Karolina Rogowska - Fotografia Artystyczna id:15434

Oferta
Dodaj do plannera

Na wstępie serdecznie gratuluję Wam podjęcia pięknej decyzji o wspólnym życiu, to wspaniała i fascynująca przygoda!
Fotografowanie uroczystości Waszego ślubu, to dla mnie zaszczyt, dlatego pragnę pokazać to wszystko, co się wydarzy pięknie i ponadczasowo.

Styl w jakim pracuję, to kreatywny fotoreportaż, czyli obserwacja tego, co się dzieje i zamykanie tego co widzę w miłe dla Waszych oczu kadry. W mojej pracy zawsze towarzyszy mi mój mąż, który jest moim asystentem i drugim fotografem. Razem patrzymy dla Was z dwóch różnych perspektyw i różnych miejsc, co sprawia, że zdjęcia są ciekawsze, a historia dnia Waszego ślubu jest opowiedziana jeszcze pełniej.

Opowiadając historię dla Was pokazujemy emocje, które Wam towarzyszą, jesteśmy blisko Waszych rodzin i przyjaciół, nasz wzrok przykuwają detale, które tak pieczołowicie wybieracie na tą niezwykłą okazję oraz subtelne gesty jakimi obsypujecie siebie i najbliższych. Wszystko to i wiele więcej mówi kim jesteście i o tym chcemy opowiedzieć.

Na koniec dodam, iż dobre zdjęcia, to nie tylko dobry fotograf, ale również dobra relacja z fotografem, dlatego ważne są dla mnie Wasze oczekiwania. Chętnie spotkam się z Wami i odpowiem na wszystkie Wasze pytania, abyśmy w trakcie zdjęć czuli się dobrze i mieli do siebie zaufanie.

Będzie mi miło Was poznać!


Pozdrawiam Was ciepło,
Karolina Rogowska

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Szczegóły mojej pracy chętnie podam w przygotowanej dla Was ofercie - proszę tylko o kontakt telefoniczny lub wiadomość mailową od Was. Odpowiem niezwłocznie!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

609-578...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Karolina Rogowska - Fotografia Artystyczna
Imię:Karolina
Nazwisko:Rogowska
Województwo:śląskie
Miejscowość:Czechowice-Dziedzice
Kod:43-502
Data dodania: 17-07-2015
Liczba odwiedzin: 423

Nowe ogłoszenia