Głosowanie zakończone

Sylwia i Piotr
Sylwia i Piotr
2017-09-08
TARNOWO PODGÓRNE, wielkopolskie

Nasza historia

Nasza historia zaczyna się dość banalnie - poznaliśmy się przez portal internetowy.
Portal nie dawał nam szans - bo jak to rak i byk - mają być razem? Przecież to niezgodność charakterów.
Postanowiliśmy się spotkać, przecież "portal" nie może nam mówić co mamy robić. Na miejsce spotkania wybraliśmy plac zabaw - okazało się że mieszkamy w jednej miejscowości i to dosłownie 2 ulice od siebie a nigdy się nie spotkaliśmy ani nie minęliśmy na ulicach naszej wioski.
Przegadaliśmy kilka godzin bujając się na huśtawkach. Marcowe dni są krótkie i zimne, ale nam to nie przeszkadzało :) Siedzieliśmy, bujaliśmy się i rozmawialiśmy.
Mój mąż jak to dżentelmen odprowadził mnie do domu, gdzie skradłam mu całusa na do widzenia. Czasami się wie, że to ten.Zaręczyny wspominam z uśmiechem:30.03 mąż zabrał mnie na spacer i nagle trafiliśmy na "nasz" plac zabaw - który, zmienił się w parking :( zaczęliśmy się śmiać, że tu na tym betonie powstał nasz związek - i nagle mój facet wśród śniegu klęknął i poprosił mnie o rękę :) powiedziałam TAK! 8.09. wzięliśmy ślub i kolej na przygodę. Mamy pełno planów, ale 2 najważniejsze to w marcu świętować będziemy 10 lat znajomości a we wrześniu 1 rocznicę ślubu.

Nasi usługodawcy

Znajdź nas na Facebooku

Zagłosuj w ankiecie i porównaj wyniki