uczyłem się gry na instrumentach klawiszowych, następnie pojawiła się gitara, która ma szczególne miejsce w moim sercu i z którą od 10 lat jestem na scenie, następnie perkusja, kilka innych mniej istotnych instrumentów no i oczywiście DJing. Jestem certyfikowanym DJ'em, Wodzirejem i Animatorem imprez okolicznościowych. Po kursie Weddnig DJ Academy wspieranym przez największe organizacje DJskie, weddingowe i kulturowe w Polsce.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Sprawą niesamowitą jest widzieć uśmiech i zadowolenie pary młodej i gości po uroczystości. Kontakt z ludźmi, przeżywanie Państwa wyjątkowych chwil razem z Państwem i mój wkład w najważniejszy dzień Państwa życia to zdecydowanie moje główne paliwo. Gdy mogę udekorować te wspomnienia świetną muzyką i atmosferą sprawia mi to niesamowitą przyjemność, radość i przynosi spełnienie.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie INNY POZIOM (8)

INNY POZIOM DJ - Wodzirej ⭐ Wasze Marzenia Spełniane z Klasą ⭐ id:36921
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grodzisk Wielkopolski
Data dodania: 26-09-2022

Dziękujemy za super imprezę. Wspaniała organizacja, bardzo dobry kontakt z Marcinem. Doceniamy fakt, że DJ sam dobrze bawił się za konsolą, przez co dodatkowo wprawiał gości w dobry nastrój :D dziękujemy!!

Marcin
26-09-2022

Również wielkie podziękowania ślę! Było niesamowicie 💪 🥳

M
Melania
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Gorzykowo
Data dodania: 16-08-2022

Profesjonalna obsługa! Kontakt z Panem Marcinem Krupą znakomity👌 Pomocny doradził w każdej kwestii wesela.
Po prostu robi to całym swoim sercem!
Goście weselni jak i my bardzo zadowoleni z wykonanej usługi Pana Marcina! Polecam z całego serca !!!

Marcin
17-08-2022

Dziękuję Wam! To była czysta przyjemność 😊

A
Anita i Bogumił
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Witrogoszcz
Data dodania: 04-08-2022

Z całego serca polecamy Marcina jako Dj, wodzireja! Świetna osoba w swoim fachu, bogaty repertuar, pomysłowe zabawy, miła atmosfera! Goście zarówno jak i my zadowoleni!
Polecamy!!!

Marcin
09-08-2022

❤ Kłaniam się nisko i dziękuję ślicznie 😊

A
Ania i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Chojnice
Data dodania: 22-07-2022

Po prostu…Inny Poziom…opinie są ważne więc nie ta Wam trochę pomoże…Taką imprezę nam Pan Marcin zrobił że zadowoleni byliśmy my(para młoda)rodzice…goście…Ci starsi i młodsi…wszyscy tańczyli Baa zabawy taneczne były największą atrakcją Belgijka Tunak Tunak Chocoalete coś irlandzkiego No mega…w przerwach na jednego Dj zajmował się dzieciakami było więcej niż być miało za co serdecznie dziekujemy…Dj Marcin przede wszystkim kultura szyk i elegancja a sprzęt i oświetlenie z najwyższej półki…Korzystajcie skromny facet ale ma mega takt i wyczucie.Dziekujemy i Powodzenia😉

Marcin
22-07-2022

Serce rośnie <3 Dziękuję Wam cieplutko 😊

A
Ania i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Chodzież
Data dodania: 03-05-2022

Polecamy usługi Pana Marcina. Świetnie prowadzi imprezę i potrafi dostosować się do preferencji gości. Oferta zabaw i dodatkowych atrakcji jest szeroka i każdy wybierze coś dla siebie, zgodnie z swoją wizją wesela.

Marcin
04-05-2022

Dziękuję kochani ☺️

M
Monika i Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2022
Wągrowiec
Data dodania: 02-05-2022

Z całego serca polecamy Pana Marcina. Jest to naprawdę inny poziom - najwyższy- obsługi imprezy. Każdy gość weselny pod ogromnym wrażeniem. Każdy z gości znalazł kawałek dla siebie, co przełożyło sie na mega, super zabawę. 100% komunikacji, każdy szczegół, każde życzenie nasze było spełnione przez Pana Marcina. Umiejętnie dobierał zabawy dla gości, potrafi wyjść z każdej sytuacji. Mega pozotywna energia, która płynie od Pana Marcina przełożyła się na wszystkich gości i cała imprezę. Jeżeli szukacie profesjonalnego Dj i chcecie, aby Wasza impreza byla niezapomniania to tylko DJ Inny Poziom!!

Marcin
02-05-2022

Dziękuję serdecznie. Z tak wspaniałą ekipą nie mogło być inaczej 💪😊

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Laskowo
Data dodania: 21-10-2021

Moje wesele bylo wymarzone z wielu powodow. Bylo moim najpiekniejszym dniem w zyciu, miedzy innymi dzieki Marcinowi 🙂 relaks, w jakim weszlam na sale, przez pierwszy taniec, zabawy taneczne, oczepinowe, podziekowania dla rodzicow - to wszystko bylo prowadzone przez Marcina i nie wyobrazam sobie nawet, zeby ktokolwiek na swiecie mogl poprowadzic ten wyjatkowy wieczor inaczej/lepiej. ❤ polecam, 10/10, pozdrawiam czytajacych

Marcin
22-10-2021

Dziękuję cieplutko! Wszystkiego dobrego! 💪

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Chodzież
Data dodania: 15-07-2021

Z całego serca możemy powiedzieć, że Marcin to wyjątkowa osoba. To jak poprowadził nasze wesele to coś niesamowitego! Z czystym sumieniem polece go każdej osobie, która zapyta "jaki DJ najlepszy?" My jako Młoda Para pełni obaw o wszystko nie musieliśmy się martwić ani na sekundę czy na pewno impreza jest dobrze prowadzona. Goście byli zachwyceni ❤ a my bardzo dziękujemy! ❤

Marcin
15-07-2021

Dziękuję za tak ciepłe słowa. Atmosfera waszego wesela była niesamowita, zapadanie mi w pamięć na długie lata ;)

Kontakt INNY POZIOM

Nazwa firmy: INNY POZIOM
Imię i nazwisko: Marcin Krupa
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
731-403...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4727
Zadzwoń
731-403...
Napisz

Popularne miasta w okolicy