Rogowscy Fotografia id:15434

Kontakt

609-578...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Czechowice-Dziedzice, śląskie
Data dodania: 17-07-2015
Liczba odwiedzin: 622

Oferta

Na wstępie serdecznie gratulujemy Wam podjęcia pięknej decyzji o wspólnym życiu, to wspaniała i fascynująca przygoda!
Fotografowanie uroczystości Waszego ślubu, to dla nas zaszczyt, dlatego pragniemy pokazać to wszystko, co się wydarzy pięknie i ponadczasowo.

Styl w jakim pracujemy, to kreatywny fotoreportaż, czyli obserwacja tego, co się dzieje i zamykanie tego, co widzimy w miłe dla Waszych oczu kadry.
Razem patrzymy dla Was z dwóch różnych perspektyw i różnych miejsc, co sprawia, że zdjęcia są ciekawe, a historia dnia Waszego ślubu jest opowiedziana w sposób pełny.

Opowiadając historię dla Was pokazujemy emocje, które Wam towarzyszą, jesteśmy blisko Waszych rodzin i przyjaciół, nasz wzrok przykuwają detale, które tak pieczołowicie wybieracie na tą niezwykłą okazję oraz subtelne gesty jakimi obsypujecie siebie i najbliższych. Wszystko to i wiele więcej mówi kim jesteście i o tym chcemy opowiedzieć.

Na koniec dodamy, iż dobre zdjęcia, to nie tylko dobry fotograf, ale również dobra relacja z fotografem, dlatego ważne są dla nas Wasze oczekiwania.
Chętnie spotkamy się z Wami i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, abyśmy w trakcie zdjęć czuli się dobrze i mieli do siebie zaufanie.

Będzie nam miło Was poznać!


Pozdrawiamy Was ciepło,
Karolina i Przemek

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Oferta nr 1
Szczegóły naszej pracy chętnie podamy w przygotowanej dla Was ofercie - prosimy tylko o kontakt telefoniczny lub wiadomość mailową od Was. Odpowiemy niezwłocznie!

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Rogowscy Fotografia
Imię:Karolina
Nazwisko:Rogowska
Województwo:śląskie
Miejscowość:Czechowice-Dziedzice
Kod:43-502

Nowe ogłoszenia