Konkurs dla Par Młodych biorących ślub w 2018 roku

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Nagrodami w konkursie są vouchery na podróż poślubną. Nagroda główna 7 000 PLN

Do rozpoczęcia głosowania pozostało:

Uczestnicy bieżącej edycji konkursu

Uczestnicy poprzedniej edycji konkursu

Najczęściej zadawane pytania

Należy zawrzeć związek małżeński w okresie podanym w regulaminie, podczas organizacji wesela skorzystać z ofert 3 usługodawców z portalu, w tym z jednej usługi z kategorii obowiązkowej, otrzymać potwierdzenia współpracy od ogłoszeniodawców oraz wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Należy wybrać co najmniej jedną z kategorii: Sala weselna, Kamerzysta na wesele, Fotograf na wesele, Zespół na wesele, DJ na wesele, Salon sukien ślubnych.

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zarejestrowana w bezpłatnej aplikacji Planner Ślubny dostępnej w portalu Wesele z Klasą, która poprzez formularz zgłosiła swój udział w konkursie i spełniła wszystkie wymagania konkursowe.

O kolejności wyświetlania profili z tą samą ilością głosów będzie decydować numer ID użytkownika w Plannerze Ślubnym. Im niższy numer ID, tym wyższa pozycja. Natomiast w czasie głosowania jako pierwsze wyświetlane będą profile z największą liczbą głosów.

Wygrywają pierwsze trzy Pary, które w głosowaniu Internautów otrzymają największą liczbę głosów. Kapituała Konkursu przyzna też dwie nagrody specjalne za najlepsze historie.