Zatrzymać chwilę fotografia ślubna id:29877

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zatrzymać chwilę fotografia ślubna

Ostatnio widziany 21-05-2018
664-495...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 25-07-2017
Liczba odwiedzin: 692

Oferta

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”


To mi towarzyszy w dniu tak ważnym dla Was , emocje i Wasze uczucia , a o całej oprawie możemy porozmawiać ;-)
zajmuję się wykonywniem
ślubnych reportaży i sesji fotograficznych, produkcją sesji
współpracuję z kamerzystami , wizażystkami, stylistkami , fryzjerami i florystami.
Parcuję na profejonalnym sprzęcie marki Nikon i Leica
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt i zapraszam do współpracy.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Zatrzymać chwilę fotografia ślubna id:29877
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
BARBARA
BARBARA
(5)
Dodano: 07-08-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Pierściciec
Wspaniała i profesjonalna fotografka. Miałam okazję wiedzieć wiele zdjęć wykonanych przez Lidię, jak i również brać udział w sesji z Przyjaciółkami. Mimo iż to była pierwsza przygoda przed obiektywem wspaniale potrafiła rozładować stres. Wybór fotografa na nasz ślub nie mógł być inny jak Lidia. Profesjonalistka w każdym calu, punktualna co do minuty, energia i pozytywne nastawienie od pierwszego spotkania biła od Lidii, sympatyczna i miła, no ale wiadomo że najważniejsze o co chodzi to zdjęcia. ...kilka ujęć z weselna podesłała nam na drugi dzień i już byliśmy pod dużym wrażeniem i nie mogliśmy się doczekać reszty. Późniejsza nadmorska sesja również była wspaniała. Zarówno My jak i wszyscy goście są pod ogromnym wrażeniem zdjęć ślubnych oraz nadmorskiej sesji. Z całego serca polecamy Lidię, bo dzięki jej zdjęciom możemy choć na chwilę cofnąć się w czasie i przeżyć ten piękny dzień jeszcze raz :)
Asia i Irek
Asia i Irek
(5)
Dodano: 28-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Warszawa
Fantastyczna fotografka i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!! Mamy przepiękna pamiątkę ze ślubu i pleneru Lidia pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając wszystkie wspaniałe momenty . Polecam wszystkim.
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 27-07-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Sopot
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak :) Lidia to nie tylko profesjonalistka w każdym calu, ale rownież cudowna osoba, która szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Takie podejście bardzo nam pomogło bo nie czuliśmy się skrępowani. Jej zdjęcia to małe arcydzieła na których widać prawdziwe emocje i uczucia czyli to co w każdej fotografii jest najważniejsze. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie ona uwieczniła nasz najważniejszy dzień !!!
Kinga
Kinga
(5)
Dodano: 26-07-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: Jabłonna
Zdjęcia, które wykonuje Lidia są piękne, nietuzinkowe. Osobiście uważam, że aby zostać dobrym fotografem, nie wystarczy kurs i drogi aparat - trzeba mieć jeszcze to coś - talent połączony z wysokim poczuciem estetyki oraz empatię. Lidia zdecydowanie wszystkie te cechy posiada, co naprawdę widać na Jej zdjęciach.

W moim ślubnym albumie nie zabrakło zdjęć klasycznych - pozowanych, jak również artystycznych i "uchwyconych chwil w locie", które zdecydowanie podobają mi się najbardziej. Uwielbiam te, które Lidia robiła, gdy nie byliśmy świadomi, że jesteśmy właśnie jej celem ;) Fotografie te są pełne emocji (różnych, nie tylko stresu przed ślubem i radości po ślubie), żyją i opowiadają jakąś historię.

Oprócz tego Lidia, to profesjonalistka w każdym calu. Zadbała o to, aby w trakcie wesela każdy gość mógł zrobić sobie z nami pamiątkową fotografię. Uchwyciła absolutnie każdy fajny moment "imprezy". Była do tego bardzo ciepła, wyrozumiała i uśmiechnięta. Jeśli dodamy do tego naprawdę szybki czas realizacji, otrzymamy usługę doskonałą :)

Polecam z całego serca.
Kinga Kaźmierczak

Dane kontaktowe

Zatrzymać chwilę fotografia ślubna
Imię:Lidia Skuza
Nazwisko:Lidia Skuza
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:01-829
Adres:zjednoczenia 1/282

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.