Dekoracja światłem sal weselnych, bankietowych, oświetlenie dynamiczne id:18870

Kontakt

604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (2)
Radzymin, mazowieckie
Data dodania: 03-02-2016
Liczba odwiedzin: 365

Oferta

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem stała się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych i nie tylko. Dzięki niej można odmienić najprostsze sale weselne i nadać im romantycznego klimatu. W swojej ofercie mamy kilka wariantów do wyboru:

Wariant 1 – podstawowy
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej:
Wariant podstawowy zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły Gości weselnych. Oświetlamy tło za Parą Młodą ściany, bufety i inne ciekawe elementy architektoniczne sali weselnej na wybrany przez Parę Młodą kolor.

Wariant 2 – rozszerzony
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym:
W wariancie rozszerzonym oświetlamy część w której usytuowane są stoły Gości weselnych oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor.

Wariant 3 – rozszerzony plus
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym dodatkowo z użyciem urządzeń dynamicznych (głowy ruchome):
Wariant numer 3 zawarte jest oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły dla Gości oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor oraz przygotujemy oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego z wykorzystaniem urządzeń inteligentnych sterowanych za pomocą protokołu DMX. Technik oświetleniowy dostępny będzie przez cały czas trwania uroczystości. Całość stworzy ciekawą grę świateł i romantyczny klimat.

Ścianka dekoracyjna za Parą Młodą:

Proponujemy elegancką ściankę dekoracyjną z kwiatów materiałowych. Tło za Parą Młodą składa się z trzech segmentów o wymiarach 1,5 metra szerokości na 3,2 metry wysokości. Możemy przygotować jeden, dwa bądź trzy segmenty które stworzą jedną dużą całość. Ściankę dekoracyjną oświetlamy na wybrany przez Parę Młodą kolor.

Dekoracja światłem na stoły weselne:

Jako dopełnienie dekoracji światłem proponujemy dekoracyjne tuby szklane w których znajdują się materiałowe kwiaty, specjalne wodoodporne urządzenie i świece pływające. Oświetlenie możemy wybrać z piętnastu dostępnych kolorów. Dopełnieniem są satynowe wstążki i kokardy zawiązane na szklanym wazonie. Oczywiście pomożemy dobrać odpowiednią kolorystykę, tak aby całość tworzyła unikatowy klimat weselny

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dekoracja światłem sal weselnych, bankietowych, oświetlenie dynamiczne id:18870
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika
Dodano: 08-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Serocsk
Polecamy w 100%!!!
Dekoracja wspaniała. Ścianka z kwiatów przepiękna, dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach!!!
Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście do klienta!
To wszystko sprawiło, że nasze wesele było niezapomnianym przeżyciem!
Monika i Witek
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 20-06-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Serock
Nasze wesele odbyło się 17/06/2017. Pan Jarosław świetnie zajął się dekoracyjnym oświetleniem naszej sali, zdjęcia wychodziły piękne choć mam ich dopiero namiastkę, z niecierpliwością czekam na zdjęcia od fotografa. Współpracę z Panem Jarosławem mogę szczerze polecić. Pozdrawiam

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:JS51-Event
Imię:Jarosław
Nazwisko:Szmurło
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Radzymin
Kod:05-250
Adres:Radzymin

Nowe ogłoszenia