Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (22)
Zobacz zdjęcia (22)
LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 1
LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 1 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 2 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 3 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 4 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 5 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 6 LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 7
LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU, Kraków - zdjęcie 8
1 / 22

LODY TAJSKIE NA TWOIM WESELU id:36870

od 2000 do 3000 zł / całość
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
793-223...

O nas

Oferujemy serwis lodów tajskich podczas przyjęć weselnych i poprawin. Wykonujemy mrożone rolki w wersji klasycznej, wegańskiej i z alkoholem. Posiadamy duże doświadczenie, działamy od 2015 roku i w tym czasie przeprowadziliśmy setki udanych realizacji. Obsługujemy również eventy firmowe, konferencje czy targi.

Od samego początku kładziemy szczególny nacisk na wykorzystanie świeżych i specjalnie wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu, mamy pewność, że nasze desery zachowują wysoką i niezmienną jakość. Przy tworzeniu kompozycji smakowych, bazujemy na szerokiej gamie produktów, wśród których znajdują się owoce, orzechy, ciastka, słodycze oraz alkohole. Dzięki nam każde wydarzenie staje się wyjątkowe.

Posiadamy w pełni mobilne, autonomiczne i profesjonalne bary, przygotowane specjalnie na potrzeby serwisu lodów tajskich na stoiskach targowych. Sercem naszych stanowisk są, oczywiście, maszyny chłodzące. Wykorzystujemy najlepsze i najwydajniejsze urządzenia dostępne na rynku, gwarantujące najwyższą jakość serwowanych przez nas deserów oraz zdecydowanie skracające czas potrzebny do ich przygotowania. Dzięki temu możemy zagwarantować sprawną obsługę nawet podczas największych wydarzeń.

Skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy, zadzwoń do nas lub odwiedź naszą stronę internetową.

Oferta FROZEN ROLLS POLSKA

Lody tajskie na weselu

od 2000 do 3000zł/ całość
Pobierz ofertę

W celu sporządzenia szczegółowej wyceny prosimy o podanie miejsca, przybliżonej ilości gości/porcji i czasu, który przewidują Państwo na nasz serwis.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Lodami tajskimi zajmujemy się od 2016 roku. Od samego początku posiadamy stacjonarny punkt, jak i obsługujemy różnorodne wydarzenia. W tym czasie zrealizowaliśmy setki zleceń weselnych, także śmiało możemy osobie powiedzieć, że jesteśmy firmą , na którą warto postawić.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oprócz klasycznych lodów tajskich proponujemy również wariant wegański i alkoholowy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Przy tworzeniu kompozycji smakowych, bazujemy na szerokiej gamie produktów, wśród których znajdują się owoce, orzechy, ciastka, słodycze oraz alkohole. Dzięki nam każde wydarzenie staje się wyjątkowe.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Posiadamy wieloletnią praktykę w opracowywaniu receptur oraz przygotowywaniu deserów lodowych. Od samego początku kładziemy szczególny nacisk na wykorzystanie świeżych i specjalnie wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu, mamy pewność, że nasze desery zachowują wysoką i niezmienną jakość.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najprzyjemniejsza jest możliwość pracy z ludźmi, ale również odkrywanie nowych smaków.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Każdy na nas jest pasjonatem kuchni azjatyckiej, od lat pracujemy w szeroko pojętej gastronomi i dużą przyjemność sprawia nam praca z klientem.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Przede wszystkim doświadczenie, prowadzimy serwis lodów tajskich od 2016 roku, a dodatkowo każdy z nas pracował wcześniej jako barman lub kucharz.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszym osiągnięciem jest nieprzerwana obecność na rynku od 2016 roku, podczas której zrealizowaliśmy setki udanych zleceń.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza firma zajmuje się serwisem lodów tajskich od 2015 roku

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, często gościmy na tematycznych przyjęciach weselnych, podczas których np. dostosowujemy smaki/mieszanki smakowe do konwencji wydarzenia. Jeśli na państwa weselu będzie dominował jakiś kolor, to dostosujemy do niego barwę naszych lodów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin ustalamy indywidualnie, przy założeniu, że maksymalna ilość porcji, jaką jesteśmy w stanie wydać w ciągu godziny wynosi 100 sztuk.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj podczas przyjęć weselnych nasze stanowisko obsługuje jeden pracownik, ale przy większych zleceniach dwóch lub trzech.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach o dużej mocy, co gwarantuję szybką pracę.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Każdy z naszych pracowników dobrze posługuje się językiem angielskim

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej jak najwcześniej, ale jeśli mamy wolny termin, to zrealizujemy serwis nawet na następny dzień.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jeśli chcą Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt mailowy lub przez formularz. W wiadomości prosimy o podanie miejsca, przybliżonej ilości gości i czasu, który przewidują Państwo na nasz serwis. W odpowiedzi wyślemy Państwu szczegółową wycenę, która oczywiście będzie bezpłatna.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Odpowiemy najszybciej jak będziemy w stanie, zazwyczaj będzie ten sam lub następny dzień roboczy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy można określić jednym słowem: profesjonalny. Od lat zajmujemy się obsługą gastronomiczną, więc szczególną wagę przykładamy do dokładności w wykonywaniu działań, jak i jakości serwisu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Możemy wspólnie wybrać smaki, z których korzystać będziemy podczas serwisu. Możemy przygotować fronty stanowisk i kubeczki z wybraną przez Państwa lub zaproponowaną przez nas grafiką oraz zabarwić lody naturalnymi barwnikami, tak aby były w wybranym przez Państwa kolorze.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Możemy zaproponować smaki, z których będziemy korzystać podczas serwisu, ale również zaprojektujemy grafiki na stanowisko i kubeczki.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Staramy się być jak najbardziej elastyczni, więc większość początkowych ustaleń, jak liczba porcji, smaki lub kolor lodów, może zostać zmieniona.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Podczas realizacji na świeżym powietrzu niejednokrotnie pokrzyżował nam plany deszcz, wówczas szybko przenieśliśmy nasze stanowisko do budynku i już po chwili kontynuowaliśmy serwis lodów tajskich.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Do przeprowadzenia zlecenia potrzebujemy dostępu do prądu, czasem zdarza się, że nie ma w pobliżu gniazdka elektrycznego lub ulegnie awarii, ale zawsze jesteśmy zaopatrzeni w długi przedłużacz.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu właściwie nie mamy potrzeby ponownie się kontaktować, oprócz oczywiście kolejnego przyjęcia weselnego, które będziemy obsługiwać ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Naszym zdanie obecność lodów tajskich na weselu zapewnia nie tylko doznania smakowe, ale wprowadza element show, co z pewnością jest elementem przepisu na dobrą zabawę.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde przyjęcie weselne jest inne i wyjątkowe, ciężko nam wybrać jedno, które szczególnie zapadło nam w pamięci.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Większość zleceń realizujemy w domach weselnych lub hotelach, ale do nietypowych miejsc możemy z pewnością zaliczyć łódkę, na której odbywało się jedno z przyjęć weselnych.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Generalnie realizujemy niemal każde zlecenie, ale najbliższe nam są przyjęcia weselne w tzw. segmencie premium.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dobry kontakt z gośćmi, nienaganne maniery podczas serwisu i oczywiście umiejętności w rolowani lodów są cechy jakimi charakteryzują się wszyscy nasi pracownicy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracje staramy się czerpać u źródeł, czyli podczas podróży do krajów azjatyckich.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Lubimy podróżować, często inspiracje czerpiemy u źródła czyli w Azji.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Oprócz lodów tajskich oferujemy serwis kawowy Latte art, świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, czeskie Trdelniki (chimnet cake).

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Ukochaną osobę, dobrą książkę i krem do opalania ;)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Coraz częściej pary, które decydują się na nasze usługi proszą o lody w konkretnym kolorze.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Coraz częściej obsługujemy przyjęcia weselne, podczas których serwowane są jedynie wegetariańskie lub wegańskie dania. Naszym zdaniem ten trend może przyjąć się na stałe.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Lody podajemy w kubkach eko, korzystamy również z drewnianych łopatek. Oprócz klasycznych lodów tajskich oferujemy również wersję w 100% wegańską, do której sporządzenia korzystamy jedynie z owoców.

Nasze pasje.

Podróżowanie, zwiedzanie, poznawanie nowych kultur i lokalnych potraw, a w szczególności deserów ;).

Ciekawostki na nasz temat.

Oprócz realizacji zleceń podczas przyjęć weselnych, obsługujemy również imprezy firmowe, jak konferencje lub targi. Na krakowskim Kazimierzu (róg ul. Ciemnej i Jakuba) od ponad 7 lat prowadzimy stacjonarny punkt.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka to "Shantaram" pióra Gregory Davida Robertsa, film a właścwie dokument to "Czego nauczyła mnie ośmiornica", a serial to Gra o Tron.

Opinie FROZEN ROLLS POLSKA (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt FROZEN ROLLS POLSKA

Nazwa firmy: FROZEN ROLLS POLSKA
NIP: 6751314831
Imię i nazwisko: Piotr Jakóbiec
Adres: Kraków, ul. Krowoderskch Zuchów, 31-272, woj. małopolskie
793-223...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2702
Zadzwoń
793-223...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie