Kormorany

7000 zł
Wągrowiec, wielkopolskie
(68)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
509-549...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

Zapraszamy do spotkania z zespołem KORMORANY z Wągrowca w woj. wielkopolskim!

Zapewniamy, że poczujesz się jak w gronie najlepszych przyjaciół. Gramy zawsze z pasją i zawsze w 100% na żywo. Jeżeli każdy z nas w trakcie grania utworu podniósłby ręce do góry, to zapanowałaby cisza – kto nie wierzy – niech nas sprawdzi!

Ponad 20 lat na rynku muzycznym w prowadzeniu różnego rodzaju uroczystości oraz dobierany stosownie do chwili repertuar gwarantuje, że gospodarze imprezy mogą z ulgą odetchnąć. Już po kilku chwilach czują, że jest ktoś, kto zdjął z nich odpowiedzialność za atmosferę. Prowadzenie imprez to nasza specjalność – liczy się nie tylko poczucie rytmu ale również wyczucie taktu. Poświęcamy całych siebie, aby to, co prezentujemy na scenie porywało ludzi. Wymaga to wiele pracy i czasu, ale wierzymy, że warto! Bawimy gości tak jak sami chcielibyśmy się bawić z drugiej strony.

Urozmaicony repertuar, który prezentujemy nie jest szykowany przed spotkaniem! Zawsze wybieramy go w trakcie naszych przerw, dostosowując do osób bawiących się z uwzględnieniem każdej grupy wiekowej. Usłyszycie w nim nie tylko wspaniały głos wokalistki ale także trzy wokale męskie.

Bloki muzyczne składają się z min. 6 utworów. Pomiędzy blokami jest przynajmniej 15 min. przerwy. Przerwy oraz bloki muzyczne mogą być uwarunkowane różnymi atrakcjami kulinarnymi /np. tort, szynka, itp./. Zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z personelem lokalu. Podczas naszych przerw puszczamy kameralnie utwory z laptopa, aby uniknąć, tzw. ciszy na sali.

Zobacz opinie naszego zespołu lub zajrzyj na nasz Facebook albo Instagram i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Trzon zespołu tworzy 5 osób, w którym występują instrumenty:

gitara basowa;
gitara elektryczna;
instrumenty klawiszowe (+ akordeon, harmonijka);
perkusja;
Na Państwa życzenie powiększymy skład o saksofonistę!

Zespół dysponuje własnym środkiem transportu, dzięki któremu żadna odległość nie stanowi problemu. Przyjedziemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie.

Posiadamy wysokiej klasy instrumenty: ROLAND, FENDER, KURZWEIL, nagłośnienie w postaci kolumn głośnikowych renomowanej włoskiej firmy RCF (2 x 1550 W na stronę) czy mikrofony SHURE i SENNHAISER. Głośność muzyki zawsze dopasowujemy do obiektu, na którym wykonujemy zlecenie. Zawodowy mikser cyfrowy firmy BEHRINGER X32 pozwoli uzyskać nam taką jakość dzwięku jak na najlepszym koncercie 😉

Profesjonale zaplecze techniczne daje nam pewność, że zawsze i w każdych okolicznościach wszystko pójdzie tak, jak zamierzaliśmy.

Barwne i klimatyczne oświetlenie w dwóch opcjach do wyboru:
a) Podstawowe (w cenie): Na 2 statywach po obu stronach po 3 szt. par LED Slim (7x9W każda) skierowane na zespół oraz 2 kolorowe LED światła skierowane na parkiet.
b) Profesjonalne (+ 500 zł brutto): Konstrukcja QUADRO 50/29*29 o szerokości od 2 m do 8 m i wysokości podniesienia do 3,8 m (szerokość i wysokość rampy dopasowywana jest do miejsca jakim dysponujemy wykonując zlecenie) na której zawieszone są:
– 4 x ruchome głowy Smart Spot 150 W LED,
– 8 x PIXEL BAR 24 X 3 W
– 6 x Par LED SLIM (jeśli pozwala na to miejsce).
Oświetlenie sterowane jest za pomocą protokołu DMX.

