Zobacz zdjęcia (20)
LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 1
LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 2 LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 3 LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 4 LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 5
LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY, Katowice - zdjęcie 6
1 / 20

LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY id:45769

od 400 do 1000 zł / występ
Katowice, śląskie
(61)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
782-376...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Profesjonalna oprawa muzyczna ślubu kościelnego, cywilnego, plenerowego w wykonaniu zawodowych muzyków. Możliwość występu w trakcie składania życzeń, obiadu, pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców, muzyczne show w trakcie zabawy weselnej, występy artystyczne podczas przyjęcia - według Państwa życzenia.

Nasz zespół tworzą zawodowi muzycy z doświadczeniem scenicznym w kraju i za granicą. Proponujemy Państwu: skrzypce, wokal damski, wokal męski, pianino, wiolonczelę, flet, gitarę, saksofon, harfę, duet, trio lub kwartet smyczkowy. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia również innych muzyków.
W naszym repertuarze znajduje się zarówno muzyka klasyczna, jak i rozrywkowa. Istnieje możliwość zaaranżowania i wykonania utworów na zamówienie.
Możemy sprowadzić fortepian na miejsce Państwa uroczystości. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, współpracujemy z technikiem realizacji dźwięku.

ŚLUB W KOŚCIELE
Podczas mszy ślubnej utwory wykonywane są organistą z Państwa kościoła, a gdy nie ma takiej możliwości proponujemy naszego organistę, który zapewnia oprawę muzyczną całej mszy. Zaproponujemy Państwu repertuar odpowiedni na mszę ślubną lub wykonamy utwory wskazane przez Państwa. W repertuarze m.in.: "Ave Maria", "Ave verum corpus", "Marsz weselny", "Schowaj mnie", "Panie proszę przyjdź", "Stoję dziś", "Prawo miłości" oraz kilkadziesiąt innych utworów, których listę prześlemy na Państwa życzenie.

ŚLUB W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO LUB W PLENERZE
W trakcie ślubu cywilnego utwory wykonywane są na instrumencie solo albo do odtwarzanego w tle podkładu muzycznego. Istnieje również możliwość zamówienia duetu, trio lub kwartetu smyczkowego. W przypadku zamówienia pianisty sprowadzamy fortepian na miejsce ceremonii.
W repertuarze utwory klasyczne i rozrywkowe m.in. : "Shallow" Lady Gaga & B. Cooper '"Perfect" Ed Sheeran, "Waiting for love" Avicii, "You raise me up" J. Groban, "Love me like you do", "All of me" John Legend, "Can't help falling in love" E. Presley, "Sofia" Alvaro i wiele innych.

WYSTĘP PODCZAS SKŁADANIA ŻYCZEŃ / OBIADU / PIERWSZEGO TAŃCA
Podczas składania życzeń oraz obiadu gramy utwory klasyczne lub rozrywkowe o tematyce miłosnej. Proponujemy występ:

- skrzypaczki, która zagra na skrzypcach elektrycznych/ podłączonych do nagłośnienia na tle podkładów muzycznych
- saksofonisty, który zagra na tle podkładów muzycznych
- pianisty, który przyjedzie do Państwa z własnym fortepianem
- duetu (np. skrzypce + wiolonczela / pianino/ gitara),
- kwartetu smyczkowego

Posiadamy własny sprzęt i profesjonalne nagłośnienie. Możemy współpracować z wybranym przez Państwa DJ'em lub zespołem.

ATRAKCJA NA WESELE - SKRZYPCE ELEKTRYCZNE, SAKSOFON, FORTEPIAN, KWARTET SMYCZKOWY

Występ skrzypaczki elektrycznej lub saksofonisty podczas przyjęcia weselnego stanowi niebanalna atrakcję, która przykuje uwagę wszystkich gości. Energetyczne utwory rozrywkowe wykonywane są do muzyki elektronicznej. Możliwa jest współpraca skrzypaczki/ saksofonisty z Państwa DJ'em lub zespołem.

Elegancji przyjęciu weselnemu doda występ kwartetu smyczkowego, który może wykonać zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe.

Ponadto proponujemy występ pianisty, który przyjedzie do Państwa z własnym fortepianem, nagłośnieniem, oświetleniem i dodatkowymi atrakcjami. Podczas recitalu wykonane zostaną ponadczasowe utwory z zakresu muzyki rozrywkowej. Zapowiedzi konferansjerskie oraz autorski program zapewnią interakcję z gośćmi, którzy zostaną porwani w niezapomnianą muzyczną podróż.

LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY - film 1 LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Legato

Występ

od 400 do 1000zł/ występ

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Legato (61)

LEGATO - SKRZYPCE/ WOKAL/ PIANINO/ KWARTET I INNI PROFESJONALNI MUZYCY id:45769
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 61 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marlena Sowa
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wieliczka
Data dodania: 21-11-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Oprawa muzyczna była piękna, skrzypce w kościele plus wokal Pani skrzypaczki był niesamowity, zarówno w kościele jak i podczas życzeń na sali. Dodatkowo mieliśmy saksofon podczas zabawy na sali - cudowna sprawa. Gorąco polecamy!!

Legato
06-01-2023

Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam oprawy muzycznej Państwa uroczystości zarówno w kościele, jak i podczas przyjęcia weselnego ❤ Było nam bardzo miło współtworzyć Państwa Wielki Dzień :) Życzymy raz jeszcze wszystkiego co najwspanialsze!

a
agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 12-10-2022

Absolutnie przepiękna oprawa ślubu, śpiewający organista, skrzypce i wokal damski sprawiły, że w naszym malutkim kościółku było elegancko, doniośle i magicznie. Jakbym mogła, zapłaciłabym kilka razy tyle, by móc przeżyć to jeszcze raz. Dziękuję!

Legato
16-11-2022

Pani Agato, dziękujemy bardzo za tak miłe słowa! Ogromnie się cieszymy, że są Państwo zadowoleni z naszego występu. Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!

E
Ewa i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Żory
Data dodania: 30-09-2022

Piękna gra na skrzypcach i śpiew na naszym ślubie. Dziękujemy z serca i jak najbardziej polecamy wszystkim poszukujacym wyjątkowej oprawy muzycznej ślubu 😊

Legato
15-10-2022

Dziękujemy uprzejmie i życzymy wszystkiego co najwspanialsze! :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Chorzów
Data dodania: 16-09-2022

Polecamy muzyków z Legato w 100% Artyści z prawdziwego zdarzenia, którzy potrafią poruszyć serca słuchaczy ❤ Dziękujemy za stworzenie magicznej atmosfery na naszym ślubie ❤❤❤

Legato
15-10-2022

Bardzo dziękujemy za ogrom pozytywnych słów! :) Życzymy wszystkiego co najlepsze!

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2022
Paniówki
Data dodania: 25-08-2022

Bardzo profesjonalna obsługa naszej ceremonii, polecam bardzo mocno!

Legato
15-10-2022

Dziękujemy za opinię! :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Hecznarowice
Data dodania: 18-08-2022

Serdecznie dziękujemy! Oprawa muzyczna ślubu w wykonaniu Legato to coś cudownego. Pani Joanna śpiewa przepięknie, do tego akompaniament skrzypiec... Po prostu - spełnienie marzeń o idealnej ślubnej ceremonii!

Legato
15-10-2022

Dziękujemy Pani Magdo! Bardzo się cieszymy, że są Państwo zadowoleni z naszego występu! :) Życzymy wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia!

I
India
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2022
Bystra
Data dodania: 07-08-2022

Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę Naszego ślubu, która sprawiła, że cała ceremonia była niezwykle doniosła i wzruszająca. Wszystko brzmiało tak jak to sobie wymarzyłam!

Legato
09-08-2022

I my dziękujemy za opinię oraz zaproszenie na Państwa ceremonię ślubna. Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w Państwa międzynarodowej uroczystości! Życzymy wszystkiego co najlepsze!

P
Patrycja i Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Gliwice
Data dodania: 06-08-2022

I my dołączamy się do wszystkich pozytywnych opinii tu napisanych! 😃Czytaliśmy je przed wyborem oprawy muzycznej, zdecydowaliśmy się na Legato i teraz jak najbardziej możemy je potwierdzic i polecić wszystkim którzy jeszcze stoją przed wyborem muzyki na ślub! Profesjonalizm od pierwszego kontaktu, fachowe doradztwo oraz przepiękne głosy 🎤 i gra na skrzypcach!!🎻 Na żywo wszystko brzmi jeszcze lepiej niz na nagaraniach!!! POLECAMY!!! 😊

Legato
21-08-2022

Cieszymy się ogromnie, że są Państwo zadowoleni ze współpracy z nami! ☺ Dziękujemy serdecznie za okazane nam zaufanie ❤ Życzymy szczęścia i miłości! 💝

Pokaż więcej opinii

Kontakt Legato

Nazwa firmy: Legato
Imię i nazwisko: Legato Profesjonalna Oprawa Muzyczna
Adres: Katowice, woj. śląskie
782-376...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9851
Zadzwoń
782-376...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie