Zobacz zdjęcia (49)
La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 1
La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 2 La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 3 La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 4 La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 5
La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron, Kielce - zdjęcie 6
1 / 49

La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron id:44446

od 3000 do 4000 zł / wesele
Kielce, świętokrzyskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
726-039...
792-665...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Nazywamy się Alicja i Damian, tworzymy parę w życiu i w pracy. Na co dzień opowiadamy historie miłości, tworząc naturalne zdjęcia ślubne. Stawiamy na zdjęcia reporterskie, a ich styl dobieramy do waszych oczekiwań, chętnie zaprojektujemy dla was album ślubny. Zajmujemy się również filmowaniem, posiadamy sprzęt umożliwiający tworzenie filmów w jakości 4K, w filmie mogą pojawić się ujęcia z drona.

Pracujemy na terenie Kielc i okolic, jednak chętnie będziemy towarzyszyć Wam również w innym zakątku Polski i za granicą. Uwiecznimy na zdjęciach również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponujemy ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe.

Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których zawsze pragniemy wracać.

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i zawsze z takim samym zaangażowaniem, wkładając całą duszę i serce oraz umiejętności w stworzeniu wyjątkowych i pięknych zdjęć, które zachwycają.

Jesteśmy znani z tego, że mamy wyjątkową zdolność do przekształcania prostych chwil w niezapomniane. Ponadto dbamy o atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem.

Zapewniamy, że jako Twój fotograf ślubny zadbamy o każdy detal i sprawimy, że sesja ślubna będzie fantastycznym, radosnym doświadczeniem a efektem będą naturalne, oryginalne i zupełnie wyjątkowe zdjęcia.

Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na rok 2022 i 2023, skontaktuj się z nami mailowo ;)

La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron - film 1 La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta La La Love

Reportaż fotograficzny

od 3000 do 4000zł/ wesele

Film ślubny

od 3500 do 5500zł/ wesele

Pakiet Foto + Wideo

od 6500 do 9000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Z naszej oferty warto skorzystać ponieważ znajdziecie w niej wszystko czego potrzebujecie i o czym myślicie, ale niekoniecznie od nas kupicie, bo jesteśmy słabi w marketingu, ale mocniejsi z aparatem w ręku :D

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wiele par przed Wami próbowało zmierzyć się z naszymi pakietami (reportażu, repo. z plenerem i bez, z albumem jednym, dwoma, trzema, fotoobrazem, teledyskiem, filmem 10 min, nie 15 in. w sumie to może 30 min. za mało zróbmy 60 min. Dron, bez drona ...), dyskusje prowadziły do nieprzespanych nocy i brakiem obiadu :D Zróbcie sobie wieczorny seans filmowy, a potem zjedzcie śniadanie i pyszny obiad a nawet deser, bo z mnóstwa różnych pakietów powstał w końcu jeden foto, jeden wideo i jeden połączony z dwóch powyższych. I jesteśmy przekonani, że będzie on spełniał Wasze podstawowe wymagania, a resztę możecie dobrać na kilka tygodni przed ślubem :)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Dyplom najlepszego fotografa ślubnego u siostry i najlepszej fotografki urodzinowej u siostrzeńca :D
Poza tym świetne opinie na Facebooku i Google, nad resztą pracujemy ;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin naszych usług ustalamy w oparciu o rodzaj usługi i o opcje dodatkowe. W przypadku reportażu ślubnego jest to 12h aczkolwiek nigdy nie wychodzimy póki nie skończą się oczepiny, a Wy nie zrobicie sobie z nami pamiątkowego selfie w lustrze :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Fotoreportaż od przygotowań do oczepin, album ślubny, sesja plenerowa w innym dniu. Film + teledysk.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem zaczęła się w roku 2010, kiedy to mój tata (emerytowany fotograf i filmowiec) nie wyrabiał ze zleceniami i pomagałam mu w montażu filmów.
A.
Nasza wspólna przygoda z filmowaniem ślubów i wesel rozpoczęła się w 2018 roku i cały czas jest to przygoda, bo każde nowe zlecenie to dla nas wyzwanie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda z fotografowaniem rozpoczęła się w 2012 od sesji rodzinnych i dziecięcych, a w roku 2015 od ślubów i wesel.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy pięć lat i uważamy, że jest to najlepiej wykorzystany zawodowo czas.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej lubimy patrzeć na emocje Waszych bliskich, miłość i radość jaka Was otacza w tym wyjątkowym dniu, a na koniec Waszą radość przy odbiorze zdjęć i filmów.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowych aparatach marki Sony a7III oraz a7sIII.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślub i wesele to wydarzenie, którego nie da się powtórzyć. Chcąc zachować te chwile na zawsze, musimy być skupieni i mieć wszystko pod kontrolą a właśnie to daje nam praca na sprawdzonym sprzęcie. Używamy tylko takich aparatów i obiektywów, które nie zawiodą, gdy brak jest światła lub gdy jest ono zbyt kolorowe albo gdy przyjdzie nam wykonać zdjęcia w deszczu, mrozie czy upale.

Zawsze też stawiamy na spokój w kolejnych sprawach technicznych - dysponujemy aparatami, które zapisują materiał foto i video na dwie karty pamięci (jedna podstawowa i druga, którą możemy zachować gdy pierwsza się zepsuje). Posiadamy aparaty zapasowe, dźwięk nagrywamy zawsze na 4 ścieżki, a ujęcia filmowe i fotografie wykonujemy z użyciem dwóch aparatów przeznaczonych do zdjęć i dwóch przeznaczonych do filmowania. Po powrocie do domu materiał zgrywamy na dwa niezależne dyski, a gotowy materiał przekazany naszym klientom archiwizujemy, więc w razie potrzeby mamy go dla Waszych wnuków. Obróbkę prowadzimy na najnowocześniejszych komputerach i nie są dla nas ograniczeniem duże pliki filmowe 4k czy ogromne ilości zdjęć. Nasze komputery pozwalają nam znacznie skrócić czas obróbki i montaż materiału.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nazywamy się Alicja i Damian i to my realizujemy dla Was usługi foto i video. Alicja jest świetnym fotografem a Damian najlepszym operatorem kamery i dźwiękowcem. W przypadku, gdy zdecydujecie się na drona, zabieramy ze sobą kolejnego zaprzyjaźnionego operatora.

Jak ubieramy się na wesele?

Kwestia ubioru jest dla nas bardzo istotna i traktujemy ją profesjonalnie. Preferujemy styl smart casual, ale nigdy nie ubieramy się w czerń od stóp do głów - w końcu nawet my lubimy się cieszyć Waszym świętem ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy w pełnej jakości przekazujemy na gustownym pendrive oraz udostępniamy online na naszym kanale YouTube.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Otrzymujecie od nas gustowny pendrive ze zdjęciami w dwóch formatach - małym, przeznaczonym do internetu i dużym do wydruków i oglądania w rozdzielczości 6k. Ponadto Wy i Wasi bliscy macie również dostęp do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, z której Wy i Wasi goście możecie bezpośrednio zamawiać odbitki.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Z uwagi na to, że oboje prowadzimy działalność fotograficzno-filmową i nasz zawodowy czas wykorzystujemy tylko w tym celu, czas oczekiwania na materiały to 30/60 dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oboje posiadamy akredytacje uprawniające do wykonywania fotografii i nagrań filmowych w obiektach sakralnych na terenie całego kraju. Akredytacje zostały wydane przez Kurię Archidiecezji Kieleckiej i Łódzkiej.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Yes Sir yes :) Tak proszę Pani/ Pana, tak posiadamy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to idealne pokazanie tego co chcemy chcemy pokazać. A idealne zdjęcie dla naszych klientów to takie, gdzie idealnie pokażemy to na czym im najbardziej zależy.

Damian

Cooo?
Czy Twój narzeczony jest ideałem? Czy Twoja narzeczona jest idealną kobietą?
Nie ma idealnych zdjęć, nie oszukujmy się :D
No chyba, że jest zdjęcie, które podoba się każdemu, takie przy którym na facebooku/instagaramie każdy przestanie scrollować i powie oooo to jest sztos! To będzie mój fotograf ślubny :) I wiecie co, w sumie takie zdjęcia nam się coraz częściej zdarzają :D

Wasza fotografka ;)
Alicja

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Na przygotowaniach jest swobodnie, w kościele subtelnie, a na weselu ekstramalnie szybko płynie czas. Ciężko wybrać ale jeżeli chodzi o ślub to, często pełna wzruszeń (nie tylko waszych) przysięga, a na weselu pierwszy taniec, tort, zimne ognie, szalone tańce... i można tak dalej wymieniać. My po prostu kochamy swoją pracę

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Powiedz nam w jakim kraju chcesz sesję, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze miejsce :)
Kochamy podróżować i jeśli tylko terminarz pozwoli chętnie polecimy/pojedziemy lub popłyniemy z Wami gdzie tylko chcecie :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Ostatnio coraz częściej w trendy wpisują się zamki i pałace i lubimy takie sesje o każdej porze roku, ale lubimy Was zabierać też na łono natury: łąki, pola, jeziora i góry i zawsze jesteście zachwyceni zachodzącym nad tymi miejscami słońcem.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Kawiarnia na krakowskim Kazimierzu w atmosferze lat 20' ubiegłego wieku.

Jaki jest styl naszej pracy?

Zarówno zdjęcia i filmy robimy w postaci reportażu i staramy się być niewidoczni. Lubimy każdy rodzaj ślubów i chętnie podejmujemy się wyzwań podczas sesji poślubnych, bo poza ślubami lubimy fotografować nocne niebo. Więc, jeśli marzy Wam się sesja poślubna na tle drogi mlecznej to dzwoń już teraz :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uczestniczenie w samym środku wydarzeń to zawsze najlepszy sposób na zabawę.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oboje mówimy świetnie po angielsku, a Alicja dodatkowo w stopniu zaawansowanym zna niemiecki i mówi troszkę po grecku i rosyjsku (ale do tego się nie przyznaje).

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nasza inspiracją i wzorem do naśladowania są fotografowie, którzy mimo pokusy wykorzystania cyfrowych możliwości, pokazują rzeczywistość taką jaka jest.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, zrobimy wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe nie są dla nas przeszkodą. Nasze aparaty zniosą deszcz, śnieg, mróz i upał tak samo dobrze jak my, a zdjęcia przy innej niż idealna pogodzie charakteryzują się wyjątkowym klimatem. Do tego jak już kilka razy wspominaliśmy kochamy wyzwania, uciekające parasole fruwające welony to wspaniałe urozmaicenie reportażu :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Oczywiście najłatwiej jest jak światła nie brakuje i jest idealne, ale słabe oświetlenie w żadnym stopniu nie jest dla nas przeszkodą i podobnie do pogody może pomóc w stworzeniu ciekawej atmosfery.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Aktualne trendy w fotografii ślubnej to dużo manipulacji w kolorach, tak aby zdjęcia miały przewagę pomarańczu, brązu i beżu. My preferujemy naturalne kolory, ale jeśli coś wygląda lepiej w z kolorowym presetem lub sytuację na zdjęciu jeszcze bardziej podkreśla czarno biały filtr to stosujemy go na kopii oddanego Wam zdjęcia :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Trendy w realizacji filmów ślubnych to przejścia w rytm muzyki, co nam bardzo odpowiada oraz coraz krótsze filmy co też nas cieszy. Każdy szanujący się filmowiec ślubny podąża za trendami i dba o coraz lepszą jakość wideo i dźwięku nagrywanego na osobną ścieżkę. Zwykle film robiony przez nas trwa 60-90 min. Filmy dłuższe od 2 h wzwyż mogą stanowić dla Was lepszą pamiątkę, bo zachowacie na nich więcej chwil, ale dla Waszych znajomych oglądanie 20 min. kazania księdza i całej zabawy oczepinowej którą skradł wujek Heniek to prawdziwa tortura :D

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Damian: (bez zawahania) scyzoryk (zawsze ma go przy sobie, jak na prawdziwego Scyzoryka przystało)
Alicja: aparat, po to by fotografować przepływające wieloryby i zrobić pamiątkowe zdjęcie księciu na białym jachcie, który mnie uratuje :D

Nasze pasje.

Turystyka wysokogórska, jazda rowerami szosowymi, fotografowanie ludzi (to już wiecie) gwiazd i ptaków, czytanie książek fantasy.

Ciekawostki na nasz temat.

Na pierwszej randce byliśmy na pizzy, bo był światowy dzień pizzy :D
Pierwsze wspólne zdjęcie zrobił nam... fotoradar.
Damian uwielbia biegać półmaratony, a Alicja Runmageddony.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Zbyt dużo czytamy i oglądamy by mieć 1 typ, ale pierwsze co nam przychodzi na myśl:
Alicja: Lewis Carroll Alicja w krainie czarów (a jakże by inaczej) / La la land / Gambit Królowej
Damian: Wszystko co napisał Haruki Murakami / Leon zawodowiec / Wiedźmin

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie La La Love (7)

La La Love, Fotograf, Film 4K 30-90min, Teledysk, Album, Dron id:44446
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-03-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kielce
Data dodania: 09-05-2022

Wszystko Elegancko, sesja w ciemnym kościele a efekty oszołamiające. Dwójka fotografów potrafiąca uchwycić momenty. Polecam.

Alicja i Damian
10-05-2022

Panie Przemysławie, dziękujemy za krótką i treściwą opinię.
Fotografowanie Państwa ślubu było dla nas przyjemnością :)

E
Emilia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Kielce
Data dodania: 20-03-2022

Wybór Alicji i Damiana był strzałem w dziesiątkę. Podczas naszego pierwszego spotkania pokazali nam swoje prace i już wtedy wiedzieliśmy, że nie chcemy nikogo innego. Zdjęcia z naszego ślubu i wesela są naturalne, spontaniczne i pełne emocji. Bardzo chętnie do nich wracamy i zawsze wywołują uśmiech na naszych twarzach. Skorzystaliśmy również z usługi filmowania i tutaj również się nie zawiedliśmy. Z całego serca polecamy Alicję i Damiana :)

Alicja i Damian
10-05-2022

Drodzy Emilio i Mateuszu,
bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że zarówno zdjęcia jak i film spełniły Wasze oczekiwania.
W dodatku Wasz plener ślubny również wyszedł cudowny, jeden z naszych ulubionych :)
Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy w przyszłości na sesji rocznicowej lub już rodzinnej :)
Alicja i Damian

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2021
Kielce
Data dodania: 18-02-2022

Nie spotkaliśmy się z tak serdecznym, naturalnym i profesjonalnym podejściem do klienta. Współpraca z Alicją i Damianem to czysta przyjemność. Są niezauważalni podczas pracy, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie, uchwycone są wszelkie emocje towarzyszące podczas ślubu i wesela. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, dzięki czemu otrzymujemy wspaniały, niezapomniany reportaż ślubny. Z nikim nie współpracowało nam się tak dobrze i komfortowo jak z nimi. Indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, a zdjęcia są po prostu wspaniałe. Film z wesela we współpracy z Nimi wyszedł fenomenalny, a każdy najmniejszy szczegół dopracowany. Z czystym sumieniem serdecznie polecam La La Love i życzę sobie i innym więcej tak wspaniałych usługodawców.

Alicja i Damian
10-05-2022

Droga Doroto,
dla nas to też była prawdziwa przyjemność móc towarzyszyć Wam w tak pięknym dniu i na sesji poślubnej.
Cieszymy się, że zarówno zdjęcia jak i film podobają się Wam i Waszym bliskim.
Zapraszamy na kolejne sesje i życzymy wszystkiego dobrego :)
Alicja i Damian

A
Anka
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-11-2021
Kielce
Data dodania: 06-02-2022

Wybór fotografa to był jedyny prosty wybór w przypadku organizacji naszego ślubu i wesela. Ala i Damian robią bardzo piękne, naturalne zdjęcia, na których widać życie i radość. Nie przesadzają z obróbką, wszystko wygląda naturalnie a jednocześnie jest bardzo dopracowane. Zależy im bardzo, żeby to co wychodzi spod ich ręki było perfekcyjne i starają się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Dokładnie rozeznają się w tym, co państwu młodym się podoba, jak sami widzą taką fotorelację, proponują też własne rozwiązania. Do tego cena jak za taką jakość usługi jest nie do przebicia. Bookujcie ich, póki wolni ;)

Alicja i Damian
06-02-2022

Droga Anno,
bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię i docenienie tego czym chcemy się wyróżniać, czyli naturalnością w dniu reportażu :) Fotografowanie waszego ślubu było dla nas niezwykle miłym wyróżnieniem. Cieszymy się, że zdjęcia podobają się Wam i Waszym bliskim.
Życzymy Wam wszystkiego dobrego i zapraszamy na kolejne sesje :)
Alicja i Damian

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Kielce
Data dodania: 12-01-2022

Alicja i Damian … jesteście najlepsi! Zdjęcia jaki fotoalbum są perfekcyjne, co można też wyczytać z komentarzy pod nimi na naszym profilu. Oj były emocje podczas oglądania, były… Nigdy nie widziałam piękniejszych zdjęć ❤ Wiedziałam, że będą cudowne, ale nie sądziłam, że aż tak. Współpraca z Wami to czysta przyjemność, a jej rezultat jest fenomenalny. Dziękujemy za niesamowitą pamiątkę, jesteśmy szczęśliwi za każdym razem gdy je oglądamy. Poleciliśmy już Was nie jednym przyszłym nowożeńcom i będziemy polecać Was dalej bo nie macie sobie równych, a 5 gwiazdek to dla Was stanowczo za mało. Profesjonalne podejście👍👍.
Dziękujemy Karolina i Michał.

Alicja i Damian
14-01-2022

Ojej ile cukru! Dziękujemy za tyle dobrych słów :) Karolino i Michale, jesteście super parą i te zdjęcia nie byłyby takie piękne bez Was i oczywiście słuchania naszych małych sugestii co do pozowania na sesji, natomiast na ślubie pełen relaks i zabawa czyli to co lubimy najbardziej :)
Życzymy Wam żeby całe Wasze życie było tak piękne jak ten dzień :)
Zapraszamy na kolejne sesje <3
Alicja i Damian

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Chynów
Data dodania: 06-11-2021

Alicja i Damian fotografowali w lipcu 2021 nasze przygotowania, ślub i wesele, a w późniejszym terminie mieliśmy z nimi również sesję plenerową. Od samego początku świetnie nam się współpracowało. Uchwycili wszystkie ważne momenty, oglądając zdjęcia od samego początku do samego końca można dokładnie przypomnieć sobie przebieg tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia w świetniej jakości, robione w idealnych momentach i oddające bardzo dużo piękna. Żona jest zachwycona, ja również :)

Fotoalbum ze zdjęć weselnych również wyszedł piękny, przy naprawdę niewielkim udziale z naszej strony.

Poza niewątpliwym profesjonalizmem i talentem do fotografowania Alicja i Damian z La La Love są również bardzo sympatyczni, kontaktowi i zawsze pomocni.

Z czystym sumieniem polecamy ich usługi każdemu!

Julita i Michał

Alicja i Damian
06-11-2021

Drodzy Julito i Michale,
dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy uwiecznić ten wspaniały dzień na zdjęciach, które będą Wam przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu w Waszym życiu. Michale masz talent i cudowną żonę, życzymy Wam wszystkiego dobrego :)

Alicja i Damian

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Starachowice
Data dodania: 23-10-2019

Alicja i Damian są niezwykle profesjonalną, zaangażowaną, a jednocześnie bardzo ciepłą i wyrozumiałą Parą.
Podpowiedzą, zasugerują, pokierują i doradzą. Wszelkie prośby z naszej strony nie były problemem, współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze! Natomiast atmosfera pracy przy sesji plenerowej była bardzo komfortowa i zarazem szalona w pozytywnym znaczeniu tego słowa!
Finalny efekt przerósł nasze oczekiwania i teraz z radością możemy wrócić do tamtych chwil.
Zdjęcia pozostaną pamiątką na bardzo długie lata.
Z całą przyjemnością polecam i na pewno gdybyśmy mieli stanąć ponownie nad wyborem fotografa to wybieramy WAS! :)

Alicja i Damian
23-10-2019

Droga Magdaleno,
Zawsze staramy się doradzać i pomagać w tej ważnej dla Pary Młodej chwili. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy mogą Państwo zachować te piękne wspomnienia na długie lata :)
Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z Wami przy kolejnej okazji.
Pozdrawiamy,
Alicja i Damian

Kontakt La La Love

Nazwa firmy: La La Love
Imię i nazwisko: Alicja Ciszek
Adres: Kielce, , 25-137, woj. świętokrzyskie
726-039...
792-665...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3493
Zadzwoń
726-039...
792-665...
Napisz

Popularne miasta w okolicy