Dekoracja światłem, oświetlenie parkietu, tło z kwiatów, napis LOVE id:18870

Radzymin, mazowieckie
(10)
Dodaj opinię
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem stała się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych i nie tylko. Dzięki niej można odmienić najprostsze sale weselne i nadać im romantycznego klimatu. W swojej ofercie mamy kilka wariantów do wyboru:

Wariant 1 - Podstawowy

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym.
Wariant podstawowy zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły Gości weselnych. Oświetlamy tło za Parą Młodą, ściany, bufety i inne ciekawe elementy architektoniczne sali weselnej na wybrany przez Parę Młodą kolor.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze


Wariant 2 – Podstawowy Plus

Dekoracja światłem statycznym w części jadalnej i na parkiecie tanecznym.
W wariancie Podstawowym Plus oświetlamy część w której usytuowane są stoły Gości weselnych oraz parkiet taneczny na wybrany przez Parę Młodą kolor. Dodatkowo przygotujemy dwie głowice ruchome podłączone pod sterownik DMX usytuowane na 2 metrowych kratownicach quadro okrytych białym pokrowcem elastycznym.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze
- 2 głowice ruchome


Wariant 3 – Rozszerzony

Wariant 3 zawiera oświetlenie statyczne części w której usytuowane są stoły dla Gości i na parkiecie tanecznym na wybrany przez Parę Młodą kolor. Dodatkowo przygotujemy oświetlenie dynamiczne parkietu tanecznego - 6 głów ruchomych sterowanych przez technika. Będzie on czuwał nad działaniem oświetlenia przez cały czas trwania uroczystości. Dodatkowo wariant ten zawiera wytwornicę mgły, która sprawi, że efekty wizualne będą jeszcze lepsze.

W skrócie:
- dekoracja statyczna w wybranym kolorze
- 6 głowic ruchomych
- wytwornica mgły
- opieka technika oświetleniowca


Wariant 4 – Rozszerzony Plus

Wariant 4 zawiera oświetlenie statyczne części jadalnej i parkietu tanecznego na wybrany przez Parę Młodą kolor z możliwością jego zmiany w trakcie imprezy. Dodatkowo 10 głowic ruchomych usytuowanych na 6 metrowej profesjonalnej rampie quadro za lub przed Zespołem/Dj’em oraz wytwornicę mgły, która potęguję efekt oświetlenia na parkiecie tanecznym.
Nad całością czuwa technik oświetleniowy, który steruje całym sprzętem za pomocą protokołu DMX.

W skrócie:
- dekoracja statyczna (możliwość zmiany koloru w trakcie imprezy)
- 10 głowic ruchomych
- wytwornica mgły
- opieka technika oświetleniowca

Tło za stołem Pary Młodej

Proponujemy elegancką ściankę dekoracyjną z kwiatów materiałowych. Tło za stołem Pary Młodej ma wymiar 3,2 metra wysokości oraz 5 metrów szerokości.
Ściankę dekoracyjną oświetlamy reflektorami LED na wybrany przez Parę Młodą kolor.


Dekoracja światłem na stołach weselnych

Jako dopełnienie dekoracji światłem proponujemy dekoracyjne tuby szklane w których znajdują się materiałowe kwiaty, wodoodporne urządzenie wykonane w technologii LED i świece pływające. Kolor możemy wybrać z trzynastu dostępnych. Dopełnieniem są satynowe wstążki i kokardy zawiązane na szklanym wazonie.
Pomożemy dobrać odpowiednią kolorystykę, tak aby całość tworzyła unikatowy klimat weselny. Tego typu dekorację z powodzeniem możemy wykorzystać np. w kościele czy ślubie plenerowym.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dekoracja światłem, oświetlenie parkietu, tło z kwiatów, napis LOVE id:18870
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Ciechanowiec
Data dodania: 10-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
Miła i sprawna obsługa, światło dostosowane w 100% do Naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Polecamy serdecznie 😊
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Serock
Data dodania: 27-11-2018
Efekt w zakresie dekoracji, obsługi DJ i oświetlenia był fantastyczny. Pan Jarek bardzo się postarał. Przy jego warsztacie znalazło się też miejsce dla dzieci, którym pozwolił "robić dym i puszczać światła". Dla nich to niezapomniana impreza, a dla Pana Jarka słowa uznania. Wszystko to sprawiło, że zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni.
Basia i Marek.
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-11-2018
Warszawa
Data dodania: 26-11-2018
Efekt przerósł nasze oczekiwania - sala po zainstalowaniu oświetlenia wyglądała przepięknie. Dodatkowo fantastyczny kontakt i absolutny profesjonalizm podczas realizacji. Gorąco polecam.
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Warszawa
Data dodania: 04-11-2018
W 100% pełna satysfakcja
Pan Jarosław jest osobą uczynną i pomocną a przede wszystkim zna się na swojej pracy. Dekoracja przepiękna na żywo wyglądała wręcz fantastycznie, oświetlenie wyglądało przecudnie i profesjonalnie zorganizowane. Goście zachwyceni wystrojem i oświetleniem sali, obsługa strasznie pomocna, uczynna oraz miła. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela w takim miejscu jak hotel Pan Tadeusz. To wszystko razem sprawiło że ten dzień był dla nas niezapomniany. Sylwia & Tomasz.
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Serock
Data dodania: 05-09-2018
Na początku planowałam robić wszystkie dekoracje sama. Jednak milion innych spraw związanych ze ślubem sprawił, że na ostatnią chwilę zdecydowałam się wykupić dekoracje – był to strzał w dziesiątkę :)
Podświetlona sala i kwiaty w tubach sprawiły, że sala wyglądała pięknie, a goście często pytali mnie, czy kwiaty są prawdziwe i zgodnie chwalili dekoracje.
Nie zawsze warto robić wszystko samemu, czasem lepiej powierzyć część obowiązków profesjonalistom. W tym przypadku był to dobry wybór, tym bardziej, że z Panem Jarosławem współpracuje się świetnie!
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Serock
Data dodania: 31-07-2018
Pan Jarek to profesjonalista, który dyskretnie uświetnił naszą imprezę światłem i podkreślił atuty sali. Na żywo wyglądało świetnie, a gdy oglądam pierwsze filmiki od znajomych jestem pełna zachwytu i już wiem, że niecierpliwie czekam na efekt pracy kamerzysty.
Ścianka kwiatowa jest przepiękna, usłyszeliśmy na jej temat wiele komplementów od zaproszonych gości.
Współpracę z Panem Jarkiem szczerze polecam :)
M
Magdalena & Imran
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-12-2017
WARSZAWA
Data dodania: 08-12-2017
Pan Jarosław jest wspaniałym profesjonalistą i cierpliwą, uprzejmą osobą. Dekoracja światłem wykonana na naszej sali była absolutną petardą. Mieliśmy 40 punktów świetlnych doświetlających różne miejsca na sali i dodatkowe oświetlenie parkietu, całośc robiła niesamowite wrażenie. Pan Jarosław przyjechał dzień wcześniej na salę, aby ją obejrzeć i przygotować się do realizacji, wszystko było gotowe na czas, a po weselu zajął się demontażem. Wszystko dyskretnie i z największą dbałością o szczegóły. Polecam na milion procent!
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Warszawa
Data dodania: 22-08-2017
Mieliśmy wesele 19.08. Dekoracja wspaniała. Ścianka wykonana przez Pana Jarosława była przepiękna, o wiele lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Dodatkowe podświetlenie jeszcze bardziej podkreśliło jej walory. Gdybym miała urządzać wesele ponownie na pewno wybrałabym hotel Pan Tadeusz! Polecam!
Pokaż więcej opinii
Jarosław Szmurło

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dekoracja-weselna
Imię i nazwisko:Jarosław Szmurło
Adres:Radzyminul. Radzymin
05-250woj. mazowieckie
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-02-2016, liczba odwiedzin: 2637
Telefon
604-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Radzymin

Zobacz wszystkie kategorie