Dekoracja światłem sal weselnych, bankietowych, oświetlenie dynamiczne id:18870

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dekoracja światłem sal weselnych, bankietowych, oświetlenie dynamiczne

Ostatnio widziany 16-01-2018
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Radzymin, mazowieckie
Data dodania: 03-02-2016
Liczba odwiedzin: 741

Oferta

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem stała się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych i nie tylko. Dzięki niej można odmienić najprostsze sale weselne i nadać im romantycznego klimatu. W swojej ofercie mamy kilka wariantów do wyboru:

Wariant 1 – podstawowy
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej:
Wariant podstawowy zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły Gości weselnych. Oświetlamy tło za Parą Młodą ściany, bufety i inne ciekawe elementy architektoniczne sali weselnej na wybrany przez Parę Młodą kolor.

Wariant 2 – rozszerzony
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym:
W wariancie rozszerzonym oświetlamy część w której usytuowane są stoły Gości weselnych oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor.

Wariant 3 – rozszerzony plus
Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym dodatkowo z użyciem urządzeń dynamicznych (głowy ruchome):
Wariant numer 3 zawarte jest oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły dla Gości oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor oraz przygotujemy oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego z wykorzystaniem urządzeń inteligentnych sterowanych za pomocą protokołu DMX. Technik oświetleniowy dostępny będzie przez cały czas trwania uroczystości. Całość stworzy ciekawą grę świateł i romantyczny klimat.

Cena każdego pakietu zależna jest od wielkości sali weselnej oraz ilości punktów do przygotowania.

Dodatkowo oferujemy:

- Ściankę dekoracyjną za stołem Pary Młodej:

Proponujemy elegancką ściankę dekoracyjną z kwiatów materiałowych. Tło za Parą Młodą składa się z trzech segmentów o wymiarach 1,5 metra szerokości na 3,2 metry wysokości. Możemy przygotować jeden, dwa bądź trzy segmenty które stworzą jedną dużą całość. Ściankę dekoracyjną oświetlamy na wybrany przez Parę Młodą kolor.

- Dekoracja światłem na stoły weselne:

Jako dopełnienie dekoracji światłem proponujemy dekoracyjne tuby szklane w których znajdują się materiałowe kwiaty, specjalne wodoodporne urządzenie i świece pływające. Oświetlenie możemy wybrać z piętnastu dostępnych kolorów. Dopełnieniem są satynowe wstążki i kokardy zawiązane na szklanym wazonie. Oczywiście pomożemy dobrać odpowiednią kolorystykę, tak aby całość tworzyła unikatowy klimat weselny

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dekoracja światłem sal weselnych, bankietowych, oświetlenie dynamiczne id:18870
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magdalena & Imran
Magdalena & Imran
(5)
Dodano: 08-12-2017
Data imprezy: 02-12-2017
Miejscowość: WARSZAWA
Pan Jarosław jest wspaniałym profesjonalistą i cierpliwą, uprzejmą osobą. Dekoracja światłem wykonana na naszej sali była absolutną petardą. Mieliśmy 40 punktów świetlnych doświetlających różne miejsca na sali i dodatkowe oświetlenie parkietu, całośc robiła niesamowite wrażenie. Pan Jarosław przyjechał dzień wcześniej na salę, aby ją obejrzeć i przygotować się do realizacji, wszystko było gotowe na czas, a po weselu zajął się demontażem. Wszystko dyskretnie i z największą dbałością o szczegóły. Polecam na milion procent!
Magda
Magda
(5)
Dodano: 22-08-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Warszawa
Mieliśmy wesele 19.08. Dekoracja wspaniała. Ścianka wykonana przez Pana Jarosława była przepiękna, o wiele lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Dodatkowe podświetlenie jeszcze bardziej podkreśliło jej walory. Gdybym miała urządzać wesele ponownie na pewno wybrałabym hotel Pan Tadeusz! Polecam!
Monika
Monika
(5)
Dodano: 08-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Serocsk
Polecamy w 100%!!!
Dekoracja wspaniała. Ścianka z kwiatów przepiękna, dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach!!!
Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście do klienta!
To wszystko sprawiło, że nasze wesele było niezapomnianym przeżyciem!
Monika i Witek
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 20-06-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Serock
Nasze wesele odbyło się 17/06/2017. Pan Jarosław świetnie zajął się dekoracyjnym oświetleniem naszej sali, zdjęcia wychodziły piękne choć mam ich dopiero namiastkę, z niecierpliwością czekam na zdjęcia od fotografa. Współpracę z Panem Jarosławem mogę szczerze polecić. Pozdrawiam

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:JS51-Event
Imię:Jarosław
Nazwisko:Szmurło
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Radzymin
Kod:05-250
Adres:Radzymin

Nowe ogłoszenia