Inny Poziom DJ Marcin Krupa

Poznań, wielkopolskie
(23)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
731-403...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

Szukacie DJ'a- Konferansjera z miłością do swojej profesji? Jeśli tak to jestem właśnie dla Państwa 😀

W pierwszej kolejności, staram się, bardzo uważnie wysłuchać Państwa wizji i pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych, abyśmy mogli wspólnie przekuć je w wesele marzeń - marzeń spełnionych z klasą.

Inny Poziom to inne- nowoczesne spojrzenie na Państwa potrzeby, autorskie pomysły i niepowtarzalny wymiar zabawy. Podczas wesela prowadzonego według moich standardów nie zabraknie znanej i lubianej muzyki dopasowanej do warunków uroczystości, elementów wodzirejskich w postaci animacji tanecznych, zabaw integracyjnych i konkursów bez żenady. Specjalizuję się w uroczystościach nowoczesnych, niesztampowych, slow weddingowych i zaskakujących. Uwielbiam wyzwania i nowe doświadczenia! Nabywane od 2018 roku doświadczenie, wiele wesel i innych uroczystości, które miałem zaszczyt prowadzić, pasja i miłość, którą darzę mój zawód, wiele szkoleń i niezwalniający samorozwój pozwoliły mi na świadczenie usług w najwyższym standardzie. Wymagam od siebie obsługi, której sam chciałbym zaznać. Wszystko to okraszone jest moją uśmiechniętą postacią i przyjacielską atmosferą od pierwszych chwil, przez wesele, aż po długie lata kontaktu, jak pokazało życie.☺
Co unikatowe- Państwa wydarzenie ozdobią także dźwięki gitarowej muzyki na żywo i energetyzujące rock show. Znajdą Państwo u mnie również szereg dodatkowych atrakcji takich jak ciężki dym (taniec w chmurach), dekoracja sali światłem czy napis LOVE. Jestem w posiadaniu własnych urządzeń, więc na bok odkładamy wszelkie zmartwienia o dobrą, jakościową pracę zewnętrznych podwykonawców. Tą gwarancję mają Państwo u mnie.
Do potrzeb każdego klienta podchodzę wyjątkowo. Moja działalność jest w pełni legalna, wystawiam faktury, decydując się na mnie nie ma obaw o ewentualne problemy prawne.

Co zapewniam:
- Obsługę uroczystości weselnej,
- Obsługę poprawin,
- Animacje taneczne i zabawy integracyjne,
- Konkursy bez żenady i ryzyka,
- Elementy muzyki gitarowej na żywo,
- Saksofonistę,
- Nagłośnienie ceremonii ślubu w pobliżu sali weselnej,
- Ciężki dym,
- Napis LOVE,
- Dekorację sali światłem,
- Dojazd i całą logistykę w zakresie moich usług,
- Nagłośnienie, oświetlenie i zabudowę stanowiska z najwyższej półki,
- Niezapomniane wrażenia Państwa i gości oraz wspaniałą zabawę ;)

Muzyka- w końcu najważniejsza część zarówno uroczystości jak i mojego zadania. Nigdy nie jest przypadkowa. Każdy utwór, który zagram jest wybierany na bieżąco w trakcie zabawy, w zależności od preferencji gości oraz nastroju i sił na parkiecie. Tutaj nie ma miejsca na schematy. Przygotowane z góry playlisty to nie moja bajka. Najlepiej czuje się w klimatach dance, funk, pop, rock, przebojach tanecznych i radiowych, od lat 50 ubiegłego wieku, aż do dnia dzisiejszego i wybranych przebojach klubowych. Na Państwa życzenie, dostosuje profil muzyczny. Lecz jeśli oczekują Państwo usługi składającej się w przeważającej części z utworów disco polo to moja usługa nie jest dla Państwa. Minimalizuję użycie disco polo, lecz pamiętam o gościach lubujących się w tym gatunku. Utwory których używam podczas uroczystości pochodzą z legalnego źródła i posiadam licencję na ich publiczne odtwarzanie.

