Zobacz zdjęcia (29)
LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 1
LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 1 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 2 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 3 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 4 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 5 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 6 LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 7
LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 29

LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE id:3246

250 zł / godz.
Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opinię
603-169...
662-457...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

 • Marka: Lincoln
 • Kolor: biały
 • cabrio
 • zabytkowy

Wynajem luksusowych limuzyn na specjalne okazje, ciekawe nietypowe modele jak Excalibury Cabrio -10 i 8 metrów, limuzyna Lincoln, , retro zabytkowe samochody jak TRIUMPH RENOWN Saloon 1952, RENAULT KZ23 VIVAQUATRE salon 1935, BUICK AL CApone 1933. Sprawdz sam,wybierz! warto , to wspomnienia na całe zycie-)
Limuzyny przedłużane typu Excalibur (dłuższa bądz krótsza) to limuzyny w starym stylu. łatwość transportu kilku osób na raz, czy całej rodziny! Krótszy zabiera ok 5 osób na pokład a dłuzszy samochód ok10osób. To takze mozliwośc przejazdzki okolicznościowej typu wieczór panieński czy kawalerski- w takim przypadku Excalibur bedzie bardzo atrakcyjnym tłem i da niezapomniane wrażenia i pamiątkę na zdjęciach.
Samochody retro zabytkowe w naszej ofercie to tez bardzo ciekawy temat. TRIUMPH Renown salonka 1952 to auto w typowym angielskim stylu, typowym dla aut retro typu Rolls-Royce czy Bentley. Duża ilość chromu i ciekawy zestaw kolorystyczny czynią z tego retro zabytka dużą atrakcję na ślubie i dodają uroku i dodatkową oprawę uroczystości. Jasne ,klimatyczne wnętrze skórzane, to tez ważny atut dla młodych.
BUICK ROADMASTER saloonka typu AL CAPONE 1933 to typowy przedstawiciel aut amerykańskich z lat 30-tych czyli zwariowanych lat prohibicji w USA. Takimi autami jeżdzili swego czasu zarówno bogaci przedsiębiorcy jak i mafiozi! Ładne kształty i styl tego retro auta powoduje ze nikt nie przejdzie obojętnie. A o to przecież nam chodzi, żeby zwrócić na siebie uwagę wszystkich w tym ważnym dniu!
RENAULT KZ 23 VIVAQUATRE SALOON z 1935 r to przedstawiciel drogiej linii aut luksusowych we Francji w latach 30-tych. Ten konkretnie samochód ma za soba bardzo ciekawą historię. Do lat 50-tych ubiegłego wieku jezdził w Paryżu i obsługiwał gości w hotelu "SAVOY". Zamówiony w fabryce przez właścieli hotelu miał byc specjalnie wyposażony i projektowany wewnątrz przez znanego mistrza obróbki i stylizacji kryształów Rene Laliqua. Dzis firma znana jest głównie z produkcji wysokiej klasy zapachów i wód kolońskich
Wnętrze udało się odtworzyć wiernie wraz z zachowanymi ozdobami kryształowymi Laliqua! Dodatkowe rozkładanie siedzenia ułatwią wygodny przejazd z osobami towarzyszącymi, a rozsuwany dach może dać dodatkową frajdę w ciepłe, słoneczne dni. Ciepły , brązowy kolor wnętrza przenosi nas w klimat dawnych lat i .Zapewne tez będziemy zastanawiali się, kto ze znanych osób ówczesnego świata mógł nim jeżdzić? Moze jakis znany aktor czy ówczesny piosenkarz? A jest to wielce prawdopodobne... Zapraszamy, przyjedz , zobacz i zamów! A w razie pytań pisz.

Oferta Limuzyny

wariant

250zł/ godz.

ceny za wynajem zabytkowych retro samochodów ustalamy indywidualnie

Opinie Limuzyny (2)

Dodaj opinię
LIMUZYNA LINCOLN EXCALIBUR CABRIO ZABYTKOWE AUTA RETRO KLASYKI STARE id:3246
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
L
Leszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Warszawa
Data dodania: 02-01-2022

Samochód i kierowca na najwyższym poziomie! dziękujemy za piękne zdjęcia, gorąco polecam!

Ł
Łukasz Wasiak
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2016
Data dodania: 10-04-2016

Witam!
Proszę o przesłanie oferty na wynajem samochodu do ślubu w Warszawie oraz w celu dojazdu na wesele w Serocku w dn. 30 kwietnia 2016 {ślub o g. 15}. Dekorację samochodu posiadamy własną.
Pozdrawiam
Łukasz Wasiak

Kontakt Limuzyny

Nazwa firmy: Limuzyny
Imię i nazwisko: Maciej Rewczuk
Adres: Warszawa, ul. ChŁopickiego 13, 05-410, woj. mazowieckie
603-169...
662-457...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 19239
Zadzwoń
603-169...
662-457...
Napisz

Popularne miasta w okolicy