W cenie zawartej w ofercie gramy wesele max. do 4 rano ale też nie dłużej niż 10 h jego trwania bez względu na to, o której się ono rozpoczyna (czas trwania liczony jest od momentu przyjazdu gości i Pary Młodej na salę) . Każde przedłużenie o dodatkową godzinę (tj. 2 bloki muzyczne po 6 utworów) to dodatkowy koszt 500 zł (600 zł z saksofonistą). Zespół dociera do lokalu na min. 2,5 – 3 h przed rozpoczęciem spotkania.

* REZERWACJA TERMINU/UMOWA
Rezerwację określonego terminu przyjmujemy na okres max. 3 dni roboczych.
W przypadku podjęcia decyzji o współpracy z nami, podpisujemy umowę wiążącą dla obojga stron, a wszelkie szczegóły uroczystości ustalamy najpóźniej na 1 miesiąc przed ślubem.
Podpisanie umowy może odbywać się na dwa sposoby:
– osobiście we wtorki, środy lub czwartki do godz. 18.00,
– drogą elektroniczną – wszystkie informacje przesyłane są na e-mail, a umowy do podpisania wysyłamy mailem lub pocztą.

* ODPOWIEDNIE MIEJSCE DLA ZESPOŁU
Jesteśmy dużym zespołem, więc potrzebujemy określonego miejsca (na równi z parkietem lub podest/scena) od 15 m2 do 20m2 z bezpośrednim i niezależnym dostępem do sieci elektrycznej /min. 3x 230 V z zabezp. 16A każde i nie mniej niż 3,4kW (gniazdo) lub 2x 230V z zabezp. 20A każde i nie mniej niż 4,4kW (gniazdo). Jest to warunek konieczny.

Wesele

7000zł/ wesele

Cena dotyczy składu podstawowego (pięcioosobowego) bez saksofonisty i bez względu na dzień tygodnia (piątek lub sobota).

Do ceny podanej w ofercie należy doliczyć transport:
1. Do 70 km ilość km od Wągrowca (62-100) do docelowego miejsca zlecenia x 4 kursy x 3,00 zł/1 km.
2. Powyżej 70 km od Wągrowca (62-100) do docelowego miejsca zlecenia x 2 kursy x 3,00 zł/1 km.

Powyżej 70 km od Wągrowca prosimy o zapewnienie noclegu wraz z wyżywieniem (min. obiad, kawa) jedynie dla 1 osoby, tj. dla kierowcy zespołu.

Przy odległościach większych niż 300 km możliwy nocleg również dla członków zespołu oraz kierowcy.

Skład podstawowy + saksofonista – należy doliczyć do ceny podstawowej 1000 zł.

Nie ma możliwości zmniejszenia ilości osób w składzie niż PODSTAWOWY. Gramy tylko i wyłącznie na żywo!

Podane ceny są cenami brutto!

W cenie zawartej w ofercie gramy wesele max. do 4 rano ale też nie dłużej niż 10 h jego trwania bez względu na to, o której się ono rozpoczyna (czas trwania liczony jest od momentu przyjazdu gości i Pary Młodej na salę) . Każde przedłużenie o dodatkową godzinę (tj. 2 bloki muzyczne po 6 utworów) to dodatkowy koszt 500 zł (600 zł z saksofonistą). Zespół dociera do lokalu na min. 2,5 – 3 h przed rozpoczęciem spotkania.

Jesteśmy dużym składem, więc potrzebujemy wyznaczonego miejsca (możliwy na równi z parkietem) lub podestu/sceny do rozstawienia zespołu i jest to od ok. 15 m2 (min.) do 20m2 z bezpośrednim i niezależnym dostępem do sieci elektrycznej /min. 3 x 230 V (+-10%) z zabezpieczeniem min. 16A każde i nie mniej niż 3,4kW(gniazdo) lub 2x 230V (+-10%) z zabezpieczeniem po min. 20A każde i nie mniej niż 4,4kW(gniazdo) – warunek konieczny - zobacz w załączniku przykładowe ustawienie zespołu.

Podane wyżej ceny nie dotyczą terminów 31 grudnia oraz dni tygodnia od poniedziałku do czwartku

Poprawiny weselne

od 2700 do 3200zł/ poprawiny

Cena OD dotyczy składu PODSTAWOWEGO, Cena DO dotyczy składu PODSTAWOWEGO + SAKSOFONISTA.

Czas TRWANIA poprawin w podanej wyżej cenie to 6 h z możliwością przedłużenia (1 h + 500 zł lub 600 zł z saksofonistą). Max. godzina zakończenia poprawin (w czasie podstawowym lub z przedłużeniem) to godz. 21.00. Czas trwania liczony jest od momentu oficjalnego rozpoczęcia poprawin, tj. przybycia na salę gości wraz z Parą Młodą.

W przypadku grania wesela oraz poprawin weselnych prosimy o zapewnienie noclegu dla muzyków wraz z kierowcą zespołu w miejscu zlecenia lub niedalekiej jego odległości od czasu przyjazdu do czasu zakończenia poprawin. O nocleg prosimy zazwyczaj powyżej 80 km od Wągrowca.
Szczegóły, możliwe opcje noclegów uzgadniamy indywidualnie.

Zmiana miejsca poprawin weselnych niż to gdzie odbywało się wesele, na którym graliśmy, co wiąże się ze złożeniem sprzętu po weselu, przeniesieniem w nowe miejsce zlecenia, rozstawieniem i przygotowaniem na kolejny dzień grania to dodatkowy koszt 600 zł + ewentualny koszt transportu (3,00 zł/1 km)

Podane ceny w ofercie są cenami brutto.

Kormorany
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 68 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Poznań
Data dodania: 05-02-2024

Powiedzieć, że zespół Kormorany jest idealnym wyborem to jak nie powiedzieć nic. Wszystko od repertuaru po wokal do całej realizacji było wprost idealne! ❤️ Wszystkie dla nas najważniejsze punkty wesela które leżą po stronie zespołu zostały wykonane mega profesjonalnie i dokładnie tak jak chcielismy mimo zmian z naszej strony w ostatniej chwili ❤️ Wokal Ewy - nie z tej ziemi! Do dziś rodzina wspomina ten ogień na parkiecie 😁 Mateusz i Piotrek - gitary dawały czadu całe wesele 🫡 Jaro od klawiszy wyskoczył z akordeonem razem z Ewa do gości na parkiet !😁 I Sławek który mnie nie zawiódł i tak jak obiecał Sto Lat w wykonaniu Kormoranów było najlepszym najweselszym Sto Lat jakie kiedykolwiek słyszeliśmy ❤️ Cieszymy się że moglismy poznać tak cudownych ludzi którzy sprawili że nasze wesele było idealne ❤️Mega profesjonalni a zarazem super ziomki 💪Mamy nadzieję że jeszcze nie raz będziemy się bawić razem 😁 po prostu dziękujemy ❤️

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Jacewo
Data dodania: 27-09-2023

Jak bym mogła tylko jednym słowem opisać zespół Kormorany to było by "MISTRZOWIE" ❤️ Jesteśmy świeżo po ślubie i jeszcze cały czas wspominamy ten dzień😊. Zespół spisał się na medal!!! Wiedziałam, że zespół jest rewelacyjny bo to już był drugi raz w naszej rodzinie gdzie zagrał, najpierw u siostry ok 7 lat temu a 23.09.2023 u nas🤩🤩🤩 Jednak na naszym weselu przeszli samych siebie !!! Wokalistka petarda🎉🎉🎉, a chłopacy ogień 🔥🔥🔥
Życzę każdemu takiej ekipy, tak dużo osób nam się pytało o zespół!!! Mam nadzieję do zobaczenia na innym weselu ☺️

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Czernin
Data dodania: 04-09-2023

Wesele fińsko-ukraińsko-polskie. Kormorany zagrali świetnie. Dostowali się do naszych życzeń a tam gdzie mieliśmy luki w planach zaproponowali i prowadzili fajne aktywności. Wyszła wspaniała impreza i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu. Goście też chwalili zespół. Polecamy i pozdrawiamy!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Budzyń
Data dodania: 17-06-2023

PETARDA ‼️ Lepszego zespołu nie mogliśmy wybrać! Niesamowici ludzie z genialnym podejściem do imprezy. Przywitali nas na sali ogromna energia, radością i ciepłem (co grali na wejście nie pamiętamy ale to było tak ekstra!) Mają duży wybór zabaw oczepinowych, bogaty repertuar i mnóstwo energii💪🏻 Wodzireje rewelacja! Otwarci na wszystkie propozycje, w razie potrzeby doradzili co zrobić żeby było ok. Wokalistka.. cudowna! Ewka- Doda 1:1, porywała swoim wokalem wszystkich gości na parkiet, a jak ktoś już opadał z sił to grali takie przeboje ze nogi same rwały do tańca ❤️ odcisków co nie miara 😂 Muzyka dostosowana do każdej grupy wiekowej, dla młodych i starszych, żadnych smętów. Goście weselni zadowoleni, my jako para młoda jeszcze bardziej. Całe wesele oparte było na nich, zaufaliśmy w 100% i niczego nie żałujemy! Chłopaki pozytywnie zakręceni, rozbawiali wszystkich wokół. Kontakt z zespołem bardzo dobry, Sławek nawet podczas remontu ustalał z nami szczegóły 😃😅 Profesjonaliści z pasją ❤️ Jeśli byśmy mieli jeszcze raz wybierać, napewno wybralibyśmy tak samo! Dziękujemy raz jeszcze za wszystko! JESTEŚCIE ŚWIETNI!!!! Pozdrawiamy i całujemy Was PTASZKI 🤣❤️❤️ Mamy nadzieje, do zobaczenia gdzieś 👋🏻🕊️🦢🦩🦜

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Jeleń
Data dodania: 25-05-2023

Najlepszy zespół, jaki tylko mogliśmy mieć na naszym weselu. Wszystkie nasze "życzenia" spełnione, bardzo dobre nagłośnienie, profesjonalny sprzęt, kilka wokali (Ewa-wymiatasz :-) ). Wszystkie zabawy, które sobie zaplanowaliśmy, a było ich sporo, udało się przeprowadzić. Bas-jest moc! Saxofonista-szczęki nam wszystkim opadły, tak dobrze to było zagrane a przy "kaczuchach" to goście pytali, czy ten pan wytrzyma... Wytrzymał :-) Cała ekipa przesympatyczna, kontakt rewelacyjny. Czuliśmy się, jakby to nie byli nam obcy ludzie, zwykli grajkowie, ale jak rodzina, jak przyjaciele. Sławku, dziękujemy Wam za to z całego serca, że byliście z nami w naszym najpiękniejszym dniu. Panowie, Pani, chapeau bas! Merci beaucoup :*

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-12-2022
Sikorowo
Data dodania: 23-01-2023

Zespół Kormorany pozytywnie nas zaskoczył oraz wszystkich gości na naszym weselu. Znakomity dobór piosenek sprawił że na parkiecie cały czas bawili się nasi goście. Wspaniałe brzmienie instrumentów w połączeniu z wokalem znakomicie podkreślało nowe aranżacje znanych utworów. Bardzo dobre nagłośnienie oraz ustawienie sprzętu. Wielu gości po weselu chwaliło Zespół Kormorany. Mówili, że czuli się jak na bardzo dobrym koncercie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że mogliście grać na naszym weselu.

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Piła
Data dodania: 11-10-2022

Gdybyśmy mieli talent muzyczny to chcielibyśmy grać w takim zespole! Niesamowici ludzie ze świetną energią i podejściem do życia. Najlepszą reklamą jest to, że parkiet płonął do 5 rano! Odpowiednio dobrany repertuar, gry i zabawy, świetne prowadzenie imprezy.

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Piła
Data dodania: 03-10-2022

Najlepszy zespół muzyczny jaki tylko można sobie wyobrazić. Oprawa muzyczna, klimat budowany przez zespół na Naszym weselu to coś pięknego i niepowtarzalnego. Goście bawili się świetnie, My mieliśmy spokojną głowę. Kontakt z zespołem idealny, przy tym ile stresu kosztuję organizacja wesela to ustalanie czegoś z kormoranami to czysta przyjemność :) Super ludzie, profesjonaliści, którzy z pasją i uśmiechem na twarzy zrobią wszystko, abyś bawił/a się dobrze :D Polecam i mam nadzieję, że będę mieć okazję być kiedyś na weselu/imprezie na której będę mieć okazję Was posłuchać <3

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Zespół Muzyczny KORMORANY Sławomir Przybylski
NIP: 7661438257
Imię i nazwisko: Sławomir Przybylski
Adres: Wągrowiec, Straszewska 29/3, 62-100, woj. wielkopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 10:00 - 17:00 Wt: 10:00 - 17:00 Śr: 10:00 - 17:00 Cz: 10:00 - 17:00 Pt: nieczynne Sb: nieczynne Nd: nieczynne
509-549...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 24598
Zadzwoń
509-549...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wągrowiec

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy