Konkurs dla Par Młodych biorących ślub w 2018 roku

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Harmonogram konkursu

Edycja III

Data ślubu
01-01-2018 - 30-06-2018
Data przyjmowania zgłoszeń
01-01-2018 - 05-07-2018
Termin głosowania
06-07-2018 - 20-07-2018
Nagrody

I miejsce - Voucher o wartości 7 000 PLN
II miejsce - Voucher o wartości 3 000 PLN
III miejsce - Voucher o wartości 2 000 PLN
Dwie nagrody specjalne, każda o wartości 1 500 PLN

Edycja IV

Data ślubu
01-07-2018 - 31-12-2018
Data przyjmowania zgłoszeń
01-07-2018 - 07-01-2019
Termin głosowania
08-01-2019 - 22-01-2019
Nagrody

I miejsce - Voucher o wartości 7 000 PLN
II miejsce - Voucher o wartości 3 000 PLN
III miejsce - Voucher o wartości 2 000 PLN
Dwie nagrody specjalne, każda o wartości 1 500 PLN

Nagrodami w konkursie są vouchery na podróż poślubną.
Nagroda główna - voucher o wartości 7 000 PLN

Uczestnicy bieżącej edycji konkursu

Głosowanie zakończone.

Wyszukaj parę, na którą chcesz zagłosować

Uczestnicy poprzedniej edycji konkursu

Najczęściej zadawane pytania

Należy zawrzeć związek małżeński w okresie podanym w regulaminie, podczas organizacji wesela skorzystać z ofert 3 usługodawców z portalu, w tym z jednej usługi z kategorii obowiązkowej, otrzymać potwierdzenia współpracy od ogłoszeniodawców oraz wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Należy wybrać co najmniej jedną z kategorii: Sala weselna, Kamerzysta na wesele, Fotograf na wesele, Zespół na wesele, DJ na wesele, Salon sukien ślubnych.

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zarejestrowana w bezpłatnej aplikacji Planner Ślubny dostępnej w portalu Wesele z Klasą, która poprzez formularz zgłosiła swój udział w konkursie i spełniła wszystkie wymagania konkursowe.

O kolejności wyświetlania profili z tą samą ilością głosów będzie decydować numer ID użytkownika w Plannerze Ślubnym. Im niższy numer ID, tym wyższa pozycja. Natomiast w czasie głosowania jako pierwsze wyświetlane będą profile z największą liczbą głosów.

Wygrywają pierwsze trzy Pary, które w głosowaniu Internautów otrzymają największą liczbę głosów. Kapituała Konkursu przyzna też dwie nagrody specjalne za najlepsze historie.

Skontaktuj się z nami!

Obowiązek informacyjny

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do udzielenia informacji, a następnie usuwane z systemu.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).