Zabawy- Nieodłącznym elementem prowadzonych przeze mnie imprez są tańce animacyjne i integracyjne angażujące gości. Podczas oczepin nie przekraczających w moim wykonaniu 30 minut, goście oraz Para Młoda mogą wziąć udział w wielu zabawach autorskich oraz znanych powszechnie. Nie znajdą Państwo w mojej ofercie zabaw niestosownych i krępujących gości.

Występuję w składzie dwuosobowym- prowadzący oraz asystent.

DJ, Wodzirej- Marcin Krupa

Zapraszam do współpracy.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako DJ i Konferansjer i właściciel marki jaką jest Inny Poziom, dbam o to aby zadowolenie moich klientów było sprawą priorytetową. Każdemu Klientowi z przyjemnością poświęcam tyle czasu ile trzeba aby czuł się zaopiekowany i spokojny o swoją uroczystość. Spokój, profesjonalizm i luźna atmosfera to cechy jakie poczują Państwo od pierwszego kontaktu ze mną.

Każda uroczystość jest dla mnie wyjątkowa, do każdej podchodzę tak jak moi klienci. Tak jakby to był najważniejszy dzień w moim życiu i daję z siebie 110% podczas mojej pracy. Niejednokrotnie jest to zauważane przez gości i parę młodą co daje mi poczucie, że moja pasja jaką jest muzyka i prowadzenie uroczystości zmierza na coraz to inny poziom możliwości i zadowolenia przekładając się na jakość moich usług.

Oferuję pełną obsługę muzyczną, prowadzenie uroczystości, zabaw integracyjnych i animacji tanecznych. Dysponuję nowoczesnym, markowym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Estetyka i higiena pracy jest dla mnie bardzo istotna, "jak cię widzą tak cię piszą" wychodząc z tego założenia dbam aby moje stanowisko i prezencja były ładne, stonowane i nie odbierało blasku parze młodej, jednocześnie zaspokajając potrzeby wizualne i techniczne gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ofertę jaką Państwu zaprezentuję na początek można porównać do wybranego, markowego, wyjątkowego kroju garnituru. Po zapoznaniu się z nią przystąpimy wspólnie do szycia go na miarę. Tak aby idealnie leżał, nigdzie nie uwierał i nie drapał. Przenośnia ta ma zwizualizować pracę z Innym Poziomem. Tutaj każda usługa jest dopasowywana pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Nienawidzę pracy ze schematami. Wiadomo, wesele to tradycyjna uroczystość zawierająca stałe fragmenty lecz nikt nie powiedział, że muszą one być nudne i zwyczajne. Wszystko na Państwa uroczystości będzie wymarzone, tak jak tego Państwo oczekują i chcą a ja wprawnym okiem krawca usystematyzuje te marzenia i podpowiem jak je zrealizować tak żeby efekt był jak najlepszy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Inny Poziom funkcjonuje na rynku od 2018 roku. Wtedy też rozpocząłem profesjonalną podróż po świecie eventowym lecz muzyką i prowadzeniem uroczystości zajmuję się już od szkoły podstawowej.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna,
Oprawa konferansjerska i przeprowadzenie pary młodej i gości przez całą uroczystość,
Prowadzenie animacji tanecznych, zabaw integracyjnych i rywalizacji,
Prowadzeni oczepin,
Obsługa techniczna (nagłośnienie, oświetlenie, transport).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowa oferta obejmuje jedenaście godzin mojej pracy od godziny rozpoczęcia uroczystości. Na etapie podpisywania umowy można zindywidualizować parametry usługi i ustalimy jak będzie na Państwa uroczystości. W przypadku gdy ustalona ilość godzin nie wystarczy każda umowa daje możliwość przedłużenia jej trwania już na sali weselnej i w każdej chwili.

Skład, w którym występujemy.

Z reguły skład jest dwuosobowy. W ofercie podstawowej- prowadzący oraz asystent. W ofercie z saksofonistą- prowadzący oraz saksofonista. W przypadku bardziej rozbudowanych realizacji możliwe są osoby techniczne, towarzyszące, wszystko jest ustalane z Państwem przed uroczystością.

Jaki repertuar proponujemy?

Tutaj nie ma miejsca na schematy. Przygotowane z góry playlisty to nie moja bajka. Każdy utwór wybieram w momencie odtwarzania aktualnie słyszanego na parkiecie. Pozwala mi to na wyczucie sytuacji, preferencji, oczekiwań i sił gości na parkiecie tak aby idealnie dopasować się w to co się dzieje przede mną. Najlepiej czuje się w klimatach dance, funk, pop, rock, przebojach tanecznych i radiowych, od lat 50 ubiegłego wieku, aż do dnia dzisiejszego i wybranych przebojach klubowych. Minimalizuję użycie disco polo, lecz pamiętam o gościach lubujących się w tym gatunku. Na Państwa życzenie, dowolnie dostosuje profil muzyczny. Muzyka to moja miłość i nie ma w niej miejsca na fochy w kierunku konkretnych gatunków.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Oprawa konferansjerska to jeden z kluczowych elementów każdego wesela. Wyczucie gości i sprawienie żeby czuli się swobodnie to jedno z moich głównych zadań na Państwa uroczystości.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt nie może być byle jaki. Nie może być zawodny. Dlatego każdy element mojego wyposażenia jest z najwyższej półki, od najlepszych światowych producentów. Od jego jakości zależy bezpieczeństwo gości, jakość uroczystości i skuteczne wykonanie zlecenia. Nie może być mowy o awariach.
Marki na jakich pracuje to:
- QSC
- Mackie
- Turbosound
- Pioneer
- Allen & Heath
- Beyerdynamic
- Apple
- Shure
- AKG
- Chauvet
- Cameo
- Robe
- Lampa Pampa
- Alustage
- Three seconds
- WM Cases

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Jestem w stanie poprowadzić dla Państwa uroczystość w języku Polskim i Angielskim.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W ofercie posiadamy również ROCK SHOW, czyli blok z gitarą na żywo, dekorację sali światłem, ciężki dym (taniec w chmurach), pokaz pirotechniczny (fajerwerki, race, fontanny, iskry). Współpracujemy również ze znanym Iluzjonistą.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Oprawa świetlna jest w wersji podstawowej mojej oferty. Dysponuję światłami znanymi na wszystkich światowych estradach. Na specjalne życzenie możliwa jest rozbudowana oprawa świetlna z realizatorem i dekoracja sali światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej. Każdy klient ma możliwość dostarczenia listy utworów, które chciałby usłyszeć na swojej uroczystości.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeśli propozycje gości są stosowne do okoliczności i wpasują się w klimat i energię na parkiecie to staram się je uwzględniać. Lecz należy pamiętać, że DJ to nie szafa grająca na życzenie tylko osoba odpowiedzialna za powodzenie uroczystości, to fachowiec, który wie co robi więc dajmy mu pracować a zadowolenie przyjdzie z biegiem uroczystości, bo być może nasza wymarzona piosenka poleci już za moment, bez naszej ingerencji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Od 10 roku życia uczyłem się gry na instrumentach klawiszowych, następnie pojawiła się gitara, która ma szczególne miejsce w moim sercu i z którą od 10 lat jestem na scenie, następnie perkusja, kilka innych mniej istotnych instrumentów no i oczywiście DJing. Jestem certyfikowanym DJ'em, Wodzirejem i Animatorem imprez okolicznościowych. Po kursie Weddnig DJ Academy wspieranym przez największe organizacje DJskie, weddingowe i kulturowe w Polsce.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Sprawą niesamowitą jest widzieć uśmiech i zadowolenie pary młodej i gości po uroczystości. Kontakt z ludźmi, przeżywanie Państwa wyjątkowych chwil razem z Państwem i mój wkład w najważniejszy dzień Państwa życia to zdecydowanie moje główne paliwo. Gdy mogę udekorować te wspomnienia świetną muzyką i atmosferą sprawia mi to niesamowitą przyjemność, radość i przynosi spełnienie.

Inny Poziom DJ Marcin Krupa
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data imprezy: 10-02-2024
Wyrzysk
Data dodania: 11-02-2024

Było genialnie, polecam wszystkim.

Marcin
13-02-2024

Dziękuję serdecznie! Bardzo mi miło 😊

J
Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Poznań
Data dodania: 01-11-2023

Jeden z nielicznych solidnych punktów naszego wesela. Współpraca z fotografem wyglądała bardzo dobrze. Wszystko co było ustalone wcześniej było zrobione. Oczepiny poprowadzone w sposób, jak to później określali goście "nawet spoko! sprawny, niewieśniacki, niecringe'owy". Ogólnie rzecz biorąc to podczas wesela Marcin wie co ma robić i nie zawraca głowy parze młodej pierdołami. Ma szeroki repertuar muzyczny, znalazło się coś i dla cioci i dla ziomka. Z czystym sumieniem polecam, chooop się zna na robocie.

Marcin
17-11-2023

Dziękuję Kochani 😊🙏

I
Ika i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Sieraków
Data dodania: 16-10-2023

Długo, (bo aż półtora miesiąca) zastanawialiśmy się co możemy napisać o innypoziomdj, żeby ta opinia wyraziła to, jak dobrą robotę odwalił Marcin na naszym weselu!
Nie wiem jakie są cechy idealnego DJa ale Marcin może być definicją tego zawodu. Wymienię kilka tych atutów:
Pasja i zaangażowanie! Widać, że Marcin żyje tym co robi, a wręcz jara się, na naszym weselu my jaraliśmy się razem z nim, a co najważniejsze porywa gości do tańca.
Talent! To co odwalił na gitarze elektrycznej było absolutnie niesamowite. Podczas pokazu jego umiejętności gry na żywym instrumencie zarówno goście jak i my czuliśmy się jakbyśmy włożyli palce do gniazdka z prądem. Mega energia.
Osobowość - Marcin to niezwykle sympatycznym człowiek, zawsze ale to zawsze uśmiechnięty. Do tego spełnia każdą zachciankę pary młodej bez mrugnięcia okiem.
Wesele marzeń - Poprowadził imprezkę dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Muzyka dobierana na bieżąco, bloki animacji prowadzone tak, że wszyscy goście zbiegali się na parkiet, żadnej wiochy, żadnych dwuznacznych zabaw typu trykanie balona- no po prostu klasunia. Złoty człowiek, uwielbiamy Cię Marcin, dziękujemy jeszcze raz za zabawę i polecamy wszystkim ❤️
PS - jeśli zastanawiacie się nad wyborem innypoziomdj to dam Wam radę- po prostu umówcie się na spotkanie- zobaczycie jaką ten gościu ma dobrą energię. My też Marcina wcześniej nie znaliśmy, a wystarczyło jedno spotkanie żeby się przekonać, że to odpowiednia dla nas osoba.

Marcin
26-10-2023

Serce rośnie, duma rozpiera 🥰 Dziękuję z całych sił! 🙏🙏🙏

K
Karolina i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Miłosław
Data dodania: 16-10-2023

Na początku myśleliśmy „hmm, taka jego rola, żeby obiecywać gruszki na wierzbie”….jednak przekonaliśmy się, że Marcin naprawdę ma fach w ręce! Oprawa muzyczna była WYŚMIENITA!!!!! Zabawy super, repertuar petarda a sama komunikatywność na wysokim innym poziomie! Dogrywki saksofonisty również świetne!

Z czystym sumieniem mozemy powiedzieć, że Marcin sprawił, że nasza uroczystość była idealna :)

Marcin
26-10-2023

Bardzo mi miło to czytać! Dziękuję ❤

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Wiktorówko
Data dodania: 18-09-2023

Nasze wesele poprowadzone przez Inny Poziom było najlepszą imprezą na jakiej byliśmy! Goście byli zachwyceni doborem repertuaru, animacjami, nieszablonowymi zabawami na oczepinach. Kontakt z Marcinem w trakcie planowania wesela bez zastrzeżeń, zawsze oferował pomoc nawet w kwestiach niemuzycznych. Najlepiej wydane pieniądze w naszym życiu, lepszej zabawy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecamy w 100%!

Marcin
20-09-2023

Szalona impreza! Dziękuję za zaufanie 🥰

J
Jakub i Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Płońsk
Data dodania: 15-09-2023

Nie wiem, czy da się w Polsce znaleźć lepszego DJ-a na wesele. Po prostu wszystko było idealne: kontakt z Marcinem, atmosfera na sali, a przede wszystkim pokłady energii, które Marcin posiada, są nie do opisania. Czy to była godzina 19:00 i powitanie gości, czy 4:40, kiedy impreza zbliżała się ku końcowi, Marcin dostarczał niesamowite wrażenia. Oczepiny, zabawy taneczne, układy choreograficzne stworzone przez Marcina, oraz kontakt z gośćmi weselnymi - wszystko to było na najwyższym poziomie. Żadne inne wesele, na którym byłem, pod względem muzycznym nie dorównywało występowi Marcina, nawet nie zbliżało się do tego poziomu. Muzyka była dostosowana do gustów wszystkich gości. Gdybym miał słuchać każdego z naszych gości osobno, jak bardzo podobała im się muzyka i to, co Marcin prezentował, to zapewne musiałbym siedzieć na tej sali do pierwszej rocznicy mojego ślubu. Przysięgam, że nie spotkałem się jeszcze po weselu z tak wieloma pochwałami, jakie padły na temat Marcina. Niewiarygodnie polecam jego usługi - to po prostu pełen profesjonalizm.

Marcin
20-09-2023

Dziękuję Wika, Dziękuję Kuba! To był dla mnie zaszczyt 😊

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Tłokinia Kościelna
Data dodania: 12-09-2023

DJ to chyba najważniejszy usługodawca na weselu, który ma największy wpływ na poziom zabawy gości. Presja jest więc duża, ale Marcin poradził sobie na medal. I to złoty! Począwszy od prezentacji oferty, przez ustalanie szczegółów przed weselem aż do samego prowadzenia imprezy, Marcin wyróżniał się świetną komunikatywnością. Wziął pod uwagę nasze preferencje muzyczne (wysłaliśmy mu naszą playlistę), i konsekwentnie je realizował. Co dla nas istotne, podczas kolejnych bloków muzycznych, piosenki były utrzymane w podobnym klimacie, więc goście tańcząc do jednego stylu piosenki chętnie zostawali na kolejne, a niestety u innych DJów nie jest to takie oczywiste. Parkiet był zatem ciągle zapełniony. Dodatkowe atrakcje typu Rock Show albo układy taneczne prowadzone przez Marcina były bardzo ciekawym urozmaiceniem. Najlepszym potwierdzeniem naszej opinii były pytania gości skąd wytrzasnęliśmy takiego DJa :)
Gorąco polecamy!

Marcin
13-09-2023

Bardzo mi miło 😊❤

K
Klaudia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Połajewo
Data dodania: 07-09-2023

Ogromne podziękowania dla Inny Poziom Marcin Krupa, który zajął się obsługą naszego wesela. Pełen profesjonalizm od samego początku imprezy aż do końca naszego najwspanialszego dnia!
Marcin wykazał się świetną organizacją. Dzięki temu impreza była cudowna i z dobrym smakiem.
Realizatorsko pod względem technicznym (wysokiej klasy sprzęt) również było wspaniale.
Marcin świetnie zrealizował wszystkie zaplanowane części wesela.
Ciężki dym w trakcie pierwszego tańca - piorunujący efekt tańca w chmurach.
Wjazd tortu z oprawą Innego Poziomu w wersji niespodzianka - dokonaliśmy świetnego wyboru wybierając tę wersję - naprawdę było warto :D
Zabawy, belgijka i animacje taneczne były świetnie przemyślane i sprawiły nam oraz gościom wielką frajdę. Marcin z uśmiechem genialnie wprowadzał w dobry nastrój nas i wszystkich gości. Oczepiny oraz zabawy po oczepinach były fenomenalne.
Kontakt z Marcinem to również sama przyjemność - wszystkie ustalenia i sugestie mogliśmy na bieżąco przedyskutować.
Polecamy!

Marcin
08-09-2023

🙏 Dziękuję za wszystko! ♥️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: INNY POZIOM
NIP: 6070087216
Imię i nazwisko: Marcin Krupa
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
731-403...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8521
Zadzwoń
731-403...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy