Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Pokazy fireshow MAORI - ogień i pirotechnika weselna id:21597

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Pokazy fireshow MAORI - ogień i pirotechnika weselna

Ostatnio widziany 15-07-2018
506-773...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
507-484...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Ciechanów, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 20-06-2016
Liczba odwiedzin: 2401

Oferta Teatr ognia Ciechanów

Grupa Tańca z Ogniem MAORI to drużyna artystów, których pasja, profesjonalizm i pozytywna energia zapewnia niezapomniane przeżycia.

Nasze pokazy są mieszanką ognia, ruchu, kolorowych błysków, pirotechniki, dymu i porywającej muzyki dopasowanej do charakteru Odbiorcy. Każdy z pokazów jest przygotowany specjalnie na daną okazję - na życzenie możemy stworzyć pokaz szyty na miarę, zarówno jeśli chodzi o koszty, efekty czy np. wykonać płonący napis. Ogromnym powodzeniem cieszą się pokazy niespodzianki - na salę weselną zakradamy się ze sprzętem w zupełnej ciemności, a zarówno Goście jak i Para Młoda o pokazie dowiadują się tuż przed jego rozpoczęciem. końcu. Jeśli macie Szanowni Państwo inne pomysły - dajcie nam znać.

Występujemy nie tylko na weselach, ale również innych imprezach - osiemnastka czy czterdziestka (piękny wiek!) również może zostać rozświetlona blaskiem płomieni.

Istniejące od 2015 roku MAORI odbyło już blisko 100 pokazów na terenie całego kraju, a nasi Instruktorzy zajmują się tańcem z ogniem już ponad 10 lat.

Kontakt w sprawie pokazów:
Patryk Burdecki

Cennik

Oferta nr 1
1200 / Pokaz
Cena pokazu uzależniona jest od jego długości, osób występujących oraz ilości materiałów pirotechnicznych i efektów świetlnych (flary, race, wulkany, fontanny), sztucznego dymu i poziomu spektakularności. Ceny można negocjować - w zależności od potrzeb Klienta możemy zmodyfikować ofertę. Zachęcamy do kontaktu. Poniższy cennik przedstawia przybliżone koszty organizacji pokazu.

Standardowy, pełen pokaz przygotowany przez 4 osoby kosztuje 1200 zł - w cenie tej jest urozmaicony spektakl ogniowy (duże ogniowe poi, kije, żonglerka kijami, kije całopalne, płonące wachlarze i liny ogniowe), finał z pirotechniką oraz czas dla Pary Młodej, gdy zostają im wręczone pochodnie, aby podpalić wielkie, ogniste serce na tle którego można wykonać wspaniałe zdjęcia.

Większy pokaz kosztuje od 1200 do 3000 zł - w tej cenie ilość ognia znacznie wzrasta wraz z liczbą osób występujących, efekty pirotechniczne towarzyszą artystom przez cały czas trwania pokazu, a podczas niezwykle żywiołowego finału odpalane są fontanny pirotechniczne sięgające nawet 8 metrów w górę. Para młoda idąc w kierunku serca kroczy bezpiecznie przez korytarz stworzony z pirotechniki scenicznej, aby podpalić ogniowe serce. W tym czasie najmłodsi uczestnicy są obdarowani zimnymi ogniami. :)

Na specjalne zamówienie (z odpowiednim wyprzedzaniem) możemy przygotować płonący napis, przykłady: "18", "30", "TAK", nazwę firmy, będący wspaniałą ozdobą zdjęć podczas imprez osiemnastodniowych, jubileuszy, imprez firmowych czy zaręczyn. Gwarantujemy kreatywne podejście do nietypowych zamówień.

Opinie o Pokazy fireshow MAORI - ogień i pirotechnika weselna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Grupa Tańca z Ogniem Maori
Imię:Patryk
Nazwisko:Burdecki
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Ciechanów
Kod:06-400

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.