Głosowanie zakończone

Ewelina i Mateusz
Ewelina i Mateusz
2018-06-23
Radziejowice, mazowieckie

Nasza historia

Przez lata nie bylo Nam dane się spotkać, mimo iż mieszkaliśmy w tym samym mieście. Przypadkowo połączył Nasze drogi nasz wspólny znajomy, który zaprosił Nas na kino letnie.
Po Kinie Nasza rozmowa zeszła na temat samochodów... Co bardzo znudzilo Naszego wspólnego znajomego, który niestety nie jest tak zakochany w nich jak My. Rozmowa zeszła na temat rozwalonego korbowodu i Moja szczęka opadła do samej ziemi! Nie mogłem uwierzyć! Poznałem dziewczynę, która wie co to jest korbowód. Historia z korbowodem była później Naszym mottem przewodnim na zaproszeniach ślubnych oraz na tablicach rejestracyjnych i brzmiała ,,Nasza miłość jest jak korbowód i nakręca na życie razem"!
Kolejne sytuacje w Naszym życiu połączyła Nas nad naszym Polskim morzem w Ustce. Następnie zaręczyliśmy sie w pięknej Barcelonie, gdzie znowu towarzyszyła Nam woda.Równo trzy lata od Naszego pierwszego spotkania wzięliśmy ślub, a impreza odbyła się w cudownych Radziejowicach w Dworku z przepięknym widokiem na wielki staw.W trakcie Wesela Fotograf zrobił fenomenalne zdjęcia. Niesamowitym przypadkiem było zdjęcie, które załączamy gdzie znalazły się dziewczynki z Naszej Rodziny. Widok rewelacyjny ❤ Mateusz i Ewelina ❤

Nasi usługodawcy

Znajdź nas na Facebooku

Zainspiruj się

Zagłosuj w ankiecie i porównaj wyniki