Zobacz zdjęcia (14)
Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 1
Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 2 Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 3 Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 4 Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 5
Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 14

Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer id:43831

od 3000 do 4000 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
882-842...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć! Mam na imię Kamil i pracą w charakterze DJ-a zajmuję się od wielu lat.
Prowadzę różne przyjęcia okolicznościowe oraz imprezy firmowe, ale moim konikiem są wesela. Moim atutem jest bogata biblioteka muzyczna, którą jestem w stanie dostosować do Was, Waszych gości lub zrealizować repertuar na miarę konkretnych oczekiwań. Łatwo nawiązuję kontakt z osobami w każdym wieku co gwarantuje dobrą zabawę. W ramach oferty zapewniam właściwe oświetlenie oraz doskonale brzmiący sprzęt audio.
Czego możecie się spodziewać?
Pełnej dowolności odnośnie repertuaru. Oprawa muzyczna będzie stała na najwyższym poziomie. W przerwach na atrakcje, czy posiłki będzie elegancka i spokojna tak aby zapewnić swobodny klimat. Podczas zabawy zaserwuję same hity, które swoją energią nie pozwolą nikomu zejść z parkietu.
Eleganckiego i kulturalnego prowadzenia uroczystości wraz z możliwością wykorzystania nowych i świeżych zabaw, które chętnie z Wami omówię. To Wy ustalacie swoje zasady, a ja jestem osobą która zrealizuje Waszą wizję.
Prowadzę również wesela w języku angielskim. Brakuje mi jeszcze akcentu prowadzących brytyjską wersję Top Gear, ale miałem już przyjemność prowadzić kilkanaście bardzo udanych wesel anglojęzycznych :)
Jak gram?
Bardzo chętnie przyjmuje listy piosenek „Must Have”, a w niektórych przypadkach „Never ever” (gdzie często ląduje jeden gatunek – disco polo :)).
Dlatego zapraszam do przesłuchania mojej własnej playlisty utworów, które zdarza mi się grać najczęściej. Podczas wyboru repertuaru możecie na niej bazować, stworzyć lub współtworzyć z gośćmi własną playlistę.
Najlepsze z najlepszych zawiera w sobie przekrój wszystkich gatunków, dekad oraz styli, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Listę znajdziecie na mojej stronie internetowej lub poprzez wyszukanie użytkownika djlevy.kontakt.

PS: Na serwisie jestem od niedawna dlatego zachęcam do zajrzenia do opinii na mojej stronie internetowej :)

Napiszcie mi o coś o Waszym weselu w wiadomości prywatnej, mailu lub jeśli chcecie możemy połączyć się w formie videorozmowy za pośrednictwem FaceTime lub What's up. Poznajmy się!

Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer - film 1 Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer - film 1

Oferta Dj Levy

Wesele

od 3000 do 4000zł/ wesele

Opinie Dj Levy (1)

Kamil Lewandowski DJ/Konferansjer id:43831
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wrocław
Data dodania: 24-10-2022

Gorąco polecam Kamila 😄
Profesjonalista, bez którego Nasze wesele nie byłoby takie samo. Doskonale dopasowuje repertuar do osób na parkiecie. Muzyka ustalona jest z parą młoda przed weselem, dzięki czemu mieliśmy pewność, że utwory będą dopasowane pod nasz gust muzyczny. Wszyscy dobrze się bawili, nie było negatywnej opinii od nikogo spośród gości. My jesteśmy szczęśliwi ze Kamil towarzyszył nam w tym ważnym dla nas wieczorze i z całego serca polecamy go każdej Młodej Parze!

Kamil
26-10-2022

Bardzo Wam dziekuję!

Kontakt Dj Levy

Nazwa firmy: Dj Levy
Imię i nazwisko: Kamil Lewandowski
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
882-842...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1281
Zadzwoń
882-842...
Napisz

Popularne miasta w okolicy