MAGICZNYPIXEL - Wasza miłość naszymi oczami id:17280

od 6000 do 11500 zł / wesele
Bolesławiec, dolnośląskie
(13)
Dodaj opinię
691-696...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
Zapraszamy Was do naszego magicznego filmowo-fotograficznego świata!

Miłość to magia i tę magię zatrzymujemy dla Was w naszych opowieściach.
Podczas naszej pracy jesteśmy uważni i wyłapujemy wszystkie magiczne momenty.

Pragniemy, aby nasze produkcje przywoływały Wam najpiękniejsze wspomnienia i były ponadczasową pamiątką.
Jeżeli po obejrzeniu naszego portfolio szybciej zabije Wam serce i poczujecie, że to jest to, napiszcie do nas lub zadzwońcie.

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Bolesławiec

Oferta

Oferta nr 1
od 6000 do 11500 / wesele
Cena orientacyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu uzyskania szczegółów oferty.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (13)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
MAGICZNYPIXEL - Wasza miłość naszymi oczami id:17280
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Olimpia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Gdańsk
Data dodania: 01-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zacznę od najważniejszego: DZIĘKUJEMY! 💜 Dzięki Wam mamy tak cudowną pamiątkę na całe życie. Nasz teledysk ślubny po udostępnieniu wyłącznie na moim profilu obejrzało ponad 1400 osób! Teledysk, plener jak i cały film z wesela na najwyższym poziomie. Magicznypixel tworzą ludzie pełni pasji i cudownych pomysłów. Uchwycone przez nich chwile są naprawdę magiczne. Sprawili oni, że czuliśmy się swobodnie a współpraca była dla nas przyjemnością, mimo tego, że nie czujemy się dobrze przed kamerami. Profesjonaliści pod każdym względem. To był nasz najlepszy wybór. Polecamy z całego serca! 💜 Olimpia i Paweł
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Stary Bubel
Data dodania: 25-04-2018
Profesjonaliści w każdym calu. Od początku współpracy wprawiają młodą parę w poczucie komfortu, dając wrażenie, że jesteśmy w dobrych rękach. Pomysłowi, otwarci i konsekwentni. Film zrobiony ze smakiem - oddaje w całości obydwa charaktery, nie nudzi, śmieszy i wzrusza. Nie przypuszczaliśmy, że jadąc 600 km na sesję otrzymamy tak piorunujący efekt.

Lepiej oszczędzać na wódce niż na na filmie i zdjęciach - szczególnie w wykonaniu Pixelków ;)
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Bolesławiec
Data dodania: 17-01-2018
Nasz film z wesela przerosl nasze oczekiwania, idealnie uchwycone najważniejsze momenty ❤️ Michał i Zaklina to profesjonaliści pod każdym względem, potrafią wyczuć gust i oczekiwania klientów ❤️ Gorąco polecamy!!!!
J
Justyna i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
karczowiska
Data dodania: 08-01-2018
Świetne zdjęcia i super film, zarówno na nas jak i na gościach weselnych cały materiał zrobił olbrzymie wrażenie. Wspaniałe podejście i kontakt z klientem. Robota na najwyższym poziomie. Jednym słowem FACHOWCY!!!
Naprawdę polecamy wszystkim gorąco Magicznypixel.
Jeszcze raz z całego serca wam dziękujemy za przepiękną pamiątkę na całe życie.
Pozdrawiamy Justyna i Piotr :):)
A
Agnieszka i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Lubań
Data dodania: 31-12-2017
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy magicznego pixela.Film oraz zdjęcia są cudowne.W ich pracy widać mega profesjonalizm i serce jakie wkładaja w to co robią.Otrzymaliśmy od nich piękna pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.Magiczny pixel to profesjonalisci w swoim fachu.Polecamy ich i jeszcze raz dziękujemy za wszystko
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Ścinawa
Data dodania: 20-11-2017
Magicznypixel to naprawdę magia :). Zdjęcia , film - cały materiał który otrzymaliśmy wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Wszystkim parą które są jeszcze niezdecydowane , polecamy Magicznypixel!!! To Ludzie , którzy znają się na swojej pracy , a co najważniejsze wkładają w nią swoje serce ;). Paulina i Sławomir
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2016
Kliczkow
Data dodania: 23-10-2017
Fantastyczny team - profesjonalna i bardzo, bardzo mila obsługa. Ich podejście do nas, do gości było idealne. Warto ich słuchać, ponieważ znają się na swojej pracy i są pełni świetnych pomysłów. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z materiału jaki stworzyli - trailer, film oraz zdjęcia z pleneru. Przepiękna robota. Jesli mielibyśmy jeszcze raz wybierać fotografa/filmowca do obsługi najważniejszego dnia w życiu - to bez zastanowienia byłby to MagicznyPixel.
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2016
Siekierczyn
Data dodania: 05-12-2016
Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmiku wesela a najbardziej z pleneru , wszyscy byli zachwyceni. Gorąco polecamy Magiczny Pixel !!!
Pokaż więcej opinii
magicznypixel

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:magicznypixel
Adres:Bolesławiec
woj. dolnośląskie
691-696...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-11-2015, liczba odwiedzin: 15599
Telefon
691-696...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie