Dekoracja światłem, oświetlenie parkietu, tło z kwiatów, napis LOVE id:18870

Radzymin, mazowieckie
(9)
Dodaj opinię
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem stała się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych i nie tylko. Dzięki niej można odmienić najprostsze sale weselne i nadać im romantycznego klimatu. W swojej ofercie mamy kilka wariantów do wyboru:

Wariant 1 - Podstawowy

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym.
Wariant podstawowy zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły Gości weselnych. Oświetlamy tło za Parą Młodą, ściany, bufety i inne ciekawe elementy architektoniczne sali weselnej na wybrany przez Parę Młodą kolor.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze


Wariant 2 – Podstawowy Plus

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym.
W wariancie Podstawowym Plus oświetlamy część w której usytuowane są stoły Gości weselnych oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor. Dodatkowo przygotujemy dwie głowice ruchome podłączone pod sterownik DMX usytuowane na 2 metrowych kratownicach quadro okrytych białym pokrowcem elastycznym.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze
- 2 głowice ruchome


Wariant 3 – Rozszerzony

Wariant 3 zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły dla Gości i na parkiecie tanecznym na wybrany przez Parę Młodą kolor. Dodatkowo przygotujemy oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego - 6 głów ruchomych sterowanych przez technika. Będzie on czuwał nad działaniem oświetlenia przez cały czas trwania uroczystości. Dodatkowo wariant ten zawiera wytwornicę mgły, która sprawi, że efekty wizualne będą jeszcze lepsze.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze
- 6 głowic ruchomych
- wytwornica mgły
- opieka technika oświetleniowca


Wariant 4 – Rozszerzony Plus

Wariant 4 zawiera oświetlenie statyczne części jadalnej i parkietu tanecznego na wybrany przez Parę Młodą kolor z możliwością jego zmiany w trakcie imprezy. Dodatkowo 10 głowic ruchomych usytuowanych na 6 metrowej profesjonalnej rampie quadro za lub przed Zespołem/Dj’em oraz wytwornicę mgły, która potęguję efekt oświetlenia na parkiecie tanecznym.
Nad całością czuwa technik oświetleniowy, który steruje całym sprzętem za pomocą protokołu DMX.

W skrócie:
- dekoracja statyczna (możliwość zmiany koloru w trakcie imprezy)
- 10 głowic ruchomych
- wytwornica mgły
- opieka technika oświetleniowca

Tło za stołem Pary Młodej

Proponujemy elegancką ściankę dekoracyjną z kwiatów materiałowych. Tło za stołem Pary Młodej ma wymiar 3,2 metra wysokości oraz 5 metrów szerokości.
Ściankę dekoracyjną oświetlamy reflektorami LED na wybrany przez Parę Młodą kolor.


Dekoracja światłem na stołach weselnych

Jako dopełnienie dekoracji światłem proponujemy dekoracyjne tuby szklane w których znajdują się materiałowe kwiaty, wodoodporne urządzenie wykonane w technologii LED i świece pływające. Kolor możemy wybrać z trzynastu dostępnych. Dopełnieniem są satynowe wstążki i kokardy zawiązane na szklanym wazonie.
Pomożemy dobrać odpowiednią kolorystykę, tak aby całość tworzyła unikatowy klimat weselny. Tego typu dekorację z powodzeniem możemy wykorzystać np. w kościele czy ślubie plenerowym.

Kategoria:

Dekoracje światłem Radzymin

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dekoracja światłem, oświetlenie parkietu, tło z kwiatów, napis LOVE id:18870
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Serock
Data dodania: 27-11-2018
Efekt w zakresie dekoracji, obsługi DJ i oświetlenia był fantastyczny. Pan Jarek bardzo się postarał. Przy jego warsztacie znalazło się też miejsce dla dzieci, którym pozwolił "robić dym i puszczać światła". Dla nich to niezapomniana impreza, a dla Pana Jarka słowa uznania. Wszystko to sprawiło, że zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni.
Basia i Marek.
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-11-2018
Warszawa
Data dodania: 26-11-2018
Efekt przerósł nasze oczekiwania - sala po zainstalowaniu oświetlenia wyglądała przepięknie. Dodatkowo fantastyczny kontakt i absolutny profesjonalizm podczas realizacji. Gorąco polecam.
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Warszawa
Data dodania: 04-11-2018
W 100% pełna satysfakcja
Pan Jarosław jest osobą uczynną i pomocną a przede wszystkim zna się na swojej pracy. Dekoracja przepiękna na żywo wyglądała wręcz fantastycznie, oświetlenie wyglądało przecudnie i profesjonalnie zorganizowane. Goście zachwyceni wystrojem i oświetleniem sali, obsługa strasznie pomocna, uczynna oraz miła. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela w takim miejscu jak hotel Pan Tadeusz. To wszystko razem sprawiło że ten dzień był dla nas niezapomniany. Sylwia & Tomasz.
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Serock
Data dodania: 05-09-2018
Na początku planowałam robić wszystkie dekoracje sama. Jednak milion innych spraw związanych ze ślubem sprawił, że na ostatnią chwilę zdecydowałam się wykupić dekoracje – był to strzał w dziesiątkę :)
Podświetlona sala i kwiaty w tubach sprawiły, że sala wyglądała pięknie, a goście często pytali mnie, czy kwiaty są prawdziwe i zgodnie chwalili dekoracje.
Nie zawsze warto robić wszystko samemu, czasem lepiej powierzyć część obowiązków profesjonalistom. W tym przypadku był to dobry wybór, tym bardziej, że z Panem Jarosławem współpracuje się świetnie!
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Serock
Data dodania: 31-07-2018
Pan Jarek to profesjonalista, który dyskretnie uświetnił naszą imprezę światłem i podkreślił atuty sali. Na żywo wyglądało świetnie, a gdy oglądam pierwsze filmiki od znajomych jestem pełna zachwytu i już wiem, że niecierpliwie czekam na efekt pracy kamerzysty.
Ścianka kwiatowa jest przepiękna, usłyszeliśmy na jej temat wiele komplementów od zaproszonych gości.
Współpracę z Panem Jarkiem szczerze polecam :)
M
Magdalena & Imran
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-12-2017
WARSZAWA
Data dodania: 08-12-2017
Pan Jarosław jest wspaniałym profesjonalistą i cierpliwą, uprzejmą osobą. Dekoracja światłem wykonana na naszej sali była absolutną petardą. Mieliśmy 40 punktów świetlnych doświetlających różne miejsca na sali i dodatkowe oświetlenie parkietu, całośc robiła niesamowite wrażenie. Pan Jarosław przyjechał dzień wcześniej na salę, aby ją obejrzeć i przygotować się do realizacji, wszystko było gotowe na czas, a po weselu zajął się demontażem. Wszystko dyskretnie i z największą dbałością o szczegóły. Polecam na milion procent!
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Warszawa
Data dodania: 22-08-2017
Mieliśmy wesele 19.08. Dekoracja wspaniała. Ścianka wykonana przez Pana Jarosława była przepiękna, o wiele lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Dodatkowe podświetlenie jeszcze bardziej podkreśliło jej walory. Gdybym miała urządzać wesele ponownie na pewno wybrałabym hotel Pan Tadeusz! Polecam!
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
Serocsk
Data dodania: 08-07-2017
Polecamy w 100%!!!
Dekoracja wspaniała. Ścianka z kwiatów przepiękna, dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach!!!
Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście do klienta!
To wszystko sprawiło, że nasze wesele było niezapomnianym przeżyciem!
Monika i Witek
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Jarosław Szmurło

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dekoracja-weselna
Imię i nazwisko:Jarosław Szmurło
Adres:Radzyminul. Radzymin
05-250woj. mazowieckie
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-02-2016, liczba odwiedzin: 2227
Telefon
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie