Zobacz zdjęcia (50)
Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 1
Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 2 Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 3 Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 4 Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 5
Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 50

Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak id:38921

Gdynia, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
508-565...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • manicure
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

•16 lat doświadczenia w branży ślubnej
• ukończona szkoła wizażu i wiele szkoleń technicznych z makijażu. Ciągłe doszkalanie z najnowszych technik. Regularnie udoskonalam swój warsztat pracy biorąc udział w szkoleniach i pokazach makijażowych.
• indywidualne podejście do każdej Panny Młodej
• pełna higiena i bezpieczeństwo pracy. Standardy higieniczne na najwyższym poziomie

*** NIE WYKONUJĘ FRYZUR ***

Jeśli poszukujecie osoby z wieloletnim doświadczeniem, kompetentnej, obowiązkowej, słownej, punktualnej, o wysokiej kulturze osobistej oraz takiej, która wizażem zajmuje się od wielu lat zawodowo, a nie dorywczo - trafiłyście właściwie.

Swoją pracę w zawodzie wizażysty rozpoczęłam ponad 16 lat temu.

Ukończenie rocznej szkoły wizażu i stylizacji otworzyło dla mnie furtkę do świata piękna. Współpraca z największymi koncernami makijażowymi, dla marek takich jak: L’Oreal, Maybelline, Helena Rubinstein, Armani ugruntowała moją pozycję na rynku makijażowym i pozwoliła na zdobycie doświadczenia, które obecnie z pasją i zaangażowaniem wykorzystuję w pracy z klientkami indywidualnymi.

W 2018 roku marka BOHO BEAUTY – producent profesjonalnych pędzli i akcesoriów do makijażu, doceniła moje doświadczenie i zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu swojej pierwszej kolekcji pędzli dla wizażystów i pasjonatów makijażu. Można zapoznać się z ich doskonałą jakością podczas organizowanych przeze mnie indywidualnych warsztatów makijażu.

Przez wiele lat mojej działalności w zawodzie wizażysty, miałam okazję poznać i malować mnóstwo przesympatycznych, pięknych i inspirujących kobiet.

To Wy sprawiacie, że kocham to co robię całym sercem. Podczas sesji zdjęciowych, szkoleń makijażowych i spotkań indywidualnych pozwalacie mi poznać siebie, dzięki temu mogę poprzez makijaż pokazać to, co w Was najpiękniejsze. Szczególnie zapadające w pamięć, są chwile przygotowań do wyjątkowego dnia w życiu – Dnia Ślubu. Zawsze jest mi niesamowicie miło uczestniczyć z Wami w tym bogatym w emocje momencie. To piękny czas. Wybierając mnie na kreatora swojego wizerunku, stawiacie na wysoką jakość i wieloletnie doświadczenie. A ja zapewniam je Wam pracując na najwyższej jakości, profesjonalnych i selektywnych kosmetykach do makijażu. Moja podróż po świecie piękna trwa i daje mi mnóstwo satysfakcji każdego dnia.

Kosmetyki i akcesoria do makijażu na jakich pracuję, są produktami najwyższej jakości i pochodzą od profesjonalnych i selektywnych marek kosmetycznych, takich jak: MAC, Makeup Atelier Paris, Too Faced, Dior, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Huda Beauty, MORPHE, Kobo, Mannequin, Smashbox, Becca, Zoeva, Clarins, Estee Lauder, Dior, NYX, Kryolan, Chanel, Yves Saint Laurent, Marc Jacobs, itp.

* Gwarantuję wysoką trwałość wykonanego makijażu. Każdy make up utrwalany jest profesjonalnym fixerem zabezpieczającym i przedłużającym trwałość.

Na życzenie Klientki oferuję zagęszczanie rzęs przy pomocy najdoskonalszych jakościowo, jedwabnych, ręcznie formowanych kępek rzęs


OFERTA MAKIJAŻU:

- makijaż dzienny

- makijaż wieczorowy

- makijaż sylwestrowy

- makijaż próbny ślubny

- makijaż ślubny w dniu ceremonii

- makijaż studniówkowy

- makijaż biznesowy

- makijaż fotograficzny/ makijaż do sesji zdjęciowej

- makijaż Lady (kobiety dojrzałej)

- makijaż podczas eventów

- makijaż pokazowy dla marek kosmetycznych

- makijaż podczas imprez integracyjnych

- wieczór panieński z wizażystką

- doradztwo z zakresu doboru kosmetyków (zakupy z wizażystką)

- indywidualny kurs makijażu

Serdecznie zapraszam wszystkie Panie do skorzystania z moich usług.

Oferta LARTE makijaż i stylizacja paznokci

makijaż

Makijaż ślubny próbny

Pakiet ślubny

Makijaż okolicznościowy

Szkolenia makijażowe

Szkolenia makijażowe indywidualne na własne potrzeby oraz szkolenia dla wizażystów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W swojej pracy stawiam na najwyższą jakość usługi. Wiem, że poszukując podwykonawców, stawiacie na: profesjonalizm, doświadczenie, słowność, wysoką kulturę osobistą oraz punktualność. Ja uzupełniam to jeszcze o empatię, umiejętność słuchania, uśmiech i doktorat ze sposobów rozładowania stresowych sytuacji. Kocham swoją pracę i współpraca z Wami daje mi mnóstwo wewnętrznej radości i satysfakcji. Jestem do Twojej dyspozycji i dla Ciebie. Zawsze wykorzystuję wszystkie moje umiejętności i kompetencje, byś po zakończonej usłudze była w pełni zadowolona.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

W trakcie wykonywania makijażu ogromną wagę przywiązuję do wstępnego przygotowania skóry oraz wysokiej estetyki ostatecznego efektu. Wszystkie moje dotychczasowe klientki zwracają uwagę na to, że skupiam się na dopracowaniu detali. Dzięki temu makijaż jest nie tylko trwały, ale również piękny w każdym najmniejszym szczególe. Nieustannie rozwijam się i szkolę. Dbam o to, by każda z moich klientek po wykonanej usłudze czuła, że oddała się w ręce osoby kompetentnej i profesjonalnej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Duża ilość klientów pojawia się w związku z poleceniem Par Młodych, które już skorzystały z moich usług. Polecenie, to najwyższa forma uznania dla mojej pracy - potwierdzenia jej wysokiej jakości. Docenienie i podziękowanie najwyższej wagi.
Osoby, które spotykają się z moją ofertą po raz pierwszy podkreślają, że ich uwagę zwróciła wysoka jakość portfolio (zdjęcia wykonanych makijaży). Indywidualne dopasowanie, podkreślenie urody.

Jaki jest styl naszej pracy?

W swojej pracy stawiam na ponadczasowość i naturalny efekt. Nie mam ulubionego rodzaju makijażu. Tworzę go indywidualnie pod Ciebie - Twoje rysy twarzy, koloryt skóry, włosów, oczu... Nie „przyklejam” do Ciebie wyuczonych na pamięć makijaży. Staram się podkreślać i eksponować atuty urody. Jestem architektem koloru. Makijaż nie ma być maską zmieniającą rysy twarzy. Uwielbiam naturalny efekt wykończenia skóry - bez zbytniego, płaskiego matu. Zdrowa, rozświetlona, piękna skóra, to coś, na czym mocno się koncentruję. Bez problemu zauważysz to w moich pracach. To najtrudniejszy etap makijażu, ale najważniejszy dla ostatecznego efektu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy niezwykle doceniam możliwość kontaktu ze wspaniałymi i inspirującymi kobietami. Każda z Was jest inna, ma inne potrzeby i inną wizję własnego wizerunku. Uwielbiam, kiedy patrzycie w lustro i jesteście zadowolone z tego, co wspólnie stworzyłyśmy. To sprawia, że wiem, że jestem we właściwym miejscu i wybierając swój zawód dokonałam najlepszego wyboru z możliwych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od ponad 15 lat maluję, od 12 lat jestem zawodowo związana z makijażem. Tak samo długo mam ogromną przyjemność współpracować z Parami Młodymi.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie rocznej szkoły wizażu i stylizacji oraz wielu kursów indywidualnych podnoszących poziom kompetencji makijażowych.

Nieustanny rozwój to cecha charakterystyczna mojej pracy. Wizażysta musi podążać za trendami. Techniki makijażu ulegają ciągłej transformacji, pojawiają się nowe udoskonalenia produktowe, za którymi trzeba podążać. Swojej pasji poświęcam dużo czasu i środków finansowych - to wszystko po to, by udoskonalać swój warsztat pracy dla Was. Dla jak najdoskonalszych efektów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wykonanie makijażu ślubnego zajmuje około 1,5 h. Makijaż próbny zamyka się zwykle w 2h zegarowych, ponieważ jest poprzedzony wstępną konsultacją i rozmową, podczas której ustalam oczekiwania Panny Młodej co do ostatecznego wizerunku w Dniu Ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Nieustannie biorę udział w szkoleniach. W wykonywanym przeze mnie zawodzie zatrzymanie w miejscu oznacza cofanie się. Trendy zmieniają się z roku na rok. Wizażystka musi trzymać rękę na pulsie tych zmian, dlatego średnio w ciągu roku uczestniczę w 3-5 szkoleń.

Nasze pasje.

Makijaż, to moja pierwsza miłość i największa pasja. Kolejnymi są: stylizacja paznokci i stylizacja brwi. Dzięki temu mogę uzupełnić ofertę usług również o te elementy.

Opinie LARTE makijaż i stylizacja paznokci (3)

Dodaj opinię
Profesjonalny makijaż ślubny - LARTE Anna Szymczak id:38921
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
M
Marta
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 24-06-2022
Rzucewo
Data dodania: 30-06-2022

Ania to najlepsza makijażystka, z która miałam przyjemność współpracować. To co potrafi stworzyć to sztuka. Każda z nas - od Mam do Babć czuła sie wyjątkowo. Moj makijaż przetrwał potok łez jak i szampan na głowie. W dodatku jest przesympatyczna a jej głos umila każda sekundę na krzesełku w trakcie malowania. Każde pieniążki są warte takiego efektu jaki otrzymałyśmy. Z czystym sumieniem polecam.

Anna
02-07-2022

Serdecznie dziękuję za przemiłą opinię <3

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Gdynia
Data dodania: 21-05-2022

Współpraca z p.Anią była wspaniałą przygodą. Wizażystka, która zna się na swojej pracy i widać, że kocha to co robi. W makijażu wykonanym w dniu mojego ślubu, czułam się piękna i elegancka. Bardzo estetyczne i trwałe wykonanie, mimo kilku momentów wzruszenia, makijaż wytrzymał do dnia następnego (wiem, że to grzech dla skóry, ale chciałam wyglądać pięknie jak najdłużej). Bardzo dziękuje za miły czas, piękny makijaż i z całego serca polecam p. Anię.

Anna
21-05-2022

Serdecznie dziękuję za wszystkie powyższe miłe słowa. To była dla mnie ogromna przyjemność współpracować z Państwem. Pozdrawiam serdecznie.

K
Kaska
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-11-2018
Gdynia
Data dodania: 11-02-2019

Serdecznie polecam Panią Anię:) dzięki niej nie musiałam się martwić o to, jak wyglądam w tym najważniejszym dniu. Makijaż piękny, wykonany ze starannością, dbałością o szczegóły i, co ważne, w porozumieniu ze mną :) dzięki temu wyglądałam jak milion dolarów przez całą szaloną noc :) Profesjonalizm, punktualność, świetny efekt. Polecam gorąco!

Anna
12-02-2019

Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam.

Kontakt LARTE makijaż i stylizacja paznokci

Nazwa firmy: LARTE makijaż i stylizacja paznokci
Imię i nazwisko: Anna Szymczak
Adres: Gdynia, woj. pomorskie
508-565...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6291
Zadzwoń
508-565...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie