Zobacz zdjęcia (15)
Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 1
Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 2 Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 3 Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 4 Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 5
Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 6
1 / 15

Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna id:54021

Tarnów, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
573-344...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć, jestem Magda i lubię robić zdjęcia. Od dobrych kilku lat nie rozstaję się z aparatem. Kiedy trzymam go w rękach to mam poczucie, że to ta rzecz, która daje mi pełną satysfakcję, poczucie spełnienia, radość i kontrolę. A ja lubię tą kontrolę, którą zamykam w obrazku. Lubię opowiadać historie swoim spojrzeniem, a jeszcze bardziej lubię gdy wzbudzają one u kogoś radość, łzy wzruszenia, podniesienie się kącików ust. Lubię oglądać emocje, uwieczniać emocje i wywoływać emocje. Lubię poznawać nowych ludzi, ich historie. Lubię kiedy po kilku “pstryknięciach” staje się im bliższa. Lubię kiedy ludzie do mnie wracają. To są rzeczy, które daje mi fotografia.
Moje doświadczenie buduję od wielu lat. Zaczynałam od fotografii analogowej w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. To tam narodziła się we mnie wielka miłość i pasja do robienia zdjęć. W późniejszym czasie zdobyłam edukację w tym kierunku na Akademii Fotografii w Krakowie. Po szkole, pełna ciekawości świata i chęci poznania nowych kultur, ludzi wyemigrowałam z kraju. Całe 6 lat mieszkałam koło Londynu. Tam zdobyłam swoje doświadczenie zawodowe pracując jako fotograf i realizując różne projekty. Los chciał, żebym jednak wróciła do Polski i jestem, jestem tu dla Was, dla tych, którzy chcą dzielić się ze mną swoimi emocjami i przeżyciami i tymi najważniejszymi chwilami.
Gdziekolwiek wymarzycie sobie ślub i wesele, ja jestem z Wami! Kocham wyzwania, kocham podróże. Nie ograniczam się tylko do swojego miejsca zamieszkania i okolic, chcę fotografować najlepsze imprezy w najlepszych miejscach, gdziekolwiek tylko one są:)
Zapraszam do kontaktu:) Poznajmy się!:)

Opinie Magdalena Bogacz Photo (2)

Magdalena Bogacz Photo - Fotografia Ślubna id:54021
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2022
Kraków
Data dodania: 10-03-2023

Polecam to za mało powiedziane! Świetna, luźna atmosfera na sesji, profesjonalizm i na koniec piękne zdjęcia :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2022
Kraków
Data dodania: 08-03-2023

Wszystko na najwyższym poziomie. Współpraca Magdą to sama przyjemność nawet dla osób, które nie przepadają za pozowaniem przed obiektywem ;) Piękne, naturalne kadry pozwalające wrócić wspomnieniami do tamtych dni. Polecamy w 100%.

Kontakt Magdalena Bogacz Photo

Nazwa firmy: Magdalena Bogacz Photo
NIP: 9930645345
Imię i nazwisko: Magdalena Bogacz
Adres: Tarnów, ul. -, -, woj. małopolskie
573-344...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 349
Zadzwoń
573-344...
Napisz

Popularne miasta w okolicy